Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2017., 23:15   #1
Sviđa mi se kolega

Svidja mi se kolega. Kratko i jasno.
Ne zna nitko koliko ima godina i ima li nekoga jer je sramežljiv i povučen i ne komunicira s ljudima. Ja ga vidim jednom tjedno.
Dajem mu 5 godina manje od mene. Nema prsten na ruci, nema profil na fejsu.
Gledamo se i smješkamo jedno drugom. I tako to ide iz tjedna u tjedan.
Pokušat nešto ili ne? I što?
Koga god sam pitala vezano uz njega, nitko ništa ne zna.
Kako na diskretan način saznati? Kako pokušati nešto kad je uvijek netko tu? Gleda me i smješka mi se, feeling imam, i uvijek sam ja prva koja skrene pogled, ali opet, to su varljivi znakovi i ne moraju značiti ništa.

Zadnje uređivanje phiber : 05.04.2017. at 01:21.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 23:22   #2
pa pozovi ga na kavu.
ali računaj na to da tip ima vjerojatno veće probleme u funkcioniranju s ljudima. takvima veze isto rijetko uspiju.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 23:29   #3
Totalno sam zbunjena.
Za pomoći je uvijek prvi i samo hvale riječi za njega od svih. Ali nitko ne zna ništa više. I tako već 2-3 godine.
Bojim se da se ne provalim. I tko će ga onda gledat svaki tjedan.
Imam jak feeling da neka kemija već postoji i da me skužio.
I on me gleda i smješka se cijeli vrijeme.
Čudna situacija.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 23:44   #4
Sta te privuklo na tako zatvorenoj osobi?
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 23:49   #5
Quote:
plavi-safir kaže: Pogledaj post
Sta te privuklo na tako zatvorenoj osobi?
Privukao me još prije 2-3 godine, ne znam točno što, najprije izgled valjda, ali svidio mi se. Onda sam ga ove godine još više primijetila, pa mi je trebala neka pomoć vezano uz posao, on je odmah uskočio i onda su počeli ti pogledi, osmjesi. Ja sam takva da odmah odustajem ako me netko ne primjećuje, ali on se stalno smješka i fiksira me pogledom, pa....
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:10   #6
Koji kurac? Di ste kolege? Na faxu? Na poslu? Kako je moguće da ste kolege 2-3 godine (bilo gdje) i da niko o njemu ništa ne zna? Možda je on mutavac, ali šta je sa vama ostalim? Ili je to neka firma/fax mutavaca?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:16   #7
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Koji kurac? Di ste kolege? Na faxu? Na poslu? Kako je moguće da ste kolege 2-3 godine (bilo gdje) i da niko o njemu ništa ne zna? Možda je on mutavac, ali šta je sa vama ostalim? Ili je to neka firma/fax mutavaca?
To je nebitno. Vidimo se jednom tjedno i kolege smo.
I kako do njega?
Čovjek je zatvoren, dođe i odradi posao kod nas jednom tjedno i to je to.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:19   #8
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
To je nebitno. Vidimo se jednom tjedno i kolege smo.
I kako do njega?
Čovjek je zatvoren, dođe i odradi posao kod nas jednom tjedno i to je to.
zvuči kao neki misteriozni triler

a mi bi trebali biti vidoviti Milan ili tako nešto, Poirot?

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:23   #9
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
zvuči kao neki misteriozni triler

a mi bi trebali biti vidoviti Milan ili tako nešto, Poirot?

Volim ja Agathu Christie i mr. Poirota, ali treba mi savjet kako diskretno do njega
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:25   #10
pitaš ga da ti pomogne s nečim u vezi posla.
ladybug24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:26   #11
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Volim ja Agathu Christie i mr. Poirota, ali treba mi savjet kako diskretno do njega
za početak ga pitaj koje osobno pitanje? dosta mi je pozitivno što nema fejs profil, i ja bih ga barila ako isti doista i opće nema
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:26   #12
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Volim ja Agathu Christie i mr. Poirota, ali treba mi savjet kako diskretno do njega
Jesam, napravio, sad mi se smješka i gleda me već 2-3 tjedna.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:28   #13
Ovo je vjerojatno neki trol. Radiš sa nekim 3 godine i nikad ne odeš do te osobe upoznat se Di to uopće postoji? Ključaj temu
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:33   #14
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ovo je vjerojatno neki trol. Radiš sa nekim 3 godine i nikad ne odeš do te osobe upoznat se Di to uopće postoji? Ključaj temu
Da barem jesam trol.
Pitam ljude što bi napravili u mojoj situaciji. I sama sam bila 4-5 godina nepoznanica za ljude jer dolazim iz jedne u drugu županiju radit pa ne znaju ništa o meni, a prije nego su pitali, svašta su si u glavi zamišljali.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:33   #15
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ovo je vjerojatno neki trol. Radiš sa nekim 3 godine i nikad ne odeš do te osobe upoznat se Di to uopće postoji? Ključaj temu
ako ih je puno u firmi, a ovaj tip je neki sporedni igrač, moguće je

sad kad se sjetim faksa i škole (po 4, 5 godina) pa nisam znala baš o svakome sve, samo o nekim ljudima s kojima sam bila bliskija
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:39   #16
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Pitam ljude što bi napravili u mojoj situaciji.
Otišao bi se upoznat sa kolegom/kolegicom (i to još prije 3 godine)
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ako ih je puno u firmi, a ovaj tip je neki sporedni igrač, moguće je

sad kad se sjetim faksa i škole (po 4, 5 godina) pa nisam znala baš o svakome sve, samo o nekim ljudima s kojima sam bila bliskija
Na faxu se nisam družio sa svima, ali sam svima znao ime i prezime. Ako me nešto više zanimalo o nekome, znao sam nekoga ko ga bolje poznaje. Nije moguće da postoji neko o kome niko ništa ne zna (pa čak ni ime i prezime)
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:44   #17
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Otišao bi se upoznat sa kolegom/kolegicom (i to još prije 3 godine)

Na faxu se nisam družio sa svima, ali sam svima znao ime i prezime. Ako me nešto više zanimalo o nekome, znao sam nekoga ko ga bolje poznaje. Nije moguće da postoji neko o kome niko ništa ne zna (pa čak ni ime i prezime)
Ime i prezime znamo i to je sve. Pokušala sam preko kolega/kolegica saznat barem koliko ima godina, ne znaju ni to. Nije u pitanju faks, nego firma, ja do zadnjih 2 mjeseca nisam ni pokušavala saznat ništa, ali ovo što sam pokušala zadnjih 2 mjeseca - ništa, svi nešto pretpostavljaju (njegove godine), ne znaju, jednostavno ne znaju.
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:46   #18
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
Ime i prezime znamo i to je sve. Pokušala sam preko kolega/kolegica saznat barem koliko ima godina, ne znaju ni to. Nije u pitanju faks, nego firma, ja do zadnjih 2 mjeseca nisam ni pokušavala saznat ništa, ali ovo što sam pokušala zadnjih 2 mjeseca - ništa, svi nešto pretpostavljaju (njegove godine), ne znaju, jednostavno ne znaju.
kakav ti odnos imaš s njim, koliko komunicirate? probaj ga pozvati na neki event i slično. recimo "branje jagoda", reci da se mora prijaviti na fejsu ako kaže da nema nikako fejs i nije ga nikad imao, pošalji ga meni da ga ja barim
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:48   #19
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
kakav ti odnos imaš s njim, koliko komunicirate? probaj ga pozvati na neki event i slično. recimo "branje jagoda", reci da se mora prijaviti na fejsu ako kaže da nema nikako fejs i nije ga nikad imao, pošalji ga meni da ga ja barim
nemoj, meni se to sviđa, na whatsapu je aktivan jednom tjedno, fejs nema, to mi se i sviđa makar je čudno
positiveshit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2017., 00:50   #20
Quote:
positiveshit kaže: Pogledaj post
nemoj, meni se to sviđa, na whatsapu je aktivan jednom tjedno, fejs nema, to mi se i sviđa makar je čudno
nije to ništa čudno, to je odlično
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger