Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2017., 19:24   #21
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
A čuj, to su vjerojatno isti oni frajeri koji sumnjaju u kvalitetu cure/žene ako dođe do seksa na prvom/drugom spoju jer su, eto, one sigurno neke drolje.

Konobarica bi si, pretpostavljam, isto radije našla nekog samouvjerenog, s mudima, nego nekog šonju s predrasudama koji samo upire prstima u druge.
Ovo.

Općenito sam shvatio, što više sumnjaš u sebe, to su više prsti upereni u druge. Što si pak sigurniji, to je pak više srce upereno u njih...

Netko tko se pojma neprivlačnim/nevrijednim, jednostavno ne može ni imat nekakav intiman odnos sa suprotnim spolom. Uvijek se postavlja pitanje "šta bi on(a) samnom, mora da nema kriterija/traži neku korist".

Tužno. Umjesto da prihvatimo da nas drugi ne vide nužno kako vidimo sami sebe. Umjesto da pustimo njima vodeću riječ, kad ionako oni moraju bit s nama (a ne mi).

Čovjek mora sam sebi bit izvor samopouzdanja, ali ne treba tvrdoglavit u stvarima koje nije dovoljno kvalificiran demantirat; npr partner koji pokušava objasnit drugom partneru zašto se tom drugom partneru zapravo ne sviđaju osobe poput prvog partnera.
Ti možeš bit nesigurna mala moja, ali ti ne gledaš žene, ne znaš kako muškarci razmišljaju a još manje ovaj partikularni muškarac, i neće me bog uvjerit u to da zapravo ne valjaš tak da pusti da mi budeš savršena

--

Ontopic: zašto ne?
Baš sam za jednom nedavno izgubio glavu
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 23:13   #22
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
A čuj, to su vjerojatno isti oni frajeri koji sumnjaju u kvalitetu cure/žene ako dođe do seksa na prvom/drugom spoju jer su, eto, one sigurno neke drolje.

Konobarica bi si, pretpostavljam, isto radije našla nekog samouvjerenog, s mudima, nego nekog šonju s predrasudama koji samo upire prstima u druge.
Ne znam ja kakvi su to frajeri o kojima pišeš, ali nema veze s onim što sam ja napisala jer sam iznijela tezu da ih možda ono što znaju udalji, a ne sama osoba. Znači, ako muškarac zna kako se puno muških ponaša onda to nema veze sa djevojkom koja radi taj posao i s njenim poštenjem, već s ponašanjem muškaraca. Ako se za taj posao traže mlade i lijepe djevojke, uglavnom, onda ti je valjda jasno koji je cilj > privlačenje mušterija. Ne mene i mojih frendica nego muškaraca koji će nad tim curama sliniti. I onda se ti i tebi slični čudite ko pura dreku da postoje frajeri koji ne vole da im pijandure sline nad curom, da joj dobacuju "mala" i sl.

I zašto bi muškarac koji ne bi volio da mu cura radi u kafiću bio šonjo? Obrazloži mi to umjesto da bacaš težište na to da oni te cure smatraju manje vrijednima. To nisam rekla niti sam pomislila. Žena je za mnogo poslodavaca, na žalost, prvo objekt, a tek onda djelatnica pa bio to kafić, auto show ili slično.
Žena sam i zato sam na strani žene jer točno znam kroz što je dosta nas prolazilo na radnom mjestu...kafić, trgovina, ured, bolnica, škola, tvornica, nebitno...svugdje se nađe neki mamlaz. Sad zamisli kakvi su tek oblokani mamlazi u čoporu negdje oko 23.00!

Ponavljam, meni taj posao nije za ženu i točka. Ne zbog žena koje mogu biti ok već zbog frajera koji se ne znaju ponašati. Jer, čak i ako neke od njih ljeti na terasi kafića nose cice na izvolte u topićima do pupka i tange koje se vide ispod trapki niskog struka ne znači da sve druge žele da ih se tretira kao robu, a na žalost, tako je. Gledaj oko sebe frajere kako gledaju zgodne konobarice i razmisli ponovo bi li ti pasalo da ti tako gledaju curu!
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 23:20   #23
Slažem se. Ni posao pirotehničara ne bi trebao biti za muškarca, nego za robota.
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2017., 23:21   #24
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Slažem se. Ni posao pirotehničara ne bi trebao biti za muškarca, nego za robota.
Da, baš tako.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 13:27   #25
Hvala svima na sudjelovanju na temi

Da, vjerojatno je u pravu netko tko je tu napisao da neki zaziru od veze sa konobaricom jer je odmjeravaju likovi u kaficu.
Makar kažem, mislila sam i na prstojne kafice npr u centru grada ili negdje tako, ne na birtije gdje se skupljaju lokalne pijandure
U normalnom kaficu ne bi trebalo biti toga, eventualno te netko može škicati ako si mu zapela za oko, ali to se ionako ignorira, imaš svog posla, ni ne stigneš najčešće pričati sa takvim likovima.

I zanimalo me prvenstveno jel se takve cure gledaju kao manje vrijedne jer rade takve poslove, nemaju neke velike ambicije, ili nisu imale mogućnosti, prilike završiti nešto pa to raditi, napredovati. Ne mogu sve žene biti uspješne karijeristice, jebiga. Valjda i takve dobiju šansu upoznati nekog normalnog.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 14:07   #26
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Hvala svima na sudjelovanju na temi

Da, vjerojatno je u pravu netko tko je tu napisao da neki zaziru od veze sa konobaricom jer je odmjeravaju likovi u kaficu.
Makar kažem, mislila sam i na prstojne kafice npr u centru grada ili negdje tako, ne na birtije gdje se skupljaju lokalne pijandure
U normalnom kaficu ne bi trebalo biti toga, eventualno te netko može škicati ako si mu zapela za oko, ali to se ionako ignorira, imaš svog posla, ni ne stigneš najčešće pričati sa takvim likovima.

I zanimalo me prvenstveno jel se takve cure gledaju kao manje vrijedne jer rade takve poslove, nemaju neke velike ambicije, ili nisu imale mogućnosti, prilike završiti nešto pa to raditi, napredovati. Ne mogu sve žene biti uspješne karijeristice, jebiga. Valjda i takve dobiju šansu upoznati nekog normalnog.
To je moje nagađanje. Poznaju jedni druge.

Nema veze, doista, sa osobom, neka te to ne brine! Znaš kakva si i to je dovoljno. Manje vrijedna nisi, a svatko nek si traži svog para! Mene to ne bi diralo jer kome nisam dobra nije ni on meni.

To što sam napisala da mi je taj posao prikladniji za muškarce je isključivo zbog same situacije u kojoj je žena izložena mjerkanju i komentarima iza njenih leđa, a kao žena, uvijek ću biti naklonjenija ženama i očuvanju njihovog dostojanstva.
Vjerojatno znaš i sama tko ima više šanse za taj posao...ona koja je ljepša i mlađa. To nam sve govori.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 14:41   #27
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje za forumase: iskreno, jel bi ikad bili u ozbiljnoj vezi sa konobaricom ili prodavacicom u ducanu?

Nekako kad slusam okolo ljude, ispada da vlada neki stav da su konobarice lake zenske koje treba samo pojebati i nisu za nista ozbiljno.
Sad ne znam jel to stav samo prema onima koje rade u seoskim birtijama ili opcenito za konobarice, pa i u nekom pristojnom kaficu npr u Zagrebu.

Isto vjerojatno ove cure/zene nisu pozeljne jer se smatra da nemaju nikakve ambicije, sto je vjerojatno i istina (ne pricam o curama koje konobare ovako uz studij povremeno) a valjda je muskima to donekle bitno kod zena, ako pricamo o mogucoj ozbiljnoj vezi.

Imaju li ovakve zene sa ovim zanimanjima sansu za ljubav?

Ne znam, napisite nesto ako imate iskustva s ovim, ili znate nekog takvog. . Mozete napisati i ako nemate iskustva
Bio sam kratko u jednoj vezici sa konobaricom i odma ću savjetovat svim nesigurnim i ljubomornim muškarcima da se ne upuštaju u tako nešto. Nisu konobarice lake, kako ti kažeš, nego su jednostavno uvijek nasmijane, komunikativne i dostupne (jbg takav im je posao). Meni osobno nije smetalo što se često smješka i šali sa drugim muškarcima, ali sam po frendovima skužio da bi njima to bio ogroman problem. Jbg moraš shvatit da ona mora bit pozitivna i nasmijana, a to što je drugi muškarci bare i možda to shvaćaju pogrešno je njihov problem. Meni nije bio nikakav problem i samo bi mi bilo smiješno vidit kako se neki jadnici lože na nju:klap:

P.S nije radila u nikakvoj krčmi, nego u kafiću tržnog centra
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 15:05   #28
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje za forumase: iskreno, jel bi ikad bili u ozbiljnoj vezi sa konobaricom ili prodavacicom u ducanu?

Nekako kad slusam okolo ljude, ispada da vlada neki stav da su konobarice lake zenske koje treba samo pojebati i nisu za nista ozbiljno.
Sad ne znam jel to stav samo prema onima koje rade u seoskim birtijama ili opcenito za konobarice, pa i u nekom pristojnom kaficu npr u Zagrebu.

Isto vjerojatno ove cure/zene nisu pozeljne jer se smatra da nemaju nikakve ambicije, sto je vjerojatno i istina (ne pricam o curama koje konobare ovako uz studij povremeno) a valjda je muskima to donekle bitno kod zena, ako pricamo o mogucoj ozbiljnoj vezi.

Imaju li ovakve zene sa ovim zanimanjima sansu za ljubav?

Ne znam, napisite nesto ako imate iskustva s ovim, ili znate nekog takvog. . Mozete napisati i ako nemate iskustva
Kod mene prodavacica je skroz ok.

Konobarica / sezonske radnice i slicno ne bas. Te poslove smatram za rane dvadesete/studenske poslove, nikako kao cijelozivotni.
Prelabilni su mi to poslovi da se bi se "zrela" osoba mogla zadovoljit s njima dugorocno (a znam takvih ohohoh).

Tj. ne bi mi ni to smetalo, ukoliko je ona zainteresirana da takvu situaciju promijeni.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 15:58   #29
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Bio sam kratko u jednoj vezici sa konobaricom i odma ću savjetovat svim nesigurnim i ljubomornim muškarcima da se ne upuštaju u tako nešto. Nisu konobarice lake, kako ti kažeš, nego su jednostavno uvijek nasmijane, komunikativne i dostupne (jbg takav im je posao). Meni osobno nije smetalo što se često smješka i šali sa drugim muškarcima, ali sam po frendovima skužio da bi njima to bio ogroman problem. Jbg moraš shvatit da ona mora bit pozitivna i nasmijana, a to što je drugi muškarci bare i možda to shvaćaju pogrešno je njihov problem. Meni nije bio nikakav problem i samo bi mi bilo smiješno vidit kako se neki jadnici lože na nju:klap:

P.S nije radila u nikakvoj krčmi, nego u kafiću tržnog centra

Nisu baš svi konobari/ice komunikativni i nasmijani. Koliko sam ih srela koji su baš nadrkani i ne baš pristojni.
A i nije ti opis posla da stojiš kraj njihovog stola i čavrljaš s njima, nego primiš narudžbu i napraviš im i doneseš ono što su tražili. To je kratko i za t stvarno ne trebaš biti nešto komunikativan
To je drugo ako ima nekih stalnih gostiju pa ti se zasjednu za šank pa popričate, ili te zadržavaju dok primaš narudžbu, što je po meni malo i nepristojno ako traje predugo, jer ono, ima i drugih gostiju koji bi nešto naručili.



Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Kod mene prodavacica je skroz ok.

Konobarica / sezonske radnice i slicno ne bas. Te poslove smatram za rane dvadesete/studenske poslove, nikako kao cijelozivotni.
Prelabilni su mi to poslovi da se bi se "zrela" osoba mogla zadovoljit s njima dugorocno (a znam takvih ohohoh).

Tj. ne bi mi ni to smetalo, ukoliko je ona zainteresirana da takvu situaciju promijeni.

A gle, mislim da nikome nisu takvi poslovi san snova i neka želja, a pogotovo raditi to cijeli život ili dugo godina. Ali neki nemaju priliku za nešto drugo, bolje pa rade to što jedino mogu. Šta bi drugo trebala?

Osim toga, na sezonu idu i dosta stariji ljudi od studenata i onih u ranim dvadesetima, pa čak i penzići, zato jer moraju, nemaju druge opcije.

Znači radije bi da je nezaposlena nego da ode odradit par mjeseci na sezonu pa ima od čega živjeti neko vrijeme? Ili ne bi onda bio uopće sa takvom?
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 16:42   #30
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
A gle, mislim da nikome nisu takvi poslovi san snova i neka želja, a pogotovo raditi to cijeli život ili dugo godina. Ali neki nemaju priliku za nešto drugo, bolje pa rade to što jedino mogu. Šta bi drugo trebala?
Cak i da osoba radi kao konobar-konobarica deset godina (20-30). U tih deset godina je bilo puno vremena i prilika za razne prekvalifikacije i naucit znanja.

Osim vec poznatog krivljenja drzave za sve vlastite neuspjehe ipak najveca krivnja lezi na samim osobama. Njihovoj inertnosti. I to je ono kaj mi nije seksi u cijeloj prici.

Nitko se ne rada s prilikama pa ih samo kupi. Za prilike se treba borit i stvorit ih.

Koliko ti je godina?

Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Osim toga, na sezonu idu i dosta stariji ljudi od studenata i onih u ranim dvadesetima, pa čak i penzići, zato jer moraju, nemaju druge opcije.
Skoro pa sve sezonce od 30+ koje sam upoznao, a bilo ih je stotine, imaju slican pa cak i isti obrazac ponasanja.
U mladim danima se radilo na sezoni i partijalo 3 dana i zivilo od danas do sutra nakon kaj je sjela placa. Bitno je bilo da je u sezoni malo visa placa pa se tu i zadrzavali. Ne shavajuci da radom na sezoni ti gubis godine a ne dobivas nikakav novi set znanja sto ti moze koristit u buducnosti za bilo kakvo napredovanje. I onda si odjednom u 30-tima i skuzis da jedino to znas radit.

p.s. Netko tko ima djecu pa je prisiljen zbog toga. Jebi ga, opet losi zivotni odabiri.

Treba ulagat u obrazovanje i buducnost.

Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Znači radije bi da je nezaposlena nego da ode odradit par mjeseci na sezonu pa ima od čega živjeti neko vrijeme? Ili ne bi onda bio uopće sa takvom?
U slucaju da se radi o osobama od 30+ i obje su zadovoljne s svojim trenutnim stanjem bez ikakve ambicije ili zelje ili volje (uz moju pomoc naravno) za napredkom. Ne, ne bih bio s takvom.


Da ponovim. Smatram da su to prijelazni poslovi i da svako mora ulozit ogroman trud i vrijeme da se makne s njih do nekih logickih godina.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:00   #31
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Cak i da osoba radi kao konobar-konobarica deset godina (20-30). U tih deset godina je bilo puno vremena i prilika za razne prekvalifikacije i naucit znanja.

Osim vec poznatog krivljenja drzave za sve vlastite neuspjehe ipak najveca krivnja lezi na samim osobama. Njihovoj inertnosti. I to je ono kaj mi nije seksi u cijeloj prici.

Nitko se ne rada s prilikama pa ih samo kupi. Za prilike se treba borit i stvorit ih.
Pa ako osoba npr nije na vrijeme završila fakultet (ne mislim tu one koji ne upišu ili odustanu zbog lijenosti, nego iz nekih drugih razloga koji ih sprečavaju u tome), može jedino neke tečajeve položiti, i naučiti strane jezike.
I super je to, ali opet se moraš gurati sa konkurencijom koja je već završila taj fakultet, a isto tako zna dobro jezike, a možda još i ima neki tečaj završen uz to.
A još se traži i iskustvo u nekom poslu, a ova cura je dosad konobarila i radila po sezonama, dakle nema iskustva u tom poslu, dok neki drugi imaju.
I što onda?
Neke stvari ako na vrijeme ne napraviš, nema baš previše šanse kasnije, i tu spada i obrazovanje.



Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Skoro pa sve sezonce od 30+ koje sam upoznao, a bilo ih je stotine, imaju slican pa cak i isti obrazac ponasanja.
U mladim danima se radilo na sezoni i partijalo 3 dana i zivilo od danas do sutra nakon kaj je sjela placa. Bitno je bilo da je u sezoni malo visa placa pa se tu i zadrzavali. Ne shavajuci da radom na sezoni ti gubis godine a ne dobivas nikakav novi set znanja sto ti moze koristit u buducnosti za bilo kakvo napredovanje. I onda si odjednom u 30-tima i skuzis da jedino to znas radit.

p.s. Netko tko ima djecu pa je prisiljen zbog toga. Jebi ga, opet losi zivotni odabiri.

Treba ulagat u obrazovanje i buducnost.
Ne znam stvarno tko to uspije partijati uopće, a kamoli par dana zaredom na moru dok tamo radiš i po 10-12 h u danu.
Valjda samo studenti, koji si idu zaraditi neku siću čisto da imaju za cugu i hranu tamo, očito ne rade baš nešto previše. Ne pričam o njima sad. Nego o onima koji idu stvarno raditi i zaraditi tamo, zato da imaju od čega živjeti sljedećih xy mjeseci.



Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
U slucaju da se radi o osobama od 30+ i obje su zadovoljne s svojim trenutnim stanjem bez ikakve ambicije ili zelje ili volje (uz moju pomoc naravno) za napredkom. Ne, ne bih bio s takvom.


Da ponovim. Smatram da su to prijelazni poslovi i da svako mora ulozit ogroman trud i vrijeme da se makne s njih do nekih logickih godina.

A tko je normalan zadovoljan takvim stanjem? Ljudi takve poslove sigurno ne rade iz zadovoljstva, nego iz nužne potrebe, da prežive od nečega. O tome i pričam.

Kakvu tvoju pomoć? Što ti možeš napraviti za nju ako ona nema šanse za izgraditi neku karijeru? Ok, možeš povući eventualno neke veze ako ih imaš, ali i tu se traže neke kvalifikacije koje ona recimo nema.
Jer da ih ima, sigurno bi tražila takav posao, a ne išla na sezonu raditi.

Ali dobro, dobila sam odgovor na svoje pitanje, ne bi bio sa sezonkom
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:12   #32
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Ne znam ja kakvi su to frajeri o kojima pišeš, ali nema veze s onim što sam ja napisala jer sam iznijela tezu da ih možda ono što znaju udalji, a ne sama osoba. Znači, ako muškarac zna kako se puno muških ponaša onda to nema veze sa djevojkom koja radi taj posao i s njenim poštenjem, već s ponašanjem muškaraca. Ako se za taj posao traže mlade i lijepe djevojke, uglavnom, onda ti je valjda jasno koji je cilj > privlačenje mušterija. Ne mene i mojih frendica nego muškaraca koji će nad tim curama sliniti. I onda se ti i tebi slični čudite ko pura dreku da postoje frajeri koji ne vole da im pijandure sline nad curom, da joj dobacuju "mala" i sl.

I zašto bi muškarac koji ne bi volio da mu cura radi u kafiću bio šonjo? Obrazloži mi to umjesto da bacaš težište na to da oni te cure smatraju manje vrijednima. To nisam rekla niti sam pomislila. Žena je za mnogo poslodavaca, na žalost, prvo objekt, a tek onda djelatnica pa bio to kafić, auto show ili slično.
Žena sam i zato sam na strani žene jer točno znam kroz što je dosta nas prolazilo na radnom mjestu...kafić, trgovina, ured, bolnica, škola, tvornica, nebitno...svugdje se nađe neki mamlaz. Sad zamisli kakvi su tek oblokani mamlazi u čoporu negdje oko 23.00!

Ponavljam, meni taj posao nije za ženu i točka. Ne zbog žena koje mogu biti ok već zbog frajera koji se ne znaju ponašati. Jer, čak i ako neke od njih ljeti na terasi kafića nose cice na izvolte u topićima do pupka i tange koje se vide ispod trapki niskog struka ne znači da sve druge žele da ih se tretira kao robu, a na žalost, tako je. Gledaj oko sebe frajere kako gledaju zgodne konobarice i razmisli ponovo bi li ti pasalo da ti tako gledaju curu!
Moja cura će radit ono što ona hoće, a ne što ja mislim da bi trebala radit jer se ja zbog toga "loše" osjećam. Ako želi radit kao konobarica (i spremna je trpit sva sranja koja idu uz taj posao), nek radi, fala bogu pa je posao ne određuje kao osobu i nije joj jedina zanimacija. Uostalom, ima i gorih zanimanja, a s druge strane praktički ni nema "normalnog radnog okruženja" na kojem se žena može osjećat "sigurno" što se tiče upada, komentara i tome slično. Jest da alkohol tu još dodatno pogorša stvar, al ona sama zna opasnost koju nosi taj posao.

Dakle, nema govora o tome da šonje te cure smatraju manje vrijednima, nego im se upliću u njihov odabir i to ne podupirem ni pod razno. Danas je posao, sutra su prijatelji, sljedeće je obitelj. Pa ti budi sretna s takvim
sljeme1234 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:13   #33
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Ali dobro, dobila sam odgovor na svoje pitanje, ne bi bio sa sezonkom
Tko zna, možda ne bi bio ni s nekom koja ima fakultet, radi za plaću 4-5 k kuna, ali još živi sa svojima. Uvijek je bolja partija ona bogatija. Jednostavno se treba naviknuti na to da neki ljudi nisu za nas jer mi nismo za njih. Tako se treba postaviti i ići za svojom zvijezdom. Kad tad naiđe prava osoba.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:19   #34
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Nisu baš svi konobari/ice komunikativni i nasmijani. Koliko sam ih srela koji su baš nadrkani i ne baš pristojni.
Onda je možda do mene, jer sam ja komunikativan i uvijek za zajebanciju. Ja sam primjetio da su sve konobarice (osim nadrkanih šankerica u diskotekama) nasmijane i pristupačne.
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:25   #35
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Moja cura će radit ono što ona hoće, a ne što ja mislim da bi trebala radit jer se ja zbog toga "loše" osjećam.
Odnosi li se ovo na sve, baš baš sve?

Quote:
Dakle, nema govora o tome da šonje te cure smatraju manje vrijednima, nego im se upliću u njihov odabir i to ne podupirem ni pod razno. Danas je posao, sutra su prijatelji, sljedeće je obitelj. Pa ti budi sretna s takvim
Nije šonjo onaj koji se brine za curu. Tebi možda nije nikad bilo toliko stalo do neke da ju podupreš u nečemu što će joj olakšati život umjesto da gledaš pijane drkađije koji sline čim im sirotica okrene guzicu. Stvarno za pohvalu.
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:27   #36
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Onda je možda do mene, jer sam ja komunikativan i uvijek za zajebanciju. Ja sam primjetio da su sve konobarice (osim nadrkanih šankerica u diskotekama) nasmijane i pristupačne.
Pa ako imaš neke upadice, pošalice ili voliš flertati sa curama, a gle, njoj je posao da se nasmije i odgovori nešto na to.
Možda je i sama flertava. Nema tu ništa loše, ako ne prijeđe neku granicu jer je ipak na poslu.

Ali opet u koliko si ti kafića bio, a koliko ih ima po gradu. Većina ljudi ide u par jednih te istih kafića. Možda se tako pogodilo.

Osim toga, jedno je biti pristupan i nasmiješen, to bi trebali svi oni biti, a i to mogu biti i oni ne baš komunikativni. Nije baš ista stvar. A drugo da si ne znam kako komunikativan u tom poslu, pa ne trebaš tamo mljeti sto na sat, trebaš onu osnovnu razinu komunikacije da primiš narudžbu i doneseš im to za stol, ništa posebno

A kakvi su ti konobari, isto nasmijani i pristupačni ili?
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:28   #37
Quote:
Elois kaže: Pogledaj post
Tko zna, možda ne bi bio ni s nekom koja ima fakultet, radi za plaću 4-5 k kuna, ali još živi sa svojima. Uvijek je bolja partija ona bogatija. Jednostavno se treba naviknuti na to da neki ljudi nisu za nas jer mi nismo za njih. Tako se treba postaviti i ići za svojom zvijezdom. Kad tad naiđe prava osoba.
A naravno da je bolja, to si svi valjda žele. Ako uz to ima i sve ostalo što nam je važno.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:33   #38
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Pa ako imaš neke upadice, pošalice ili voliš flertati sa curama, a gle, njoj je posao da se nasmije i odgovori nešto na to.
Možda je i sama flertava. Nema tu ništa loše, ako ne prijeđe neku granicu jer je ipak na poslu.

Ali opet u koliko si ti kafića bio, a koliko ih ima po gradu. Većina ljudi ide u par jednih te istih kafića. Možda se tako pogodilo.

Osim toga, jedno je biti pristupan i nasmiješen, to bi trebali svi oni biti, a i to mogu biti i oni ne baš komunikativni. Nije baš ista stvar. A drugo da si ne znam kako komunikativan u tom poslu, pa ne trebaš tamo mljeti sto na sat, trebaš onu osnovnu razinu komunikacije da primiš narudžbu i doneseš im to za stol, ništa posebno

A kakvi su ti konobari, isto nasmijani i pristupačni ili?
E baš to, dobro si rekla POŠALICE i šaljive doskočice Meni je to izgleda urođeno da tako komuniciram sa curama. A konobarice su mi najpogodnije za takve stvari. Baš sad nešto razmišljam i ne sjećam se da sam nekad normalno naručio kavu ili tako nešto kod konobarice, nego joj se uvijek moram ono kretenski nasmijat da ne može ostat ravnodušna i nešto dobacit (neku pošalicu). Možda zato takav dojam o njima

A konobari normala. Njima ne dobacujem, nisu mi baš pristupačni
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:37   #39
Quote:
n0_limits kaže:
Pa ako osoba npr nije na vrijeme završila fakultet (ne mislim tu one koji ne upišu ili odustanu zbog lijenosti, nego iz nekih drugih razloga koji ih sprečavaju u tome), može jedino neke tečajeve položiti, i naučiti strane jezike.
I super je to, ali opet se moraš gurati sa konkurencijom koja je već završila taj fakultet, a isto tako zna dobro jezike, a možda još i ima neki tečaj završen uz to.
Fakultet ne garantira nista. Osim mozda da osoba koja ga je zavrsila je barem donekle organizirana / odgovorna.

Uostalom, danas svako moze otvorit firmu. Investirat nekud. Proizvodit nesto...

p.s. Ja nemam fakultet pa sam ipak u zadnjih 30 dana zaradil dovoljno da dignem sve cetiri u zrak i na toj "slavi" zivim sljedece 2 godine. To da se ne moze cisto nije istina.
Quote:
n0_limits kaže:
A još se traži i iskustvo u nekom poslu, a ova cura je dosad konobarila i radila po sezonama, dakle nema iskustva u tom poslu, dok neki drugi imaju.
To je ono o cemu sam pisal. Predugo zadrzavanje na takvim poslovima samo ti vremenski smanjuje prilike. Kaj je najgore, ti poslovi cak nisu ni "stalni". Uvijek neka sranja na njima.

Quote:
n0_limits kaže:
Neke stvari ako na vrijeme ne napraviš, nema baš previše šanse kasnije, i tu spada i obrazovanje.
Djelomicno se slazem. No u poslovnom smislu, vjerujem da nikad nije kasno.

Quote:
n0_limits kaže:
Ne znam stvarno tko to uspije partijati uopće, a kamoli par dana zaredom na moru dok tamo radiš i po 10-12 h u danu.
Tocno, za polovicu (i starije).

Pisal sam iskljucivo o mladima, osim partijanera tu su ovi:
Znaci radi se 3-4-5 mjeseca (mladez), vrate se doma cesto sa vecinom zaradene love (osim u slucaju da se upare na sezoni). I onda zive kod mame i tate do iduce sezone, koja im je velik plan za iducu godinu. Dok polako tu lovu kaj su ustedili potrose na kupnju bedastoca, izlaske.. itd.
Ono, jedino vrijeme kad bi mogli stedit (doba mame i tate) i/ili ulozit u sebe se rasipa.

I onda, puff, tridesete i neznaju nis drugo osim sezone bez ijedne KN u dzepu.

Bas neki dan vidim na TV-u pricaju kak smo jedna od financijski najnepismenijih naroda. No shit sherlock.

No, nije to ovdje tema.

p.s. Frend iznajmljuje pa cesto vidim.. svasta.

Quote:
n0_limits kaže:
Kakvu tvoju pomoć?
Pr.1:
Bil sam sa nezaposlenom curom koja obozava zivotinje. Sama se nije usudila to monetizirati. Uz, vjerujem, moju napornost da bi trebala. Pocela je setat/pazit peseke za novac.

Pr.2:
Frendica od te cure, nezaposlena. Uz motivaciju krenula davat savjete o kupanju bebica itd.. Danas ima firmu a njeni savjeti i rijeci se prenose cak i u casopisima.

Motivacija i podrska znaju radit cuda. I za cure i za frajere.
Quote:
n0_limits kaže:
Ali dobro, dobila sam odgovor na svoje pitanje, ne bi bio sa sezonkom
Bih. Pokusao. No dugorocan opstanak te veze je upitan. Ovisi o osobnosti.
Dogodilo mi se da se cura cesto zalila kak joj je posao drek bla bla bla bez da je ikaj htjela pokusat napravit u vezi toga. Meni se kukanje ne slusa.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 17:44   #40
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
A naravno da je bolja, to si svi valjda žele. Ako uz to ima i sve ostalo što nam je važno.
Sry, pogubih se. Krivi quote
Elois is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger