Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2009., 11:50   #81
Quote:
FireHawk Elite kaže: Pogledaj post
EEEE, Tomo, bok.....

Neee....

to je vrlo lagano samo moras imat volju i nesmijes odustat odmah.

Na pocetku vjezbe je lakse s rukama, a kasnije kada se ˇzagrijesˇ je vrlo jednostavno.... mozes kako god oces.....
I od kuda god oces

ali tek nakon jedno 15 min zagrijavanja......
tebi pomogo kaj chi kung? ja bi ga trebo malo intenzivnije radit pa sam ljen
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 17:15   #82
Quote:
tomo_z kaže: Pogledaj post
ja sam više orjentirani na manipulaciju energijom, nego na telekinezu i ostale PK stvari

Jel ima netko ovdje tko može raditi PK?
Beunik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2009., 20:25   #83
da, ja sam to radio nekad... no ovo je tem o psiballs-ima. od ovoga nemožeš puknuti ako se time baviš, kako je malo prije rečeno...
tomo_z is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 20:10   #84
ja mogu... oboje.
FireHawk Elite is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2009., 20:29   #85
A i zanimljiva je tehnika pirokineze tzv. dancing flame, ima mnogo verzija kako se to radi, mene je to iznimno iznenadilo kad sam vidio kak je cool ta tehnićica i svatko se može uvjeriti da pirokineza nema nikakve veze sa produciranjem ili proiciranjem plamena već i jedino ima veze sa kontrolom. pozzz
tomo_z is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2009., 19:52   #86
pozzz
FireHawk Elite is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 16:57   #87
Ja sam uspio napraviti 2 psi lopte od 4 pokusaja , osjetim kao da mi se ruke odbijaju i laganu toplinu, kasnije mi se malo spava :P
Zippoee is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 17:00   #88
Quote:
Silver Archer kaže: Pogledaj post
i da vas pitam kako vi osjecate i kako zamisljate energiju npr: "crpim energiju iz zemlje " kako zamisljas energiju???
Ja zamislim u obliku svjetla, nemogu ti to objasnit :P
Zippoee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2010., 19:28   #89
Khm. Oprostite ako nekome smeta dizanje relativno stare teme iz mrtvih.. zašto ste prestali pisati? Sa svojim linkovima, objašnjenjima i iskustvima ste mi bili zanimljivi i korisni, iako sam ja spontano naučila raditi PSI balls i donekle kontrolirati vatru (plamen) prije nego što sam uopće znala da to nemogu i svi drugi ljudi
Vratite se ljudi..
__________________
:)
:)
moj album :)
nemo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 23:56   #90
svi to mogu, sam kaj si malo tko to dopušta.
i jbg imaš znanje, igraj se. ak imaš pitanja, znaj da će ti malo ljudi moć odgovorit na njih jer nije baš da je to duboko istraženo područje i da se puno toga zna o tome. to jednostavno tak je.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2010., 15:19   #91
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
svi to mogu, sam kaj si malo tko to dopušta.
i jbg imaš znanje, igraj se. ak imaš pitanja, znaj da će ti malo ljudi moć odgovorit na njih jer nije baš da je to duboko istraženo područje i da se puno toga zna o tome. to jednostavno tak je.
Da, istina
Ali ipak.. bilo mi je zanimljivo čitati i tuđe doživljaje o tome...
__________________
:)
:)
moj album :)
nemo123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 12:26   #92
Quote:
300 kaže: Pogledaj post
http://www.wikihow.com/Make-a-Psi-Ball

...evo ti link na kojem govore kako proizvesti PSI lopte,na engleskom je....
zavirih. U knjizi Magični prolazi može se pronaći opise ciljane upotrebe psi lopte. za prenamjenu postojeće energije za potrebe svijesti.
__________________
kad god nešto razumijem navučem se na to. zato pažljivo biram. svi su ljudi anđeli, to razumijem
atko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2010., 10:25   #93
Ti linkovi su cisti fluff i nista nevaljaju, cesta pocetnicka greska...

psipog.net
shiftedperspectives.net
tkforums.com
occultforums.com
psibalkan.co.cc

4L0n3.l33t is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 20:57   #94
može li mi neko pomoći ja kad radim te psi lopte osjetim nekad jaku hladnoću ili jaku toplinu i jeli je moguće da to bude hladno i kad to radim osjetim nekakvu gustoću i težinu ali sad neznam jeli to prava psi lopta ili je to zbog ukočenosti mišića molim vas pomozite mi unaprijed hvala i kad sam prvi puta probao napraviti psi loptu odmah sam osjetio tu gustoću a meditiram već nekoliko mjeseci i puno sam takvih stvari pokušava pa su neke uspjele većinom a neke nisu
joke7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 00:41   #95
Quote:
joke7 kaže: Pogledaj post
može li mi neko pomoći ja kad radim te psi lopte osjetim nekad jaku hladnoću ili jaku toplinu i jeli je moguće da to bude hladno i kad to radim osjetim nekakvu gustoću i težinu ali sad neznam jeli to prava psi lopta ili je to zbog ukočenosti mišića molim vas pomozite mi unaprijed hvala i kad sam prvi puta probao napraviti psi loptu odmah sam osjetio tu gustoću a meditiram već nekoliko mjeseci i puno sam takvih stvari pokušava pa su neke uspjele većinom a neke nisu
Posto smo svi individue ,znaci da svako osjeti drugacije.Ne postoji kriva Psi lopta,po tome sto si napisao moze se zakljuciti da si na dobrom putu.Ubaci u dnevni program neke fizicke vjezbe...ja bi ti preporucio hatha yogu .Neke stvari ne idu bas tako jednostavno kao Psi lopte,tako da ako redovno (svaki dan ) radis+disciplina ,napredak je zagarantovan
 
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 11:20   #96
Quote:
Kamael kaže: Pogledaj post
Posto smo svi individue ,znaci da svako osjeti drugacije.Ne postoji kriva Psi lopta,po tome sto si napisao moze se zakljuciti da si na dobrom putu.Ubaci u dnevni program neke fizicke vjezbe...ja bi ti preporucio hatha yogu .Neke stvari ne idu bas tako jednostavno kao Psi lopte,tako da ako redovno (svaki dan ) radis+disciplina ,napredak je zagarantovan
Fala ti onda ću od sad raditi i tu yogu pa ako bude napredka onda ću se opet javiti i jeli mi možeš dat neki link za yogu i takve neke stvari kao što se psi lopte telekineza telepatija vidovitost....
joke7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 00:13   #97
ja osjetim, ali ne vidim psi loptu
luka22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 11:12   #98
Quote:
luka22 kaže: Pogledaj post
ja osjetim, ali ne vidim psi loptu
Nije ni cilj da je vidis, vec da osjetis Ako se budes toliko trudio da je vidis, neces je cak ni osjetiti. Polako, sa vremenom ces razvijati trece oko (ako ti se bas zuri onda mozes pogledati na netu neke vjezbe za otvaranje te chakre) onda ces moci vidjeti energiju i jos stosta )
4L0n3.l33t is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 01:48   #99
Quote:
Zippoee kaže: Pogledaj post
Ja sam uspio napraviti 2 psi lopte od 4 pokusaja , osjetim kao da mi se ruke odbijaju i laganu toplinu, kasnije mi se malo spava :P
A da to nisu malo psikontrakcije misica

Kad drzis ruke u jednom polozaju misici ti se stegnu i kad lagano pomices osjetis otpor vec zgrcenih misica sto ti daje efekt magnetizma.

S druge strane ne povrgavam rad sa chi energijom i stvaranje kugle ali ipak tu treba mnogo vise od samo staviti dlan do dlana...
Smaragdin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 01:54   #100
Quote:
apollo. kaže: Pogledaj post
svi to mogu, sam kaj si malo tko to dopušta.
i jbg imaš znanje, igraj se. ak imaš pitanja, znaj da će ti malo ljudi moć odgovorit na njih jer nije baš da je to duboko istraženo područje i da se puno toga zna o tome. to jednostavno tak je.
Nebih se slozio. Mislim da je savrseno istrazeno podrucije.
Smaragdin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.