Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 13:10   #3801
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Vidjela sam danas trailer za Maudie, film of Kanadskoj slikarici. Pogledam joj biografiju, žena je Riba, i baš mi njena priča i ona takva, sve mi je Riblje. Pretpostavljam da ima kod nje i Raka zbog ovih njenih slika, ali preslatka mi je, baš me u dušu dira.
I sad vidim da je onak dosta te priče u filmu neistino, jebiga.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 14:43   #3802
Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
I sad vidim da je onak dosta te priče u filmu neistino, jebiga.
Ja sam pogledala trailer i baš me iživcirao. Tj. stupidno mi kada rade takve patetične filmove, a glavnog lika pretvore u potpunu grotesku.

Ali nije čudno da si ti reagirala na nju budući da je riba koja ima puno zračnog elementa, a Mjesec i Venera su joj u istim znacima kao i tebi.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2017., 15:45   #3803
Pogledala sam pola filma, i onda kad sam vidjela da ključne stvari su neistinite, iz protesta nisam odgledala film do kraja.

Mogli su puno više od nje napraviti karikaturu no što jesu. Film je gledljiv, ali opet nije to što ja sam htjela

Dok sam gledala sam se pitala, pa kako to da kuća, kad je počeo dolazit novac, nije sređenija, zašto se nisu preselili, i sl, što ga nije odjebala kad je mogla se brinuti za sebe, i onda odem na net i pročitam istinu. O majko Bozija, fakat Riblja priča, ali ona loša strana Riba.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 00:02   #3804
Bok ljudi
Jeli zna netko na ovoj temi čitat iz natalne karte?

Ovo mi je bila najgora godina do sada pa me zanima jeli ima kakvih pozitivnih naznaka u skoroj budućnosti?
Flash1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 18:06   #3805
Evo jedna ribica i to prava, i morski pas po potribi... koja se transformira tolikon brzinon da san se umorila sama sebe svatit i jednostavno me vise nije briga (ka). Predrago mi je sta san ribica, smatran da san jedno posebno bice, dusa sa velikin srcen...
Opcenito san se pronalazila u karakteristikama horoskopa i to mi ej bilo interesantno al tek kad san malo bolje proucila podznak u vagi a onda i cilu natalnu puno toga mi je postalo jasnije
Bila san dugo u vezi sa jednin bikon...al zanimljivo, svatila san da su mi vage uvik nekako nesto, bilo familijarno, momci, prijatelji...a nikako se razumit, nebi Gospa.... a jednoga ne mogu izbacit iz glave majko mila...
ima ko kakav savjet?! Btw toliko san se ismijala citajuci sve ovo na neke stvari ono bas s guston..
tipa, riba san u horoskopu- do dan danas ne znan jel to blagoslov ili prokletstvo
i jos nek mi neko kaze di da naden smajlice jer ih majke mi ne vidin
antea13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2018., 18:59   #3806
muški pripadnici ovog znaka su mi često kretenoidi. često sam im nešto antipatičan, a ne znam zašto. a onda i ja moram biti grub prema njima. ne liče ni malo na ono kakvim ih se opisuje po internetu.

ali zato žene iz ovog znaka. osim jedne iznimke, to je odmah od prvog susreta "znaš me, znam te" volim što ribice odmah vide kakav sam ja zapravo i to im bude ok a i one vrlo umirujuće djeluju na mene. s tim da malo više preferiram one koje imaju i veneru u ribama. s takvom sam trenutno u vezi i prilično sam zacopan. najbolje " vođenje ljubavi" koje sam ikad imao. sad je u mojim klještima i nema joj mrdanja
flamini is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 18:26   #3807
Quote:
flamini kaže: Pogledaj post
muški pripadnici ovog znaka su mi često kretenoidi. često sam im nešto antipatičan, a ne znam zašto. a onda i ja moram biti grub prema njima. ne liče ni malo na ono kakvim ih se opisuje po internetu.

ali zato žene iz ovog znaka. osim jedne iznimke, to je odmah od prvog susreta "znaš me, znam te" volim što ribice odmah vide kakav sam ja zapravo i to im bude ok a i one vrlo umirujuće djeluju na mene. s tim da malo više preferiram one koje imaju i veneru u ribama. s takvom sam trenutno u vezi i prilično sam zacopan. najbolje " vođenje ljubavi" koje sam ikad imao. sad je u mojim klještima i nema joj mrdanja
A sta si ti?
antea13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 22:57   #3808
Kako funkcionira veza riba i djevica , konkretno zensko je riba a muski djevica i nekad su imali svoju priču.
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 23:04   #3809
Uvijek uglavnom imam pozitivna iskustva s Djevicama, često osobe s kojima imam nešto su ili Djevice ili imaju nešto u Djevici. No, ja sam ASC Djevica, pa vjerovatno je dosta i do toga.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 15:44   #3810
Pozdrav svima...vidim ima ovdje svakakvih opisa riba.I tudjih iskustava s nama....Ono sto bi svatko trebao znati je:kada smo u svom svijetu(a to je skoro pa stalno) vrlo lako nas se dozivi kao hladne i nepristupacne.Uopce se ne radi o tome.U trenucima kad nas vidite kako hodamo gradom ili pijemo kavicu i samo hladno pozdravimo ili ne pozdravimo uopce to je zato sto u tom trenutku toliko smo u tom svom balonu vlastitih misli i emocija i mi zapravo nemamo ni pojma tko prolazi kraj nas niti nas je briga iskreno...samo zelimo da nas se pusti da budemo u svom svijetu..To je specificno izrazeno kad smo tuzni ili imamo probleme u ljubavi.Oprostite nam svi ali mi vas jednostavno ne vidimo u tom stanju.Zapravo jedini ljudi koje dozivljavamo tada,su samo oni bas najnajnajblizi.To je kada imamo fazu da zelimo razgovarat o onome sto nas muci.A ima i druga faza gdje ne zelimo razgovarat uopce.Jer svatko ima neko svoje misljenje i ta razlicitost u misljenjima nam stvara dodatni kaos i onda se cesto udaljimo.To kada se udaljimo ne treba dizati paniku TO NAMA JEDNOSTAVNO TREBA.Ako treba danima mozemo sjediti na istom mjestu i ne pomaknuti se.Kad to prodje sve je ok.E sada,ono sto svih iznenadi je nasa pretjerana reakcija ponekad.Mi kad volimo,toliko jako volimo da sva pravila realnog svijeta za nas ne vrijede.I jednu stvar trazimo zauzvrat SAMO MI DAJ LJUBAV,TOPLU RIJEC ZAGRLJAJ.Ako ona druga strana npr.nam ne uvazava sav taj nas trud(a mozemo jako dugo sutit i trpit i plakat u tisini)onda pucamo.To vise veze nema sa onom emotivnom osobom koju gledate mjesecima.Prodje to nas,ali ta paljba je rezultat gpre navedenog.Bit cemo povrijedjene i ljute ali ono s cim nas se moze umirit je ponovan zagrljaj pun ljubavi gdje se mozemo isplakat i osjecat sigurno.
Kod nas se cesto dogodi da na prvu mnogima ne pasemo.Ali isto tako ne legne ni nama netko na prvu jako su male sanse da ce se to promijeniti jer nam intucija govori da cak i da uspijemo ostvarit nekakav odnos s tom osobom ta osoba ce nas kad tak povrijedit.I onda automatski ne damo blizu.A sto se ostalog tice slusat cemo satima sve tudje probleme,dozivljavat ih kao svoje,nalazit rjesenja s vama i biti tu.Jedino nam se zna dogoditi da nas to sve emotivno previse umori pa nam treba dan-dva za sebe da se oporavimo.
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 07:48   #3811
Quote:
samoljubav kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima...vidim ima ovdje svakakvih opisa riba.I tudjih iskustava s nama....Ono sto bi svatko trebao znati je:kada smo u svom svijetu(a to je skoro pa stalno) vrlo lako nas se dozivi kao hladne i nepristupacne.Uopce se ne radi o tome.U trenucima kad nas vidite kako hodamo gradom ili pijemo kavicu i samo hladno pozdravimo ili ne pozdravimo uopce to je zato sto u tom trenutku toliko smo u tom svom balonu vlastitih misli i emocija i mi zapravo nemamo ni pojma tko prolazi kraj nas niti nas je briga iskreno...samo zelimo da nas se pusti da budemo u svom svijetu..To je specificno izrazeno kad smo tuzni ili imamo probleme u ljubavi.Oprostite nam svi ali mi vas jednostavno ne vidimo u tom stanju.Zapravo jedini ljudi koje dozivljavamo tada,su samo oni bas najnajnajblizi.To je kada imamo fazu da zelimo razgovarat o onome sto nas muci.A ima i druga faza gdje ne zelimo razgovarat uopce.Jer svatko ima neko svoje misljenje i ta razlicitost u misljenjima nam stvara dodatni kaos i onda se cesto udaljimo.To kada se udaljimo ne treba dizati paniku TO NAMA JEDNOSTAVNO TREBA.Ako treba danima mozemo sjediti na istom mjestu i ne pomaknuti se.Kad to prodje sve je ok.E sada,ono sto svih iznenadi je nasa pretjerana reakcija ponekad.Mi kad volimo,toliko jako volimo da sva pravila realnog svijeta za nas ne vrijede.I jednu stvar trazimo zauzvrat SAMO MI DAJ LJUBAV,TOPLU RIJEC ZAGRLJAJ.Ako ona druga strana npr.nam ne uvazava sav taj nas trud(a mozemo jako dugo sutit i trpit i plakat u tisini)onda pucamo.To vise veze nema sa onom emotivnom osobom koju gledate mjesecima.Prodje to nas,ali ta paljba je rezultat gpre navedenog.Bit cemo povrijedjene i ljute ali ono s cim nas se moze umirit je ponovan zagrljaj pun ljubavi gdje se mozemo isplakat i osjecat sigurno.o.
Ribama je potrebna ta sigurnost a zahvaljujuci svojoj inutuiciju ona i zna prepoznati tu osobu . Problem nastaje u odnosima sa drugima onog trenutka kad ribe budu ravnodusne . Znači , niti vole niti mrze a ravnodusnost nije drugi dio ljubavi nego mrznja sto dovodi do ludila drugu stranu . Riba voli ali tko je mrtav za nju nema vise sanse.
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:08   #3812
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
Ribama je potrebna ta sigurnost a zahvaljujuci svojoj inutuiciju ona i zna prepoznati tu osobu . Problem nastaje u odnosima sa drugima onog trenutka kad ribe budu ravnodusne . Znači , niti vole niti mrze a ravnodusnost nije drugi dio ljubavi nego mrznja sto dovodi do ludila drugu stranu . Riba voli ali tko je mrtav za nju nema vise sanse.
Da...apsolutno je ovo tocno.
samoljubav is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:14   #3813
Samo ljubav i Paulla, ja ne znam o čemu vi pričate, a Riba sam. Uopće nisam taj tip, nemam ja te samokontrole
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:41   #3814
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
Ribama je potrebna ta sigurnost a zahvaljujuci svojoj inutuiciju ona i zna prepoznati tu osobu . Problem nastaje u odnosima sa drugima onog trenutka kad ribe budu ravnodusne . Znači , niti vole niti mrze a ravnodusnost nije drugi dio ljubavi nego mrznja sto dovodi do ludila drugu stranu . Riba voli ali tko je mrtav za nju nema vise sanse.
Neman pojma o kojoj mrznji ti pricas tj.ravnodusnosti iz mrznje
antea13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 09:50   #3815
Quote:
antea13 kaže: Pogledaj post
Neman pojma o kojoj mrznji ti pricas tj.ravnodusnosti iz mrznje
Nisi razumjela. Mrznja je druga strana ljubavi, ravnodusnost je već stanje koje lisava ikakvog osjećaja...U svojoj biti je to u stilu " ravno do Srijema" .

Quote:
Maddie kaže: Pogledaj post
Samo ljubav i Paulla, ja ne znam o čemu vi pričate, a Riba sam. Uopće nisam taj tip, nemam ja te samokontrole
Tesko je imati samokontrolu, vjesto je skrivam i patim.
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 13:55   #3816
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
Nisi razumjela. Mrznja je druga strana ljubavi, ravnodusnost je već stanje koje lisava ikakvog osjećaja...U svojoj biti je to u stilu " ravno do Srijema" .



Tesko je imati samokontrolu, vjesto je skrivam i patim.
Ne kontroliraj se, viruj mi... samo pusti sve (k vragu)
antea13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 17:42   #3817
U horoskopu sam Riba, podznak Vaga, a nedavno sam saznao da mi je mjesec u položaju Lava. Jel mi može netko odgovoriti, kakav sam ja? hahah
entalpija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 22:20   #3818
Quote:
paullaa kaže: Pogledaj post
Kako funkcionira veza riba i djevica , konkretno zensko je riba a muski djevica i nekad su imali svoju priču.
Mislim da ili funkcionira super ili nikako.
__________________
Don't submit to stupid rules, Be yourself and not a fool
Don't accept average habits
Open your heart And push the limits
Tritogeneia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2018., 22:13   #3819
Wink

Quote:
entalpija kaže: Pogledaj post
U horoskopu sam Riba, podznak Vaga, a nedavno sam saznao da mi je mjesec u položaju Lava. Jel mi može netko odgovoriti, kakav sam ja? hahah
OoooO ovo je nesto zanimljivooo
Znas li mozda di su ti merkur, venera, mars, jupiter?
Ovako na prvu pravi miks svega, malo vode, malo vatre, malo zraka...sad ovisi, ja san isto riba/vaga s mjesecon u vodenjaku i baza mi je skroz
po onome sta znan triba bi bit lip,, ono mozda karizmatican,sarmantan, zgodan, malo misteriozan tj.na svoju ruku....bar nan je takva kombinacija, ono lipuskasta radi vage... rodeni esteta u kombinaciji maste
s tin da bi ti moga volit da si u centru paznje, malo narcis ovo ono

Mesec u Lavu u natalnoj karti često ukazuje na senzitivnu, prijatnu i požrtvovanu osobu koja je puna života - drugim rečima, ovo je osoba jakih i intenzivnih osećanja koja zrači pozitivnom energijom i poseduje neobičnu harizmu. Upravo zbog ovoga je jako poželjna u društvu a u ljubavi može biti pravi magnet. Kod prisustva harmoničnih aspekata Mesec često ukazuje na jako srećnu osobu koja ume da bude veoma efikasna, samouverena i istrajna kako bi se izborila za uspehe na svim životnim poljima. Kada je ovoj osobi povredjen ponos neretko sa lakoćom ume da u trenutku prikrije osećanja i preokrene stvari u svoju korist. Medjutim, loši aspekti Meseca mogu ukazivati na preteranu svojeglavost, konfuziju osećanja, preteran ponos i prkos i osećaj više vrednosti i nadmoćnosti što može jako smetati okolini. U tom slučaju osoba može tokom života stalno upadati u neprilike i biti izazivač sukoba i svadja.

vidi jel se sta pronalazis iako opet sve zavisi od aspekata... ja san citala pojedinacno po planetama
antea13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 12:10   #3820
Quote:
antea13 kaže: Pogledaj post
A sta si ti?
ja sam rak - vaga, mjesec u škorpionu.

dosad sam bio samo sa puno žešćim i bezobraznijim djevojkama koje su mi često dizale tlak, a sa ovom ribicom se ni nakon više od pola godine još nisam posvađao. to mi više odgovara za zajednički život.
btw ribica je ostala trudna, tako da svakako pada ženidba. koliko sam ja shvatio ribe treba samo puno grliti i maziti i nema problema. srećom dosta sam dobar u tome

i sretan rođendan svim ljudima iz ovog znaka
flamini is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:42.