Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2016., 07:08   #1
Zabrana otvaranja teme vezane s tematikom naplate 4.5kn !!!

Navedena tematika je 10000000000 puta do sada prožvakana, sve je već rečeno i nema se kaj više reći... osim toga krenula sa vrijeđanja i sl... i to naravno nije dozvoljenao na forumu...

tko ponovo otvori temu na tu temu dobije ban odmah

nemojte reći da niste upozoreni

imate ovdje dvije teme pa tu možete sve pročitati

tema 1

tema 2

također nemojte pisati o ovoj tematici u drugim temama....

hvala
BundyBoy is offline  
Old 13.07.2016., 18:38   #2
Svjesno riskiram ban, ali ovo moram napisati. Danas sam dobio pismo iz Kine, nigdje nema natpisa small package ili petit paquet, ali zato je nasa posta na njega stavila naljepnicu na kojoj pise MALI PAKET i naplatila 4.5 kn. Pa jel do toga doslo da se sva pisma budu etiketirala ko mali paketi??
ZeroW is offline  
Old 14.07.2016., 09:38   #3
iskreno ne znam

trebao bi pitati poštu, pa javiti što su ti odgovorili po tom pitanju.
BundyBoy is offline  
Old 06.11.2016., 18:37   #4
Pročitao sam svih 11 stranica na tu temu od prve do zadnje i vjerujem da lega iz osjeka stvarno radi u pošti i govori istinu a problem nastaje u tome sto ljudima nemožeš dokazati i onda nastane prepucavanje koje vode trojica i sad nas 1000 mora ispaštat zbog te trojice , ja sam jedan od tih 1000 koji bih rado napisao nešto na tu temu jer imam iskustva pa cak možda i odgovor kako riješiti problem...
Pitanje ..Što niste upozorili te koji se prepucavaju ? Pa nek nastave ako smiju i opla ban ! Nego banate nas sve ostale vezano uz tu temu
Bilo bi odlicno kad bi mogli banat pojedince na odredjene teme.
New user xd is offline  
Old 08.11.2016., 14:29   #5
Quote:
New user xd kaže: Pogledaj post
Bilo bi odlicno kad bi mogli banat pojedince na odredjene teme.
U principu se slažem sa napisanim.

I samo da imaš info...može se banat svakoga neovisno o temi. Inače funkcionira na principu jedinke, a ne grupe ili određene teme
I kad netko dobije ban, ne može niti na jednu temu...nije ban vezan uz topic
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Old 15.11.2016., 10:45   #6
ja im od silnih nedoumica počeo ostavljat i tih 50 lipa jer vidim da ih neće nać taj tren za izvratit.. na nosi si imali ti potomci do 15 koljena tolka godišnja primanja
anarchy99 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:23.