Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2016., 16:28   #1
Optima služba za korisnike

Šta učinit kad je internet pokvaren/neradi, svako 2 dana, i nema ga, a službu za korisnike se nemože dobit po 4-5 sati svaki put??

Znam, napisat ćete da odem kod t-com a a ja sam sa t coma otiša zbog identičnih problema...

Postoji li ikakav broj na koji se dotični problem može prijaviti, i da se može pratiti šta su poduzeli?

A kako je tek iritantno slušat ona ista tri takta cilo vrime, pa reklame, pa opet tri takta...
tribalo bi im zabranit reklame koje klijenti nemogu izbjeći.
etona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 17:35   #2
Quote:
etona kaže: Pogledaj post
Šta učinit kad je internet pokvaren/neradi, svako 2 dana, i nema ga, a službu za korisnike se nemože dobit po 4-5 sati svaki put??
Promjenit operatera.
Europium is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 16:56   #3
Bio sam na t-pametniću, pa na optimi, pa opet na t-jamljeno, pa opet na tvrtki kćeri-optimi...

Konkurencije nema a ovo dvoje su jedno društvo.
Jednostavno su žice ostarile, a ovi nemaju volje išta minjat.
Ni "jedni" ni "drugi"...
Opcija je koristit te žice koje sam platio 3400 dem, ili ih ostavit da leže, i da ih koristi netko drugi...
Imao sam mrvu nade u europsku uniju da će se ljudim priznat vlasništvo nad onim šta su platili, ali u uniji je jednako pravosudje ka i bez nje, udbaško, gore od šerijata, i nikakve zu zaštite potrošača nema..Sve su to laži i kradje..
etona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 16:44   #4
Etona, prepručam ti da im uputiš pisani materijal u kojem se žališ na uslugu i da ćeš pokrenuti tužbu ukoliko ti ne izađu ususret.
Oni ti ne poznaju drugačiji jezik.
E-Kasije Hereja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:55.