Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2017., 18:08   #741
Quote:
fallentrix kaže: Pogledaj post
Jedino što meni pada napamet je PF Butter Bronzer. Nebi ga nazvala shimmer jer nema glitter, nego je baš onaj prirodan glow i prekrasan je. Miriše na tropsko božanstvo i definitivno je najljepši bronzer kojeg sam isprobala. Oko 130 kn je.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
To imam, to mi je za all over glow, ali na mojoj kozi iako sam svijetla, to nije bronzer.

Kupila sam na kraju PF bronzer booster ok mi je, mada bih voljela da je malo tamniji (ovo je tamnija nijansa koju imam).

frayla PF je drzao Kozmo, a sad koliko sam cula ima ga u nekim konzumima koji imaju onaj parfumerijski dio.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 22:47   #742
Talking

Ja sam danas skoro kupila Collistarov bronzer u nijansi 4. U mulleru, 270 kuna. gledam ga pod svjetlima tamo i mislim si ma je li to previse sljokica, makar mi se sama nijansa cinila idealna. odem pogledati na danjem svijetlu, niti jedna se sljokica nije vidjela, a bronzer je izgledao jako rozo. A ja skoro kupila!

i odem bezveze do martimexa posto je 12m dalje i tamo na snizenju 50% (s 350 na 175) shiseido bronzer trojka - dark. odmah sam ga kupila i prezadovoljna sam - prvi bronzer s kojim stvarno izgledam osunčano.
ništetnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 21:57   #743
Ja sam bas neki dan kupila PF butter bronzer i predivno mirisi, tekstura mu je ok, dobro pakiranje, ali za boju nisam sigurna. Zato sma se i dvoumila da ga kupim, jer kako sma dosta svijetla i nekog neutralnog podtona koze svi bronzeri na meni izgledaju kao da sam nanijela zuto blato na sebe. Neprirodno. Tako da sam preko tog bronzera presla rumenilom fine roze nijanse i dobila prekrasni osuncani glow. Onako kako izgledam kad pocrnim na moru. Ima li jos netko problem s nijansama bronzera?
MKay is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 12:31   #744
Estee Lauder bronze goddess... ja sam bila uvjerena da postoji mat verzija, ali sad mi se čini da su izgleda sve s malo shimmera...
ne mogu se odlučiti za nijansu nikak, čak mi se medium čini tamnija od deep na mojoj koži ...
iskustva pls!

I ne kužim kak, ali na ebay-u se daju naći travel size tog bronzera, što bi mi iskreno bilo super, jer je pomalo preskup cijeli, a ogroman je... no, niti na jednoj legit stranici nisam našla da oni fkt proizvode travel size...
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 08:52   #745
Ima li netko Chanelov bronzer, onaj u teglici? Kakav vam je?
Procitala sam brdo recenzija ali sam jos neodlucna.
Imam od CT Filmstar bronze u sklopu face palete i odlican mi je ali ne zelim placati 50eura za duo gdje je i highlighter jer realno i onog u face paleti ne budem nikada potrosila.
Citala sam i recenzije za Hoolu, Narsov bronzer, TF ali mi taj Chanelov zvuci najbolje.
Help
PetiteFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 10:27   #746
Onaj sto pise da je baza za bronzer? Imam ga ja, nekad na to stavim jos u prahu, nekad ga samog ostavim. Ne znam jel ja to stavim premalo, ali mi se nekako cini da se na tamnijoj kozu ne bi vidio. Ja sam izmedju nc 20 i 25.
Prirodno djeluje, kao da mi nekako bronzer s tim djeluje jos ljepse i prirodnije. I sporo se trosi, koristim ga 2 mjeseca skoro svaki dan i gotovo se ne vidi da je ista potrosen.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 10:57   #747
Da, da, taj.
Imam istu nijansu u MACu kao i ti tako da bi mi trebao odgovarati. A točno to i tražim. Da se ne vidi iz aviona i da djeluje prirodno. Nije narančast?


Evo i slika:
PetiteFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 11:04   #748
Da, taj imam. Meni nije narancast i lako se blenda. Kod nas ga vise nema, kazu da se ne proizvodi vise, ja sam ga narucila s feela.
I ne znam jesi ga vidjela uzivo, teglica je ogromna, plitka je ali siroka

Pogledaj si i Too faced milk chocolate soleil, to mi je najbolji bronzer ikad u hourglass. Moj je u nijansi light/medium matte

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 11:08   #749
S feela sam ga i mislila uzet, imam i platinum rewards za potrošit.
Budem pogledala za Too Faced sljedeći put kad budem u Italiji, mada mogu naručit i sa Cult beauty
Hvala!
PetiteFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 17:35   #750
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Pitanje,gdje se kod nas može nabaviti Benefit hoola bronzer? Ili nešto slično tome,toj nijansi da nije pre narančasto niti previše smeđe.
Douglas drži benefit. Imaju Hoola i male i velike.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 19:22   #751
https://www.ulta.com/gradient-sunlit...pprod17841001#

tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 19:30   #752
Bome izgleda jako lijepo

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
euphoriah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 19:31   #753
Za tu lovu kupim povratnu avio kartu do Londona/Amsterdama/Pariza.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 19:45   #754
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Za tu lovu kupim povratnu avio kartu do Londona/Amsterdama/Pariza.
Pa dobro,odleti.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 19:59   #755
Divan je!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 20:14   #756
Quote:
tirkizno kaže: Pogledaj post
Pa dobro,odleti.
Ne, neću. Samo hoću poentirat da je overpriced.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 20:18   #757
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Ne, neću. Samo hoću poentirat da je overpriced.
Pa je, da. 10 g. Standard. A Becca je skupa, rumenila su mi isto oko 300 kn. Mozda bih i dala da imam samo jedno, ovako ne.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 23:09   #758
Skupo je relativan pojam

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Catrice is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 23:23   #759
Quote:
Catrice kaže: Pogledaj post
Skupo je relativan pojam

Sent from my LG-H840 using Tapatalk
Naravno da je relativan, jer 300 kn nije ista cifra nekome tko ima placu 4000 kn ili 14000 kn, a ovisi i o necijim mogucnostima i koliko ce koristiti određeni proizvod i koliko mu je bitan. Doma imam od Catricea do Chanela, za nesto necu dat lovu (npr za rumenilo koje ide uz crveni ruz jer crveni ruz ne nosim često pa necu puno ni koristiti rumenilo, dok cu za neko peachy dati jer ga nosim svaki dan.) Takodjer ako je netko student ili nezsposlen sigurno mu je dati 300 kn za bronzer utopija. Imala sam dva Guerlanova bronzera koja mi nisu bila nista bolja od npr PF-ovih.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 00:53   #760
Jako je lijep Becca ima kvalitetne proizvode, imam par i opravdali su svoju cijenu , palete sam isprobavala nedavno u Sephori i predivne su, još su bile na 40% a ja glupača nisam uzela

E sad skupo ili jeftino ovisi što su kome prioriteti, onom tko jedva krpa kraj s krajem će i Catrice biti preskup, sve je to relativno.
sobarica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:26.