Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.07.2017., 00:10   #81
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Na poslu ne treba pričati o tome.
Kad sam radio sa starim gospođama, sve fore koje su valjale su bile na račun seksa i tako nekih stvari.
Dobro, moraju se šaliti jer ih nitko ne bi štapom dirnuo.
Ja s takvima komuniciram gotovo isključivo u profesionalnoj zoni. Čim krenu s tim seksualnim aluzijama ispričam se radnim obvezama i odem. Dok gledaju, pristojno i suptilno, s tim nemam problema. Komentare toleriram ovisno o kontekstu situacije, a dodire ne dopuštam uopće.

Starija MILF-ica odgovarajućeg senzibiliteta - e pa njoj bogami puno toga može proći
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Old 06.07.2017., 00:10   #82
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
I onda trpiš u sebi! Pa reci šefu drugi put! Spriječimo neugodnosti zbog komplimenata!
aaaaaaahhaha, vidiš dobra ideja!!
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 06.07.2017., 00:11   #83
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
ja se zahvalim

obično dobih od onih koje mi uopće ni malo nisu napete
Kakve veze ima što ti kažu kolegice koje ti nisu napete, ne znači da te žele seksati sam si.... zgodan... i to je to.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Old 06.07.2017., 00:12   #84
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Ja s takvima komuniciram gotovo isključivo u profesionalnoj zoni. Čim krenu s tim seksualnim aluzijama ispričam se radnim obvezama i odem. Dok gledaju, pristojno i suptilno, s tim nemam problema. Komentare toleriram ovisno o kontekstu situacije, a dodire ne dopuštam uopće.

Starija MILF-ica odgovarajućeg senzibiliteta - e pa njoj bogami puno toga može proći
Lap dance!

__________________
Nježna dušica zarobljena u tijelu Ramba
Beam me up, Einstein
zvonezg is offline  
Old 06.07.2017., 00:15   #85
Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Lap dance!



Grlom u jagode
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Old 06.07.2017., 00:16   #86
Quote:
Wog Boy kaže: Pogledaj post
Otvore temu na ljesu i pitaju pozvati je ili ne na cugu

Vazi kao i za zenske, o kontekstu i neverbalnoj komunikaciji koja je prethodila komplimentu



Quote:
zvonezg kaže: Pogledaj post
Vjerojatno je to rekla šefu, znajući da će se derati pred svima na zaposlenika i na taj način će svi saznati kako je ona zgodna... ha, pročitali smo je
Attention whore. Bljak, ljigica.
__________________
I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am...
Floverka is offline  
Old 06.07.2017., 00:22   #87
Mene sad zanima zakaj nisi i šefu rekao da je prelijep za svoje radno mjesto? Ovak je stvarno diskriminacija
calea is offline  
Old 06.07.2017., 00:26   #88
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Mene sad zanima zakaj nisi i šefu rekao da je prelijep za svoje radno mjesto? Ovak je stvarno diskriminacija
reći strejt frajeru da je zgodan je vrlo skliski teren jer ne znaš kak će reagirati - oni malo zadrtiji ćete maltene prebiti
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 06.07.2017., 00:28   #89
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post
reći strejt frajeru da je zgodan je vrlo skliski teren jer ne znaš kak će reagirati - oni malo zadrtiji ćete maltene prebiti
Ma nisam mislila random. Nego nakon čitanja bukvice.
calea is offline  
Old 06.07.2017., 00:56   #90
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ma nisam mislila random. Nego nakon čitanja bukvice.
lol
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Old 06.07.2017., 06:21   #91
U jednom slučaju tip rekao ženi u firmi da ima lijepu haljinu! Tužila ga šefu! Šef ga izrifljao "po službenoj dužnosti".
Tip se nakon toga ispričao ženi i napomenuo da mu je stvarno haljina lijepa jer ako pogleda oko sebe kakve nose druge žene.
Poslije bilo krivo i jednom i drugom!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Old 06.07.2017., 07:52   #92
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Nekak mi se ipak čini da je tu ipak neka pozadina u pitanju. Ne znam.
Naravno da ima. Potpuno se slazem s tobom.
Ako je lijepa onda je navikla na komplimente i ulete.
Prijatelj od autora mora da je rekao (a mozda i probao) jos puno stvari, i tko zna koliko to vec traje ali je te detalje zaboravio rec autoru
Vidio sam dovoljno primjera takvog ponasanja (pogoto muskarci iz pojedinih djelova svijeta... necu navodit kojih djelova da izbjegnem politicki korektne moralizatore foruma ) gdje jednostavno ne ostavljaju zensku na miru i konstantno joj se ubacuju nekim glupim komplimentima.
Cak je par cura zatrazilo premjestaj iz istog razloga.

OT. Ja mislim da je taj zadnji razgovor bila zadnja kap u punoj casi, zenskoj dopizdilo i otisla sefu. To mi je nekako logicno objasnjenje.
jamesbond is offline  
Old 06.07.2017., 08:49   #93
logicno ali tvojom logikom

da se razumijemo, ja sam prvi da s enapadnu ekipu koja dijeli nezeljene "komplimente" prvo upozori, a onda i stjera s posla natrag na planinu
ali ovdje se pocelo dogadati nesto jako maliciozno, da se i sasvim obican kompliment smatra za sexual harrasment
ZgSash is offline  
Old 06.07.2017., 08:50   #94
logicno ali tvojom logikom

da se razumijemo, ja sam prvi da s enapadnu ekipu koja dijeli nezeljene "komplimente" prvo upozori, a onda i stjera s posla natrag na planinu
ali ovdje se pocelo dogadati nesto jako maliciozno, da se i sasvim obican kompliment smatra za sexual harrasment
ZgSash is offline  
Old 06.07.2017., 09:53   #95
danas ljudi previše uzimaju sve k srcu, kako se kaže, rečeš im nešto odmah se uvrijede, a to je samo dokaz da osoba nema samopuzdanja, umjesto da je rekla 'hvala na savjetu' i nastavila svojim poslom, ljudi se opterećuju time šta je netko rekao umjesto da prvo pogledaju tko im je to rekao, ako znaš tko si i koliko vrijediš, i jak si u glavi, ne može te nitko uvrijediti sa bilo čime
svjpromatrac is offline  
Old 06.07.2017., 10:06   #96
Danasnje cure ne znaju praviti razliku izmedju komplimenta i upucavanja .A da ne govorim da blage veze nemaju sta je muski sarm i o cemu se radi .
Nisu uopce upoznate sa pojmom sedukcija i sta to znaci i predstavlja . Jedan obican komplimenta je konsideriran kao harceliranje .
Umisljene su dozla boga . Bile one lijepe , ruzne , misle da svaki muskarac zeli da ih povali . Fali im elementarna edukacija pojmova .
Dan kada ne budu vise imale dvadeset godina i shvate da muski pogledi se ne zadrazavaju na njima ,mozda shvate razliku .
Uglavnom , meni se njihovo ponasanje uopce ne svidja . Izgubile u mojim ocima svaku konsideraciju .


Umijesto agresivnosti bilo bi im pametnije da se presipitaju kuda ih vodi ovakav stav naspram muskaraca .
lazan is offline  
Old 06.07.2017., 10:08   #97
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Danasnje cure ne znaju praviti razliku izmedju komplimenta i upucavanja .A da ne govorim da blage veze nemaju sta je muski sarm i cemu se radi .
Nisu uopce upoznate sa pojmom sedukcija i sta to znaci i predstavlja . Jedna obican komplimenta je konsideriran kao harceliranje .
Umisljene su dozla boga . Bile one lijepe , ruzne , misle da svaki muskarac zeli da ih povali . Fali im elementarna edukacija pojmova .
Dan kada ne budu vise imale dvadeset godina i shvate da se muski pogledi ne zadrazavaju na njima ,mozda shvate razliku .
Uglavnom , meni se njihovo ponasanje uopce ne svidja . Izgube u mojim ocima svaku konsideraciju .


Umijesto agresivnosti bilo bi im pametnije da se presipitaju kuda ih vodi ovakav stav naspram muskaraca .
Lazo! Pa di si ti?! Nema te nigdje! Samo da te pozdravim

Znaš i sam da je slika šira od ovoga što si napisao
calea is offline  
Old 06.07.2017., 10:12   #98
Podivljali feminacizam...
Hammerstone is offline  
Old 06.07.2017., 10:24   #99
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Lazo! Pa di si ti?! Nema te nigdje! Samo da te pozdravim


Znaš i sam da je slika šira od ovoga što si napisao
Pozdrav mila moja . Kako si mi ti ? Kako baratas sa ovim trulim forumom koji umire u velikim bolovima ?
Slika nije sira . Dapace sve vise je suzena od strane zena . Postale su ne interesantne ,umisljene .
Ne radi se tu o feminizmu . Pojma one nemaju sta znaci biti feminist .
Prvazisle su svaku mijeru . Neka nastave ovako pa ce si kupovati slikonske muskarce kao nas Drumforce zene ili kao veliki broj japanca koji nalazi da su zene jako grube i jako teske za podnijeti .
Idu direkt u zide . To nisu vise zene ,to su postele isprazne cahure koje misle da su uhvatile boga za muda .
Ljepota je prolazana . Istina je da bi svaki muskaraca povalio djevojku od dvadeset godina sa zadovoljstvom ,medjutim , zena se ne zadrzava na dvadeset godina .
Bilo bi fino da pocnu malo vise razmisljati i manje optuzivati muskarce za sve tegobe . Dokazati pamecu , poslovnim uspijehom , odgojom da su vredne postovanja i paznje .
lazan is offline  
Old 06.07.2017., 10:28   #100
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Pozdrav mila moja . Kako si mi ti ? Kako baratas sa ovim trulim forumom koji umire u velikim bolovima ?
Slika nije sira . Dapace sve vise je suzena od strane zena . Postale su ne interesantne ,umisljene .
Ne radi se tu o feminizmu . Pojma one nemaju sta znaci biti feminist .
Prvazisle su svaku mijeru . Neka nastave ovako pa ce si kupovati slikonske muskarce kao nas Drumforce zene ili kao veliki broj japanca koji nalazi da su zene jako grube i jako teske za podnijeti .
Idu direkt u zide . To nisu vise zene ,to su postele isprazne cahure koje misle da su uhvatile boga za muda .
Ljepota je prolazana . Istina je da bi svaki muskaraca povalio djevojku od dvadeset godina sa zadovoljstvom ,medjutim , zena se ne zadrzava na dvadeset godina .
Bilo bi fino da pocnu malo vise razmisljati i manje optuzivati muskarce za sve tegobe . Dokazati pamecu , poslovnim uspijehom , odgojom da su vredne postovanja i paznje .
Ide, Lazo, ide. Već sam se pitala di si nam i zašto te nema. Vidiš i sam kako je, trolovi na sve strane, ništa pametnoga i dalje

Svega što si napisao ima. Stoji. Ali ima i s druge strane svačega. Sve ti je to akcija-reakcija.
calea is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger