Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2011., 21:39   #81
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Uvijek sam mislila da niti jedna muška osoba ne bi odbila sex... No bila sam u krivu... (jedan dan je razlog bio to što je umoran, a drugi dan to što je gladan)
Zanima me koji su to razlozi kad muškarac odbije sex? Postoje li uopće razlozi? I jesu li ova dva razloga koja sam navela uopće pravi razlozi ili govore nešto sasvim deseto?
Pa nisu muškarci seks mašine. On je isto biće poput tebe. Kada shvatiš da je i muškarac ranjiv, ima potrebe, ima strahove, trenutke razdraganosti, trenutke kada hoće isprobavati kuhinjske recepte ili namakati tabane u toploj vodi i sl. bit će ti puno lakše s njim/njima. Pokušaj gledati na muškarce kao što gledaš frendice. Ne postoji ono "muškarci su s marsa, žene su ... bla bla". To su gluposti koje nas uče frustrirani ljudi. Ima razlika, ali to nisu te. Jedno je poznavati ljude, a drugo imati predrasude.
Uživaj sa svojim muškim. Ako se neće seksat možete igrat monopoly ili rizik. Nije sve ni u seksu.
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 21:43   #82
ima tisuću razloga zašto odbija sex.
meni je prvo palo na pamnet da ima slabiji libido od tebe.
a možda mu je loše razdoblje, možda ima ljubavnicu, možda je peder, možda ima probavnih smetnji ti sama prosudi.
ili ga jednostavno pitaj.
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 21:51   #83
Ja sam počeo povremeno odbijat pri kraju jedne veze. Cura mi je postala odbojna jer je stalno navaljivala onak direktno što me još više ohladilo. Jednostavno nije imala osjećaj za "igru", suptilnost itd (što je na početku znalo bit fora, ali kasnije mi je jednostavno falio i drugačiji pristup), a to se počelo očitovati i u drugim aspektima veze, samo što sam ja u tim završnim trenucima veze još bio nesiguran oko svega toga i nisam još bio donio odluku o prekidu...

No isto tako moram reć da je najbolji način da žena stvori problem gdje ga nema taj da popriča sa frendicama. Koliko si žene svojim grupnim analizama glupih sumnji mogu nabiti u glavu to je strašno. Pa ženo, ti govoriš o 2 dana! Halo, 2 dana Možda mu se jednostavno nije dalo, pa je smislio neki glupi razlog (jer u našem društvu čim se muškom neda odnosno čim jednom nije raspoložen za seks odmah ispada nenormalan). Možda je jednostavno bio umoran ili iscrpljen ili loše volje. Možda ga je nešto mučilo, tko zna

Generalno, mnogima od nas puno znači kad nas se sasluša. Ponekad te intimni razgovor i osjećaj da te cura razumije može napalit više od ičega u tom trenutku. Direktni pristup seksu (akcije po principu sad bi se jebala i razne varijacije ) u nekim situacijama jednostavno ne pali.
Dakle, u takvim situacijama možda ne bi bilo loše opušteno popričati s njim ovako općenito i ne vući odmah sve na seks. Vjerojatno će mu se baš onda ubrzo priseksat

Zadnje uređivanje ForumasRi : 14.11.2011. at 21:59.
ForumasRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:05   #84
A tko bi jebo mrtav gladan ?
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:16   #85
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
A tko bi jebo mrtav gladan ?
Nitko. A tko bi mrtav gladan otišao naći se s curom koju želi ševiti?
Nikolitsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:24   #86
Quote:
Nikolitsa kaže: Pogledaj post
Nitko. A tko bi mrtav gladan otišao naći se s curom koju želi ševiti?
hahahahaha, jesi lud, da joj kaze da se ne moze naci zbog hrane?


pa razapele bi ga i ona i frendice


kako god okrenes, najebao je kada krene teorija zavjera
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:36   #87
Quote:
Nikolitsa kaže: Pogledaj post
Nitko. A tko bi mrtav gladan otišao naći se s curom koju želi ševiti?
Prava cura će te napojit ako treba.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 22:37   #88
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Aha sorry krivo sam protumačila
Eh moguće da su mi lagale... Ne znam... I meni je to nekako teško povjerovati da su oni apsolutno uvijek bili za akciju
To ti je zato jer mnogo cura gledajući tv i čitajući ine pizdarije dolaze do ovakve formulacije:

želi me jebati = poželjna sam ženska = vrijedim
ne želi me jebati = nisam poželjna ženska = ne vrijedim

koja je naravno ispravna i ima smisla samo tinejdžerima.

A onda dođe do ovog:

Antaria se požali njima da joj je dečko odbio seks, i sjete se da se to dogodilo i njima ali:

ako joj kažem da je i meni odbio = (ona i )ostale će misliti da sam mu nepoželjna/da mu ne vrijedim = počet će me gledati kao jadnicu
ako joj ne kažem i još potvrdim da uvijek mora pristati na seks = (ona i)ostale će misliti da sam mu neodoljiva 24/7 i da mogu zavesti njega i ostale kad god žeiim = gledat će me kao vrijednu osobu/ženu

Eh, kad ljudi ne bi vodili računa što netko lijevi misli o njima.

Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
hahahahaha, jesi lud, da joj kaze da se ne moze naci zbog hrane?


pa razapele bi ga i ona i frendice


kako god okrenes, najebao je kada krene teorija zavjera
Meni stvarno nije jasno. Ode gladan em umoran, em dekoncentriran, gubi u svakom slučaju. Daj zamisli, umjesto tas tas tijekom seksa čuješ kruljjughhh kruljjjj.

Što fali ideji da odgodi to malo kasnije, čalabrcne nešto i nađe se malo kasnije sa curom? Uostalom, ako mu ona diktira kad se treba naći i zbog toga treba gladovati onda je stvarno pičkica koja će za vaginu prodati svoju dušu i još gore, želudac.
ljudoliki is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 23:07   #89
Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
izbjegavam komentirati LJES koliko god je moguće, ali ovo moram. Ja ne znam jeste vi svi djeca ili upoznajte od muških samo neke seksualne ovisnike ili je nešto treće u pitanju...

Ja sam muško i priznajem kao i svi muški često razmišljam o seksu, ali nije istina da sam uvijek za to. Nekad stvarno nemam volje, nekad je ogroman stres u pitanju, nekad ima hrpa nekih problema, nekad je umor, a nekad jednostavno nisam raspoložen. Zna mi nekad doći period da po mjesec dana ni ne pomislim na seks, a nekad da po 20 puta na dan pomislim.

Svi vi koji tvrdite da muško koje odbije seks to odbija samo zato što je već pojebao nešto, ste ili stvarno balava djeca koja nemaju pojma o ničemu ili živite u nekom svom izmišljenom svijetu u kojem ste uvijek u pravu.

Sasvim je normalno da muško odbije seks, a razloga za to može biti hrpa!
tako govori iskusan i pametan muškarac
mala ptica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 23:35   #90
Quote:
ljudoliki kaže: Pogledaj post
To ti je zato jer mnogo cura gledajući tv i čitajući ine pizdarije dolaze do ovakve formulacije:

želi me jebati = poželjna sam ženska = vrijedim
ne želi me jebati = nisam poželjna ženska = ne vrijedim

koja je naravno ispravna i ima smisla samo tinejdžerima.

A onda dođe do ovog:

Antaria se požali njima da joj je dečko odbio seks, i sjete se da se to dogodilo i njima ali:

ako joj kažem da je i meni odbio = (ona i )ostale će misliti da sam mu nepoželjna/da mu ne vrijedim = počet će me gledati kao jadnicu
ako joj ne kažem i još potvrdim da uvijek mora pristati na seks = (ona i)ostale će misliti da sam mu neodoljiva 24/7 i da mogu zavesti njega i ostale kad god žeiim = gledat će me kao vrijednu osobu/ženu

Eh, kad ljudi ne bi vodili računa što netko lijevi misli o njima.



Meni stvarno nije jasno. Ode gladan em umoran, em dekoncentriran, gubi u svakom slučaju. Daj zamisli, umjesto tas tas tijekom seksa čuješ kruljjughhh kruljjjj.

Što fali ideji da odgodi to malo kasnije, čalabrcne nešto i nađe se malo kasnije sa curom? Uostalom, ako mu ona diktira kad se treba naći i zbog toga treba gladovati onda je stvarno pičkica koja će za vaginu prodati svoju dušu i još gore, želudac.


e kao pravom gurmanu, hrana mi može biti jedini dobar argument, prejeo se pa nemože? pfff ja sam isto pa možemp zakrmit zajedno,osim toga treba i desert riješiti.. gladan je pa nemože?pa skuhaj mu ženoo, nije ona stara bezveze "ljubav ide kroz želudac" !

da ovaj moj bar jednom kaže "nemoj niš kuhat" ili još bolje "nemogu od gladi al nemoj niš kuhat" ehhh...
__________________
“All men dream: but not equally. Those who dream by night in the dusty recesses of their minds wake up in the day to find it was vanity, but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act their dreams with open eyes, to make it possible.”
theVill is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2011., 23:40   #91
Muško nije muško, ako ženi nezna reći NE !
Jer ako je kod muškog uvijek opcija DA prema ženi u bilo ćemu, onda je čisti papučar !


Ko god tvrdi da muškarac nikad neodbija seks to dovoljno govori koliko je ta osoba upućena odnosno drugim riječima koliko je ta osoba opsjednuta ko da seks dobiva samo jedanput godišnje pa da nije za propustiti tu šansu ko životnije koje se pare jednom godišnje.
SAS is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 02:14   #92
možda je pročito onaj članak na net.hr kako ženi dati do znanja da je loša u krevetu

bez uvrede, zezam se samo

sad for real... čovjek je vjerojatno stvarno umoran,a i ponekad se tipovima isto ne seksa kao nit nama ženama i to je normalno i to treba prihvatiti, mislim da mediji prenapuhuju te priče da "muškarcima je uvijek do seksa" da " muškarci misle samo na seks" itd., zaboga pa nisu muškarci sex mašine, i njima se ponekad neda zbog umora, problema na poslu i slično...

Ako vam je do sad sve štimalo nemaš razloga za zabrinutost, počni brinuti ako to potraje duže vremena jer onda stvarno nešto nije u redu, a to ne treba značit odmah da ima drugu, možda ima čovjek probleme na poslu il slično
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 02:18   #93
Quote:
ame4 kaže: Pogledaj post
Ovo za umoran čak i može proći (uz iznimku da ti to ne prodaje svaki put), ali ovo za glad mi je malo čudno.
lol

Glad >> umor

A oboje > sex


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 02:53   #94
Quote:
ame4 kaže: Pogledaj post
Ovo za umoran čak i može proći (uz iznimku da ti to ne prodaje svaki put), ali ovo za glad mi je malo čudno.
Pff..Ništa čudno, kad sam gladan umoran sam, kad sam umoran gladan sam. A kad samumoran ili gladan nije mi do ničega - As simple as that.

Tu onda uskaču žene, naprave jest
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 02:55   #95
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Uvijek sam mislila da niti jedna muška osoba ne bi odbila sex... No bila sam u krivu... (jedan dan je razlog bio to što je umoran, a drugi dan to što je gladan)
Zanima me koji su to razlozi kad muškarac odbije sex? Postoje li uopće razlozi? I jesu li ova dva razloga koja sam navela uopće pravi razlozi ili govore nešto sasvim deseto?
misliti je drek znati. covjek se ziher odlucil razmnozavat pupanjem ili diobom a ti pitas gluposti...
Epos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 09:08   #96
Glavni razlog odbijanja sex je nesigurnost muskarca i neprivlacnost cure . Iako vecina muskaraca gazi sve zivo.
Miguel: is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 09:32   #97
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
Uvijek sam mislila da niti jedna muška osoba ne bi odbila sex... No bila sam u krivu... (jedan dan je razlog bio to što je umoran, a drugi dan to što je gladan)
Zanima me koji su to razlozi kad muškarac odbije sex? Postoje li uopće razlozi? I jesu li ova dva razloga koja sam navela uopće pravi razlozi ili govore nešto sasvim deseto?
Curse on him
Kako može odbiti seks zbog gladi ili umora
Stoposto jebe okolo ili previše drka

A možda oboje
__________________
.cause im not like everybody else.
London_Calling is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 09:38   #98
stres na poslu, problemi/svađe s roditeljima, problemi s djecom, financijski problemi, sve to moze ubit želju za seksom..

e sad, postoje i stvari koje mogu isto tako i potaknuti želju za seksom!

to što muškarac odbije seks.. pa to znači valjda da nisu takvi da samo o tome misle, nekad imamo i drugih problema
BB87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 09:45   #99
Quote:
Antaria kaže: Pogledaj post
...
Ubuduče spustiš svoju glavicu kod njegove donje glavice, ako to odbije tek onda imaš razloga za brigu. Čovjek se napio, možda ga izvaljalo u glavi pa mu nije bilo do sexa. Možda je liječio mamurluk drkicom, tko če ga znati.
Kao da 15 dana konstantno odbija sex
Svršavanje s tragovima alkohola u organizmu se zna osjetiti, ovisi koliko smo baždareni. Možda je samo pažljiv
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 09:49   #100
Quote:
Top_secret_1 kaže: Pogledaj post
Kad muškarac odbije sex, koji su razlozi za to?
Godine.
Opada količina testosterona pa više nisu robovi nagona.
Ne mora imat veze ni sa ljubavi ni sa privlačnošću.
Čak ni to nije točno. Nikad, baš nikad nisam odbio. Ne govorim da nisam odbio osobu. Ali sex nikada.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger