Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2017., 10:35   #41
Obicno im dajes ispis gdje se vidi da si platio PayPalom...ako sumnjaju u vrijednost znaju se voditi cijenama s trzista. Jbg cim nanjuse mogucu naplatu igraju kako njima vise odgovara. Ja im posaljem screenshot narudzbe, placanja i opisa proizvoda.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 13:40   #42
Ovo je postala komedija, znaci seller mi nije odgovarao na poruke 7 dana i danas kad se trebao order automatski prekinut, lik je oznacio order poslanim, dodao tracking number na kojem piše receiver Address: u-blox 16th Floor Arfa software technology park 346-B, Ferozepur Road, Lahore , ,Lahore ,Punjab , Pakistan Sajjad Mahmood 00923339444437

I kaj da sad radim? Lik ne odgovara na poruke, a dispute ne mogu otvoriti u naredna 10 dana. Toliko o top rated selleru, od svih kupci, on mene nađe je*at
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 18:20   #43
Meni je tak jedan odugovlačio sa slanjem i onda pod zadnje piše da je poslao,a poslao nakon 3 tjedna i isti tjedan piše na trackingu da je order cancelled. I šaljem mu poruke ,nema odgovora,a niti paketa. Tako da ,ima svega nažalost
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 19:28   #44
Ufff grdo. Zao mi je da ste naketjeli na takve igrace. Dosad imam stotinjak narudzbi s Alija i samo su prve dvije bile problematicne, no s vracenom lovom. Sve drugo je bilo isporuceno, od 10 do 51 dan od placanja.
Sto napisat nego: Sretno!

Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 21:42   #45
Ja imam 20ak narudzba sa aliexpressa od 2-200$ i sve je doslo u razumnom roku. Nesto do 11 dana, a nesto do 45 dana.

Sent from my NX505J using Tapatalk
JuniorRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 22:41   #46
A nista, javio sam se supportu. Valjda cu rijesit nesto, ajde da se radi o par dolara al ova narudzba je ravnih $100.. Javim kak ve proci
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2017., 23:18   #47
👍👍

Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 16:03   #48
Quote:
sk0ls kaže: Pogledaj post
Ovo je postala komedija, znaci seller mi nije odgovarao na poruke 7 dana i danas kad se trebao order automatski prekinut, lik je oznacio order poslanim, dodao tracking number na kojem piše receiver Address: u-blox 16th Floor Arfa software technology park 346-B, Ferozepur Road, Lahore , ,Lahore ,Punjab , Pakistan Sajjad Mahmood 00923339444437

I kaj da sad radim? Lik ne odgovara na poruke, a dispute ne mogu otvoriti u naredna 10 dana. Toliko o top rated selleru, od svih kupci, on mene nađe je*at
Imao sam identičan slučaj sa time da je meni seller stavio lažni tracking od neke žene iz Varaždina i javio da je item out of stock te da ga ne može isporučiti. Bio sam 4-5 puta na chatu sa CS te ih upozorio na sellera i objasnio cijelu situaciju ali nikave koristi. Jedino što ti preostaje je čekati tih 10 dana i onda otvoriti dispute. Moja iskustva sa sellerima na Aliexpressu su loša kada dođe do problema, rijetko kada sam uspio nešto riješiti bez otvaranja disputa, za razliku od ebaya gdje imam stvarno pozitivna iskustva.
Ico_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 16:11   #49
Quote:
Ico_Zg kaže: Pogledaj post
Imao sam identičan slučaj sa time da je meni seller stavio lažni tracking od neke žene iz Varaždina i javio da je item out of stock te da ga ne može isporučiti. Bio sam 4-5 puta na chatu sa CS te ih upozorio na sellera i objasnio cijelu situaciju ali nikave koristi. Jedino što ti preostaje je čekati tih 10 dana i onda otvoriti dispute. Moja iskustva sa sellerima na Aliexpressu su loša kada dođe do problema, rijetko kada sam uspio nešto riješiti bez otvaranja disputa, za razliku od ebaya gdje imam stvarno pozitivna iskustva.
Evo ja sam bio i jucer i danas na CS chatu i nikakve koristi, fakat, samo obecavaju da nek budem miran i da ce oni kontaktirati sellera, kao da pricas s robotom,

Nazalost dispute mogu otvorit tek nakon 10 dana od kad je paket "poslan" tak da moram cekat i tek onda otvarat dispute, sad mi je žao što nisam kupio s ebaya jer iste takve tapete su na ebayu od top rated sellera sa puno više feedbacka , a jbg, valjda ce vratit novce..

UPDATE:

Napravio sam fejk account ta kontaktirao istog sellera, i lik odgovori odmah na poruke, a mene ignorira, kakav smrad, uvijek je tako s kinezima, s ebay-a i aliexpressa i ostalih stranica mozda imam 300-400 narudzba, i uvijek ako je kod kineza zapelo, uvijek su problemi..
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2017., 11:05   #50
Ja imam stotine narudžbi,ali evo na prste jedne ruke mogu nabrojati koliko puta se dogodilo da nije stiglo,a to je ukradeno na pošti. A naručujem sa ebaya i aliexpressa. Ovaj sad što me smuljao je mislim iznimka i malo je takvih prodavača koji muljaju,većinom su pošteni i šalju.
bond007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 17:26   #51
Mali update:

Seller se javio napokon, vjerovatno pod pritiskom aliexpressa, odgovorio je da neka kompanije treba mu prosljedit nekakav "transfer number", te je danas dodao tracking number od DHL-a, napokon s mojom adresom.

Nadam se da ce paket stici, da ne mulja opet nesto
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 20:00   #52
Evo paket je tu! Trebalo mu je 3 dana iz Hong-Konga do Varaždina, + Imam srece jer nisu mi carinili paket, seller je napisao puno manju vrijednost pa vjerovatno nije im se dalo otvarat paket, 200-300 kuna prišparanih
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2017., 16:44   #53
👍👍👍

Poslano Tapatalkom
__________________
A heart that hurts,
Is a heart that works.
ToMBaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 09:37   #54
Kupon na AliExpressu

Bok svima! Pod My coupons imam kupon od 5$ koji mi vrijedi još dva dana. Piše da ga mogu upotrijebiti za sve na AliExpressu. Kako da ga iskoristim za kupovinu sata od 15$? Hvala unaprijed!

Sada vidim na mobilnoj aplikaciji da se odnosi za kupovinu od 25$ na više. Pitanje svejedno stoji. Kako umanjiti cijenu pomoću kupona?

Evo saznao. Automatski, čim odabereš proizvod za kupovinu, kod plaćanja skida iznos kupona.

Zadnje uređivanje žoss : 15.04.2017. at 09:49.
žoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 01:24   #55
Bok svima! Na Firefoxu imam extenziju Alibonus. Kako da ju postavim na Chrome?Tražio sam pod Tools/Proširenja ali ne nalazi tu extenziju.
žoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:36   #56
Ovako ide priča, kupljen je uređaj preko aliexpressa, isti ne radi baš kako bi trebao, malo štuca i tako. Nisam još potvrdio prijem, šaljem poruku selleru, ovaj se javlja, šaljem dvaput opis problema i sad mi dolaze 2 poruke, u prvoj se ispričava na neispravnom uređaju i nudi full refund, ali da mu dam paypal podatke. U drugom mi nudi 10$ za pokrića troškova za povrat neispravnog uređaja. Sad mi ovo sve skupa izgleda predobro, gdje je kvaka?
Malo mi sumnjivo da nudi refund na paypal, a ne preko Aliexpressa.
c-shadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 22:10   #57
Najvjerovatnije nudi refund preko PayPal-a da nebi dobio lošu ocjenu ili nešto na AliExpressu pa mislim da zato bi ovo riješio onako sastrane. Imao sam slicnu situaciju i seller mi je refundirao novac na PayPal. Ova druga opcija koju ti nudi, ja osobno nebi slao paket natrag vec prihvatio full refund. Prvo, ovisi o kojem je uređaju rijec, težini paketa itd.. pošta bi bila dosta skupa do Kine, tako da ovih $10 nebi ni pokrilo poštarinu, a drugo, paket ce putovat 2-3 tjedna za natrag i jos se može izgubiti
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 22:09   #58
Pomoc
Sad me tu zezaju
Dobila sam novu bank.karticu i htjela narucit nesto pise mi da ne mogu
Vjerojatno bi trebala upisat nove podatke sa kartice ali ne znam gdje to moram promjenit
Moze mi netko reci?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 09:22   #59
gore desno, gdje piše Hi, OOOOOOO
u padajućem izborniku odaberi zadnji po redu My Alipay
prebacit će te na stranicu Alipaya.
Settings - Manage your cards
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 17:21   #60
Quote:
Duba kaže: Pogledaj post
gore desno, gdje piše Hi, OOOOOOO
u padajućem izborniku odaberi zadnji po redu My Alipay
prebacit će te na stranicu Alipaya.
Settings - Manage your cards
kada idem na Aliplay pita me account i pasword nigdje ne vidim settings i manage your cards
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.