Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2013., 23:30   #721
__________________
AliGrah majstorova mahsuzija/Sultanski haznadar
Kalbbija is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2014., 19:18   #722
selam tekiji u zatisju

"Hej tekijo moja postekijo
Basco moja umilna mirisa
Nikog nema da se tobom seta
da mirise ruze i zambake,
karanfile hadzibege mlade.
Samo jedna pticica na grani
pomno stoji krila spustenije
dert joj neda da me ne doceka,
dzanom poji sohbet moj jedini
Hej tekijo za koga li cvates
dal za pticu ili njena druga?"
medznuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2014., 09:19   #723
potraži put
__________________
Milostivi; Poučava Kur'anu; Stvara Čovjeka; Poučava Bejjanu(objelodanjujućem govoru) (55:1-4)
MukaFFa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2014., 15:18   #724
Ogrtač sam melameta
Odjenuo na sebe
Čašu pohvala od svijeta
Smrskao sam o stijene

Okus vina ovog aška
Ne zna svako, kad je baška
Pa kad sipam, ja i pijem
Grijeh je meni, ni ne krijem

Đahkad letim u visine
O'zgo gledam aleme
Kad se spustim ja na zemlju
Svi alemi sejre me

Nesimiju sav svijet pita
S tvojom dragom kako ti je
Kad je moja šta vas briga
Je l' mi dobro ili nije

Kul Nesimi
sarmantan_sarlatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2018., 17:01   #725
Quote:
sjena. kaže: Pogledaj post
Maldivi

odoh malo na odmor selam svima
alejkumu selam.

Maklice "oholo" od tebe, draga @sjena. Ovo je bio tvoj zadnji post na forumu, još daleke 2013. godine. Ti si dobila najljepši dragulj, El-Hamdulillah, a onda si srtećna otišla na odmor i... više se ne javljaš. A drugi, koji još traže dragilj, "neka se sami snalaze".

I brat @Derviš dobio dragilj, i - otišao...

Zar vas stvaro nije više briga za nas koji smo ostali da nudimo draguilj
onima koji ga još nisu našli? Navratite po nekad. Selam alejkum!
www.youtube.com/watch?v=Vqfy4ScRXFQ
Kudum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 02:06   #726
Alejkum selam Kudum.
Lijepo od tebe sto nas podsjecas na neka prosla vremena kad se svasta nesto dogadjalo i koja smo zajednicki dozivljavali i prozivljavali, druzili se smijali se svadjali se mirili se ali to je iza nas. To je proslost. Mi sada zivimo i upravo sada jedva jedvice uspijevam napisati post i to samo zato jer si me prozvao inace nema sanse da pisem ovdje jer, izmedju ostalog, ovaj forum je jedna stara trula odrtina od platforme i meni treba sat vremena za pisanje posta da i ne spominjem da moram biti na punjacu jer ode baterija, hajde zivaca imam oni nisu problem a sve to radi koga cega?
Hajde kazi mi sta ovdje ima da vrijedi mog vremena i moje baterije?
Zasto se vlasnik ovog dinosaura od platforme malo ne potrudi i unaprijedi forum tehnicki?
Zar nije uzeo pouku od uspjeha nase repke i kako su nam momci pokazali kakvi mozemo biti kad se potrudimo i udruzimo snage?
Zasto ne ulozi trud da nas/me privuce ovdje da osjetim kako direktno sudjelujem u kreaciji neceg lijepog, pomalo umjetnickog i dakako Hrvatskog?
Umjesto toga tjera me gestapovskom stegom i prastarom platformom za kreaciju misleci valjda da je ovaj forum klasik. Skrtac jedan, sputava mi kreativnost i trosi moje vrijeme.
Inace ja sam ovdje(ovdje bi trebala biti predivna slika Hrvatskog Jadrana ali ovaj debil od foruma nije u stanju da je prikaze)
Hrvatski Jadran je jednostavno nezamjenjiv.

Zali boze ovog foruma, ne zavrijedjuje hr domenu.
Covjecanstvo ide naprijed, samo ovaj forum zaspo...
Derviš is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 10:19   #727
meni se bas svidja ali ima i drugih foruma? sta se tice repke i Jadrana si upravu

ovo bi trebalo prebaciti na religiju
__________________
Surya Namaskar
Vatra14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 10:46   #728
Quote:
Derviš kaže: Pogledaj post
Alejkum selam Kudum.
Lijepo od tebe sto nas podsjecas na neka prosla vremena kad se svasta nesto dogadjalo i koja smo zajednicki dozivljavali i prozivljavali, druzili se smijali se svadjali se mirili se ali to je iza nas. To je proslost. Mi sada zivimo i upravo sada jedva jedvice uspijevam napisati post i to samo zato jer si me prozvao inace nema sanse da pisem ovdje jer, izmedju ostalog, ovaj forum je jedna stara trula odrtina od platforme i meni treba sat vremena za pisanje posta da i ne spominjem da moram biti na punjacu jer ode baterija, hajde zivaca imam oni nisu problem a sve to radi koga cega?
Hajde kazi mi sta ovdje ima da vrijedi mog vremena i moje baterije?
Zasto se vlasnik ovog dinosaura od platforme malo ne potrudi i unaprijedi forum tehnicki?
Zar nije uzeo pouku od uspjeha nase repke i kako su nam momci pokazali kakvi mozemo biti kad se potrudimo i udruzimo snage?
Zasto ne ulozi trud da nas/me privuce ovdje da osjetim kako direktno sudjelujem u kreaciji neceg lijepog, pomalo umjetnickog i dakako Hrvatskog?
Umjesto toga tjera me gestapovskom stegom i prastarom platformom za kreaciju misleci valjda da je ovaj forum klasik. Skrtac jedan, sputava mi kreativnost i trosi moje vrijeme.
Inace ja sam ovdje(ovdje bi trebala biti predivna slika Hrvatskog Jadrana ali ovaj debil od foruma nije u stanju da je prikaze)
Hrvatski Jadran je jednostavno nezamjenjiv.

Zali boze ovog foruma, ne zavrijedjuje hr domenu.
Covjecanstvo ide naprijed, samo ovaj forum zaspo...
Kubaš Kuduma? Nije njemu milo ništa hrvatsko da nije njegovo osobno ili islamsko, i ovdje, na forumu, uživa svu slobodu vrijeđanja, omalovažavanja, rasipanja svoje neinteligencije i nekreativnosti
dominik01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 12:49   #729
Ima tu Sufija? Ako ne, mrs na religiju.
MadMarx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:12.