Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2017., 15:29   #1001
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
O svemu treba kokodakat.

A ovo je još jedan argument zbog čega s tobom ne bih ulazio u rasprave.

Irelevantan si mi dok ne pokažeš neko realno znanje. Toyota Yaris hybrid je jedan od gorih hibrida na tržištu.

https://automobili.hr/novosti/auto-v...-tako-savrsena Što točno nudi osim tihog rada, i to isključivo u gradu? Auto za šminkere. Točka.


Točka.
astor pec is offline  
Old 13.08.2017., 15:33   #1002
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post


Točka.
Sve si mi fino pojasnio.
mužjak is offline  
Old 13.08.2017., 15:36   #1003
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Za rodjendan mi je frendica na vrata poslala muza s buketom cvijeca i Astonom
Dobila sam voznju zivota do restorana i krasan rucak
Najbolji rodjendan ikad
Imaš jaaaaaako dobru prijateljicu.
__________________
It's hard to be saint in the city.
Oblomir Gombalo is offline  
Old 13.08.2017., 15:39   #1004
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Za rodjendan mi je frendica na vrata poslala muza s buketom cvijeca i Astonom
Dobila sam voznju zivota do restorana i krasan rucak
Najbolji rodjendan ikad
Joj mene je tak kolega na poslu iznenadio i provozao u astonu db9 coupeu, autu mojih snova
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 13.08.2017., 15:39   #1005
Smart je najjači auto na svijetu. Ja bi si ga kupil da ne moram ponekad voziti dvoje ljudi u njemu. Prvo sam si štel onu Toyotu Yarris ali nisam mogel stat u nju. Nejde. A u Smartu pun kurac mjesta ima. Kad se ukaže prilika prva stvar koju bum si kupil bu Smart. Jedino kaj me malo strah po autocesti s njim. Nisam ih baš puno vidjel?! Forumašice koja prodaješ Smarta si ti išla kud dalje s njim ili si sam po gradu ga vozala?
Joshua is offline  
Old 13.08.2017., 15:39   #1006
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Sve si mi fino pojasnio.
Pa vidiš da mi se ne da pričati o autioma ovdje i ne s tobom. I nisam za kompom.
astor pec is offline  
Old 13.08.2017., 15:41   #1007
Sam po gradu, al znam par ljudi kaj idu na more do Zadra sa smartom, probala ga na obilaznici i 150 km/h ide ko od sale, moj ima 84ks pa nije neki slabic
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 13.08.2017., 15:44   #1008
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Smart je najjači auto na svijetu. Ja bi si ga kupil da ne moram ponekad voziti dvoje ljudi u njemu. Prvo sam si štel onu Toyotu Yarris ali nisam mogel stat u nju. Nejde. A u Smartu pun kurac mjesta ima. Kad se ukaže prilika prva stvar koju bum si kupil bu Smart. Jedino kaj me malo strah po autocesti s njim. Nisam ih baš puno vidjel?! Forumašice koja prodaješ Smarta si ti išla kud dalje s njim ili si sam po gradu ga vozala?
Smart je carski auto za grad, ali na autoputu si baš i ne bih s njim divljao. Možda do 120 km/h.
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Pa vidiš da mi se ne da pričati o autioma ovdje i ne s tobom. I nisam za kompom.
Onda šutiš, umjesto da sudjeluješ u raspravi sa "Ne mo'š se sa mnom raspravljati", "E, ja ti čak crtam autiće" i slično. Otkud tebi ideja koliko znam o autima? I otkud ti uopće pravo suditi o tome kojeg ću si uzeti? Znam za što mi treba, prema tome ću se ravnati, a ti tvoji stavovi mogu proći samo kod trendsetera. Nisam to, niti patim da to budem. I vjerojatno za razliku od tebe, vozio sam već par različitih hibrida, među kojima i taj koji bi si ti uzeo.

Sada, ako nemaš ništa protiv, prestao bih se s tobom raspravljati jer nema smisla, možemo radije o nogometu, sladoledu ili cvijeću. Ne želim trošiti svoju energiju na negativu. Slažeš se?
mužjak is offline  
Old 13.08.2017., 15:45   #1009
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Da sad kupujem novi auto, a možda i hoću, znat ću to u 10. mj.

Uzeo bih https://www.toyota.hr/new-cars/yaris...FULnGwodU1wNhQ hibrid
Lepi auto, preporučam.

Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Irelevantan si mi dok ne pokažeš neko realno znanje. Toyota Yaris hybrid je jedan od gorih hibrida na tržištu.
https://automobili.hr/novosti/auto-v...-tako-savrsena Što točno nudi osim tihog rada, i to isključivo u gradu? Auto za šminkere. Točka.
Hejter

Quote:
Daisy28 kaže: Pogledaj post
Imam problem s mijenjanjem brzina, ne pitaj ništa
Ma ne patim na marke
Ovo si uzmi. Idealno za vožnju po gradu. 100% Ekološki

https://www.renault.hr/vozila/elektr...ila/twizy.html
AngryNomad is offline  
Old 13.08.2017., 15:47   #1010
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
Sam po gradu, al znam par ljudi kaj idu na more do Zadra sa smartom, probala ga na obilaznici i 150 km/h ide ko od sale, moj ima 84ks pa nije neki slabic
Ma ja ni ne vozim više od 130 nikada. Dobro rijetko kad baš pretičem kamion. ALi malo bi me strah bilo jer bi se osečal ranjivo i nezaštičeno. Mada jebemu kad voziš po autocesti i u večim autima si u istom dreku ak te netko lupi. Ma da imam para sutra bi ga zel samo za po gradu. Imam mi kompić jednoga i stalno smo po gradu u njemu.Genijalan mi je. Baš sam se oduševil kako mogu udobno sjediti i parkirati ga bilo gdje. A i jeftin je za održavanje. KOlko si regu plačala godišnje skup sa tehničkim ?
Joshua is offline  
Old 13.08.2017., 15:47   #1011
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Lepi auto, preporučam.



Hejter



Ovo si uzmi. Idealno za vožnju po gradu. 100% Ekološki

https://www.renault.hr/vozila/elektr...ila/twizy.html
Engri, sunašce ti tvoje, radije pivu plati.

Vozio sam ga i razočarao me. Definitivno ne preporučam. Ali ako si ga netko baš hoće uzeti, njegova lova.
mužjak is offline  
Old 13.08.2017., 15:49   #1012
Cool

Frutti di mare...uff...vino bianco...certo malvasia...frizzante...gustoso...

american beauty is offline  
Old 13.08.2017., 15:49   #1013
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Ne mislim tako. Stvarno bi gledao film. I grlio se.
Pa imaš svoje lutke, grli njih.
Tox is offline  
Old 13.08.2017., 15:50   #1014
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
Hvala

Prije toga sam vozila golfa starog 18 let, nek me ovaj sluzi sljedecih 10 let, nitko sretniji od mene
Ja sam na početku svoje karijere vozila oklopnjaka...Daihatsu Rockyja i onda me nije bilo strah ni mijenjač počupat
Onda sam prešla na ćaćin Seat i nije mi nikako sjeo

Quote:
leptirica88 kaže: Pogledaj post
Da, zato chat i služi. Samo primijetih.
Jel ti voziš neki autić? Imaš kakav savjet za mene?

Quote:
zemljanin80 kaže: Pogledaj post
Honda Civic coupe North america model, 2013 140ks benzinac, trosi znatno manje od smarta, trebao bi trositi duplo vise sa obzirom na karakteristike, prodao bi mozda jer mi je prevrd, ako ti volis tvrde taman bi ti moj pasao Super bi mi auto bio za njemacke ceste a ne za ove rupcage. Al zato ide u zavoj ko raketa.
S obzirom da nisam u njemačkoj nego u HR, fala na ponudi
Daisy28 is offline  
Old 13.08.2017., 15:50   #1015
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Pa imaš svoje lutke, grli njih.
Vatafak?
astor pec is offline  
Old 13.08.2017., 15:54   #1016
Quote:
astor pec kaže: Pogledaj post
Vatafak?
Što ti nije jasno?
Tox is offline  
Old 13.08.2017., 15:54   #1017
Rega sa svime je cca 2300 kn, sad ga regala prije mjesec dana...gle ide on, al osjetis udubljene kolnike po autoputu, i ak vjetar malo jace puse, pa je idealno 110-130....prednost mu je kaj ga fakat sparkas bilo di, jedino treba vremena dok se ne naviknes na gabarite, barem sam ja imala, al nakon kaj smo se sprijateljili nema di se ne zavucem s njim

Ja se inace vozim kolko auto ide, zadnje sam svog novog terala zd-zg 180 inace obozavam brzu voznju i manijak sam na cesti 80% vremena...
__________________
Ne umijem da odrastem.
Još su mi mape bajke. Još uvijek pričam sa zvijezdama.
I maštam, uvijek maštam.
:)
The Princeza is offline  
Old 13.08.2017., 15:55   #1018
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Smart je carski auto za grad, ali na autoputu si baš i ne bih s njim divljao. Možda do 120 km/h.
Ma ok mi je to. Samo velim nekak bi se osječal nesigurno u tak malom autiću,a oko mene kamioni i brzi auti. I ovak se bojim vozit po autocestama. No bum videl s vremenom se možda okuražim. Baš jako mi se dopada smart. Iako da imam para bi vozil Sabba ili Volva. No za to realno nikada ne bum imal para.
Joshua is offline  
Old 13.08.2017., 15:56   #1019
Quote:
Tox kaže: Pogledaj post
Što ti nije jasno?
Tvoj glupi upis
astor pec is offline  
Old 13.08.2017., 15:58   #1020
Quote:
Mamina_Princeza kaže: Pogledaj post
Rega sa svime je cca 2300 kn, sad ga regala prije mjesec dana...gle ide on, al osjetis udubljene kolnike po autoputu, i ak vjetar malo jace puse, pa je idealno 110-130....prednost mu je kaj ga fakat sparkas bilo di, jedino treba vremena dok se ne naviknes na gabarite, barem sam ja imala, al nakon kaj smo se sprijateljili nema di se ne zavucem s njim

Ja se inace vozim kolko auto ide, zadnje sam svog novog terala zd-zg 180 inace obozavam brzu voznju i manijak sam na cesti 80% vremena...
Isuse Bože srce bi mi stalo. A ništ moral bum na dalje malo relacije zamolit nekog da me sparkiranog prebaci u kamionu. Čul sam da se može i s vlakom dopremiti do nekih djelova. Ali za grad mi se čini presavršenim!I da ja bi umro da se vozim 180. Jednom sa slučajno pretico na autoputu i ponjelo me. Kad sam vidio 160 skoro sam se srušil u nesvjest od straha.
Joshua is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:40.