Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2012., 21:48   #21
Premještaj u drugi razred

Molim vas da mi pomognete ako netko zna proceduru oko premještanja djeteta u drugi razred iste škole zbog nezadovoljstva radom učiteljice uzrokovanog zlostavljnjem djeteta.radi se o prvašiću.Split.Hvala
prvašići is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 15:24   #22
Pismena zamolba uz obrazloženje na ravnatelja. Urudžbirati. Eventualno kopija na nadležni gradski ured za školstvo = raspitati se kako se točno zove.
__________________
Nije pametno kritizirati nečije kuhanje ako želite ponovo jesti kod te osobe.
rosita22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2012., 22:46   #23
Quote:
prvašići kaže: Pogledaj post
Molim vas da mi pomognete ako netko zna proceduru oko premještanja djeteta u drugi razred iste škole zbog nezadovoljstva radom učiteljice uzrokovanog zlostavljnjem djeteta.radi se o prvašiću.Split.Hvala
Bilo bi normalno da možete dijete premjestiti na osnovi objektivnih razloga i s objektivnim argumentima, no to u nekim školama ne prolazi jer ravnatelj ne želi opću pobunu.
Lukavo. Izmislite 101 razlog: dijete se loše prilagođava, plače, ima psihosomatske reakcije, vaše radno vrijeme ne odgovara satnici, strani jezik je koji uči ne prihvaća, želite drugi, obiteljski razlog - učiteljica dijete podjeća na tek preminulu tetu koja ga je zlostavljala/koju je neizmjerno voljelo... nije ostvaren dobar kontakt djeteta i učiteljice i o tome pribavite vanjsko mišljenje psihologa ili samo školskoga liječnika. Pritom ga malo opteretite (bez prijetnji) da shvati da je dio odgovornosti i na njemu/njoj ako s djetetom odgojno i obrazovno krene nešto po zlu.
Idelano bi bilo srediti zlostavljačicu, no imate li za to snage?
buditedobro is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2012., 16:29   #24
Quote:
rosita22 kaže: Pogledaj post
Pismena zamolba uz obrazloženje na ravnatelja. Urudžbirati. Eventualno kopija na nadležni gradski ured za školstvo = raspitati se kako se točno zove.
dovoljno je samo napisati dopis ravnatelju
tako sam napravila ja, vrlo sam zadovoljna! u slučaju nezadovoljstva ili bilo kakvih problema, bolje prebaciti dijete
MasterofReality is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:23.