Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.10.2017., 09:53   #2581
Daj prestanite sa tim off topicom o navigaciji!
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 05:36   #2582
Quote:
jopko_bopko kaže: Pogledaj post
Vidi ovo
To se zove google maps i amerikanci ga imaju instalirano na telefonu na engleskom jeziku. Lijepo ti kaže kojim busom da ideš, u koje vrijeme polazi, čak ti i navede broj autoprijevoznika ako baš želiš usmeno potvrditi vozni red.
Ne postoji opravdanje za gotovanstvo
Ovaj, gugl mape ne pokrivaju riječke gradske i prigradske linije, tako da ovo što si sad stavio uopće nema veze s postom na koji si odgovarao.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 13:58   #2583
mi smo ljetos Google mapsom došli do mjesta u kojem smo trebali ljetovati, doveo nas do centra i zblesirao se. nema boga doći do adrese. pitaš prolaznike, oni ne znaju nazive ulica. čak ni domaći. gazdarica se ne javlja.
epilog: 45 minuta lutanja po mjestu po najjačem suncu, dok nismo našli adresu. naime, mijenjali su se nazivi ulica i Google maps ih ne prepoznaje. toliko o svemogućem i nepogrešivom Google maps.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 18:23   #2584
ima li parazita na adventu u Zg... ili samo primorci žugaju na kontinentalce kad parazitiraju na moru a zimu ti isti primorci parazitiraju po Zg

umrla mi je nadraža tema na forumu, pa da je malo dignemo
bambushouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 21:19   #2585
Quote:
bambushouse kaže: Pogledaj post
ima li parazita na adventu u Zg... ili samo primorci žugaju na kontinentalce kad parazitiraju na moru a zimu ti isti primorci parazitiraju po Zg

umrla mi je nadraža tema na forumu, pa da je malo dignemo
Ma posebna briga primorce za adventom.
Nije isto advent i more.
More je ipak sveta krava Hrvata.

Mi smo bili na adventu ravno jedan dan prošle godine. Ove me otac zvao da dođemo u Zg na par dana, a mi samo odugovlačimo jer nam se ne ide.
Ne kažem da nije lijep ZG advent. Daleko od toga. Ali sve se prođe kroz jedan dan i bez prespavljivanja okolo. Ionako osim klizališta, baciš đir po gradu, ostalo kućice s kuhanim vinom i štandovi.
Imamo to na manjoj skali i tu na moru.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 06:15   #2586
Nesto bih nadodao.

Postoji jedna odredjena skupina ljudi kojoj ne samo da nije bed pitat za uslugu vec joj izrazito puno stvari padne na pamet da bi drugi mogli za njih napravit.

Tu nekako i vidim ove koje opisujete dodju nekako proracunato na more te zele to maksimalno iskoristiti
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 20:27   #2587
Exclamation

Da samo proračunati...
Ako čovjeku jednom izađeš u susret, ajde...
Drugi put, ajde nek mu bude..
Treći put kad traži to već prelazi u iskorištavanje i tu odmah treba ODJ....

Nikakvo izmotavanje, smišljanje, isprike ne dolaze u obzir.
angel2406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 16:16   #2588
Ja sam ove godine financijski i fizicki zapela i sredila 2 manja app za iznajljivanje. Rijetko tko to zna pa ni nema 'prijateljskih' upita 😆 A i da ima srezala bi po kratkom postupku. Vidim da nitko drugi ne pise na temi. Jel situacija tak teska da je problem i doc do mora? Jel jos prerano? Il se ceka da zavrsi nogometno prvenstvo pa ce svi navalit 15.7. 😆
griota is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 19:34   #2589
Evo primjer kronicnih parazita:

Jedna obitelj iz Sigecice koja godinama, desetljicima parazitira kod onih koje poznaju, i uvijek se uvale nekome.
Prilicno su i izbirljivi pa najvise nastrada poznanica koja zivi u Rovinju koji je najdraza meta gospodje mame.
dsvbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 19:42   #2590
Ovo mi je jedna od najjačih tema na cilom forumu
Essegg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 19:56   #2591
Quote:
Essegi kaže: Pogledaj post
Ovo mi je jedna od najjačih tema na cilom forumu
i meni
Opal Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 20:29   #2592
Imamo vikendicu na moru. Kada idem na more, uvijek idem sam jer želim mir i ne želim ikakvu rodbinu sa sobom ili nečiju djecu u paketu sa njima.

Moji su idioti pa ne znaju progovoriti jer im je bed. Ja doslovno udahnem zrak i izgovorim riječi "Ne, me možete doći jer je MOJ godišnji i želim svoj mir".

i to je to. Veoma jednostavno i lako.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2018., 23:26   #2593
Moja strina sve parazite doceka na vratima, kazu da su dobrodosli i da moraju platiti xy iznos koji je naravno sa popustom jer su familija.
A kad to nije upalilo, onda je organizira gradevinske radove, od postavljanja plocica do betoniranja svega i svacega.
Dvije godine su se tako paraziti nasanjkali i cijeloj familija jadali kako ih je zeznula. I od tad vise nitko ne pita da li moze doci. I one koje sama pozove idu sa rezervom jer nisu sigurni kaj ih ceka.
plavidupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2018., 23:41   #2594
Quote:
plavidupin kaže: Pogledaj post
Moja strina sve parazite doceka na vratima, kazu da su dobrodosli i da moraju platiti xy iznos koji je naravno sa popustom jer su familija.
A kad to nije upalilo, onda je organizira gradevinske radove, od postavljanja plocica do betoniranja svega i svacega.
Dvije godine su se tako paraziti nasanjkali i cijeloj familija jadali kako ih je zeznula. I od tad vise nitko ne pita da li moze doci. I one koje sama pozove idu sa rezervom jer nisu sigurni kaj ih ceka.

cek, znaci ona im naplati i onda namjerno organizira radove? ovo je kvarno, i to na najjace
nema muda reci da ne zeli da dolaze, al joj nije problem uzet novce i unistit odmar
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2018., 23:47   #2595
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
cek, znaci ona im naplati i onda namjerno organizira radove? ovo je kvarno, i to na najjace
nema muda reci da ne zeli da dolaze, al joj nije problem uzet novce i unistit odmar
Kvarno je i doci nekome na vrata nepozvan da bi kod njega ljetovao.

Sto se nisu spakirali cim im je ova na vratima tako nepozvanima najavila da ce ih boravak kostati x kuna.
__________________
"Human progress never rolls in on wheels of inevitability; it comes through the tireless efforts of men willing to be co workers with God, and without this hard work, time itself becomes an ally of the forces of social stagnation. We must use time creatively, in the knowledge that the time is always ripe to do right." - Letter from a Birmingham Jail, King, Jr.
Atticus Finch is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 00:09   #2596
ako sam dobro shvatila, prvo je pokušavala sa naplaćivanjem, a kad ni to nije pomoglo, onda je organizirala radove.
__________________
NG 2012
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 00:13   #2597
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
cek, znaci ona im naplati i onda namjerno organizira radove? ovo je kvarno, i to na najjace
nema muda reci da ne zeli da dolaze, al joj nije problem uzet novce i unistit odmar
Ne, to su dva odvojena slucaja. Jedni nisu platili, ali su postavljali plocice, a drugi su samo banuli na vrata i njima je rekla da ce im naplatit boravak. Prvima je rekla da moze badava, ali da joj treba pomoc oko kuce, ovi se nisu nadali da ce postavljat plocice i betonirat.
plavidupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2018., 00:23   #2598
Quote:
ema1 kaže: Pogledaj post
ako sam dobro shvatila, prvo je pokušavala sa naplaćivanjem, a kad ni to nije pomoglo, onda je organizirala radove.
Tocno tako, jer su se jedni sjetili na kraju ljetovanja da ipak nebi platili jer im je to previse, sad dal im je ona tocno rekla u lipu koliko ce ih kostat vec prvi dan to ne znam.
plavidupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 09:27   #2599
Mi smo neki dan uskočili muzevom prijatelju kojem je mali hitno zavrsio u zagrebu u bolnici. Spavao je u dnevnom gdje mi boravimo po cijele dane-ujutro djeca gledaju tv prije vrtica, navecer igranje, ja peglam ili radim nesto za posao, svakodnevno idem na balkon stavljati robu na susenje, gledamo tv.
Viska prostorija nemamo.
Uglavnom, njegovim dolaskom smo mi bili skroz sputani, moji “poslovi” su stali. Ok. Decko ocito nije parazit jer je pitao za jednu noć i tako je i bilo, ali da je bilo drugačije i da se odužilo, ja bih mu rekla da stvarno ne mozemo mi zivjeti kao gosti u vlastitom stanu.

Tako da stvarno ne razumijem “goste”, a niti one koji primaju u goste da si to dozvoljavaju.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2018., 16:34   #2600
Nije mi bas usporedivo kad ti netko okupira kauc jer mu je dijete hitno zavrsilo u bolnici i kad ti okupira kauc jer zeli besplatno na godisnji. Ovo prvo je miljama daleko od parazitiranja
Austeya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.