Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2017., 10:13   #61
Quote:
kao kaže: Pogledaj post
Super tema
Jel možda netko ima popis svih ljudi koji su u bilo kojoj izjavi podržali cigana? Trebalo bi napraviti popis tih šupaka, od igrača, novinara, javnih osoba.
I forumaša
__________________
Sidra moje duše u tvom moru leže...
williamszd is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 10:25   #62
ovo suđenje mamicu samo dokazuje kako u ovoj drzavi nije problem mamic nego svi oni koji su mu to omogucili da postane ono sta je danas. zapravo, ne toliko oni nego sta ce i nakon svega ovoga zadrzat svoje poslove i pozicije u poreznim upravama, onim sportskim inspekcijama, drzavnim uredima... ok, moga bi stradat ovaj pernar a deseci onih koji su ga pokrivali s visih pozicija ce i nakon presude ostat tamo
jbga, sustav ne funkcionira i onda se lako stvaraju "mamici" u svim sferama drustva. samo sta ovaj ima tu "nesricu" da je balun medijski eksponiran
papundek1981 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 12:15   #63
Mamić je produkt ovog retardiranog društva i nesposobnog pravosudnog aparata.

Kao što se kaže svaki narod ima vlast kakvu zaslužuje slično je i sa njim, ogledalo našeg naroda su Kerum, Kalmeta, Bandić, Dzapić, Mamić i sl. stoka i dokle god čujem od ljudi "ma on je krao ali i napravio" ili "on ti je zakon" imat ćemo svakih 5 godina nekog novog Mamića i sl.

U Njemačkoj ako se u susjedstvu neki klošar obični odjednom pojavi sa najnovijim Mercedesom susjed odmah zove policiju i prijavljuje a kod nas silazi dolje i gleda kako mu se uvuć i upetljat u neke lopovske radnje, okreni obrni što bi se reklo...
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 12:44   #64
Quote:
Ehra-Lessien kaže: Pogledaj post
Opusti se, na ispravnoj sam strani.

Iako iznimno cijenim Hrgu, mislim da je zagrizla tu priču o tome da je Mamić na braniku Hrvatske od orjunaša, zato i jest provodila hajku na bakljonoše iz Francuske, i to više nego ijedan novinar. No, valjda će se opametiti.
Stvarno je jako pametna ako je zagrizla proljeve mamića. Samo da je desno pa makar i za medije
trnje85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 12:46   #65
Hrga spada u top 5 najodvratnijih hrvatica
ravno do dna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 13:19   #66
Kolinda za siromašne, ogavna zenska
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 14:10   #67
ne kuzin na koju foru on moze doc u fizicki kontakt sa svjedokom u sudnici ,
jebente drzavo
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 14:25   #68
Quote:
Ronnie147 kaže: Pogledaj post
Jebote b.. drzave, ako on dobije zatvorsku kaznu ikakvu to je cudo
Btb, doći će jednom i drugi dio istrage kojeg nema u trenutnom postupku i nije još došlo u fazu optužnice, a to je offshore priča cementirana od strane amera i švicaraca, tako da se ne bih složio.

No, meni pitanje njegove kazne ili ne, nije uopće interesantno niti s ljudske strane niti one koja se tiče rješavanja blata u nogometu. Jer već dugo je jasno i nitko to od aktera više ni ne negira, ko što prije napisah, da se sav lažni altruizam o kojem se u nogometu laprda i "sve za klub, ništa meni" slio u jasnu činjenicu da se preko klubova i igrača izvlače ogromni novci za osobne interese nogometnih moćnika - i izgleda da to nikome ne smeta, najmanje novinarima. Nitko da pita, čekaj, pa ovi su nas godinama muljali i lagali da je suprotno, godinama nas vuku za nos i očekuju od nas samo da navijamo u toj farsi ko poslušni majmunčići. Kao, to je normalno, i samo je pitanje je li legalno ili nije.

E, zato je za mene mrtav nogomet i ne vidim mu spasa. Ne što gospona iz naslova hoće ili neće osuditi.

Ne ni zato što se to "nikad nije do sad radilo" - nego zato što se sada napokon i apsolutno skoro sve zna i javno je poznato o tom smeću u koje se nogomet pretvorio i nikog za to nije briga. Eventualno, ne bi skroz valjalo ako se to izvlačenje i isisavanje novca dokaže kao nelegalno. Ali whatever, po Deinom poučku, progutat će to isisavanje para i novinari i većina javnosti. Kao, pa kaj ak se lagalo da se to ne radi.

Jer, jedini pravi krivci i sotone ionako io uvijek ostaju oni koji bace baklju na nekoj tekmi.
__________________
Quod nocet, saepe docet
štancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 14:42   #69
Meni je Hrga super, pravo osvježenje na TV-u, vrhunska provokatorica prljavih ljevičara. Uživam u njezinim emisijama.

Naravno, to ne znači da je u pravu u svemu, fulala je oko Mamića, fulala je oko incidenata na EP u Francuskoj, imala je još par meni osobno nedopustivih izleta gdje je podržavala debile.
Ehra-Lessien is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 14:51   #70
Quote:
Ehra-Lessien kaže: Pogledaj post
Meni je Hrga super, pravo osvježenje na TV-u, vrhunska provokatorica prljavih ljevičara. Uživam u njezinim emisijama.

Naravno, to ne znači da je u pravu u svemu, fulala je oko Mamića, fulala je oko incidenata na EP u Francuskoj, imala je još par meni osobno nedopustivih izleta gdje je podržavala debile.
pričaš o hrgi kao da je u pitanju skroz novo lice na televiziji a ne ženska koja je u 10 godina prošla kroz 4 tv kuće i mijenjala stavove kao na traci

a hrgu voliš ne zbog "osvježenja" nego njene očite netrpeljivosti prema ljevičarima odnosno onima koji ne misle isto kao ti
__________________
Na ponos grada i puka nek’ se Hajduk zove
Master Yoda 2 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 15:03   #71
Quote:
Master Yoda 2 kaže: Pogledaj post
a hrgu voliš ne zbog "osvježenja" nego njene očite netrpeljivosti prema ljevičarima odnosno onima koji ne misle isto kao ti
Točno tako, to sam i napisao.

No dobro, dosta o Hrgi.
Ehra-Lessien is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 15:52   #72
Quote:
ravno do dna kaže: Pogledaj post
Hrga spada u top 5 najodvratnijih hrvatica

apsolutno. dno dna od osobe i to je točno onaj profil ljudi koji podržava mamića. neće se ta izgubit u nijednom sistemu, režimski i interesni novinar lo stajl bard, židak, moržetti i ostala gamad.

p.s. i nije nikakvo osvježenje, ženska je na tvu po nekoj mojoj procjeni duze od 20 godina. 20 minimalno jer je radila i u motrištima koja su bila aktualna tu negdi sredinom 90ih
papundek1981 is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 16:05   #73
Quote:
Irfani kaže: Pogledaj post
Prije ćemo dočekati da ga zatvore na 20 godina nego da neki novinar njega i onog ljigavca svetinu pita nešto tipa 'pa dobro smeća lažljiva jel niste 15 godina tvrdili i kurčili se da sva lova ide klubu?' S isprintanih dvadeset citata s datumima u pripremi.

Onako ljudski se nadam da će ga sveukupno zatvoriti na dugo vremena i to bi se još moglo dogoditi ali puno bitnije je to da on u povijesti kluba i države ostane službeno zapisan kao lažljivi četnik, parazit, štetočina i elementarna nepogoda koja je zaslužna za najcrnije razdoblje Dinama u povijesti, a što ne vidim kako će se dogoditi...
WilsonEduardo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:52   #74
Ja i dalje ne vjerujem da u 15 godina nije dosao bilo tko, makar novinar nekog opskurnog portala, i ponizio ga na jednoj od stotinjak presica...i njega i olivarije...osim Šipsa onomad, a taj izljev ludila, dosad nezabiljezen u novijoj povjesti, nije iskoristen da smece ode u ludaru.
__________________
Hrvatska.
WOODOO CHILE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 17:54   #75
Kad si toliko zadojen da ti je Hrga super
I kako cijenit osobu i još je smatrat najboljon novinarkon, a u 2016. ona ne vidi nikih problema osim navijača?? Ono koji kurac je ljudima u glavi E da, naravno da je i njoj ka i svakom pravom desničaru u Hrvatskoj, najveći problem u hr nogometu navijači, a ne likovi koji su opljačkali klub i ošteteili državu u koju se kunu za stotine milijuna kuna. To su ti veliki rvati i domoljubi

Davno san to reka i dalje se držin toga, kad vidin ko je u Hrvatskoj desno, odma mi dođe skrenit livo..
majstor s mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 18:01   #76
Quote:
majstor s mora kaže: Pogledaj post
Kad si toliko zadojen da ti je Hrga super
I kako cijenit osobu i još je smatrat najboljon novinarkon, a u 2016. ona ne vidi nikih problema osim navijača?? Ono koji kurac je ljudima u glavi E da, naravno da je i njoj ka i svakom pravom desničaru u Hrvatskoj, najveći problem u hr nogometu navijači, a ne likovi koji su opljačkali klub i ošteteili državu u koju se kunu za stotine milijuna kuna. To su ti veliki rvati i domoljubi

Davno san to reka i dalje se držin toga, kad vidin ko je u Hrvatskoj desno, odma mi dođe skrenit livo..
Aj molim te seri, molim te....
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 18:18   #77
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
Aj molim te seri, molim te....

Šta su to veliki rvatski desničari inače i veliki domoljubi napravili u 26. god ove države osin šta su okretali glave i šutili dok se pljačkala ta ista država u koju se ti isti kunu? Šta btj osim kad je tribalo izać par puta na ulice dok je bila izdajnička crvena aždaja na vlasti. Tu su se baš pokazali ka dosljedni jer za takve nema nikih problema u Hrvatskoj dok je hdz na vlasti
majstor s mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:02   #78
Quote:
majstor s mora kaže: Pogledaj post
Šta su to veliki rvatski desničari inače i veliki domoljubi napravili u 26. god ove države osin šta su okretali glave i šutili dok se pljačkala ta ista država u koju se ti isti kunu? Šta btj osim kad je tribalo izać par puta na ulice dok je bila izdajnička crvena aždaja na vlasti. Tu su se baš pokazali ka dosljedni jer za takve nema nikih problema u Hrvatskoj dok je hdz na vlasti
Neki su pokušali ali su diskreditirani i stavljeni na margine političkog života, lažna desnica se probila i krenula u svoje namjere jebiga. Ima tu dobrih ljudi, poput Parage recimo koji kuže stvar, evo i nedavno je objavio na FB profilu post o nogometnoj mafiji ali što to vrijedi kad on na izborima ne pređe prag nigdje.
Kod nas prava desnica već duže vremena uopće ne postoji, ove samo prozvane desno orijentirane stranke uopće ne računam , pa je tako (bar po mome mišljenju) bedasto prozivati desničare i povezivati ih s ovim interesnim skupinama koje se tako predstavljaju.
__________________
Ne piški u lavabo, dobro jedi, slušaj mamu i tatu i ne plači u društvu...
Brolin is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:08   #79
Quote:
majstor s mora kaže: Pogledaj post
Šta su to veliki rvatski desničari inače i veliki domoljubi napravili u 26. god ove države osin šta su okretali glave i šutili dok se pljačkala ta ista država u koju se ti isti kunu? Šta btj osim kad je tribalo izać par puta na ulice dok je bila izdajnička crvena aždaja na vlasti. Tu su se baš pokazali ka dosljedni jer za takve nema nikih problema u Hrvatskoj dok je hdz na vlasti
ima jedan mali problem, desničara pravih u hrvatskoj niti nema...

ako keruma, skeje i takve čobane ubrajaš u desničare onda šta da kažem, meni je desničar ona ženska Esih...ovo drugo je kurčina čobana i primitivaca...

dobijem proliv kad čitam to o desničarima u hrvatskoj...kao što nema ni neke normalne ljevice...u nas su totalitaristi...demokracija nula...
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 19:09   #80
Quote:
Brolin kaže: Pogledaj post
Neki su pokušali ali su diskreditirani i stavljeni na margine političkog života, lažna desnica se probila i krenula u svoje namjere jebiga. Ima tu dobrih ljudi, poput Parage recimo koji kuže stvar, evo i nedavno je objavio na FB profilu post o nogometnoj mafiji ali što to vrijedi kad on na izborima ne pređe prag nigdje.
Kod nas prava desnica već duže vremena uopće ne postoji, ove samo prozvane desno orijentirane stranke uopće ne računam , pa je tako (bar po mome mišljenju) bedasto prozivati desničare i povezivati ih s ovim interesnim skupinama koje se tako predstavljaju.
tako je...
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.