Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Školarci i adolescenti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2011., 19:08   #61
Quote:
La_LuNa kaže: Pogledaj post
u svemu mogu potpisati blabli, vidi se da zena prica iz iskustva

nase navijacke udruge prezirem skroz.
keltski, da si moje dijete i da mi kazes da ides s par frendova na tekmu, na istok - super mili, ljubi te majka.
da skupis pare i s tih istih par frendova odes u Madrid npr, i jos ti ostane dan - dva za razgledavanje grada, ma idi, sine, nu ti jos sto ojra, kupi mami sal od reala.

al da mi moje dijete dodje doma ustiju punih hvale za BBB-e (ili bilo koju drugu nasu "udrugu"), pocne brijat o ponosu i casti i represiji i neizmjernoj ljubavi prema klubu (a na pitanje o prvoj postavi i dogadjajima na terenu jedno slovo beknut ne zna, jer se ne prati tekma, no no, vjecna ljubav klubu se iskazuje smisljanjem sto socnijih psovki gazdi, sucima, politicarima, igracima i tak to, kurenjem prosvercane pirotehnike, smisljanjem kako sjebat murjaka koji te tako mrko pogledao na ulazu jer bas tebe on mrzi, acab i tako to ), smatrala bih se losim roditeljom. iznimno losim.
jer nisam uspjela odgojem djetetu usaditi samopouzdanje, nego ga mora traziti identificirajuci se kroz copor, i to copor koji prezire 99% ljudi ove zemlje.

imam frenda. iznimno drag, pametan i elokventan decko. zaljubio se u bojse tu negdje, s nekih svojih 16 - 17, kao i ti, keltski. jako smo si dobri, ali uvijek smo se razilazili oko teme navijanja. i uvijek mi je tvrdio da se navijace bezveze represira, oni nikad nista nisu krivi, murija ih bezrazlozno pendreci, ruznu sliku o njima stvaraju novinari, oni su divni bajni i krasni..
sjecate se kamenovanja grckog busa u zagrebu? e, pa taj moj frend je, eto, pred par mjeseci izasao iz zatvora

ponekad imam dojam da su te navijacke udruge kao sekta.
i ne, ne zelim da se moje dijete identificira na takav nacin.

da da, znam koji je taj tvoj frend
keltski is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.