Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2013., 00:44   #1
Hercegovačke radijske postaje u Dalmaciji

Dosta ljudi u Hercegovini sluša hrvatske radijske postaje, posebno Radio Split, HR 1 i 2, HKR (prednost imaju ovi jer emitiraju sa Biokova) ali i Radio Dalmaciju. Znam ovo jer sam i sam rodom iz Hercegovine. Zanima me sluša li itko ijednu hercegovačku postaju. Koju? Dosta se njih i čuje u Dalmaciji, u dolini Neretve oko Metkovića, Ploča, Opuzena, Vrgorca, imotske krajine, pa sve do Splita, Trilja, Sinja i okolice..
Naravno, ako imate neku za preporučiti, slobodno.
mp1900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 01:21   #2
Quote:
mp1900 kaže: Pogledaj post
Dosta ljudi u Hercegovini sluša hrvatske radijske postaje, posebno Radio Split, HR 1 i 2, HKR (prednost imaju ovi jer emitiraju sa Biokova) ali i Radio Dalmaciju. Znam ovo jer sam i sam rodom iz Hercegovine. Zanima me sluša li itko ijednu hercegovačku postaju. Koju? Dosta se njih i čuje u Dalmaciji, u dolini Neretve oko Metkovića, Ploča, Opuzena, Vrgorca, imotske krajine, pa sve do Splita, Trilja, Sinja i okolice..
Naravno, ako imate neku za preporučiti, slobodno.
Ja slušam RDV, a iz Slavonije sam. I preporučujem ga. Po meni najbolji radio na ovim prostorima.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 19:41   #3
Hvataš RDV preko obične frekvencije ili internetom?
Inače, ja ga ne volim. Previše strane glazbe. Ne znam čemu tolika težnja stranoj produkciji kad imamo dovoljno ove naše (ex-yu). Nekako mi RDV nalikuje na Antenu, Otvoreni, Totalni, Soundset i slične.
mp1900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 22:38   #4
Quote:
mp1900 kaže: Pogledaj post
Hvataš RDV preko obične frekvencije ili internetom?
Inače, ja ga ne volim. Previše strane glazbe. Ne znam čemu tolika težnja stranoj produkciji kad imamo dovoljno ove naše (ex-yu). Nekako mi RDV nalikuje na Antenu, Otvoreni, Totalni, Soundset i slične.
Internet.

Zato mi se i sviđa, što u moru smeća domaće produkcije, imamo jedan radio iz tog podneblja koji pušta stranu glazbu, a opet nije hipsterski kao Antena, Otvoreni, Totalni, Soundset i slični - daleko je kvalitetniji.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2013., 23:26   #5
Ne znam koliko si upoznat sa radijskim nebom sa tog prostora ali mogu ti reći da što se tiče Mostara i okolice imaš glazbe, radijskih postaja za svačiji ukus. Na doslovno svakoj se puštaju strane, imaš i folka na 2-3, svedaha na 2-3, pa vjerskih (katoličkih i muslimanskih). Za svakoga po nešto. Moj izbor je Bobar radio iz Bijeljine. Nije hercegovači ali je jako dobar.
mp1900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2013., 00:33   #6
Ja sam svojevremeno bio na poziciji gdje se dobro hvatao radio Herceg Bosne .
Dobra stanica.
kamenčina is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2014., 20:34   #7
Quote:
mp1900 kaže: Pogledaj post
Dosta ljudi u Hercegovini sluša hrvatske radijske postaje, posebno Radio Split, HR 1 i 2, HKR (prednost imaju ovi jer emitiraju sa Biokova) ali i Radio Dalmaciju. Znam ovo jer sam i sam rodom iz Hercegovine. Zanima me sluša li itko ijednu hercegovačku postaju. Koju? Dosta se njih i čuje u Dalmaciji, u dolini Neretve oko Metkovića, Ploča, Opuzena, Vrgorca, imotske krajine, pa sve do Splita, Trilja, Sinja i okolice..
Naravno, ako imate neku za preporučiti, slobodno.
Radio Mir Međugorje i Radio Mostar ponekad..
missm21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:32.