Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2017., 16:18   #81
Quote:
Mr-Whatever kaže: Pogledaj post
Bližite se tridesetoj, a još uvijek se napije vani kao da ima 18. Što će ti to uopće
Zamisli završite u vezi, on se tako napije vani bez tebe, i prevari te s prvom koja mu je pri ruci.
A uostalom, zašto trijezan ništa ne poduzme? Ne djeluje baš zrelo i dovoljno zagrijano
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 16:19   #82
Pa nije tako cudno. Ona je njega povrijedila i to puno vise nego njegov frend mene. Sve se izdogadalo u 2,3 mj. Mi smo se nastavili druziti bez ikakvih primisli i nakon 5,6 mj su poceli prvi dodiri. Nakon jos par.mj ja se zaljubila,on otisao i sve se iskompliciralo
lejlalajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 16:23   #83
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Zamisli završite u vezi, on se tako napije i prevari te s prvom koja mu je u ruci.
A uostalom, zašto trijezan ništa ne poduzme? Ne djeluje baš zrelo i dovoljno zagrijano
Ponekad mislim da me voli, kad mi pise neke stvari. Ili kako se njegovi roditelji ponasaju kad me sretnu,a i ne znaju me bas. Njegova sestra mi je kroz salu rekla zaljubljen je u tebe itd itd...al kad cujem da je bio na kavi s nekom curom ili kad vidim da ucestalo nekoj lajka slike pa ih sretnem u trgovackom centru...bez obzira na sve prije i kasnije,ne vjerujem mu. Previse zena je oko njega,sta ja vise znam sta uzima od koje i koja mu sta daje
lejlalajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 16:27   #84
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post

Bitno je samo imati dobre i jasne namjere, ostalo ce se sloziti samo po sebi.
Tj da netko prepozna načije dobre namjere - a ona mu ne vjeruje. Nisam znala da si tako romantičan i da ti je uvijek hepi end na pameti....

Da budem kontra, ne vjerujem da bu tu nečeg.
A) ne vjeruje mu
B) nisu blizu, tako da bi to trebala biti veza na daljinu, što i u nekim normalnim okolnostima bude škakljivo

Al dobro, kako bilo - nek im je sa srećom. Odvojeno ili zajedno, tak svejedno.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 16:28   #85
Pa i sama kažeš da je prelijep.
Tražen je i uživa u ženskom društvu.
Rekao ti je da mu je karijera ispred svega.
Ovdje imaš 2 opcije: upustiti se u tu avanturu s njim i uživati dok traje, ili maknuti se i zaboraviti ga.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 16:42   #86
Postoji sansa da se vrati u Hr. Tako da daljina nece biti problem. Stalno me zvao da dodem kod njega,al ja zbog svog posla nisam mogla...zato sam saznala da je druga frendica bila u posjeti,rekla mu da znam,na sto se on poceo pravdati da tu nema nista..pa sad ti mu vjeruj
lejlalajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 16:52   #87
Quote:
lejlalajla kaže: Pogledaj post
Imam prijatelje i on poznaje i njih i mene i zna kakav je moj odnos s prijateljima. Nema velikog hrljenja, tepanja,skakljanja. Poznaje me dobro da zna kako se inace ponasam s prijateljima. Ovo mi se prvi put u zivotu dogada.
Znaci svjesna si da mu dajes mix signale.
Ako zelis rasplet onda mu postavi granicu koju si postavila i ostalim muskim prijateljima... bez pipkanja, drpanja, zvakanja, dahtanja po telefonu, sexy tekstova i ostalog.

On nema tu izbora, mora pristat na tvoje uvjete ako budes dosljedna svojoj odluci.
Nakon te odluke i vaseg razgovora situacija ce se iskristalizirat... u kojem pravcu ce ici, ne znam (mozda ce ti neka gatara znat napisat ostatak scenarija )

Problem je u tome sto se meni cini da bi ti volila neku deklaraciju njegove ljubavi prije nego sto ti priznas njemu (i okolici) da ti se svidja

... ima jedna prikladna narodna poslovica za ovaj tvoj slucaj ali je dosta prosta pa necu
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 17:07   #88
Quote:
lejlalajla kaže: Pogledaj post
Postoji sansa da se vrati u Hr. Tako da daljina nece biti problem. Stalno me zvao da dodem kod njega,al ja zbog svog posla nisam mogla...zato sam saznala da je druga frendica bila u posjeti,rekla mu da znam,na sto se on poceo pravdati da tu nema nista..pa sad ti mu vjeruj
Aha. Znači zove tebe, a kad ti nećeš, odmah drugu i još ti to vrlo odvažno prešućuje, tj. laže da nije.
A istinu jako teško saznati 😏
Pozoveš ih oboje na kavu i provjeriš, mada ionako znaš istinu 😉
Ako nešto mrzim, to je kad mi netko lažima vrijeđa inteligenciju.
On očito želi sjediti na dvije ili par stolica više.
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 17:13   #89
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Tj da netko prepozna načije dobre namjere - a ona mu ne vjeruje. Nisam znala da si tako romantičan i da ti je uvijek hepi end na pameti....

Da budem kontra, ne vjerujem da bu tu nečeg.
A) ne vjeruje mu
B) nisu blizu, tako da bi to trebala biti veza na daljinu, što i u nekim normalnim okolnostima bude škakljivo

Al dobro, kako bilo - nek im je sa srećom. Odvojeno ili zajedno, tak svejedno.
Zakaj je cudno da sam romantican?

Kak mu moze vjerovati kad ni ne zna kaj on misli?
Vjerovati oko cega?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 17:17   #90
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Aha. Znači zove tebe, a kad ti nećeš, odmah drugu i još ti to vrlo odvažno prešućuje, tj. laže da nije.
A istinu jako teško saznati 😏
Pozoveš ih oboje na kavu i provjeriš, mada ionako znaš istinu 😉
Ako nešto mrzim, to je kad mi netko lažima vrijeđa inteligenciju.
On očito želi sjediti na dvije ili par stolica više.
A kaj da on radi kad je ona hladna i negativna prema njemu?

Valjda je trebao dvije godine biti u celibatu bez obzira na njenu hladnocu i negativnost pa da se ona osjeca sigurno?

Dajte nemojte zauzimati strane.
On ima pravo zvati koga hoce k sebi u inozemstvo i to nije nikakav znak da on ne valja.

Mislim, koje su njegove lose namjere ako on ni ne zna da ima sanse kod nje vec misli bas suprotno od toga?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 17:19   #91
To sto on skriva iako ne bi trebao, pokazuje da mu je stalo, ali on zaista ne bi trebao odreci se svega bez da ona otvori karte jer prema ovome sto on zna i vidi, on nema sanse kod nje.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 17:22   #92
On zna da on ima šanse kod nje.
On zna da ona nije za usputnu ševu.
Zato joj prešućuje druge. Samo to prešućivanje je odraz njegovog neiskrenog odnosa prema njoj.
Btw., baš zato što nisu u vezi i nije potrebno da bude u celibatu 😉 nema joj razloga lagati 😉
Nemam nikakvu potrebu uzimati ičiju stranu, jer njihovi postupci dovoljno govore za njih 😉
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 17:25   #93
Nije dvije godine,vec godinu...a ja na seks ne pristajem bezveze. Makli smo se s teme..hocu li jos cekati,da se distanciram ili kazem odmah zasto vise ne mogu ovako?
lejlalajla is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 17:26   #94
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
To sto on skriva iako ne bi trebao, pokazuje da mu je stalo
To isto tvrde oni koji varaju, da je to za dobro njihovih žena ili cura. Ili njihovih muževa.

Ako mu je stalo valjda bi rekao da mu je stalo a ne skrivao druge žene ili frendice.
Ako su samo prijatelji valjda bi isto rekao ne skrivao.
Ugl. lik smrdi kak god okreneš.

Joj reci već jednom. Kad te pita jesi li se zaljubila reci da u tebe pa me prestani više drkati, oću da budemo skupa. Pa vidi hoće li se prepasti ili pristati.
Mislim napravi ono što je tebi najugodnija varijanta, kakve veze ima kaj vele forumaši...
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 17:43   #95
Quote:
lejlalajla kaže: Pogledaj post
Nije dvije godine,vec godinu...a ja na seks ne pristajem bezveze. Makli smo se s teme..hocu li jos cekati,da se distanciram ili kazem odmah zasto vise ne mogu ovako?
Kazi odmah.
Cekala si predugo, od distance nemas bas puno koristi jer ce opet cijeli proces dugo trajat. Brzi closure ces imat ako mu kazes, neovisno o njegovoj reakciji na to.
Kuzim ja kaj tebe jebe, razmisljas si kak ga je bolje imat u zivotu i tako nego nikako. Dok ne spoznas da je takvi razmisljanje goli kurac, da oprostis na izrazu, ti ces ocito cekat.
__________________
ono sve što znaš o meni
to je stvarno tako malo
*chiara* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 17:43   #96
Ja bih rekao da opsesivno sticenje od bilo cega dovodi do neminovnog ostecivanja toga sto se previse stiti.

Meni su ljubav i veza svete stvari, ali ko ga jebe, nek me se i izigra. Dici cu se i opet cu biti dobro.
Strah ne otvara mjesto ljubavi vec bas naprotiv, ne daje nam sansu da uspijemo u ljubavi i ljudima je to tesko shvatiti.

Uz to, svi najgori strahovi u zivotu su mi se obistinili tak da se vise bas nicega ne bojim.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 17:47   #97
A zašto ne odeš u mjesto gdje on živi i radi.Pitaj ga ako je spreman za vezu s tobom.Nemate više kaj muljat,znate se dvije godine.Ja sam radi cure kad sam bio mlađi dao otkaz,dignuo dozvoljeni minus i ušteđenu neku siću i otišao za curom.Jebi ga nakon manje u godinu dana veza propala,ali da nisam riskirao to bi me uvijek kopkalo.
dejankockar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 17:49   #98
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ja bih rekao da opsesivno sticenje od bilo cega dovodi do neminovnog ostecivanja toga sto se previse stiti.

Meni su ljubav i veza svete stvari, ali ko ga jebe, nek me se i izigra. Dici cu se i opet cu biti dobro.
Strah ne otvara mjesto ljubavi vec bas naprotiv, ne daje nam sansu da uspijemo u ljubavi i ljudima je to tesko shvatiti.

Uz to, svi najgori strahovi u zivotu su mi se obistinili tak da se vise bas nicega ne bojim.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Respect
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 18:44   #99
Odmah se "izjasni" što želiš, ali prvo se posloži sama sa sobom i odvagni opcije kojih imaš na temi ajmeeee premda ti najbolje znaš kako se sve odvijalo i teško je na ono što si nam rekla dati točan odgovor što i kako.
Svatko ima svoje viđenje te situacije.....
Iskrenost nikoga nije ubila, ali će te riješiti patnje,problema,vremena provedenog u takvom odnosu i sve bezpotrebno što te mući cijelo vrijeme a Zašto

Kad jednim iskrenim razgovorom riješiš sve i znaš na ćemu si
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 19:14   #100
Voljela bih da dodemo u situaciju da me ide dirati i ljubiti pa da ga tada pitam. Ovako iz vedra neba mi je malo ko pistolj u celo. A i bojim se odgovora i sto nakon toga
lejlalajla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger