Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.06.2017., 09:34   #21
sta je seksaj?
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 10:52   #22
muskarac u 30ima sa sijedom kosom i u odijelu
definitivno turn on a ne turn off

(nadam se da vrijedi i misljenje nas zauzetih )
lexipedia1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 11:02   #23
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
"Mladji muskarac" do - 40?
vidićeš kako godine prolaze kako se mijenja pojam mladosti i starosti. sve do 50 je balavo, i muško i žensko

ontopic: momak, sijede su seksi, samo se nemoj pituravat
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 10:37   #24
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Pitanje za žene, kako vas se dojmi sijeda kosa na mlađim muškarcima do cca 40 godina? Ja sam u kasnim dvadesetima i već mi je pola glave bijelo nažalost, genetika što drugo, zdrav sam, hranim se zdravo, vježbam, ne pušim ne pijem no očito se nemože protiv gena..dojma sam da ženama baš i nije privlačna sijeda kosa kod mlađih tipova, vani po klubovima se cure uvijek iznenade kada me po danu vide i skomentiraju što tako mlad već imam sijede..
Da li bi vam bio turn off vidjeti na mlađem liku sijedu kosu?
Pritom je sasvim razumljivo da neće biti turn off onima koje su već u dugim vezama pa im muškarac počne sijediti već me zanima više mišljenje solo ženski..da li vam je priličan dealbreaker ili ste indeferentne na to?
Pokušao sam i farbati kosu no uvijek se vidi tko je ofarban, nikada se ne može dobiti ona prirodna boja i uskladiti sa tonom kože i bradom..vjerujem da je i dalje manji problem od ćelavljenja no svejedno eto doživio sam te neke reakcije žena koje mi se ne čine oduševljavajuće..


Moj muž je počeo sijediti sa 20 godina - meni je to totalno seksi
Ali ima onih kojima nije - nema pravila
Ne opterećuj se time - Richard Gere je baš zato bio sex simbol
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 10:47   #25
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
vidićeš kako godine prolaze kako se mijenja pojam mladosti i starosti. sve do 50 je balavo, i muško i žensko

ontopic: momak, sijede su seksi, samo se nemoj pituravat
Ma znam, vec sad primjecujem to kako godine prolaze. Ali za muskarca od, bubam, 37-8-9 god mi je normalno da ima sijede, a ne cudno, kako je to prikazao autor teme. I u vecini slucajeva muskima to dobro stoji, barem koliko sam ja dosad primjecivala.

Sijede muskarcima i "kulturoloski" vise daju na privlacnosti nego zenama.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 10:48   #26
To nikako nije sexy ali može pokazivati zrelost ako nisi jako sijed, što nekom i može biti turn on.
No, u globalu to je turn off, osim ako se na tebe pale bakice od 60 godina!
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 11:54   #27
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
To nikako nije sexy ali može pokazivati zrelost ako nisi jako sijed, što nekom i može biti turn on.
No, u globalu to je turn off, osim ako se na tebe pale bakice od 60 godina!
Imaš neke linkove za ovako kategoričku tvrdnju ?
Proveden je neki eksperiment ili istraživanje ?

Ili si ti mjerilo svih žena na kugli Zemaljskoj ?

Zadnje uređivanje lara79 : 29.06.2017. at 12:28.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 12:34   #28
Itekakav turn on,pogotovo prosarano
ljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 16:16   #29
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Imaš neke linkove za ovako kategoričku tvrdnju ?
Proveden je neki eksperiment ili istraživanje ?

Ili si ti mjerilo svih žena na kugli Zemaljskoj ?
Nije....i meni je turn off...totalno
Ima nas još....ne znam zašto napadaš ženu.
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 17:25   #30
stari, i meni je skoro pola glave sijedo, ali nemam kompleksa iz prostog razloga sto ih ne vidim
i mislim da je to najbitnija stvar u cijeloj prici. nosi ih kao sto si nosio mladalacku kosu

inace, meni je jednom jedna zenska rekla da su joj sijede fuj
to je dio tebe isto kao sto su, ne znam, dioptrijske naocale dio nekoga ko ne vidi na blizinu
zato zaboravi na njih i uzivaj u zivotu
i da, mladji sam od tebe
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 17:46   #31
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Nije....i meni je turn off...totalno
Ima nas još....ne znam zašto napadaš ženu.
Jer rekla - to je u GLOBALU turn off , osim ako se na tebe ne pale bakice od 60 godina

Mogla je tako jednako reći - brinete su u globalu ružne , svi znaju da su plavuše komadi

Jednako ima smisla i jednako se ne bih složila s time i jednako bih tražila link za takvu kategoričku tvrdnju
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 17:54   #32
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Jer rekla - to je u GLOBALU turn off , osim ako se na tebe ne pale bakice od 60 godina

Mogla je tako jednako reći - brinete su u globalu ružne , svi znaju da su plavuše komadi

Jednako ima smisla i jednako se ne bih složila s time i jednako bih tražila link za takvu kategoričku tvrdnju
pusti je.
nepismena je i htjela je reci da je njoj to generalno turn off
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 21:20   #33
Ja sam na pragu 40 i onako prošaran, oko četvrtine sijedih.. Nisam primjetio da to ženama nešto smeta, baš naprotiv..

Jel ono netko nas od 40 svrstao među starije muškarce? Ma kakvi stariji, osjećam se ko dječačić..
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 23:07   #34
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
vidićeš kako godine prolaze kako se mijenja pojam mladosti i starosti. sve do 50 je balavo, i muško i žensko

ontopic: momak, sijede su seksi, samo se nemoj pituravat
Zašto muškima ne bi bilo dozvoljeno bojanje kose a ženama da? Zašto muškarcima 'stoji' sijeda a ženama ne?
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 23:17   #35
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Zašto muškima ne bi bilo dozvoljeno bojanje kose a ženama da? Zašto muškarcima 'stoji' sijeda a ženama ne?
Pa zato što ti nisi pičkica!
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 23:39   #36
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Ja sam na pragu 40 i onako prošaran, oko četvrtine sijedih.. Nisam primjetio da to ženama nešto smeta, baš naprotiv..

Jel ono netko nas od 40 svrstao među starije muškarce? Ma kakvi stariji, osjećam se ko dječačić..


znam hocu mogu
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2017., 23:49   #37
Ugledaj se na Ivu Robića
Ladna bevanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 06:44   #38
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Zašto muškima ne bi bilo dozvoljeno bojanje kose a ženama da? Zašto muškarcima 'stoji' sijeda a ženama ne?
Daj reci da se šališ..

Bojanje kose je valjda jedna od najljigavijih stvari što postoji koju muškarac može na sebi napraviti...
Henry Miller is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 08:12   #39
Quote:
Henry Miller kaže: Pogledaj post
Daj reci da se šališ..

Bojanje kose je valjda jedna od najljigavijih stvari što postoji koju muškarac može na sebi napraviti...
Ne misliš li da malo pretjeruješ?
Volim vidjeti prošaranu, sijedu kosu na muškarcu više od obojane, ali ne bih išla tako daleko nazvati bojanje jednom od najljigavijih stvari. Ima puno ozbiljnijih stvari koje su ljigave, ovo mi ne pripada među njih.

Gledam na to kao na estetiku, stvar ukusa i kako se čovjek osjeća. Ne izgleda mi ljigavo, ali nije mi ni turn on. Turn on mi je kosa prošarana sijedima, a to je samo stvar mog ukusa. Neću ismijavati ili omalovažavati tuđi, svatko ima svoje.

Autore teme, ne sekiraj se previše oko toga, kosa te ne određuje kao čovjeka već neke druge kvalitete. A kao što vidiš, ima žena kojima je to sexy i ne sumnjam da ćeš naletjeti na one kojima se to sviđa, ali će te valjda htjeti i zbog drugih stvari s kojima ćeš joj biti privlačan. Važnije je što je ispod kose.

Zadnje uređivanje Dhark Fay : 30.06.2017. at 08:41.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 22:28   #40
Nije riječ o muškarcu, ali evo što sam vidjela prije nekoliko dana. Mlada lijepa Indijka s predivnom kožom i svjetlucavim tamnim očima. Duge svileno crne kose. Barem donji dio njene kose jer je imala "pokrov" od sijedih, bijeli prelijev koji se presijavao na suncu. Ne znam kad sam nešto ljepše vidjela kako mi se šetucka ispred nosa. Ono što hoću reći da je stvar u tome kako nosiš svoje dijelove. Ljepota je dolazila iz nesvjesnosti onoga što se percipira kao "mana" (sve više i u muškom svijetu).

Valjda je to sve povezano s tim rastućim kultom mladosti sada i na oba fronta, down with the old.

I sa sveopćim strahom od starenja (smrti?). Ljudi koji se boje starenja će uzeti taj faktor kao "turn off", sa ženske strane, ili će početi bojati kosu s muške. Pa će mi tako tip koji boja kosu biti manje privlačan jer mi govori da se boji starenja, makar mu stajalo kao saliveno. Za žene me nije ni briga čega se boje u smislu privlačnosti jer ih u potpunosti objektificiram. Nije mi ni presudni faktor ali je detalj koji govori o nekome.

Između 3 muškarca ispred sebe, obojanog, ne-sijedog i sijedog...primjetila bih prvo sijedog jer je zanjimljiviji, ako se radi o mlađim muškarcima. Ako se radi o starijima, primjetila bih prvo ne-sijedog jer je to neuobičajeno u određenim godinama.

Osobno, imam ih sve više. Onako plakuckam "reda radi" tu i tamo...ali...volim ih. Moj muškarac ih je prepun a ono što je meni najprivlačnije u tome je što mu je pola brade sijedo a pola crno Jedva ga čekam vidjeti skroz sijedog uz one sjajne crne oči
Long story short- turn on
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger