Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2007., 12:42   #81
Quote:
lolita11 kaže: Pogledaj post
cak i ona varijanta sa gumbicima otraga je gnjavaza-govori vam iskusna udavaca
A joj zašto?
Ja sam ih mislila staviti par samo radi fore, ne puno, ionako mislim imati jaaaako otvorena leđa!
P.s. Mislim da bi ti Anna za proviziju trebala sašiti još jednu haljinu... pa poslala si joj 20 cura...
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:42   #82
al ne kužim malabudala kakva će biti gore ako se ne spaja kao na ovoj koja je na slici, kako je onda to gore,.... i ja ću morati vidjeti sliku ubrzoda se mogu odlučiti.....
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:42   #83
o kojim gumbićima je riječ? ja malo plava pa ne znam
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:45   #84
Joj, curke, ja ne trebam jos vjencanicu..ali trebam vecernju haljinu..i sad..imam ja nekih ideja u glavi, ali ja ne znam dal bi meni to stajalo..kak ste vi znale da vam bas npr. takav model stoji dobro??
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:47   #85
Quote:
ivor6 kaže: Pogledaj post
al ne kužim malabudala kakva će biti gore ako se ne spaja kao na ovoj koja je na slici, kako je onda to gore,.... i ja ću morati vidjeti sliku ubrzoda se mogu odlučiti.....
Jednostavno samo ide u V i ima te rukaviće ko na pronoviasici, sad samo odrežeš ravno taj dio preko i to ti je to... Ne znam kako drugačije objasnit..
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:47   #86
aha kužim mala,.... nego ima li šlep ili?
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:49   #87
Quote:
Mischa kaže: Pogledaj post
Joj, curke, ja ne trebam jos vjencanicu..ali trebam vecernju haljinu..i sad..imam ja nekih ideja u glavi, ali ja ne znam dal bi meni to stajalo..kak ste vi znale da vam bas npr. takav model stoji dobro??
Pa prema onome što inače volim nositi... u biti onda bi mi bila haljina ko obična bijela polo majica kratkih rukava , no inače imam doma baš jednu lijepu majicu koja ima i naprijed i iza V izrez i znam da mi dobro stoji, a za donji dio otprilike znam kakav mi kroj suknji stoji pa sam se prema tome ravnala a i probala sam par vjenčanica čisto da potvrdim svoj dojam...

ivor6 nema šlep, a ja ću imati dugačak veo za crkvu tako da sam to tak iskompenzirala.. veo poslije skinem i imam super mrak haljinu bez da mi se petlja pod nogama
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:52   #88
Evo ovakve male gumbeke na leđima:
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:53   #89
super, i ti to ozbiljno misliš iznajmit mi ju? a smijem li ja onda napravit kakvu izmjenu, čist onako refresh look? (stavljala bi ja smajliće ali ih nema na kompu na poslu ne znam zakaj?)
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:53   #90
mala
moram priznat da stvarno jedva čekam vidjet tu tvoju haljinu!
jest da znamo "sve" detalje, al baš me zanima kako će to sve skupa na tebi izgledat!
TetraPak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:54   #91
a za šta oni služe dvolični? dekoracije radi ili imaju kakvu svrhU?
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:55   #92
Quote:
TetraPak kaže: Pogledaj post
mala
moram priznat da stvarno jedva čekam vidjet tu tvoju haljinu!
jest da znamo "sve" detalje, al baš me zanima kako će to sve skupa na tebi izgledat!
bez ikakve sumnje...savršeno
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 12:58   #93
Quote:
ivor6 kaže: Pogledaj post
a za šta oni služe dvolični? dekoracije radi ili imaju kakvu svrhU?
Naravno da imaju svrhu... da te žuljaju kada sjedneš ili nasloniš se na njih
__________________
Nikad ne reci nikad !
duda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 13:00   #94
ha ha ha duda, mrak,.... ok, na mojoj haljini neće imati svrhu pa ih neću ni staviti, hvala na objašnjenju
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 13:11   #95
Quote:
sly47 kaže: Pogledaj post
bez ikakve sumnje...savršeno
dobro, to isto znamo, al mislim, osim toga
TetraPak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:13   #96
Samo moram reči... no to se već i zna, da sam ja nakon što sam vidjela lolitinu čipkastu vjenčanicu i nakon što me doslovce oduševila.. naravno odlučila da moja mora biti cijela od čipke....
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:38   #97
hehe, drago mi je mala da sam djelomicno pridonijela tvom izboru da ju bar mogu nositi jos koji put
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:42   #98
Meni su čipkaste vjenčanice najljepše i najprofinjenije. Samo što su neke jako teške, ali nađe se i onih lakših za nošenje. Lolita, jel tebi tvoja bila teška ?
Kikica26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:44   #99
Quote:
TetraPak kaže: Pogledaj post
mala
moram priznat da stvarno jedva čekam vidjet tu tvoju haljinu!
jest da znamo "sve" detalje, al baš me zanima kako će to sve skupa na tebi izgledat!
Joooj moram priznati da i ja isto jedva čekam... a čuj nedavno sam rekla da ja i da krpu stavim na sebe da će ona predivno izgledat pa eto No šalu na stranu, nadam se da će na kraju biti sve onako kako sam si zamislila...
PS.. hvala sly

ivor6 pa mislim da bi ti ju iznajmila, zašto ne, ali stvarno ne bi htjela da ju mjenjaš ... pa valjda bi ju ti čuvala.. inače bit će ti negdje veličina 38-40 eto tek toliko da znaš otpirlike jel bi ti to pasalo...

dvolični mislim da si krivo skužila lolitu, ja mislim da je mislila na ono kad se šlep na te gumbiće zakači... a inače je meni Anna napravila traku onu br1 s tim gumbićima iza, ali sam ju zamolila da ne stavlja njih već da napravi one skrivene kopčice jer mi tako bolje izgleda...
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:44   #100
Meni su skoro svi ovi novi modeli vjenčanica prekrasni, svaka na svoj način...doduše ima par izuzetaka koji mi nisu nikako bili jasni ali da ne odem previše offtopic. lolitina čipkasta mi je bila jako lijepa!!!!
__________________
11.07. došao nam je najveći dar, naš Jan
iva11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:53.