Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2011., 15:00   #1041
Ja znam sto zelim i ne zelim takvog decka Takva mutava pizda mi ne treba Da ja pricam i zavodim umjesto njega? Da budem i musko i zensko u toj vezi. Neka hvala. Neces ti, hoce druga tri. Nenedostaju mi udvaraci. Sramezljivi, "mrtvi" tipovi me ne zanimaju

Zadnje uređivanje Samazza : 06.10.2011. at 15:10.
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 15:05   #1042
Quote:
saiyadjin kaže: Pogledaj post
je**te vi žene! zašto jednostavno nisi pitala? ako vidiš nakon xy dejtova da ne pita, možda je sramežljiv malo, možda "prehlađen" u glavu... onda ti reagiraj... žene su takve pi***ce i strah ih je uvijek nešto same poduzet.. jadno
Malo sramežljiv? Frajer ju je zvao na dejt svakih 20 dana. Da, zaista umire od želje da ju vidi. Onaj tko te želi i potrudit će se oko tebe. Papak.

A prehlađen u glavu je za Vrapča, a ne za nju.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 16:18   #1043
Quote:
Anchy princess kaže: Pogledaj post
Ljeto, meni 13 g. ...
Po ovom što si napisala i kako, spremna sam se okladit da nije to baš bilo tako davno..
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 16:29   #1044
Sjetila sam se još jednog bisera. I nije bilo loše.

Pred kraj srednje škole, pozvao me jedan dečko da kod njega pogledamo film. I ja, jelte, mislila da je on sam doma... zvonim mu na vrata. Kad mi otvara neka starija zgodna ženska u prozirnom svilenkastom kućnom ogrtaču, ono nadziru joj se grudi + predobre noge. Malo sam se šokirala, kad ono - njegova mama. I odemo mi u njegovu sobu gledati film. Kuca ona nama nakon pola sata i nosi neku cugu i klopu. Kuca ona nama nakon sat vremena i nosi kondome - kao "djeco, ako zatreba". Nije nam zatrebalo jer je dečko bio presramežljiv, što je pravo čudo uz kakvu je majku odgajan. Moja je super staromodna spram ove. Inače - u dnevnoj sobi je imao štangu - i kad sam ga zezala jel on to izvodi striptiz, rekao je da je to štanga njegove mame gdje pleše i vježba onaj neki S-faktor. Stara mu je bila preluda i otkačena za svoje godine, a on čista suprotnost. Još sam par puta nakon toga dolazila do njega samo zato jer mi je bila zabavna njegova stara. (Nisam je se mogla nagledati i naslušati )
Blood Countess is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 20:57   #1045
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Po ovom što si napisala i kako, spremna sam se okladit da nije to baš bilo tako davno..
My thoughts exactly.

Quote:
Blood Countess kaže: Pogledaj post
Sjetila sam se još jednog bisera. I nije bilo loše.

Pred kraj srednje škole, pozvao me jedan dečko da kod njega pogledamo film. I ja, jelte, mislila da je on sam doma... zvonim mu na vrata. Kad mi otvara neka starija zgodna ženska u prozirnom svilenkastom kućnom ogrtaču, ono nadziru joj se grudi + predobre noge. Malo sam se šokirala, kad ono - njegova mama. I odemo mi u njegovu sobu gledati film. Kuca ona nama nakon pola sata i nosi neku cugu i klopu. Kuca ona nama nakon sat vremena i nosi kondome - kao "djeco, ako zatreba". Nije nam zatrebalo jer je dečko bio presramežljiv, što je pravo čudo uz kakvu je majku odgajan. Moja je super staromodna spram ove. Inače - u dnevnoj sobi je imao štangu - i kad sam ga zezala jel on to izvodi striptiz, rekao je da je to štanga njegove mame gdje pleše i vježba onaj neki S-faktor. Stara mu je bila preluda i otkačena za svoje godine, a on čista suprotnost. Još sam par puta nakon toga dolazila do njega samo zato jer mi je bila zabavna njegova stara. (Nisam je se mogla nagledati i naslušati )
Kako da ne.
__________________
Big dreams, good music and expensive taste.
The Unstoppable is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 22:39   #1046
Quote:
The Unstoppable kaže: Pogledaj post
Kako da ne.
Mozes li mi smisleno objasniti ovu svoju izjavu i rolleyesanje?
Blood Countess is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 00:05   #1047
Takve stvari viđam u filmovima samo.
__________________
Big dreams, good music and expensive taste.
The Unstoppable is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 09:51   #1048
Quote:
The Unstoppable kaže: Pogledaj post
Takve stvari viđam u filmovima samo.
Zato i je u temi najčudnijih dejtova. Nije da i ja susrećem svaki dan takve majke. Žena je bila rastavljena, blizu 40 godina, njegovala je taj neki seksipilan izgled i stav, a tu večer kad mi je otvorila vrata, očekivala je svog dečka. Živjela je sama sa sinom koji joj je bio čista suprotnost, skroz sramežljiv i povučen - jedva da smo se poljubili, a kamoli šta drugo. Na kraju smo više bili kao neki prijatelji. Sjećam se da su ga frendovi zadirkivali radi mame, tipa - "Jel' ti mama doma da dođemo...", itd. Klincima u srednjoj je valjda bila wet dream.
Blood Countess is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 18:50   #1049
Krenuo sam malo čitati otpočetka i onda kad sam pročitao onu kritiku cure dečku zbog toga što nije nosio sunčane naočale Tu sam definitivno zaključio da je topic sa potencijalom.
Opterećivati se na onaj način sunčanim naočala mi je blago rečeno turn off. Ti si toliko njega htjela spustiti u predstavljanju da ne primjećuješ koje gluposti te opterećuju. Za ne vjerovati.
LavLeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2011., 19:16   #1050
Kratka priča

Vidio ja neku o.k. izgledajuće nepoznatu curu kako u parku vodi pse, igrala se sa njima, presretna. Šetajući je prošla pokraj mene, ja sam joj malo pripazio privezane pse dok je išla nešto obaviti u zgradu. Kad se vratila ja tek krenuo korak uz nju i možda sam jednom rečenicom pokazao volju za komunikacijom, nešto u stilu ''jel te slušaju psi ?''. Koliko se sjećam nije ni pošteno odgovorila to pitanje a već mi je rekla: ''Nisam sama, imam pse''

Okrenula se, i otišla iste sekunde odvezati pse pa nazad putem parka.
Nisam to njeno uopće smatrao glupom reakcijom, cura je čini se bila iskrena jer sam odmah skužio da je ful entuzijastično posvećene tim psima. Uštedjela je i moje i svoje vrijeme kratkim i direktnim odgovorom, uz sve to još i iskreno, predobro.
LavLeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2011., 09:09   #1051
Quote:
LavLeon kaže: Pogledaj post
''Nisam sama, imam pse''[/I]
Red_bullet is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 21.10.2011., 18:49   #1052
Quote:
LavLeon kaže: Pogledaj post
Kratka priča

Vidio ja neku o.k. izgledajuće nepoznatu curu kako u parku vodi pse, igrala se sa njima, presretna. Šetajući je prošla pokraj mene, ja sam joj malo pripazio privezane pse dok je išla nešto obaviti u zgradu. Kad se vratila ja tek krenuo korak uz nju i možda sam jednom rečenicom pokazao volju za komunikacijom, nešto u stilu ''jel te slušaju psi ?''. Koliko se sjećam nije ni pošteno odgovorila to pitanje a već mi je rekla: ''Nisam sama, imam pse''

Okrenula se, i otišla iste sekunde odvezati pse pa nazad putem parka.
Nisam to njeno uopće smatrao glupom reakcijom, cura je čini se bila iskrena jer sam odmah skužio da je ful entuzijastično posvećene tim psima. Uštedjela je i moje i svoje vrijeme kratkim i direktnim odgovorom, uz sve to još i iskreno, predobro.
jel ovo ona?
canex is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 08:41   #1053
Quote:
Red_bullet kaže: Pogledaj post
Ali meni nije bilo smješno. Da nisam bio lagano zatečen situacijom i da sam imao malo slobodnog vremena išao bi za njom da popričamo o lijepom vremenu, bez obzira što ima pse
Quote:
canex kaže: Pogledaj post
jel ovo ona?
Nije Ma sasvim o.k. cura se činila, fejs sam joj zaboravio
LavLeon is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 11:19   #1054
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
Bože kakav je bio napor pročitati ovo iznad. Ustrajala sam ne bi li od tolikog posta ipak nešto bilo zanimljivo, al šipak. Majko moja koje izražavanje.

isto i ovde!
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 12:00   #1055
Sjetih se nedavno, kroz priču, jedne baš čudne situacije.

Znali smo se, ne znam točno, par mjeseci. Bili na preko nekoliko kava i meni se cura sviđala.
Pozovem ja nju "službeno" na dejt, ona pristane i sve je išlo svojim normalnim tijekom.
Večer prođe odlično, uz smijeh, sitne razmjene dodira, nježnosti, bla, bla.
Pratim ju doma, šećemo mi tako prema njenom stanu primim ju za ruku, privučem k sebi i taman kad smo se trebali poljubiti ona okrene glavu.

Nisam siguran što mi je u tom trenutku sve prošlo glavom, ali da sam bio totalno zbunjen, o da, bio sam.
Na moje pitanje zašto - odgovora nema.

Nakon kraćeg insistiranja dobijem odgovor: "Ja zapravo ne želim ništa s tobom, samo sam željela provjeriti mogu li."

(ni ja, ni ona više nismo bili djeca, barem ne po godinama )
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 14:53   #1056
Quote:
eowin2 kaže: Pogledaj post
Ja sam dala jednom frajeru i drugu priliku (i 3. i 4., mislim da čak i 5.). Ništa nije pomoglo. Još je na prvom spoju bio najnormalniji.

Upoznali smo se preko nekog foruma. ...
Šteta. Naletila si na neosvojivog Puno je zvijezda na nebu, treba se to sve poklopiti da vas spoji....mislim da njemu fali malo više elementa zemlje
Mene ovaj slučaj podsjeća na psihološki horor. Top priča sa prvih 10 stranica.
Neznam čemu toliko obostranog maltretiranja sa tim čovjekom.

Zadnje uređivanje dainty : 31.10.2011. at 23:50. Reason: quote
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 15:26   #1057
Quote:
TheSves kaže: Pogledaj post

Nakon kraćeg insistiranja dobijem odgovor: "Ja zapravo ne želim ništa s tobom, samo sam željela provjeriti mogu li."

(ni ja, ni ona više nismo bili djeca, barem ne po godinama )

Sorry, tebi sigurno nije bilo smiješno.
I da, riječ je o groznome ponašanju jedne djevojke!
Ali zašto je uopće to rekla, čak i ako je to mislila?
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 15:36   #1058
Quote:
Velia kaže: Pogledaj post

Sorry, tebi sigurno nije bilo smiješno.
I da, riječ je o groznome ponašanju jedne djevojke!
Ali zašto je uopće to rekla, čak i ako je to mislila?
Ma nije problem, sad se mogu i smijati svim tim nemilim događajima.

Zašto, da zašto... Odustao sam od pokušaja da proniknem u sve misterije ljudske gluposti.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 15:44   #1059
Quote:
TheSves kaže: Pogledaj post
Ma nije problem, sad se mogu i smijati svim tim nemilim događajima.
Da, to je ljepota vremenskog odmaka - možeš se dobro nasmijati svemu, pa čak i sebi samome.

Quote:
Zašto, da zašto... Odustao sam od pokušaja da proniknem u sve misterije ljudske gluposti.
Pametno!
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 15:02   #1060
Quote:
TheSves kaže: Pogledaj post
Nakon kraćeg insistiranja dobijem odgovor: "Ja zapravo ne želim ništa s tobom, samo sam željela provjeriti mogu li."
kako si na to reagirao? jesi joj zahvalio na iskrenosti ili si ju kloroformirao i iskoristio? (čisto da provjeriš možeš li, naravno)
canex is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:49.