Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2017., 13:46   #1
Ponovo ili NE

Ponovo ili NE!?
Dragi forumaši opet sam tu. Već bio pisao i tražio pomoć, savjete, iskustva…svašta.
Sa svojom bivšom ženom sam bio u vez 10-ak godina a od tih deset dvije godine u braku i onda rastava (počeli živjeti odvojeno) i nakon skoro godinu dana odvojenog života smo se razveli. 32 su mi godine njoj 30 i dijecu nemamo
Kad smo se odvojili nismo znali šta će biti i kako završiti ali za vrijeme tog odvojenog života u prvih pešest mjeseci smo se viđali, svađali, plakali jedno drugom, ponekad i sexali, pomagali si kad je trebalo. Nakon tih prvih pešest mjeseci smo se prvi puta zapravo potpuno razdvojili i prestali se javljati jedno drugome. Dakle uopće se nismo čuli i vidjeli.
Već kroz taj prvi mjesec ipo kad se nismo vidjeli ona je počela lagano švrljati s nekim likom. Družili se, izlazili, bili sami i tak…tako mi je rakla. Igrom slučaja sam to saznao baš u vrijeme kad se i događalo, zapravo nakon tih mjesec ipo potpune razdvojenosti smo se čuli i ona me pitala…“a šta ti, kontaš okolo neke, izlaziš s nekima, pokušavaš…“ . Moj odgovor je bio NE jer jednostavno još nisam bio ni blizu dobro u glavi da bi bilo šta pokušavao s drugima dok je kod nje ipak nešto bilo i rekla mi to.
Kad mi je to rekla totalno me to rasturilo, povrijedilo i tada sam počeo vjerovati da će sve to završiti sa razvodom jer uz sve probleme koje smo imali (a imali smo ih brdo) i rastali se već jesmo, u tako kratko vrijeme ona je već počela laganini jer joj je on bio jako drag i dobar prema njoj (tako rekla).
Kada je vidjela kako me to sje…navodno se je prestala viđati s njim, tako kaže. Ali unatoč tome i svim problemima koje smo imali, malo po malo to je svejedno išlo prema razvodu.
Prije nego što smo se razveli isto se tu i tamo čuli i vidjeli a s njime se je samo ponekad viđala jer su bili u istoj ekipi. I tako… razveli se mi (oboje sje…ali). Nakon razvoda ona je odmah počela s njim i doslovno par dana nakon službenog razvoda su išli u njegov apartman, sami. A tjedan dva poslije je to prešlo na nivo više i počeli su biti zajedno.
Čitavo ovo vrijeme rastanak/razvod/post-razvod ja sam bio sam i sje…an totalno. Tražio posao za van pa nikako, čak i pokušao par puta s nekim curama ući u neku šprehu ili prijateljstvo ali sam odmah osjetio toliku tjeskobu da bih se odmah i povukao. Jebi ga, jednostavno nisam mogao.
Dakle već gotovo godinu ipo od samog početka svih tih problema odnosno rastanka u sebi nosim toliku tugu, strah, povrijeđenost i nisam napravio ni koraka naprijed. Radi toga a i radi ljubavi koja još postoji prema njoj sam joj se nedavno javio jer sam zabrijo da toliko dugo nemogu ni koraka naprijed da mi možda to nešto želi nešto reć pa…eto javio joj se i rakao joj to a i htio vidjeti dali ima nekoga pa možda, neznam…shvatim da stvarno moram van iz svega.
Po tome ona vidjela da još uvijek ima nečega prema njoj a i ona voli mene još uvijek kaže. Ali sam je ispitivao o vezi s tim likom. I rekla mi…ajoooj toliko toga da sam pao na guzicu od muke. Dakle već par dana nakon razvoda su otišli sami u njegov apartman, a kasnije još nekoliko puta. Sexali se non stop i radila mu neke stvari za koje sam mislio da muškarac dobiva samo kada je u ozbilnoj vezi s nekom ženom koja ga jako cijeni, on mi spavao u krevetu, radili neke stvari koje nikad nije htjela sa mnom. Ali…ona mene još uvijek hoće nazad, vidi se.
I sad ja moram nastupiti. Razmišljam zašto sam tako dugo sam bez ičega dobroga i pozitivnog u mojem životu. Razmišljam dali je volim (zbunjen ali mislim da DA), koliko i kako. Razmišljam koliko mi je pala u očima jer je u par mjeseci otišla toliko daleko s nekim likom koji je ful dobar i drag, tako kaže. Razmišljam dali ću moći preboliti to što je ona imala nekoga a ja sam doma bio sam i trunuo. Razmišljam dali ću moći preći preko toga da mu je odmah počela davati neke stvari koje meni nikad nije mogla. Razmišljam dali ću moći preći i preboliti to da su u tih par mjeseci imali taliko intezivan sexualni život, radili si svašta.
Kao kad je vidjela da je možda još uvijek želim, ona s njim prekinula.
Razmišljam dali ona uopće zaslužuje da se uz sve muke i jade koje sam prošao s njom sada borim i mučim s tim šta je puno prošla s tim likom. Razmišljam dali ja to uopće želim. Razmišljam dali je to preopasno i kakve će posljedice ostaviti na mene a i nas (ako nešto slučajno bude) tj kakav ću biti u svakodnevici jer znam da će me strašno mučiti da ju je odmah poslije razvoda neki lik k..rao u š…pak i svr…avao u usta (ona mi rekla), kakav ču ja biti kada dođe sljedeća kriza (a biti će ih, zna se) i dali ću joj na ovaj ili onaj način htjeti vratiti.
I još nešto…na tome radim već neko vrijeme ali nikako da se dogodi taj moj odlazak raditi u inozamstvo pri čemu i ostajem i to mjenjati neću. Odlazak/dolazak bi trebali biti mjesec/mjesec pa bi se tako čak i moglo živjeti i graditi nešto ako bi to uopće bila gradnja a ne sanacija. Ali upravo zbog moje odluke djeca koja bi nas jako povezala se nebi mogla dogoditi još barem 2god.
Eto…o tome razmišljam i mozak mi gori, pa pomozite pliz.
Dali se trebam boriti još sa svime šta mi se događa (bez zaje…ali život mi se raspada) ili nešto kao probat? Neznam dali sam sposobanu u ovoj muci proći preko svega i ako i prođem dali će se to vraćati i dali ću postati drkčiji čovjek.

Pomozite narode.
Hvala vam
Lomel is offline  
Old 27.12.2017., 13:56   #2
Ti ne samo da si ljubomoran na novog muškarca , nego joj zavidis na svemu
Pa što ako je odmah krenula dalje ? Niste li se zato i rastali ?

Bi li bilo bolje da se i udala za njega - da li bi tada imala tvoj blagoslov da “mu radi neke stvari koje smiješ raditi samo nekom dan kim si ozbiljno “ ?

Ti njoj trebaš nešto oprostiti ? A tko si ti, njen tata, vlasnik ili Bog ?

Ili budi s njom ili nemoj - no ni slučajno nemoj postavljati vjerovničko-dužnički odnos između vas - jer lako bi ti se moglo desiti da opet izvisiš kod nje.
Žena zna što hoće i hvala Bogu , zna što neće.
lara79 is offline  
Old 27.12.2017., 14:08   #3
Mene više zabrinjava da ona tebi priča detalje šta ona radi sa njim u krevetu. Čini se da te namjerno želi povrijedit jer u suprotnom šutila bi o tim stvarima.

Ako se ti nisi u stanju pomirit da je nakon rastave bila sa muškarcem onda nema smisla ništa isprobavat, a pogotovo ne jer mislim da i počnete, na prve znakove problema ili ćeš ti njoj predbacivat tog lika ili će ona tebe namjerno uspoređivati sa njim i pričat još malo detalja...

Nema tu zdravih temelja za još jedan pokušaj. Očito ti treba više vremena da odboluješ i nastaviš dalje...sretno sa pronalaskom posla u inozemstvu, to ti je najbolje za jedan novi početak.
JustSpicy is offline  
Old 27.12.2017., 14:21   #4
probudi se iz sna i pocni zivjeti
uzgoji kicmu i dalje...
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Old 27.12.2017., 14:28   #5
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ti ne samo da si ljubomoran na novog muškarca , nego joj zavidis na svemu
Pa što ako je odmah krenula dalje ? Niste li se zato i rastali ?

Bi li bilo bolje da se i udala za njega - da li bi tada imala tvoj blagoslov da “mu radi neke stvari koje smiješ raditi samo nekom dan kim si ozbiljno “ ?

Ti njoj trebaš nešto oprostiti ? A tko si ti, njen tata, vlasnik ili Bog ?

Ili budi s njom ili nemoj - no ni slučajno nemoj postavljati vjerovničko-dužnički odnos između vas - jer lako bi ti se moglo desiti da opet izvisiš kod nje.
Žena zna što hoće i hvala Bogu , zna što neće.
Da, naravno da sam ljubomoran, i da zavidim joj.
Ali nisam te to pitao prepotentna tuko. Počeli su švrljati nakon mjesec dana dok smo još bili u braku, jebi ga još se nije znalo dali ćemo se razvesti ili ne.
I zanima me dali mislite dali se to može preboljeti ili će me sje... i promjeniti toliko da postenem loš dečko/muž, isfrustriran, povrijeđen...
Ali tvoje odgovore nebih. Hvala
Lomel is offline  
Received Infraction
Old 27.12.2017., 14:33   #6
Quote:
JustSpicy kaže: Pogledaj post
Mene više zabrinjava da ona tebi priča detalje šta ona radi sa njim u krevetu. Čini se da te namjerno želi povrijedit jer u suprotnom šutila bi o tim stvarima.

Ako se ti nisi u stanju pomirit da je nakon rastave bila sa muškarcem onda nema smisla ništa isprobavat, a pogotovo ne jer mislim da i počnete, na prve znakove problema ili ćeš ti njoj predbacivat tog lika ili će ona tebe namjerno uspoređivati sa njim i pričat još malo detalja...

Nema tu zdravih temelja za još jedan pokušaj. Očito ti treba više vremena da odboluješ i nastaviš dalje...sretno sa pronalaskom posla u inozemstvu, to ti je najbolje za jedan novi početak.
Pričala mi je jer sam je pitao...a ona nikad nije znala ni htjela našminkati istinu što je često jako boljelo.
I mogao bih se pomiriti s tim ali to je krenulo prije razvoda dok se još nije znalo a poslje samo nastavilo (par dana poslje razvoda).
Zdravih temelja definitivno nema...ali eto pitam druge jer sam toliko izmoren od ovoga a samim time i glup..
Lomel is offline  
Old 27.12.2017., 14:36   #7
Igrate neku bolesnu igru. Jeste li odlučili priču završiti? Jeste, i potpisali njezin kraj. Ti kreni u svoj život. Njezin ostavi njoj.
kokicha is offline  
Old 27.12.2017., 14:56   #8
Jer s njom mi je bilo teško od prvog dana i trudio sam je promijeniti ali nije išlo.
Bila je prestrašena, iskompleksirana, nije vjerovala da postoje neki pravi muškarci koji je neće iskoristiti nego joj dati puno, dati joj pravu ljubav. Za neke stvari sam je doslovno liječio i toliko se je...eno trudio i ulagao u sve čega je ona svjesna i rekla mi to tisuću puta. Samnom nije mogla/htjela raditi neke stvari (nije vezano uz sex) koje su me užasno smetale a s njim odmah jer kao skužila je kakva je pa se mora mijenjati a samnom čak i nakon deset jeb...godina nije mogla.
Sve to što je imala s tim likom me boli strahovito ali je bilo za očekivati i normalno je. Ali me još više boli što mu je dala odmah sve a i ono što meni nije.
Neznam dali se preko toga može proći i ostati normalan i miran, SRETAN!
Lomel is offline  
Old 27.12.2017., 15:25   #9
Quote:
Lomel kaže: Pogledaj post
Neznam dali se preko toga može proći i ostati normalan i miran, SRETAN!
Ne može, vozi dalje!
Salammbo is offline  
Old 27.12.2017., 16:07   #10
Ma kakvi. Meni se čini da je njoj falilo to kaj se nije iživila jer ste bili dugo skupa pa je nadoknadila s prvim koji je naišao. Još ako si joj ti bio prvi pogotovo.
Mislim da njoj nije stalo do tebe na taj način ko tebi do nje, ali si joj navika i sigurno utočište pa bi zato možda opet probala s tobom.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Old 27.12.2017., 16:19   #11
Ne treba ti ta žena, koji ti je Bog??
Preboli je, odi na kurve, daj si vremena. Ona te zaboravlja jer trenutno živi u bajci s drugim. Ako te to može veseliti, i nju će kroz neko vrijeme stići životni problemi s novim likom.
Ali ne radi budalu od sebe, NIKAD na način koji si zamislio.
Budi pametan
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Old 27.12.2017., 16:46   #12
Ti si se nju trudio promijeniti od prvog dana.

Ti nju ispitujes o detaljima seksa s novim partnerom.

Ti kao patis za njom a unaprijed joj spremaš pakao jer se jebala s drugim.

Ti si hodajuća nakupina što aktivne što pasivne agresije.
Lord Byron is offline  
Old 27.12.2017., 16:50   #13
Quote:
Lomel kaže: Pogledaj post
Da, naravno da sam ljubomoran, i da zavidim joj.
Ali nisam te to pitao prepotentna tuko. Počeli su švrljati nakon mjesec dana dok smo još bili u braku, jebi ga još se nije znalo dali ćemo se razvesti ili ne.
I zanima me dali mislite dali se to može preboljeti ili će me sje... i promjeniti toliko da postenem loš dečko/muž, isfrustriran, povrijeđen...
Ali tvoje odgovore nebih. Hvala
Ali ti već jesi sve ovo što si nabrojao
lara79 is offline  
Old 27.12.2017., 16:55   #14
Quote:
Lomel kaže: Pogledaj post
Da, naravno da sam ljubomoran, i da zavidim joj.
Ali nisam te to pitao prepotentna tuko. Počeli su švrljati nakon mjesec dana dok smo još bili u braku, jebi ga još se nije znalo dali ćemo se razvesti ili ne.
I zanima me dali mislite dali se to može preboljeti ili će me sje... i promjeniti toliko da postenem loš dečko/muž, isfrustriran, povrijeđen...
Ali tvoje odgovore nebih. Hvala
A ti si računao da će ona odvojeni život bit u celibatu, plačući o dekicu pa te to zato smrvilo? Inace, dogodi se često kod tih odvajanja da se jedan trajno odvoji i zaključi da mu je dosta, da želi novo, drugačije, lakše... to je rizik koji se pri donošenju takve odluke treba uzeti u obzir.
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ti si se nju trudio promijeniti od prvog dana.

Ti nju ispitujes o detaljima seksa s novim partnerom.

Ti kao patis za njom a unaprijed joj spremaš pakao jer se jebala s drugim.

Ti si hodajuća nakupina što aktivne što pasivne agresije.
Falile su mi riječi ali ti si baš dobro to sročio.
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Old 27.12.2017., 18:23   #15
Quote:
JustSpicy kaže: Pogledaj post
Mene više zabrinjava da ona tebi priča detalje šta ona radi sa njim u krevetu. Čini se da te namjerno želi povrijedit jer u suprotnom šutila bi o tim stvarima.
Znaci nije bitno dali se ona jebe s nekim novim niti nakon mjesec dana prekida, nego je bitno to da mu je morala i trebala lagati i sutiti o tome, iako su zajedno bili 10 godina.

Strava kako neki promisljaju...


Za autora:

Vrlo je vjerojatno da se ne jebe s tim novim niti je pocela samo 4 tjedna nakon prekida s tobom, u najmanju ruku su se vrckali daleko prije toga tebi iza leda.
Pogreska koju si napravio kao i mnogi drugi muskarci prije tebe je sto si pokazao neku slabost, a to cim zeni pokazes postajes njenja igracka koja se mrcvari dok se ne ispljune na kraju i sutne nogom, a kao sto vidis ne treba dugo da sjedne na drugi kurac.

Sad ju pusti samo da ode, ne zadrzavaj se vise u njenoj blizini, jer ce te lagati i glumatati, uvjeriti ce te da si zapravo ti kriv sto je ona sjela na tudi kurac.

Iako treba ju barem ako nista drugo cijeniti jer ti je priznala da se jebe s drugim.

Sretno!
Ufur is offline  
Old 27.12.2017., 18:39   #16
čini mi se da si ti njoj samo navika i da te voli kao frenda a ne kao muškarca, to se baš vidi iz njezinog iskrenog načina kad ona tebi ispriča sve što ju pitaš i ništa ti ne skriva
salomee is offline  
Old 27.12.2017., 19:17   #17
Quote:
Ulfur kaže: Pogledaj post
Znaci nije bitno dali se ona jebe s nekim novim niti nakon mjesec dana prekida, nego je bitno to da mu je morala i trebala lagati i sutiti o tome, iako su zajedno bili 10 godina.

Strava kako neki promisljaju...
Samo samo sam htjela skrenut pažnju da to šta mu to tako otvoreno prepričava detalje da je znak da ga ne voli niti je ona zagrijana za pomirbu...tako da neka nastavi dalje.

I ne vidim šta je tu laganje da npr.bivši zna da imam nekoga i onda me direktno pita "a kak se vi jebete", jer je povrijeđeni mazohista, pa u tom trenu bi mi se uključila emocionalna inteligencija i odbila bi odgovorit na to pitanje.

Nije mi normalno da on pita niti da ona u detalje prepričava.

Već sam rekla da je bolje da su se razdvojili...nije to bila skladna veza, niti može biti.
JustSpicy is offline  
Old 27.12.2017., 20:01   #18
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ti si se nju trudio promijeniti od prvog dana.

Ti nju ispitujes o detaljima seksa s novim partnerom.

Ti kao patis za njom a unaprijed joj spremaš pakao jer se jebala s drugim.

Ti si hodajuća nakupina što aktivne što pasivne agresije.
Neki su ok a neki brutalno grubi ali, ok...

Da, pokušavao sam je promijeniti. Pokušao sam promijeniti to da počne više vjerovati u sebe jer bi više vjerovala da sam njen i da je volim i da me neće ukrasti neka druga.
Pokušavao sam promijeniti to da prestane biti toliko ljubomorna ako je kraj nas zgodna cura i ako sam je primjetio (npr. nismo mogli pogledati neke serije u kojima se često pojavljuju zgodne ponekad i gole žene).
Pokušao sam promieniti to da (u prvih 5-6 godina naše veze) kada se napije da se ne pretvori u jednu najbahatiju i verbalno agresivniju osobu koju sam u životu vidio prema svima oko sebe.
Pokušao sam promijeniti to da prestane brutalno kažnjavati kada napravim pizdariju (jednom se svađali, bila je pijana pa me opizdila šakom u vrat, jednom se svađali, ja lud izašao van pa mi zaključala stan pa sam pijan spavao u autu par km od mjesta gdje smo živjeli i sl.).
Sve ovo a bilo je toga još je bilo prije našeg vjenčanja ali sam se oženio s njom jer sam je volio.

-nikada je nisam prevario
-nikada nisam flertao sa drugim ženama
-nikada mi nije bilo ni na kraj pameti da na nju dignem ruku
-napravio bih za nju šta god bi htjela (ok ne sve, budimo realni ali jako puno)
-bio sam često romantičan
-htio sam isto što i ona u svome životu kao obitelj i dječica i sve velike i bitne stvari u životu
-i još svašta nešto...

Bio sam jako dobar prema njoj. Znala je to ona kao i svi koji nas znaju a ona mi i sada kaže da je to tako bilo.
Bio sam jako dobar ali ne i dobar kao likovi iz filmova u filmovima o najboljim dečkima i muževima ikad, imam i ja svoje greške.

I eto...došlo je do razvoda jer smo se rastali jer smo se stalno svađali a kroz rastavu se previše toga krivo posložilo i došlo je i do razvoda
Prije nego je sve to krenulo sam u svađi znao spomenuti razvod ali kada smo se rastali sam predložio da se rastanemo na mjesec dana, razmislimo šta se to događa, pa poslje ćemo nešto, neznam...
Ona je rekla NE da i ona misli da se trebamo razvest ali nismo još dugo. Naravno ćuli smo se i vidjeli ponekad, pogotovo na početku rastave, i jednom je dala prijedlog da možda probamo s drugima pa poslje možda skužimo neke stvari.
Ovo dvoje gore me prilično sje... jer kao i ona oće razvod i htjela bi malo s drugima. Jer ja sam predložio da se samo malo rastanemo pa... a i nisam odrastao u seriji Sex igrad da se odemo malo družiti i žnjarati s drugima pa možda nas to osvjesti pa skužimo di griješimo (ako neko je, samo dajte).
Da, sje...me to prilično i sve više razmišljao da mislim da je razvod jedina opcija ali se razveli nismo dugo jer te teške stvari su uvijek bile ostavljene meni.
Poslje toga sam počeo dosta razmišljati šta ja zapravo želim i trebam i krenuo u potragu za poslom u inozemstvu ali nisam otišao van (još). Nakon nekog vremena (par mj) smo imali taj prvi mjesec u kojem se nismo čuli ni vidjeli i kroz taj mjesec je počela izlazti s tim likom iako razvod još nismo pokrenuli. Ja još nisam znao šta trebamo, kako, kad, može li se nešto da se izvučemo, nisam bio siguran.
Prije toga smo nešto čak i pokušavali ali ja nisam mogao i iako me je ona uvjeravala da to da ipak želi razvod kao i da probamo s drugima je krivo zabrijala i da su joj to predložile prijateljice, sve to mi tad palo u vodu jer nakon prvog mjeseca da smo u potpunosti razdvojeni i neznamo šta ko radi ona je krenula laganini. A mene puklo...nedostajala mi, prestao tražiti za van, kad smo se vidjeli mi rekla da ful misli da je ipet želim.
Ali jeb ga...skužio sam da je to to. I razveli se.
I kao što sam napisao u svom prvom postu ja cijelo vrijeme doma, u ku...cu, ništa mi neide i nemogu van iz tog kaosa. Što se više trudim sve dublje padam (par puta sam čuo za sl. pa valjda je to kod nekih tako pa prođe ili neznam...) dok ona je krenula s tim likom i imala dosta toga i što me najviše boli odmah mu dala sve čak i neke stvari koje meni nije htjela/mogla (ona mi sve pričala). Jer neznam možda je htjela odmah početi ispravljati i liječiti pogreške koje je radila samnom ili...

I sad...Nedavno sam joj se javio i rekao da nemogu van iz ovoga šta smo napravili, nemogu je preboljeti, jednostavno ne ide.
Ona me još uvijek voli siguran sam, kao i ja nju. Kada sam joj rekao da sam još uvijek loše ona NAS opet jako želi.
Promijenila se kaže i hm...mislim da u to i vjerujem.

Gore sam ja pokušao opisati šta je bilo i kako ali neki me popljuvali i pišu da sam manijak, bolestan ili neki kur...valjda sam zaje...pa krivo napisao.
Ono u čemu želim da mi probate pomoći je kod donošenja odluke o tome dali da se dam u to i pokušam preboliti sve što nas je snašlo, što mi je rekla, napravila prije kao i poslje ovog kaosa u kojem očito još uvijek jesmo, kao i tog lika kojem je bila jako dobra i dala mu neke stvari koje samnom nije htjela (opet ponavljam ne radi se o sexu ali i tu je bila darežljiva, odamah su sve, rekla mi).

Sada mislim da će me to ako pokušam pratiti zauvijek manje ili više i da nemogu uspjeti.
Kaže da se je promijenila ali sada je puno manje poštujem nego što bi trebao i dali mislite da mogu s njom biti sretan i da me to neće toliko sje da nebudem dobar kao do sad, da je neću paziti kao što jesam, često u kur zbog svega?

Nisam siguran da želim pokušati ali život mi neda ići od nje i još uvijek je volim (ne kao prije ali je...Volim) i dali mislite da nastavim barem razmišljati o PONOVO ili da nastavim dalje, pa valjda iz ovog kaosa jednom i nekako ili s nekim izaći?

Tenks ekipa

Potrudio sam se malo bolje sve ispričati pa se nadam da će me ovi koji su me popljuvali barem manje popljuvat ili možda ni neće.
Lomel is offline  
Old 27.12.2017., 20:03   #19
Pliz pročitajte ovo gore i dajte mi savjet.
Lomel is offline  
Old 27.12.2017., 20:14   #20
Ovo je već umjereniji ton

Koliko te poštuje pokazala ti je kad te opizdila šakom.

Da nekog opizdim šakom, zaključam vani, da se jebem s drugim likom i da mi nakon toga taj netko dođe po još poštivala bi ga još manje. Ako je to ikako moguće.
__________________
I can resist everything except temptation.
Lela O. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.