Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2007., 01:06   #41
Sredio sve, potpisao, dobio čitač kartica, nakon 3 sata doša sms da je usluga aktivirana. Ali...nisam imao otvoren tekući računa na pbz, pa sad čekam da mi dođe kartica, za koju mi je ona teta tamo rekla da će se potruditi da bude što prije. Pitanje za ekipu iz pbz-a na forumu glasi: Koliko dugo bi otprilike trebalo čekati karticu? Sumnjam da ću moći pratiti sve već u petak (HT), a i da budem mogao, ako kartica dođe do tada, onda nisam siguran zbog navale hoće li doći do rušenja aplikacije...a rušenje je po meni izvjesno i kod ostalih...uglavnom mislim da će bit nereda....
soapfreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 09:35   #42
Prijavio se u ponedjeljak. Jučer popodne mi je stigao sms. Uplatu sam vidio nakon pola sata, ali imam račun u PBZ-u pa to ide brzo Budem danas isprobao
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 09:40   #43
Zna netko koliko treba cekati da stigne kartica iz PBZ-a? I jel mogu ja registrirati dionice na PBZ recimo sl.tjedan a odlucim ih prodati za mjesec dana?
Lord Angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 09:42   #44
Quote:
nesho kaže: Pogledaj post
Prijavio se u ponedjeljak. Jučer popodne mi je stigao sms. Uplatu sam vidio nakon pola sata, ali imam račun u PBZ-u pa to ide brzo Budem danas isprobao
Pa i to je dosta dugo, i ja imam kod njih tekući i meni je sms stigao za manje od 2 sata!
Dado0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 09:53   #45
Quote:
Dado0001 kaže: Pogledaj post
Pa i to je dosta dugo, i ja imam kod njih tekući i meni je sms stigao za manje od 2 sata!
Mislio sam na vrijeme od kad sam uplatio s tekućeg do kad sam vidio sredstva u investoru. Za sms se slažem da im je dugo trebalo, ali vidim da su neki čekali i duže. Inače je u banci bio red samo za investor, voditeljica poslovnice mi je rekla da imaju pravu navalu.
__________________
Different is not necessarily better, and is a poor goal to aim for without good reason and some skill.
nesho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 10:24   #46
Quote:
ruler kaže: Pogledaj post
Meni radi s tokenom. Bad- nalozi samo u vrijeme burze.
Ja sam na upit (vezan za ovo što tipkaš) dobio odgovor da se nalozi mogu zadavati od 0-24, ali će ti biti provedeni za vrijeme rada burze kada kronološki dođu na red, uz pojašnjenje da bi naloge bilo dobro zadati do 15h, kako bi bili sigirni da će se provesti taj dan do 16h.
Ako predaš nalog navečer u 21h, biti će proveden sljedeći dan kad burza počne s radom..opet kronološki.
To mi se čini logičnim.
Neznam imali to veze s time kaj koristiš, ali ja dobio čitač.
Po meni nebi smjelo imati nikakve veze!

Quote:
angell kaže: Pogledaj post
Zna netko koliko treba cekati da stigne kartica iz PBZ-a?
I jel mogu ja registrirati dionice na PBZ recimo sl.tjedan a odlucim ih prodati za mjesec dana?
Kažu 2-3 dana.
EDIT: to je sada radi T-HTa, inače 2-3 tjedna !Dobiješ neki komad papira koji ti glumi privremenu karticu s kojom nemožeš doslovno nikaj-osim doći u poslovnicu na šalter .
Kad ti stigne PIN na kućnu adresu, osobno možeš odmah pokupiti karticu u poslovnici u kojoj si potpisao/la ugovor.
Da, možeš.
__________________
Mene novac i slava ne zanimaju.
Zanima me samo novac!
kLaZnAdAr is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 11:41   #47
niti sama nisam imala otvoreni račun, pa sam ga otvorila u srijedu prošli tjedan i sve do jučer imala onaj čudni karton umjesto kartice...eto
flafipot is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 13:37   #48
Obrazac 1 - Nalog za registraciju vlasnicke pozicije

1. Da li se moze poslati e-mailom (ispunjen u attachmentu), umjesto faxom?
2. Pod "Na PBZ Investor racun (ne ispunjava nalogodavatelj)", je sivim slovima navedeno Oznaka clana i Oznaka racuna: PBZ Investor racun (5948517). Da li ta siva slova ostaviti ili brisati prije faksiranja (ili ako je moguce, slanja e-mailom).

Unaprijed hvala na odgovorima!

P.s. Volio bih odgovore od kompetentnih iz banke...
damirux is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 13:43   #49
Quote:
damirux kaže: Pogledaj post
P.s. Volio bih odgovore od kompetentnih iz banke...
probaj na 0800 365 365
__________________
Mene novac i slava ne zanimaju.
Zanima me samo novac!
kLaZnAdAr is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 13:45   #50
Re:
Ako zelis odgovore kompetentnih iz banke onda nazoves banku a ne postas na javnom forumu, zar ne?
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 13:50   #51
..natipkao Info broj PBZa čovjeku
__________________
Mene novac i slava ne zanimaju.
Zanima me samo novac!
kLaZnAdAr is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 13:56   #52
Quote:
kLaZnAdAr kaže: Pogledaj post
probaj na 0800 365 365
Probao ja, ali nemam vremena cekati sat vremena dok mi automat govori "Tek ste 5 na redu cekanja...".
Vec sam zvao za PBZinvestor taj broj, ali zaboraio pitati za ovo. Tako kad sam tamo bio treci na listi cekanja za uspostavu poziva cekao sam pola sata!
damirux is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 13:57   #53
Quote:
Zafashan kaže: Pogledaj post
Re:
Ako zelis odgovore kompetentnih iz banke onda nazoves banku a ne postas na javnom forumu, zar ne?
Pod time sam mislio na forumase iz banke!
damirux is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 13:59   #54
već pola sata sam 8 na listi čekanja
__________________
Luta on tako, izgubljen i pomracen i ne cuje kako sve jos od davnih vremena odjekuju Nebo-planinom starceve rijeci: - Tko ti ga je to obecao? Ti ni ne znas sto je Legen-grad!
ruler is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 14:01   #55
Quote:
ruler kaže: Pogledaj post
već pola sata sam 8 na listi čekanja
Sretno!
damirux is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 14:34   #56
Quote:
Neuson kaže: Pogledaj post
3.Koga moram ubiti da mi aktivira ona "one click trading" jer me tipkanje čitača kartica u teoriji iritira?
3. Još se ne može nikako uključiti, "zbog sigurnosnih razloga"
Anderlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 16:01   #57
Quote:
damirux kaže: Pogledaj post
1. Da li se moze poslati e-mailom (ispunjen u attachmentu), umjesto faxom?
2. Pod "Na PBZ Investor racun (ne ispunjava nalogodavatelj)", je sivim slovima navedeno Oznaka clana i Oznaka racuna: PBZ Investor racun (5948517). Da li ta siva slova ostaviti ili brisati prije faksiranja (ili ako je moguce, slanja e-mailom).

Unaprijed hvala na odgovorima!

P.s. Volio bih odgovore od kompetentnih iz banke...
1. ne, navodno tek poslije petka
2. ništa ne treba brisati
ja danas sve obavio faxom, potvrdu mi poslali natrag mailom za sat vremena, do sada sam oduševljen PBZ-om
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 19:08   #58
Meni se fax užario od pokušaja dobivanja linije i još se nisam "probio". Ima li još koji broj faxa od onog 01/6360-775?

P.S.Anderlon, hvala na odgovoru, još samo 4 pitanja to go.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 19:27   #59
Quote:
Neuson kaže: Pogledaj post
Meni se fax užario od pokušaja dobivanja linije i još se nisam "probio". Ima li još koji broj faxa od onog 01/6360-775?

P.S.Anderlon, hvala na odgovoru, još samo 4 pitanja to go.
Ako si blizu Zg obrazac možeš osobno donijeti u Račkoga 6
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2007., 19:32   #60
Eto poruke na Investoru:
Poštovani korisnici, od četvrtka 4. listopada omogućeno Vam je zadavanje naloga za registraciju vlasničkih pozicija i putem interneta, preko posebne stavke u izborniku "Registracija vlasničkih pozicija". Slanje naloga faksom i poštom i dalje je moguće. S poštovanjem, PBZ
Crobex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:29.