Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2017., 13:27   #161
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
ja uopće ne sporim da je ovo što D radi čisto osvećivanje, i da se prava gospoda galantno i bez puno buke 'rješavaju' sponzoruša koje su oženili, ukoliko zbog nekog razloga tako odluče...ima i u našem selebriti svijetu galantnih muški koji su na pristojan način završili sponzorsku priču i zavrnuli pipu. čak i počastili poslije
Kerum ispada gospodin čovjek naspram ovih amatera.
lyrabelacqua is offline  
Old 14.12.2017., 13:27   #162
Quote:
LepaMilena kaže: Pogledaj post
I sumnjam da se Dikan na neki nacin nije osigurao da ga vlastiti sin ne bi zajebo, realno taj covjek je iso vlastitog brata opljackati.
ma naravno da je... pa to je koncentracija zla koja ne pozna ni krv, ni rod

Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
čak se mudro i ne oglašava po ovoj temi sad
malo sutra
nisi vidla na kraju ono teksta iz Jutarnjeg kako je napisao na fejsu "da ne vjerujem da ima tolko praznoglavnih budala koje vjeruju zlostavljačici.."
mislim da je između ostalog mislio i na mene

Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Hell yeah, vrijeme je, da.
da se ne zajebajemo bezveze i gubimo vrijeme
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 14.12.2017., 13:29   #163
Quote:
lyrabelacqua kaže: Pogledaj post
Nije problem što ju ljudi nazivaju sponzorušom. Nego što ima onih koji misle da je ovu presudu zaslužila zato jer je sponzoruša i jer je trošila nečiju plaću u dva dana. Zamisli. A ima na ovoj temi takvih, definitivno.

Kao da ima neke razlike jel sjediš doma i trošiš plaću supruga zidara na krpice u H&M-u ili pare Radeljakovih na Dior ili na što je već trošila. U prvom slučaju bi ljudi suosjećali sa takvom ženom, evo pun je ŽUD priča žena koje žive u suprugovom kućanstvu i "trenutno ne rade" nego su doma sa djecom, pa ih svi žale i ne odriču im prava, upravo suprotno. Ali to valjda samo ove sa muževima na minimalcu, druge nemaju pravo trošiti novce u zajednici. Čak i kad im je eksplicitno odobreno sa punomoći, i čak kad ta ista nije bila povučena godinu dana nakon što se primijetilo neprimjereno trošenje.
s ovim se slažem. realnost je takva da netko zarađuje 5.000 kn, a netko 25.000. i ovaj od 25 se ne treba nikome ispričavati zašto zarađuje toliko i kako će trošiti svoje novce. to sam isto rekla i kad je ella odlučila kupiti kolica za 20 tisuća kuna nek svatko troši svoje novce kako hoće.

al nevezano za temu Vlatke, jebiga, ljudi malo oštrije reagiraju kada su neke bajne cifre u pitanju. nije isto kada kuka netko tko dobiva alimentaciju 1.000 kn, i Sevka koja dobiva 10.000 eura, i traži potporu drugih #ijasammajka i da ju razumiju da je to premalo.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 14.12.2017., 13:30   #164
Quote:
lyrabelacqua kaže: Pogledaj post
evo pun je ŽUD priča žena koje žive u suprugovom kućanstvu i "trenutno ne rade" nego su doma sa djecom, pa ih svi žale i ne odriču im prava, upravo suprotno. Ali to valjda samo ove sa muževima na minimalcu, druge nemaju pravo trošiti novce u zajednici.
pa naravno. ona se brine za kuću i taj rad treba platiti, a to što je vlatka brinula za kuću i njegovo dijete treba posrati.
My Name Is... is offline  
Old 14.12.2017., 13:34   #165
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
nisi vidla na kraju ono teksta iz Jutarnjeg kako je napisao na fejsu "da ne vjerujem da ima tolko praznoglavnih budala koje vjeruju zlostavljačici.."
mislim da je između ostalog mislio i na mene
još će ti i Jarak izvještavati ispred stana

Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
pa naravno. ona se brine za kuću i taj rad treba platiti, a to što je vlatka brinula za kuću i njegovo dijete treba posrati.
Diksi veli da je on sam plaćao kućne pomočnice, režije, hranu, robu, a da ovo s kartice nije trošeno tako...

ne kažem da je to istina

nego je to ono što je kamen spoticanja u cijeloj priči
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 14.12.2017., 13:39   #166
Pa kak je sam plaćao kad nema ništa?
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 14.12.2017., 13:42   #167
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Pa kak je sam plaćao kad nema ništa?
nema zakonske prepreke da sin zahvalni da ćaći svom zaslužnom novce kojim on onda plaća režije i svoju sponzorušu
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 14.12.2017., 13:44   #168
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
nema zakonske prepreke da sin zahvalni da ćaći svom zaslužnom novce kojim on onda plaća režije i svoju sponzorušu
Al to sa drugom karticom.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 14.12.2017., 13:45   #169
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Pa kak je sam plaćao kad nema ništa?
Ja zapravo mislim da oni oboje duguju silne novce Leu što ih je uzdržavao. Jer ispada da je njih dvoje + mala Lana živjelo sa 0 kn i kućnim pomoćnicama i to godinama.

A Vlatka se za malu brinula, osim ako ne mislimo da su majke koje imaju kući kućne pomoćnice, ili nedajbože dadilje (!!!) nesposobne brinuti se za vlastitu djecu. Uostalom, nebitno je sve i da je čitavo vrijeme čohala onu stvar.
lyrabelacqua is offline  
Old 14.12.2017., 13:48   #170
Ajmo koke, dosta bi bilo komentiranja presude, presedana, sinkopa i slično na preko 20 stranica Trača. Imamo pdf Pravo za to.
Carla Marx is offline  
Old 14.12.2017., 13:49   #171
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Diksi veli
a vlatka veli drugačije.

i što ćemo sad?
My Name Is... is offline  
Old 14.12.2017., 13:50   #172
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
al nevezano za temu Vlatke, jebiga, ljudi malo oštrije reagiraju kada su neke bajne cifre u pitanju. nije isto kada kuka netko tko dobiva alimentaciju 1.000 kn, i Sevka koja dobiva 10.000 eura, i traži potporu drugih #ijasammajka i da ju razumiju da je to premalo.
Gle da se Vlatka osigurala za život pa sad pizdi radi 300 000 kuna i ja bih rekla daj ženo koji ti je klinac, to je mala cijena da se riješiš budale. A i u ovoj tužbi nije ona ta koja je "čačkala" pa joj se obilo o glavu, pa da kažeš "sama pala, sama se ubila, oni su se samo branili". A Sevka je tražila potporu u vezi nekih drugih stvari, a ne alimentacije. Iako mi je u njenom slučaju sudovanje sa Milanom za novce (ne alimentaciju) bilo puno gore, jer em im je ta vanbračna zajednica bila dubiozna, em njoj te pare fakat ne trebaju. Tim više što je on navodno psiho i ona navodno želi minimalni kontakt sa njime. Pa ga onda ide tužiti za novce. Ali nemojmo sad o tome jer ćemo otvoriti Pandorinu kutiju.
lyrabelacqua is offline  
Old 14.12.2017., 13:54   #173
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
a vlatka veli drugačije.

i što ćemo sad?
niš, čekamo tko će prvi puknuti i objaviti sve detalje sa suđenja javno

da još postoje one emisije kakve su Delale i nova tv servirale, već bi se tak neš kuhalo

ovako možemo očekivati kao najveći domet kavu kod Doris
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 14.12.2017., 14:11   #174
Quote:
lyrabelacqua kaže: Pogledaj post
A vidjela sam da je Radeljak na fejsu napisao da Vlatka ne samo da je krala od Lea, nego je zlostavljala Lanu otkad je bila beba. Koje dno! Dobro da su njih dvojica pustili zlostavljačicu i kradljivicu godinama u blizini male, samo da vide "dokle će Vlatka ići", što je netko sugerirao.
Da, nije da se nije oglasio. Napisao je da je MLATILA Lanu.
Tužio ju je i tad za zlostavljanje male, ali mu nije prošlo. L.u.đ.a.k.
Gzena is offline  
Old 14.12.2017., 14:13   #175
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
Da, nije da se nije oglasio. Napisao je da je MLATILA Lanu.
Tužio ju je i tad za zlostavljanje male, ali mu nije prošlo. L.u.đ.a.k.
Da, nema problema s klevetom. Zna da ga Vlatka sad ionako ne može više tužiti, pa si je dao oduška.
lyrabelacqua is offline  
Old 14.12.2017., 14:16   #176
Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
U krugovima tog tipa zna se što radi on, a što ona.
Njegovo je da o njoj brine, a njeno je da šuti i bude lijepa.
upravo to. i zna se ko ima kakve obveze prema kome i ko se kako treba ponašati

Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
još će ti i Jarak izvještavati ispred stana
vrili? misliš da bi to moglo bit?

sva sreća jučera sam bila na pizuri.. aj em redi

Quote:
Smart_bitch kaže: Pogledaj post
Pa kak je sam plaćao kad nema ništa?
možda je on zapravo bio ta kućna pomoćnica
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Old 14.12.2017., 14:23   #177
Quote:
lyrabelacqua kaže: Pogledaj post
Da, nema problema s klevetom. Zna da ga Vlatka sad ionako ne može više tužiti, pa si je dao oduška.
ae, ajde da je srao o njezinoj 'prostituciji', ali ovo je već viši nivo.
Lana je odrasla osoba, kaj ona kaže kad čita ovakve stvari, ne mogu ni zamislit


iz pouzdanih izvora znam da je Vlatka malu stvarno voljela i brinula se o njoj
odvozila u školu i slično (nije ju dadilja dovodila i odvodila)
pa ona je inicirala da Lana viđa tetu (Miu) i sestričnu
Gzena is offline  
Old 14.12.2017., 14:32   #178
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
ae, ajde da je srao o njezinoj 'prostituciji', ali ovo je već viši nivo.
Lana je odrasla osoba, kaj ona kaže kad čita ovakve stvari, ne mogu ni zamislit


iz pouzdanih izvora znam da je Vlatka malu stvarno voljela i brinula se o njoj
odvozila u školu i slično (nije ju dadilja dovodila i odvodila)
pa ona je inicirala da Lana viđa tetu (Miu) i sestričnu
Pa moram priznati da je kod mene simpatija prema Vlatki uglavnom uzrokovana upravo time. Ne samo da se za malu brinula nego se brinula i da ima kontakt sa maminom familijom, iako njoj to nije bilo ni iz džepa ni u džep. Možda je glupava, naivna, rastrošna, snob i svašta nešto, ali mene je ovo sa Lanom uvjerilo da nije loša osoba, unatoč manama. Znam da je ovo osobni dojam, ali eto.
lyrabelacqua is offline  
Old 14.12.2017., 14:35   #179
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post


iz pouzdanih izvora znam da je Vlatka malu stvarno voljela i brinula se o njoj
odvozila u školu i slično (nije ju dadilja dovodila i odvodila)
pa ona je inicirala da Lana viđa tetu (Miu) i sestričnu
eto, da ne serem samo po Vlatki, u ovo vjerujem

jadno to dijete u cijeloj priči.

srećom nema je skoro uopće u medijima, barem se za to netko pobrinuo da koliko toliko živi normalno i dalje od tog medijskog cirkusa.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 14.12.2017., 14:35   #180
pa da je imalo loša osoba sa zlim namjerama optužila bi dikana da ima sado mazo sobu u koju nije mogao dovesti nijednu ženu jer mu se jednostavno nije dizao
uplakana bi digla tužbu kako nije mogao ispunjavati svoje bračne dužnosti
Gzena is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:33.