Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2017., 22:48   #41
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Vajli, prihvati realnost - ti si još jedna žrtva Daniele Steel

Ajme, crću. Danny!

Ona je umalo ko Koeljo.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:49   #42
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post

Ajme, crću. Danny!

Ona je umalo ko Koeljo.
Da znaš da sam od tebe prvi put čula za nju

neka pradavna tema na LJESu je bila - nešto o kurvama i sveticama, i sad se sjećam
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:53   #43
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ja ću samo reći da vibrator nikad neće biti kurac
nekad zavidim ženama kojima je to tak super.
potpisujem

i doslovno, da mogu to isključiti na neki botun - isklljučila bi.
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:55   #44
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
a jesi solo ili u vezi?
U vezi. Srecom, sa osobom koja mi je slicna. Seksamo se, ali rekla bi da cak vise preferiramo maženja, grljenje, masiranje i slicno (to radimo svakodnevno). Znam da to cudno zvuci. Osjecam se kao freak kad se idem usporedivati sa drugim parovima

Da nisam u vezi, mislim da se duzi period ne bi ni sjetila seksa. Pogotovo jer ne bi sa bilo kim i romanticar sam. Zato mi je i trebalo tako dugo.
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 22:56   #45
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Da znaš da sam od tebe prvi put čula za nju

neka pradavna tema na LJESu je bila - nešto o kurvama i sveticama, i sad se sjećam
Ah, tako sam ponosna.


No međutua, iako, premda, makar, mada... da bi shvatila Danicu Čelik, moraš ići dublje od toga.

Moraš pročitati knjige Hedwige Courths - Mahler, da bi shvatila čelično sivi pogled i sirota, ali lijepa.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:06   #46
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Šta koliko godina?
napisala si da se nisi bila seksala godinama, pa bezveze pitam.

Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
U vezi. Srecom, sa osobom koja mi je slicna. Seksamo se, ali rekla bi da cak vise preferiramo maženja, grljenje, masiranje i slicno (to radimo svakodnevno). Znam da to cudno zvuci. Osjecam se kao freak kad se idem usporedivati sa drugim parovima

Da nisam u vezi, mislim da se duzi period ne bi ni sjetila seksa. Pogotovo jer ne bi sa bilo kim i romanticar sam. Zato mi je i trebalo tako dugo.
ma ne budi blesava. dok ste oboje zadovoljni s tim, nema potrebe da uopće razmišljaš o tome, kamo li da se uspoređuješ.
imaju ljudi različit libido, a kvantiteta ne znači kvalitetu + ljudi često lažu o tim stvarima.

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ah, tako sam ponosna.


No međutua, iako, premda makar, mada... da bi shvatila Danicu Čelik, moraš ići dublje od toga.

Moraš pročitati knjige Hedwige Courths - Mahler, da bi shvatila čelično sivi pogled i sirota, ali lijepa.
i romane iz glorije :klap:
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:07   #47
Nemojte

čitala sam Zagorku, dosta od mene
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:08   #48
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ja ću samo reći da vibrator nikad neće biti kurac
nekad zavidim ženama kojima je to tak super.
Iz pozicije persone koja je probala i jedno i drugo mogu samo reći.. nije stvar u kurcu/vibratoru/dildu nego u osobi koja ti pruža ... nešto. *vjetar u kosi* *koeljo* :bukowski*
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:09   #49
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
A ti si ta nezasitna ljesača. Good. Good. *inbox*
samo te mrko gledam

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Jel ima neki support group?

inbox.
i dalje te mrko gledam



(mrak tema
ima perioda kad sam kul ko siga na južnom polu zimi, al ima bogme vrućih snova iz kojih se budim milimetar do :ijuju: trenutka )
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:09   #50
Ne znam zašto sam se sad sjetio ovog.
piki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:11   #51
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Iz pozicije persone koja je probala i jedno i drugo mogu samo reći.. nije stvar u kurcu/vibratoru/dildu nego u osobi koja ti pruža ... nešto. *vjetar u kosi* *koeljo* :bukowski*
vaistinu.

warpi, ali u gloriji ima i seksa
u zadnjem kojem sam čitala je ona imala sive tajice i skuhala mu je kavu i promočile su joj tajice.

a šta mislite jel moguće da ti osoba pruži i romantično i seksualno nešto?
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:13   #52
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
napisala si da se nisi bila seksala godinama, pa bezveze pitam.
Ahaaa.
Pa imala sam period od 4 godine. Bila sam umalo mrtva seksualno i niš mi nije falilo.
Odnosno, nisam imala osjećaj da mi nešto fali i drkanje mi je bilo totalno random.
Imala sam faze kad sam skoro svaki dan nekoliko dana, pa onda faze kad nisam mjesec, dva.

Yeah, I'm funny that way.

Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
samo te mrko gledam



i dalje te mrko gledam



(mrak tema
ima perioda kad sam kul ko siga na južnom polu zimi, al ima bogme vrućih snova iz kojih se budim milimetar do :ijuju: trenutka )
Nismo još u braku, čil, jbt.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:29   #53
Ae, imam poprilično visok libido.
;modala ljes:
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:38   #54
Hvata me histerija bez seksa, a jeza od pomisli na vezu bez seksa. Nekako ne vidim bliskost niti zajedništvo ako se budimo i liježemo skupa bez seksa. Ne govorim o rasporedu i formi koju treba zadovoljiti, nego o želji. Meni je to osnova odnosa.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:47   #55
Dvaput na dan mi je recept savrsenstva (jedan brzak, jedan dulji) - ako ima vremena.
Ok je i jednom, ali bas primijetim da mi fali kad ne bude nista zbog umora i nedostatka cajta.

Pitam se kako ce mi biti kad budem imala neku djecu i to vjerojatno necu stici ni pomisliti
__________________
"Opet se netolerantna javljaš?"
Laaaa13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 00:19   #56
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post

Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Hvata me histerija bez seksa, a jeza od pomisli na vezu bez seksa. Nekako ne vidim bliskost niti zajedništvo ako se budimo i liježemo skupa bez seksa. Ne govorim o rasporedu i formi koju treba zadovoljiti, nego o želji. Meni je to osnova odnosa.
+1.

Mogu bez dok nisam uvezana. Kad imam ono nešto što mi paše variram. Od 1 tjedno do toga da mi užitak ostavit jedva živo tijelo na izlasku iz stana
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 01:31   #57
Napaljena sam kad mi se ili netko sviđa ili me makar jako seksualno privlači. I da, kad se ne seksam, u tim periodima i ne mislim na seks skoro nikako. S druge strane, kad se seksam, mislim i previše.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 07:17   #58
Oo, kako mi je trebala ova tema!

Ali, osjećam se prilično nenormalno kad pročitam ovako nešto, voljela bih biti vaka:

Quote:
Blonde bitch kaže: Pogledaj post
Koliko duuugo sam na forumu sam skužila da na LJESU živi jedna posebna vrsta hrvata, koje u RL nigdje ne možeš naći... meni se čini da su se zadnjih godinu dvije čak malo "stišali" kakvi su prije bili.

Ovakvu temu sam preko nekoliko puta mislila otvoriti ali nisam, jer mene muči obrnuti problem - što bi vjerojatno rezultiralo explozijom u inboxu koju zapravo ne želim.

Tako da - ja se na LJESU jedino i osjećam normalnom (iako znam da većina preuveličava i laže) ali kako gledam iz svog kruga ljudi tj. prijateljica moram vam reći da je većina tako kao vi. I onda se ja osjećam ko sexualni manijak. Ja sam horny stalno i oduvijek je tako... mislim, od 17te

Nisam sto godina solo već, tako da mi je teško reći kako bih bila solo. Svaki dan mislim dosta o seksu, ali ga ne prakticiram svaki dan. Ja sam više onaj tip koji je lijen poduzeti nešto, pa čekam njega. A on ima jači libido, pa nas to spašava.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 08:48   #59
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Rili?

Ja sam skužila da sam napaljena kad sam u vezi i želim sve ikad.

A inače, kad sam solo... budem.. neaktivna. I imam dojam da bih tako (uz povremene selfhelp radnje) mogla biti do smrti.

Nda, čudna sam.
Ovako i ja. I to mi je super. puno bolje njego da mu pucaju frustracije od napaljenosti koju nemam gdje ispucati. Ako sam solo, libido mi se prilično smanji i više manje mi ništa ne fali.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 09:19   #60
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ahaaa.

Pa imala sam period od 4 godine. Bila sam umalo mrtva seksualno i niš mi nije falilo.

Odnosno, nisam imala osjećaj da mi nešto fali i drkanje mi je bilo totalno random.

Imala sam faze kad sam skoro svaki dan nekoliko dana, pa onda faze kad nisam mjesec, dva.



Yeah, I'm funny that way.:

Jao, 4 godine.
Meni je domet bio 2 i to je postalo totalno tupilo. Sjecam se da sam se pred kraj pitala kak cu se uopce vise ikad seksati kad nemam nikakav seksualni drajv ni interes, ni da flertam, nista. I jel ok sto mi je to ok
Posebno jer, ne znam za vas, ali ja se ne mogu napaliti na mastanje o nekakvim random osobama a la dostavljac pizze, poznanici, glumci i slicno.

Jebentiromantiku.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:19.