Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2016., 23:38   #1661
aha, SenzaPieta zahvaljujen na odgovoru iman i jos jedno pitanje sta se tice nekakvih bonusa ka na skrillu, ako uplacujen nesto na njega po prvi put postoje li slucajno kakvi bonusi? ili ako cu napravit tu njihovu karticu od 10 eura?
Danny69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:14   #1662
Nemas nikakve bonuse na skrilu,karticu narucis i platis je 10eu,stigne u roku deset dana. Znaci moras imat na skrilu bar 10eu da bi je mogao narucit. Imas tamo kad se logiras napisano mastercard,idi na to i prati upute. Stize na kucnu adresu prvo kartica,kad je dobijes moras je verificirat na skrilu i onda ti posalju pin. A pin stigne u roku tjedan dana.
__________________
"Ako želite pobijediti u trci, morate prvi proći kroz cilj."
SenzaPieta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 22:02   #1663
Bok ljudi

Molim pomoc...u 3.mj sam otvorila skrill racun i stavila svoj broj kreditne kartice..da bih vidjela u 4.mj naplata od 3eura...i sada opet vidim da mi za dva tjedna dolazi naplata od -3eura(stavljen je sad minus kraj 3)????Ne razumijem sta je to jer apsolutno nista nisam to koristila jedino sta sam eto stavila broj svoje kartice.Da napomenem korisnicki racun je izbrisan i zato mi nije jasna sad ta naplata opet.Javila sam se i njima ali mi nista nisu odgovorili.
Stvarno molim pomoc ako netko zna
__________________
Life never gets easier....YOU JUST GET STRONGER!
xperia88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 20:35   #1664
Skrill

Bok ljudi,

Jeli ima ko iskustva sa Skrill-om?

Zanima me kako tocno oni funkcioniraju i koliko im je onaj limit vezan za verifikaciju.

Ako sam ja dobro skuzio on se poveze sa karticom , i kada ja idem kupovati sa ebay-a , odaberem skrill, i ukucama povezanu karticu on uzima novce sa skrill računa.

Ja imam sam zaradio neke eure na netu i mogu ih prebacit na skrill, netteller ili bankovni racun. Hocu li moc eure prebacit ako povezem skrill na svoj maestro u kunama ?
Terrafrix is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2016., 14:11   #1665
Neki dan sam primio ovaj mail od skrilla:

http://news.skrill.com/pub/sf/Respon...eay2J1O7TQsNrM

Jel netko dobio isti mail?
atoni is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2016., 12:11   #1666
Neda mi da pretrazim ovu temu...
Ali, htio bi povuc neke pare sa skrill-a na svoj racun u pbz-u.
Kontaktirao sam skrill u vezi toga, kako da povucem pare, na visa karticu ili direkt na racun, ovo je odgovor:

Quote:
Be advised, that we do not have a local bank in your country of residence, so your best option is to withdraw to your Visa card in order to avoid paying intermediary fees. It takes 7 days to process and costs 3.95 EUR.
As for the currency of the transaction, you will receive HRK, since your card is in HRK. We apply a 3.99% currency conversion fee for the transaction and since we do not have a local bank in Croatia, the funds will be converted to EUR and then your bank will convert them to HRK. You can see our wholesale exchange rate in our Fees section: https://www.skrill.com/en/fees/
We hope the provided information has been useful.
Znaci, bolje mi je na visa karticu to uplatiti...
E sad, zanima me dal da otvaram devizni u EUR-ima u pbz-u pa da povucem te pare, ili mogu povuci na ovu visu sto imam vec od ziro racuna? Dal ce bit kakvih problema prilikom konverzije i tak to...
tj, zanima me sta mi se vise isplati, otvorit devizni ili povuc pare na ziro racun?
U pbz-u su mi rekli samo da ce mi eure pretvorit u kune i to je to.

Hvala!
snake1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 10:09   #1667
imam skrill karticu koja ističe u 11. mjesecu ove godine. e sad, ako naručim drugu odmah sad jel mogu s ovom dizati lovu i plaćati u trgovinama ili moram čekati da mi ova druga dođe.

i kakva je procedura ako čekam da mi istekne?
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2016., 10:07   #1668
Logirala sam se na Skrill pošto gdje želim kupitit mobitele jedino omogučuju plačanjem tim putem, mene sada zanima koliko mi oni uzimaju proviziju na 509 dolara (toliko moram mobitele platiti)???
marina_16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2016., 21:11   #1669
Ima li tko možda uparenu Skrill karticu i Uber? Meni ne prolazi nikako
Uredno dodana, provjereno sve 3 puta da nije nekakav krivi unos, nije, sve 5, ali prilikom pozivanja Ubera iskače obavijest da je karticom nemoguće platiti i da se izabere druga metoda plaćanja...
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 00:29   #1670
Imam ja skrill karticu na uberu vise od godinu dana bez problema. Meni je visa hpb prepaid pravila probleme al nekako sam je uspio ubaciti. Ne secam se tocno sta je bilo,mislim da sam samo pokusao nakon nekog vrijemena i prosla.
__________________
"Ako želite pobijediti u trci, morate prvi proći kroz cilj."
SenzaPieta is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2016., 20:21   #1671
Fala SenzaPieta
A ne zann šta više napravit sa svoje strane, unosio, brisao, unosio ponovo, jedino mi ostaje još se javit Uber supportu, a za to neman volje stvarno, unio drugu karticu i vozi
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2016., 12:27   #1672
primanje love od tvrtki

Jel prima netko od freelancera lovu preko Skrilla od tvrtke iz EU?

Može li to funkcionirati / zna netko možda jel moguće imati business account na skrillu i radit deposite preko žiro računa tvrtke? Jel se može taj deposit pisati kao trošak tvrtke?
__________________
People prefer safe literature. They don't want to be awake and stir up. It's easier to over sleep their lives.
darrien fawkes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 11:38   #1673
Ajmo, trebam pomoć

Ovako znači...

kako je jedan kolega naručio novu Skrill karticu i rekao mi je da PIN dolazi SMS porukom, a i meni uskoro istječe kartica, odem ja na Skill da verificiram mobilni broj. I ništa, kliknem ja verify i ono piše poruka da su mi poslali SMS i da unesem 6-digit number, ali ja poruku ne primam. Kliknem ponovno - isto. Ponovno - isto. Ponovno - nemam više pokušaja u sljedeća 24 sata. Ništa, pošaljem im preko Help Huba što se dogodilo, al nitko ništa i uzmem telefon i nazovem ih.

I kaže mi ženska ''poslano vam je''.
Ja: Nisam primio SMS.
ona: ja samo vidim da vam je poslano.
ja: ok, nisam primio, što da napravim?
ona: ne znam zašto ste uopće slali kad ste mobil number verificirali prije mjesec dana
ja: Ne, nisam.
ona: jeste, piše da jeste.
ja: nisam, 100% nisam.
ona: piše da jeste, ali što se tiče toga da niste primili SMS, vidite sa svojim operaterom jesu oni blokirali ovakav tip poruka.
ja: ok, provjerit ću, ali akko sam verficirao prije mjesec dana, a nisam, kako sad da je blokirano?
ona: Sir, imate sad i google verfikaciju i zaštitu računa...
ja: ok, hvala na pomoći

I ništa, nazovem ja operatera da vidim da nije možda do njih, kaže mi lik, ništa nije blokirano, a ni ne vidimo da vam je išta poslano pa je možda negdje zapelo. Znači, nikakve naznake da vam je nešto poslano nema.

Ponovno sam im poslao upit pa sad čekam.

E sad, nemam pojma što napraviti

Jel moguće da ne mogu verficirati ako je već bilo verificirano?
papirlova is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 08:23   #1674
Da li se kod otvaranja skrilla odabire opcija da je za klađenje ili da nije za klađenje? SKrill će služiti za klađenje. Neznam u ćemu je razlika...I da li je bolje novce uplatit u kladionicu pa naknadno na skrill ili bolje prvo na skrill pa onda u kladionicu?
Bezveze1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 12:54   #1675
Neki dan sam dobio Skrill prepaid card, na skrill računu imam nekoliko stotina eura i danas onako iz fore odem na bakomat da provjerim stanje na računu kad tamo piše 0€. Kako uopće da povučem novac sa skrilla na njihovu prepaid karticu? Da li samo odem na bankomat i isplatim novac bez obzira što mi pokazuje nulu na računu, a na skrillu imam novac.
nintendods is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 22:53   #1676
Planiram otvoriti Skrill račun, pa sam pročitao ovdje na jednom mjestu da postoji neki godišnji limit od 2300 kn za uplate preko paysafecarda. Jel to točna informacija obzirom da ju nisam pronašao nigdje drugdje nego ovdje u jednom postu? Za sada ne bi povezivao kreditnu karticu sa Skrill-om nego bi koristio paysafe, pa ako je ta informacija točna onda mi Skrill ni ne treba.
zeleni mentol is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 22:26   #1677
Pozdrav. Molio bih za pomoć ako je netko upućen. Počeo sam radit neki freelance posao za koji mi poslodavac isplaćuje novac na skrill. Plaću sam dobio, ali je sa skrilla nisam mogao povući na Visa debitnu karticu jer tu istu karticu nisam mogao verificirat (ostale verifikacije identiteta, bilo ih je nekoliko su prošle bez problema). Razmijenio sam s njima nekoliko mailova u pokušajima da riješim problem, pitao sam i u svojoj banci gdje također nisu znali u čemu je problem, da bi mi danas sa skrilla poslali mail u kojem kažu da nije moguće koristiti ovu karticu i da koristim "alternative payment instruments" za transakcije.

E sad, zna li itko koje su mi druge mogućnosti? Živim u BiH, a ovdje koliko znam ne možeš ni dobit njihovu skrill karticu. Vidim nudi se i neki "manual bank transfer". Postoji li mogućnost recimo da otvorim žiro račun u banci pa da na to povlačim novac za skrilla? To mi jedino trenutno pada napamet.

Unaprijed hvala na pomoći.
Megalodon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 13:26   #1678
A di je zapelo? Da bi verificiro karticu na skrillu oni ti skinu mali iznos s racuna i ti moras pogledat kolko su ti skinuli i unijet iznos. Takodjer moras imat aktiviran token ili mtoken na toj kartici da bi mogao uplacivat na skrill, a za povlacenje nisam siguran.
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 19:16   #1679
Taj neki iznos mogu uploadat jedino ako stavim "non gambling purpose" i tad mi dopusti. Za verifikaciju mi rekoše da to mora biti "gambling purpose", a tu mi opciju ne dozvoljava.
Megalodon is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 02:04   #1680
Ne kuzim, sta se dogodi ako stisnes na verifikaciju i odaberes gambling purposes?

Iako mi nije uopce jasno zasto bi birao gambling za isplatu s freelancea?
Anonimi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:04.