Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2016., 13:30   #21
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Ma katastrofa... jučer su mi poslali mail da mi je narudžba stornirana... danas idem provjeriti na stranicu - i naravno, još piše da se obrađuje... kad će vratiti novce nemam pojma... poslala sam im još jedan mail, vidjet ću što će odgovoriti... poslije ću im zaprijetiti službom za zaštitu potrošača i naravno napomenuti da više od njih neću naručivati i poslati im link na ovu temu...

Inače platila sam karticom i trebali bi vratiti novac na karticu... ??

rečeno mi je da ću povrat novca dobiti do kraja prošlog tjedna, no ništa od toga. dakle ovo natezanje za narudžbu koju sam platila 13 srpnja, a do kraja mjeseca me nema u hrvatskoj. email i poruke ignoriraju. nemam pojma kome da se obratim.

platila sam karticom, pitali su iban, i onda nisu vratili novce :/

Zadnje uređivanje Dotty : 25.07.2016. at 14:06.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 15:16   #22
oni očito zaboravljaju svaki put iznova što su napisali. sada su mi rekli da ću povrat dobiti ovaj tjedan, i da je rok za povrat 14 dana. dakle nikad neću dobiti te novce jer će opet zaboraviti lol. ni pod živu glavu naručivati više od njih.
Dotty is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 23:44   #23
Ne ocekujte nista dobro od njih svi se zale na taj mondo

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk
xTheLuka1998x is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 17:02   #24
Žao mi je što se prije nisam raspitala o njihovom načinu poslovanja, ...
Nakon 9 dana od narudžbe kontaktiraju me da "ne mogu u skladištu naći jedan od artikala koji sam naručila, te da će mi paket onda zapakirati sutra i poslati bez tog artikla"... ja na to dajem sugestiju da stave bilo koji drugi artikl buduci je riječ o pisankama za klinku (dakle bilo koja pisanka bez obzira što nije Frozen ili što već).. "ne može se narudžba mijenjati šaljemo vam bez tih pisanki".

a i ne znam čemu podatak na njihovom webu da paket na adresu stiže u roku 3 dana od obavljene kupnje, ako budem imala sreće stići će nakon 15 dana.

jedna velika katastrofa
nateee is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2016., 18:37   #25
Čovječe htio sam kupit laptop preko njih, sva sreća da nisam. Hvala na komentarima (naravno žao mi je ljudi koji su "zavaljani"). Ili platim paypal-om i napravim refunde ako me prevare......neznam bolje ih se kloniti.
Gdje mogu kupit laptop ili gdje je najbolje pogledat za 1000$ paypal-om?

Hvala

Zadnje uređivanje Stemo : 12.09.2016. at 18:49. Reason: Ispravak
Stemo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 00:59   #26
Quote:
Stemo kaže: Pogledaj post
Čovječe htio sam kupit laptop preko njih, sva sreća da nisam. Hvala na komentarima (naravno žao mi je ljudi koji su "zavaljani"). Ili platim paypal-om i napravim refunde ako me prevare......neznam bolje ih se kloniti.
Gdje mogu kupit laptop ili gdje je najbolje pogledat za 1000$ paypal-om?

Hvala
Vidi svijet medija. Omoguceno je placanje paypalom
kos24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 10:07   #27
I magazinrs.hr ima plaćanje pay-palom kao opciju.
__________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking." - General George Patton Jr
number47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 14:02   #28
moja iskustva su veoma pozitivna. naručio sam 29.9. ( četvrtak ) oko 17 sati tablet "samsung galaxy tab a" i dobio ga 4.10. oko 9 sati ujutro.
prije nego sto mi je dostavljen, dobio sam poruku od dostavljaca kad ce doci i dosao je veoma brzo ( poruka je pisala da ce doci izmedu 9 i 12, dosao oko 9:20 ). kutija u koju su zapakirali proizvod je bila puno veća od kutije proizvoda tako da bi jedino kamion mogao oštetiti nešto unutra dobio ono sto sam narucio,radi sve normalno, nema nikakvih problema.
lolo88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2016., 09:32   #29
Ja sam prezadovoljna sa njima.
Naručivala sam 3 puta.Svaki put su stvari došle odmah sljedeći dan od narudžbe.Sva 3 puta.
I baš sam bila ugodno iznenađena tom brzinom.
Sve je bilo lijepo zapakirano i u redu.
Baš mi je žao kaj neki imaju tak loša iskustva.
Valjda kak te potrefi...
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2016., 10:04   #30
Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Dižem ovu temu... jer su me nakon 2-3 pozitivna iskustva razočarali.
Naručivala sam samo knjige od njih.

Zadnja narudžba... katastrofa. 7.7. šaljem narudžbu koja se još obrađuje... naravno, novac je s kartice uredno skinut.
Šaljem jedan upit - ništa.
Šaljem drugi upit - zovu jučer na mobitel i obavještavaju me da jedne knjige nema i da naručim neku drugu. Radi se o akciji 2+1 gratis.

Pogledam ponovno ponudu, naravno većine knjiga koje su mi interesantne nema... pošaljem- jučer popodne - upit za jednu knjigu koja tek treba izaći 18.7. - da li će i ta knjiga biti u toj akciji 2+1 gratis.

Odgovora nema.

imam iskustvo identnično tvome...
shampita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2016., 08:22   #31
nikad vise necu naruciti u njih. narucio sam 23.11 a tek stiglo 7.12. a trebalo stici za tri dana dva puta sam pisao na njihov mail nikad se nisu udostojili odgovorit.
profunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2017., 11:09   #32
Nikad više Mondo

13.12. smo naručili televizor s te stranice koji je trebao biti isporučen za 3 dana. Naravno da nije stigao, u međuvremenu smo našli i kupili drugi i stornirali tu narudžbu 19.12. Dakle rok za povrat je 2.1. Oni u međuvremenu uopće ne odgovaraju na mailove, čak niti potvrdom da su zaprimili isti. Preko telefona se prave ludi. Danas, dakle 3 tjedna nakon što smo stornirali zahtjev, MM im šalje mail u kojem ih obaviještava da ih je prijavio i da očekuju inspekcijski nadzor. Vidi čuda, nakon što mjesec dana nisu bili u stanju odgovoriti na mail, sad se javljaju nakon sat vremena i obaviještavaju nas da su zaprimili tv na skladištu i da će nam vratiti novac do kraja tjedna. Katastrofa. Još televizor, nije to baš sitan novac i još k tome nam nikad nije ni bio isporučen, dakle mi nismo vraćali proizvod.

lilianey is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 08:54   #33
ja sam samo jednom narucila preko njih mobitel sinu i dosao za dva tjedna i jos smo dobili hrpu poklonate kapu zimsku champion te selfi stap i neku knjigu...ja sam bila iznenadjena i prezadovoljna...al sad kad ukucam Mondo dobijem abrakadabru i to mi se bas ne svidja...
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 19:23   #34
Ja sam prije 2 godine uzeo neku sportsku opremu od njih, nešto od obuće mi je bilo preveliko pa su uredno i brzo zamjenili o svom trošku, tada je vlasnik bio 24 sata. Od 01. siječnja prodani su Tisku (Agrokoru) tako da ova tema komotno može pod ključ, Mondo shop više ne postoji..
Ico_Zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:44.