Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2007., 09:15   #201
glupo pitanje. Jel se smiju smočit, obzirom da su od brušene kože? Ili se mogu nositi samo po suhom vremenu.
Kitty Kat is offline  
Old 22.11.2007., 12:08   #202
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
glupo pitanje. Jel se smiju smočit, obzirom da su od brušene kože? Ili se mogu nositi samo po suhom vremenu.
Mislim da nisu bas za neki jaki pljusak ili kisurinu, bolje ih je impregnirati sprejem za impregnaciju pa ako te uhvati neka lagana kisica nece nastetiti.

Nego, imam ja jos jedno pitanje, jel'ih tko od vas kupio na ebayu?
Kakva su vasa iskustva sa kupovinom preko ebaya?
ja gledam na ebayu ih puno ima i to vise oglasa od istih ljudi, cini mi se kao da se time bave za dodatnu zaradu, prodaju uggsice na ebayu, ali ne znam koliko su pouzdani...jesu li orignal i jesu li slike autenticne?
Leptir81 is offline  
Old 22.11.2007., 15:00   #203
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
glupo pitanje. Jel se smiju smočit, obzirom da su od brušene kože? Ili se mogu nositi samo po suhom vremenu.
Naravno da jesu za kišu!!! Pa nije valjda da ih vi sve kupujete zbog "ljepote"???

To su čizme koje prije svega pokazuju svu svoju fantastičnost na kiši, snijegu, bljuzgi. Moje već četvrtu sezonu trpe skijanje, šetnje sa psom po najgorem vremenu, glupiranja u dubokom snijegu i slično.

Jedina nuspojnova je što su promijenile boju (bile su one svijetle, sad imaju malo mrlja). Ali moram priznati da od održavanja već četiri godine nisu dobile apsolutno ništa - nikakav sprej za impregnaciju, kremice, četkanja i slično.
hro is offline  
Old 22.11.2007., 16:43   #204
Kolko koštaju niske bež u Karli???THNX
tinich7 is offline  
Old 22.11.2007., 16:46   #205
Quote:
tinich7 kaže: Pogledaj post
Kolko koštaju niske bež u Karli???THNX
1490
__________________
the quick brown fox jumps over the lazy dog...
Aubrey is offline  
Old 22.11.2007., 17:19   #206
Ja ih svakih par mjeseci našpricam sprejom za impregnaciju i nevjerojatne su na kiši i snijegu. A mucice mi ponekad ostanu na čarapama ili hlačama, ali to je normalno jer ipak je to pravo ovčje krzno. Znam da se ponavljam, ali nešto savršenije na nogama nisam imala. Tako toplo.
Amabel is offline  
Old 22.11.2007., 17:33   #207
Quote:
amabelmil kaže: Pogledaj post
Ja ih svakih par mjeseci našpricam sprejom za impregnaciju i nevjerojatne su na kiši i snijegu. A mucice mi ponekad ostanu na čarapama ili hlačama, ali to je normalno jer ipak je to pravo ovčje krzno. Znam da se ponavljam, ali nešto savršenije na nogama nisam imala. Tako toplo.
Nemam pojma o mucicama (tj. to što je žena u dućanu rekla da to znači da nisu origigi - iskreno, ne zvuči mi to kao neki pokazatelj originalnosti), ali meni u četiri sezone nije niti jedna mucica ostala.
hro is offline  
Old 22.11.2007., 21:49   #208
Koja je razlika između Karlinih i Stiefelkonigovih?
Sheena the Punk is offline  
Old 22.11.2007., 22:03   #209
Quote:
Sheena the Punk kaže: Pogledaj post
Koja je razlika između Karlinih i Stiefelkonigovih?
Mislim da nema razlike samo sto su to dva razlicita dobavljaca, ali i jedan i drugi ducan prodaju ugg australia (barem bi tako trebalo biti, a sad jesu li originali ili nisu ne znam jer nisam imala prilike vidjeti).
Ipak previsoke su cijene u Hr!!
Leptir81 is offline  
Old 22.11.2007., 22:10   #210
Meni se čini da imaju drugačiji oblik, one u Stiefelkonigu su nekako ljepše..možda sam zabrijala..
Sheena the Punk is offline  
Old 22.11.2007., 22:38   #211
Cure, meni to bilo fakat gadno, al što ih dulje nosim, od ugode, ma moraš ih voljeti. E, tako nešto lagano i mekano nikad nisam obula na svoja smrdljiva stopalca. I ponavljam, moje se ne omucavljuju...
Najradije bi kupila i bijele (bež )... Al sačekat ću ipak drugu zimu za to...
Admin is offline  
Old 23.11.2007., 10:24   #212
A jel ima i ovih za kupit kod nas ili ih je možda netko vidio u Austriji? a zanima me i cijena

Kitty Kat is offline  
Old 23.11.2007., 11:46   #213
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
A jel ima i ovih za kupit kod nas ili ih je možda netko vidio u Austriji? a zanima me i cijena

Vidjela sam ih na njihovom web siteu, kazu da su te model za proljece.
Bilo ih je za kupit na talijanskom ebayu, ali mislim da su vec prodane.
Ima ih neka nasa voditeljica vidjela sam sliku u nekom trach casopisu pred nekoliko tjedana, ona plava kak' se zove??koja je ponkad vodila Red Carpet..slika je bila ono:ajde sad slikajte mene da pokazem svoj novi model uggsica kako secemo Zagrebom u rozoj trenerci(mozda juicy couture)...ha,ha, onako tipicno za nase "celebritije" i nase trach novine!
Leptir81 is offline  
Old 23.11.2007., 11:53   #214
emilija bunjac,vidjela i ja.
maca_i_pol is offline  
Old 23.11.2007., 12:53   #215
thnx cure! možda do proljeća dodu i nama. Naravno 3 puta skuplje nego vani... Ako se smijem požalit, stvarno ne kužim zašto su nabili takve cijene Vidjet ćemo u siječnju, na sniženju, valjda neće biti simbolično
Kitty Kat is offline  
Old 23.11.2007., 17:33   #216
kakve nabijene cijene? cijene su po evropi svugdje iste, nije to do hrvatske i samo u nas i stajaznam. vec smo komentirali to na ovom topicu. ja sam bila u londonu prije mjesec dana i tamo su skuplje nego tu.

i normalno da su original samo sta stiefel svoje dobavlja u austriji a ne od zastupnika za exyu.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Old 23.11.2007., 18:10   #217
Aku su u Americi 120 $, evo i link: http://www.neimanmarcus.com/store/ca...771cat15040740 , a kod nas kažu cure da su te 1.490,00 kn. Dolar je 4,938 znači da bi kod nas trebale koštati 594,40 kn. ili u usa 300,81 $. Pa meni se baš ne čini da je cijena svuda u svijetu ista...

Za london ne znam, ali su cure, čini mi se, napisale da su i u austriji jeftinije...
Kitty Kat is offline  
Old 23.11.2007., 18:29   #218
otkad je amerika u evropi ja nisam spominjala citav svijet. vec smo raspravljali o tome amerika/evropa.

malo je skuplje nego u austriji (malo- oko 10 eura afaik)
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Old 23.11.2007., 18:40   #219
Quote:
PrittPen kaže: Pogledaj post
otkad je amerika u evropi ja nisam spominjala citav svijet. vec smo raspravljali o tome amerika/evropa.

malo je skuplje nego u austriji (malo- oko 10 eura afaik)
ja sam spomenula u svijetu Sorry, nisam pročitale cijelu temu. Vidjela sad da je počela još daaavne 2004.
Hvala na info za austriju, znači da ću morat pričekat domaća sniženja ako sve ne pokupujete
Kitty Kat is offline  
Old 24.11.2007., 13:04   #220
Quote:
Kitty Kat kaže: Pogledaj post
ja sam spomenula u svijetu Sorry, nisam pročitale cijelu temu. Vidjela sad da je počela još daaavne 2004.
Hvala na info za austriju, znači da ću morat pričekat domaća sniženja ako sve ne pokupujete
ili to, ili ih naruci iz prekomorskih zemalja.
najbolje iz australije jer tamo najskuplje nisu vise od 1000 kn.

nije da se kuzim u formiranje trgovacke cijene i marze, ali da su 2,5 puta skuplje mi je malo too much razlika.
Hannah is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:38.