Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2017., 09:05   #1
Kupovina na Alibabi

Pozdrav svima.
Moje iskrene preporuke da ne kupujete preko Alibabe.
Kupio sam od tvrtke Shenzhen koja prodaje preko Alibabe auto radio uređaj. Nakon dva tjedna dopisivanja sa agentom Shenzhen i slanja 40-ak slika tip mi je poslao uređaj sa krivim kablovima i uređaj je nakon stavljanja u rikverc pregorio. Uređaj sam prema dogovoru vratio uz obečani povrat ukupnog iznosa od 376$. Uređaj sam vratio na adresu pošiljatelja u Singapur kako je stajalo na paketu. Međutim oni su iscenirali da sam poslao na krivu adresu. Po njihovom sam trebao vratiti na adresu koja se u ranijem dopisivanju spominje kao adresa i tel. broj u Kini kao kontakt podaci za upite a ne kao adresa za povrat i dostavu. Alibaba me nije zaštitio već se priklonio mišljenju Shenzhena i tretirao da sam poslao na krivu adresu i u udruženom partnerstvu mi odbio vratiti 376$. Za njih je to završena priča dok za mene počinje medijski rat.
Razmislite prije kupovine. Tvrtka Shenzhen prodaje falš uređaje koje po boji i dimenzijama ne odgovaraju orginalu, a Alibaba ih štiti.
LP
zeljko2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2020., 11:35   #2
ima li netko iskustva sa ovcama, ima po 70kn komad? https://www.alibaba.com/product-deta...?tracelog=null
kakav je shipping?
Ante hardver is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2020., 11:46   #3
Quote:
Ante hardver kaže: Pogledaj post
ima li netko iskustva sa ovcama, ima po 70kn komad? https://www.alibaba.com/product-deta...?tracelog=null
kakav je shipping?
To su koze
__________________
𝙸𝚐𝚗𝚘𝚛𝚎: 𝚓𝚞𝚍𝚘𝚕𝚒𝚗𝚘!
Kunguru is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2020., 18:47   #4
da dobro malo su cudne, narucio bih 10-15 komada, ako netko zna kako se shippaju? u kontejneru onom brodskom?
Ante hardver is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.