Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2007., 15:09   #101
da malabudala ja ti nosim broj 34/36 tako da bi mi u svakom slučaju bila velika , no svejedno hvala na ponudi , budem vidla ako nije tolko zahtjevna z ašivanje onda si ju napravim , a ko ne, onda iznajmim onu od pronoviasa ....a kaj sad ...
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:10   #102
Quote:
ivor6 kaže: Pogledaj post
da malabudala ja ti nosim broj 34/36 tako da bi mi u svakom slučaju bila velika , no svejedno hvala na ponudi , budem vidla ako nije tolko zahtjevna z ašivanje onda si ju napravim , a ko ne, onda iznajmim onu od pronoviasa ....a kaj sad ...
Zašto ne kupiš lolitinu... meni je njezina stvarno super i dosta je slična toj koju želiš, a od naprijed je ista skroz...
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:11   #103
a misliš da bi ju ona prodala? hm, i da li bi se njoj svidjelo da radim preinake...?
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:16   #104
lolita svoju 100% prodaje i imaš ju na topicu prodajem vjenčanicu...inaće mojoj seki se svidjela jaako al na kraju ipaj se odlučila za neku drugu varijantu a nema još konkretan datum. ja sam to zaboravila javit loliti....pa samim time moja isprika...
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:21   #105
ivor, eto kupis lolitinu i onda mozes mjenjat a mozda jos ima i materijala pa nadodas di treba...
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:24   #106
joj super idem brzo kontaktirat lolitu da si ju vidim i odlučim možda jer mi je želja imat izrez na leđima a ne znam da li njena to ima i ako nema da li ga se može napravit i plus toga htjela bi izrez odnaprijed kao na jednoj sposinoj vjenčanici ali sada nikako ne mogu naći tu sličku gdje je nosi ona naša missica , bijela je vjenčanica i imam izrez do ..... skoro od naprijed, da li netko zna koja je to slika?
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:28   #107
evo ti ovdje di lolita prodaje svoju, imas i slike od haljine

https://www.forum.hr/showthread.php?t=195388
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:45   #108
Prebacila sam vase postove u vezi lolitine vjencanie sa "prodajem vjencanicu" ovamo, ipak ju je sivala pa mi ovdje najbolje pase.. Ono neka ostane samo prodajni topic
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:00   #109
upomoc!!!! panika!
Ja bi sivala vjencanicu. vjencanje je u 7 mj. i sad vidim da sam vec trebala poceti s tim.
Molim sve djevojke/zene ako mi mogu poslati brojeve i adrese od teta koje sivaju haljine. Ne znam od kuda da krenem.
sunce moje is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 18:18   #110
imam jedno pitanje, da li je netko imao iskustva sa šivanjem vjenčanice u salonu Nancy? i ako je da li mi može napisati akako je ispala vjenčanica, može i na PM.Hvala!
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 13:37   #111
joj ... u ponedjeljak idem na prvu probu vjenčanice
moram priznati da me sad malo lovi strah ....
a vi ostale šivačice....ništa se ne javljate ?!
kakva je situacija kod vas?
nina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 13:42   #112
velkam bek nina Nego, ja nemam pojma kad će moja slijedeća proba.. Anna mi je u Italiji na sajmu tkanina ili kak se već to zove... a kad se vrati ima još nešto posla za dane mode i ljepote (jel netko zna kad se to održava??).. Tak da računam za neka 2-3 tjedna slijedeću probu i nadam se da će nakon toga sve ići malo brže.. s obzirom da sam ja kod nje došla još krajem 11mj.. pa sad bi bilo vrijeme da se nešto konkretno i napravi, završi...
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 13:50   #113
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
velkam bek nina Nego, ja nemam pojma kad će moja slijedeća proba.. Anna mi je u Italiji na sajmu tkanina ili kak se već to zove... a kad se vrati ima još nešto posla za dane mode i ljepote (jel netko zna kad se to održava??).. Tak da računam za neka 2-3 tjedna slijedeću probu i nadam se da će nakon toga sve ići malo brže.. s obzirom da sam ja kod nje došla još krajem 11mj.. pa sad bi bilo vrijeme da se nešto konkretno i napravi, završi...
tenk ju mala
u 11 mjesecu ???
a meni je moja rekla u drugom da sam došla prekasno
joj...s jedne strane me je strah a s druge jedva čekam....
nina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 13:53   #114
Quote:
nina1 kaže: Pogledaj post
tenk ju mala
u 11 mjesecu ???
a meni je moja rekla u drugom da sam došla prekasno
joj...s jedne strane me je strah a s druge jedva čekam....
Ma bit će nam haljinice ko bombončići
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 13:56   #115
Quote:
Malabudala kaže: Pogledaj post
Ma bit će nam haljinice ko bombončići
naravno ... jedva čakam da vidim tvoj bombonček ...
nina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 14:01   #116
ja idem na razgovor sutra sa krojačicom za svoju, jedva čekam, mene dođe 4000-5000 kn sa njenim materijalom i nakon toga ju njima ostavljam , je to ok cijena?
ivor6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 14:04   #117
Quote:
ivor6 kaže: Pogledaj post
ja idem na razgovor sutra sa krojačicom za svoju, jedva čekam, mene dođe 4000-5000 kn sa njenim materijalom i nakon toga ju njima ostavljam , je to ok cijena?
pa i nije puno , ovisi o materijalu ...a od čega ti šiva ?
nina1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 14:05   #118
Quote:
ivor6 kaže: Pogledaj post
ja idem na razgovor sutra sa krojačicom za svoju, jedva čekam, mene dođe 4000-5000 kn sa njenim materijalom i nakon toga ju njima ostavljam , je to ok cijena?
Mene toliko dođe sve skupa i ostaje meni.. pa računaj jel to ok cijena...
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 15:25   #119
Quote:
dvolični blizanac kaže: Pogledaj post
A joj zašto?
Ja sam ih mislila staviti par samo radi fore, ne puno, ionako mislim imati jaaaako otvorena leđa!
P.s. Mislim da bi ti Anna za proviziju trebala sašiti još jednu haljinu... pa poslala si joj 20 cura...
ma ne dvolicni, nismo se razumjele.govorim o ofromnom slepu koji se kasnije zakaci otraga,ne o gumbicima na haljni.gumbici su ok i cool
mala, hvala ti jedva cekam da vidim haljinu....sad sam jos sva jadna u komi i bolesna u krevetu pa mi rasplolozenje dizu fotkice na forumu....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 15:31   #120
Quote:
lolita11 kaže: Pogledaj post
ma ne dvolicni, nismo se razumjele.govorim o ofromnom slepu koji se kasnije zakaci otraga,ne o gumbicima na haljni.gumbici su ok i cool
mala, hvala ti jedva cekam da vidim haljinu....sad sam jos sva jadna u komi i bolesna u krevetu pa mi rasplolozenje dizu fotkice na forumu....
Skužila sam te ja oko tih gumbića
Nego, ajde malo čajeka, vitaminčića, neki dobar filmić si pogledaj i slikice od ive1608 su stigle pa uživaj
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:11.