Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2012., 22:45   #461
Anđeli

Quote:
ivyyy kaže: Pogledaj post
Da li netko zna gdje se na internetu mogu pronaći slike anđela? Jednom prilikom naletila sam na link, slike su bile predivne. Svaki anđeo po imenu imao je sliku. Tražim taj link već jako dugo, no nikako ga ne mogu naći.

Probaj naći SPICUM astro community -na hrvatskom je- imaš slikice i lijepe tekstove o Anđelima, objašnjenje o svakome i lijepe stvari za pročitati. Probaj.
Pozdrav
luanalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 21:26   #462
Quote:
albaharija kaže: Pogledaj post
Krila su simbolika, ukazuju na kretanje astralom.
http://www.lunarplanner.com/Harmonic...nite-Mind.html


angeli su zrake.
danasnji religioznici uzimaju zdravo za gotovo sto im religija kaze
kako je to smjesno
MillionMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 03:02   #463
a joj koliko posla , ni ne znaju gdije su , što je prvi stupanj , pa drugi , i možda u trečem otvore treče oko 6. čakru i vide svog duhovnog vodiča i uspostave komunikaciju . A do onda pričaju ajme meni s kim sve ne.
Zeir Anpin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2012., 11:48   #464
I naravno potrebno je napraviti razliku izmedju duhovnih čuvara i duhovnih vodiča. Čuvari su naši pokojni koji se nalaze u 4. dimenziji astralu i preko njih možemo pozvati duhovne vodiče iz viših dimenzija . Meditacijom ulazimo , naravno ako je otvoreno treče oko , 6. čakra u astralnu dimenziju , 4. i nalazimo se u sigornom prostoru koji čuvaju naši pokojni. Oni ostaju u toj dimenziji 40 do 70 god , n aravno zavisno koliko nama treba da ih otpustimo tj, da nas netrebaju ovdije više čuvati tj postanu sigurni da smo sad samostalni. U tom sigurnom prostoru vizualiziramo vrata i pozivamo svog duhovnog vodića a na nama je dali če se on pojaviti i odgovoriti , to je sve na vama samima , koliko radite na sebi , na ovom forumu sam bio prvi put 2009 g. i imam još puno rada.poz.
Zeir Anpin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2012., 22:28   #465
jel zna neko neku dobru meditaciju na youtube gdje uz upute/govor mogu da meditiram i da pozovem andjele cuvare? htjel bih sa svojom grupom to da izvedem....ne mora biti bas konkretno ta meditacija najbitnije mi je da ima meditacija uz govor tipa opusti se.....radi to i to i neka laganini muzika u pozadini....
Klepsidra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 12:01   #466
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
jel zna neko neku dobru meditaciju na youtube gdje uz upute/govor mogu da meditiram i da pozovem andjele cuvare? htjel bih sa svojom grupom to da izvedem....ne mora biti bas konkretno ta meditacija najbitnije mi je da ima meditacija uz govor tipa opusti se.....radi to i to i neka laganini muzika u pozadini....
Napišeš si tekst po izboru. Odabereš glazbu po izboru. Snimiš, i to je to.

Teško je naći gotov proizvod (vjerujem da ti je poznato zašto).
Natthali is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2012., 14:22   #467
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
jel zna neko neku dobru meditaciju na youtube gdje uz upute/govor mogu da meditiram i da pozovem andjele cuvare? htjel bih sa svojom grupom to da izvedem....ne mora biti bas konkretno ta meditacija najbitnije mi je da ima meditacija uz govor tipa opusti se.....radi to i to i neka laganini muzika u pozadini....
ne ide to tako, you tube ti neče dovesti anđele čuvare , u meditaciji imaš mantru , pozivam svoje duhovne čuvare i vodiče da mi pomognu otvoriti kanal za protok božanske frekvencije , ljubavi i svijetla .

dalje sve ovisi o tebi koliko češ raditi na tome i dali se slažeš sa ovom mantrom , ako mne nemoj ni počinjat , gubiš vrijeme .
Zeir Anpin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 15:25   #468
Quote:
Klepsidra kaže: Pogledaj post
jel zna neko neku dobru meditaciju na youtube gdje uz upute/govor mogu da meditiram i da pozovem andjele cuvare? htjel bih sa svojom grupom to da izvedem....ne mora biti bas konkretno ta meditacija najbitnije mi je da ima meditacija uz govor tipa opusti se.....radi to i to i neka laganini muzika u pozadini....
Pa mislim da ih ne moras zvati jer su uvijek oko tebe ti entiteti, nazovimo ih ''promatraci''. Ono sto tebe zanima kako ih vidjeti, osjetiti te komunicirati s njima...

Takoder nisu ti potrebne ni mantre ni simboli ( iako su dobre za pocetak).

Kanal za protok bozanske energije ''uglavnom'' jest otvoren, no malo tko ga zapravo stigne upotrebiti ( ili mari za njega) od silnih kredita, svađa sa bliznjima, dnevnika, sapunica, serija i drugih bedastoca....
__________________
Every fact of science was once damned. Every invention was considered impossible. Every discovery was a nervous shock to some orthodoxy. The entire web of culture and ‘progress,’ everything on earth that is man-made and not given to us by nature, is the concrete manifestation of man’s refusal to bow to Authority
emnasut462 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.