Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2017., 10:20   #41
Da, al to pravilo jos nije uvedeno u Nevadu.

Btw Moussasi ode u Bellator.
Haneke is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 11:56   #42
Quote:
Sahta kaže: Pogledaj post
novo bodovanje, sad su puno manji zahtjevi za 10-8 nego prije
I je i nije. Pravila su vise mjenjana da budu jasnija, nego sta su promjenjena. Makar 10-8 runde bi se tribale vise dodjeljivat zbog toga.

"a round is to be scored as a 10-8 round when a contestant overwhelmingly dominates by striking or grappling in a round."

"The definition of a 10-8 round is also more liberal with the changes, asking judges to look at dominance, duration and impact (or damage). If a round has two of those characteristics, a 10-8 should be considered."


Ako zadas 2-3 opasna udarca i imas jedno rusenje iz kojeg nista ne napravis kroz pola runde, to nije 10-8 runda.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 12:06   #43
Quote:
Haneke kaže: Pogledaj post
Btw Moussasi ode u Bellator.
Ima i pravo. Vrhunski je borac koji em nije placen kako spada, em nije tretiran kako spada. UFC gura borce koji donose pare, a ne one koji zasluzuju.

Bravo za Bellator, postaje sve bolji i bolji.
__________________
Ni!
ayin13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 12:29   #44
Quote:
Haneke kaže: Pogledaj post
Da, al to pravilo jos nije uvedeno u Nevadu.

Btw Moussasi ode u Bellator.
nisam znao, mislim sam da samo u New Yorku vrijede stara pravila, isprike
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 18:39   #45
Ja sam isto mislio da su ovdje nova pravila na snazi, onda ako je tako, nema uopće dileme i rasprave oko sudačke moram priznati da živcira to što u nekim državama su prihvatili pravila, negdje ne, pa to zbunjuje ljude.

Werdum sam može žaliti, trebao je ostati u stand-upu, dobro je uzdrmao Alistaira, a sigurno zna da ovaj dobro ne podnosi udarce.

Što se tiče Mousasija, jako mi ga žao što ga ne gledamo u UFC-u, drag mi borac još tamo od 2007., a sad kad se napokon približio šansi za pojas, odlazi iz organizacije.

Opet, pomalo ga shvaćam, 50 borbi je iza njega, svaki trenutak može se dogodit neka ozljeda i gotova karijera, a kakva je politika u UFC-u, tko zna kad bi dobio priliku za titulu. Sigurno da će biti bolje plaćen, ali i sam taj deal sa Reebok-om napokon je gotov i tu će od sponzora moći dobiti veću lovu. Iako mi i Bisping drag, ali Mousasi je još jedan borac za kojeg mislim da bi dosta "lako" uzeo njemu pojas, još jedan borac manje za Bispinga.

Ako Whittaker ujedini pojaseve, mogao bi dugo vladati. Jedino ako se Rockhold vrati i sabere, te Weidman. Romero i Jacare su super, ali su u godinama..
ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 18:56   #46
Bonusi ($50,000):

Fight of the Night: Robert Whittaker vs. Yoel Romero
Performance of the Night: Rob Font i Chad Laprise

UFC 213: Robert Whittaker & Michael Bisping Exchange Words In The Octagon



UFC 213: Post-fight Press Conference Highlights

ReemCP is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:18.