Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2014., 22:21   #261
Vinogradska [ZG]

Čuo sam da prve dvije godine se nastava u Vinogradskoj održava na Folci. Jel zna netko koja je adresa te škole tamo, ne mogu naci nigdje na internetu.
Jel mi mozete rec kak je tamo (opcenito u sk ne samo na Folci), jel da upišem? Mislio sam ju stavti na 3. mjesto a vjerovatno necu upast u prve dvije a u med hocu tak da, kakvo je stanje SAD tamo?
Gag is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2014., 09:29   #262
aj javi see ti. iii koliko imate bodovoa?
Passenger96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 17:28   #263
Quote:
Passenger96 kaže: Pogledaj post
aj javi see ti. iii koliko imate bodovoa?
Stanje je ok.
S koliko bodova se ulazilo u medicinsku vinogradska
laura0901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 23:49   #264
Ima li još tko informacija kako se nakon petogodišnjeg obrazovanja ipak mora odraditi i staž? Navodno je poslan dopis.
__________________
Profesionalna slabost, mazohističke sanjarije, psihodemonski trik.
Maraizam is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 14:16   #265
Je li bi mogao netko napisati koji je bio minimum bodova za upis u medicinsku - Mlinarsku, Vinogradsku i Vrapče u prošloj školskoj godini?
Hvala
Scrabble is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 21:50   #266
Quote:
Maraizam kaže: Pogledaj post
Ima li još tko informacija kako se nakon petogodišnjeg obrazovanja ipak mora odraditi i staž? Navodno je poslan dopis.
Uopce me takva glupost nebi iznenadila.
prosle godine sam cula takve price i eto izgleda da se obistinilo
laura0901 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 16:13   #267
Htio bih upisati srednju skolu za medicinskog tehnicara u Splitu.U osnovnoj skoli prolazim s 5 ali ne ucim redovito,a kad ucim to traje jako malo.Cijeli zivot zelim biti doktor ili nesto vezano uz medicinu.Na kraju godine imat cu oko 70-75 bodova od mogucih 80.Zanima me koliko je ta skola teska i koliki je bodovni prag za upis.
maumau13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2015., 16:28   #268
...
maumau13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2016., 18:02   #269
Zbog nekompetentne dentalne asistentice izbjegavam opatijsku ordinaciju do Zagrebačke banke...
Abbazia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 09:53   #270
pozz !! evo i ja bas gledam ovu temu,zavrsila sam 1.godinu u mlinarskoj,al poslje nisam imala mogucnosti za dalje,pa sam se ispisala..dali mogu sada,imam 22god.nekak vanredno poloziti,i ako ima netko ko zna kolko to traje,kel se sta placa?
matejiaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 22:17   #271
Quote:
matejiaa kaže: Pogledaj post
pozz !! evo i ja bas gledam ovu temu,zavrsila sam 1.godinu u mlinarskoj,al poslje nisam imala mogucnosti za dalje,pa sam se ispisala..dali mogu sada,imam 22god.nekak vanredno poloziti,i ako ima netko ko zna kolko to traje,kel se sta placa?
sličan slučaj i sa mnom, dali se može negdje završiti med škola vanredno?
Google baš i ne pomaže.
ItheZ13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 21:26   #272
neko može pomoc u privatni razgovor?
GaBiCa29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2021., 09:44   #273
Medicinska škola-medicinska sestra/tehničar

Molim ako netko zna, kako se odrađuje praksa za medicinske sestre, dal je još uvijek princip da je ujutro praksa a popodne nastava ili ?

S obzirom na petogodišnje trajanje škole, nadam se da je to sada ipak bolje organizirano.

Ak je netko voljan napisati...
__________________
Nemoj život shvaćati preozbiljno, ionako se nečeš živ izvući iz njega.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2021., 08:16   #274
Quote:
HiP kaže: Pogledaj post
Molim ako netko zna, kako se odrađuje praksa za medicinske sestre, dal je još uvijek princip da je ujutro praksa a popodne nastava ili ?

S obzirom na petogodišnje trajanje škole, nadam se da je to sada ipak bolje organizirano.

Ak je netko voljan napisati...
Netko?
__________________
Nemoj život shvaćati preozbiljno, ionako se nečeš živ izvući iz njega.
HiP is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2021., 12:01   #275
Quote:
HiP kaže: Pogledaj post
Netko?
Ne bih rekla jer vidim da ih profesorice vode ujutro na odjele. Popodne ih nikad nisam vidjela.

Poslano sa mog JNY-LX1 koristeći Tapatalk
-skyfall- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2023., 13:19   #276
Bokk, planira li itko ove godine upisati medicinsku? Mlinarsku ili Vinogradsku u Zagrebu. Isto ako netko već ide, ili je išao tamo dobro bi mi došle neke informacije. Je su li generalno to teške škole? U smislu da moraš doslovno svaki dan učit i tupit nad knjigom? Kakvi su profesori, ekipa? Mislite li da bi netko kao ja, koga zanima medicina, ima 5 iz biologije, ali mu kemija mrvicu teže sjeda uopće trebao upisivati medicinsku.
Kolak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2023., 15:17   #277
Quote:
Maraizam kaže: Pogledaj post
Ima li još tko informacija kako se nakon petogodišnjeg obrazovanja ipak mora odraditi i staž? Navodno je poslan dopis.
Nakon završenog 5. razreda smjera medicinska sestra/tehničar zdravstvene njege nema odrađivanja staža. Možeš se zaposliti drugi dan kad dobiješ diplomu. Odobrenje za samostalni rad stiže u roku 2 tj.

Quote:
maumau13 kaže: Pogledaj post
Htio bih upisati srednju skolu za medicinskog tehnicara u Splitu.U osnovnoj skoli prolazim s 5 ali ne ucim redovito,a kad ucim to traje jako malo.Cijeli zivot zelim biti doktor ili nesto vezano uz medicinu.Na kraju godine imat cu oko 70-75 bodova od mogucih 80.Zanima me koliko je ta skola teska i koliki je bodovni prag za upis.
Ako planiraš medicinu upisivati orijentiraju se na gimnaziju. U srednjoj medicinskoj je veliki manjak gradiva iz svih predmeta za maturu.

Quote:
HiP kaže: Pogledaj post
Molim ako netko zna, kako se odrađuje praksa za medicinske sestre, dal je još uvijek princip da je ujutro praksa a popodne nastava ili ?

S obzirom na petogodišnje trajanje škole, nadam se da je to sada ipak bolje organizirano.
:
Ne može biti drugačije organizirano jer se predviđena satnica mora odraditi. Najviše postupaka se odrađuje ujutro i prijepodne i zato je naglasak da se taj dio dana provede na vježbama u bolnici. Peti razredi imaju 1-2 dana teorijske nastave, ostale dane su u bolnici do 14 ili 15 sati.
Treći r imaju najmanje vježbi u bolnici, uglavnom drugo polugodište i budu 2-3 dana u bolnici. Sve ovisi od škole do škole kako je organizirano.
nyla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:57.