Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2017., 21:29   #61
Ono sto je mene istinski razljutilo je da mi je tip, iz vedra neba, poslao poruku, tipa - procitao sam tvoje komentare, cinis mi se kao ok osoba, mogli bi dalje komunicirati.

Ja sam u svojim komentarima sve osim ok osobe koja nerefinirano hura svakojaka sranja.. Nista u mom opusu ne upucuje na osobu koja prizeljkuje upucavanje.
Cesto sam drska i konfrontirajuca, inzistiram na uvidima koji drugima cesto nisu nimalo ugodni. I jos k tome sam, jebiga, udana, u sretnom braku.
Uopce nemam problema sa dobronamjernim, muskim ili zenskim upadima u moj inbox.
Ali ono sto mi je way toooo much je bezobrazluk koji dobijem kad odgovorim - ja i moj inbox nisu mjesto za tebe.

Sljeme, totalno cijenim tvoju podrsku na temi. Respect.
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 09.05.2017., 21:30   #62
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Jbg, čitao sam neke koje su pisale drukčije Uostalom, ima i ona puno gora varijanta, kad se takve stvari događaju kod upoznavanja uživo, dođe se do broja na ovaj ili onaj način i onda se takvih priljepaka nemreš riješit nikad.

Drago mi je zbog tvog iskustva
Uvijek ima budala. Ima i onih kaj navaljuju jer ne kuze stvari. Ima i onih neugodnih. Ima svega. Neću zbog toga rigat vatru na svakog ko me pozdravi na cesti. Probaš na fino. Bezobrazluk zahtjeva druge metode. Nekak mi se ne čini ok da na nečije pristojno pitanje saspem paljbu
calea is offline  
Old 09.05.2017., 21:31   #63
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post

Odlicno je sto si se javio jer onda ja ne moram izmisljat primjere vec nam je jedan drito na temi. Tenks


To je doslovno shema o kojoj sam pricala.
Samo zato sto se netko smatra "dobrim" automatski valjda ima pravo na sve ikad, a ukoliko ga tako "dobrog" odbijes onda si dno od osobe koje voli kretene, dobar izgled, pare i tak...
Jer koncept "TI osobno me ne zanimas" ne postoji.
Postoji samo "ona ustvari voli debile, kuja, nek crkne".

I da, ima odredjen broj cura koje vole pare, izgled i materijalno, ali tesko da mozes zakljuciti to ukoliko ti osoba direktno ne napise.

Stvarno ih ima gro koji se drze svoje "dobar decko" etikete iako bez jebiga izvrijedjaju nepoznate im ljude samo zato sto se usudju (oh oh) biti nezainteresirani za njih (ili njihov bulsit).
Ako je netko nešto krivo shvatio ajde da pojasnim na brzinu da ne raspravljamo previše.

Naveo sam nekoliko primjera na koje sam nabasao u životu, nešto osjetio naravno i na svojoj koži (jbga svaka škola se plaća) a nešto vidio u svojoj blizini (prijatelji, susjedi...itd)

Ne kažem i nisam rekao (još) da su sve ženske iste jer to bi bilo malo previše za mene (nemam baš toliko iskustva). Apsolutno nisam mrzitelj ženskog društva, dapače jako ga volim i uživam kad god mogu i koliko god mogu kad smo u "sudaru"

Ne mislim za sebe da sam neki dobrica i ne tražim na forumu ništa osim dobre za_ebancije za utrošeno vrijeme. Ionako je danas skoro sve virtualno, prava druženja su se zamijenila virtualnim, sve neka bockanja i lajkanja, nema više (ili je sve manje i manje) pipkanja i plesanja.

Svakakvih nas ima, svi smo mi ponekad luzeri u životu netko više netko manje (ovisi kako kome grah padne - što bi babe rekle).
__________________
...do jaja
Cuba-Libre is offline  
Old 09.05.2017., 21:31   #64
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Ono sto je mene istinski razljutilo je da mi je tip, iz vedra neba, poslao poruku, tipa - procitao sam tvoje komentare, cinis mi se kao ok osoba, mogli bi dalje komunicirati.

Ja sam u svojim komentarima sve osim ok osobe koja nerefinirano hura svakojaka sranja.. Nista u mom opusu ne upucuje na osobu koja prizeljkuje upucavanje.
Cesto sam drska i konfrontirajuca, inzistiram na uvidima koji drugima cesto nisu nimalo ugodni. I jos k tome sam, jebiga, udana, u sretnom braku.
Uopce nemam problema sa dobronamjernim, muskim ili zenskim upadima u moj inbox.
Ali ono sto mi je way toooo much je bezobrazluk koji dobijem kad odgovorim - ja i moj inbox nisu mjesto za tebe.

Sljeme, totalno cijenim tvoju podrsku na temi. Respect.
Tko je prvi poceo u "ugodnom" tonu? Taj je kriv.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 09.05.2017., 21:31   #65
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Lifes too short to not try.
Joj, da ti napisem nacin na koji sam upoznao bivsu, zene bi se zgrazale.

Ok je probat, dokle god nisi napadan.
Ja si bijem da svi imamo to jedno upoznavanje bivše zbog kojeg se sramimo.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Old 09.05.2017., 21:31   #66
Quote:
Earth Bender kaže: Pogledaj post
Neki ljudi su kulturni pa na pristojan način nešto kažu, jasno i ne dvosmisleno, a neki su seljačine
Fora mi je kako baš nitko nije pitao "što točno znači oštzar odgovor" - ali ti, eto, znaš da je ona seljačina. Mislim, naravno, nisi ti na nju mislio, ma kaaaaaakvi...
Quote:
Sillenthill kaže: Pogledaj post
Ne kužim tu spiku oko dobrice.
"Dobrica" nije isto što i "dobra osoba". "Dobrica" je "njonjo" (ne miješati s Njonjom ). Želatinasti karakter spreman i voljan na poprimanje bilo kakvog oblika.

Dobra osoba je - guess what, upravo to, dobra osoba.

Ono što je povod ovome topicu nije ni jedna ni druga vrsta ljudi, nego nešto sasvim treće: oni koji iz nekog razloga vjeruju da će samproglašenom dobrotom brže doći do jeba.

Quote:
Moja ideja flertanja je da provociram sarkazmom ili just being my retarded self da vidim dal se moja žrtva zna nositi s tim.
Ni po čemu nisi bolji ni drugačiji od ovih koji do žrtve pokušavaju doći dobrotom. Ili novcem. Ili već nečim za što vjeruju da im je forte. Svi ste isti utoliko što sparivanje doživljavate kao ribolov.
Lord Byron is offline  
Old 09.05.2017., 21:36   #67
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa daju se stvari i lijepo reć. Hvala, nisam zainteresirana, bokić. I tak to
Ha, cuj, naravno da se stvari daju reci na svakakve moguce nacine. Stovise!
Mene samo zanima zasto ti kao zena odabires 'bokic' umjesto onoga sto ti je stvarno na umu.
Mislis li da se tvoja vrijednost same tebe kao zene povecava sa ovakvim glupim ispadima submisivnosti?
Jadno, fest jadno
__________________
Unfuck yourself
Nausikaja is offline  
Old 09.05.2017., 21:36   #68
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Fora mi je kako baš nitko nije pitao "što točno znači oštzar odgovor" - ali ti, eto, znaš da je ona seljačina. Mislim, naravno, nisi ti na nju mislio, ma kaaaaaakvi...

"Dobrica" nije isto što i "dobra osoba". "Dobrica" je "njonjo" (ne miješati s Njonjom ). Želatinasti karakter spreman i voljan na poprimanje bilo kakvog oblika.

Dobra osoba je - guess what, upravo to, dobra osoba.

Ono što je povod ovome topicu nije ni jedna ni druga vrsta ljudi, nego nešto sasvim treće: oni koji iz nekog razloga vjeruju da će samproglašenom dobrotom brže doći do jeba.


Ni po čemu nisi bolji ni drugačiji od ovih koji do žrtve pokušavaju doći dobrotom. Ili novcem. Ili već nečim za što vjeruju da im je forte. Svi ste isti utoliko što sparivanje doživljavate kao ribolov.
Ali dobra osoba je altruist, kaj je po meni osobno mazohizam. Pa nikad nisam tvrdio da sam bolji.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Old 09.05.2017., 21:40   #69
Nice guys. https://www.reddit.com/r/niceguys/top?t=all
epsoslav is offline  
Old 09.05.2017., 21:42   #70
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Uvijek ima budala. Ima i onih kaj navaljuju jer ne kuze stvari. Ima i onih neugodnih. Ima svega. Neću zbog toga rigat vatru na svakog ko me pozdravi na cesti. Probaš na fino. Bezobrazluk zahtjeva druge metode. Nekak mi se ne čini ok da na nečije pristojno pitanje saspem paljbu
Proveo sam veći dio života u ženskom društvu i naslušao se svega i svačega, vjerojatno me i to definiralo, da razmišljam i postupam na takav način.

Ja tebe razumijem i, dapače, tu tvoju crtu cijenim više nego ovu svoju osornu, odjebačku pod svaku cijenu
sljeme1234 is offline  
Old 09.05.2017., 21:44   #71
nema goreg od gnjevnog geeka
UnknownRoad is offline  
Old 09.05.2017., 21:44   #72
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Ha, cuj, naravno da se stvari daju reci na svakakve moguce nacine. Stovise!
Mene samo zanima zasto ti kao zena odabires 'bokic' umjesto onoga sto ti je stvarno na umu.
Mislis li da se tvoja vrijednost same tebe kao zene povecava sa ovakvim glupim ispadima submisivnosti?
Jadno, fest jadno
Vidi, ako mi se netko obrati normalnim tonom i pristojan je, zašto bih imala potrebu prema njemu biti oštra ili neugodna?

Oštra ili neugodna sam prema nekome tko je i sam takav ili tko ne zna prihvatiti ne kao odgovor.

Nemam pojma kakve veze s ovim ima moja vrijednost kao žene, ali ne vidim da bih ju povećavala time da radim suprotno od onog što napisah. Ne režim na ljude nepotrebno. Samo ako je zasluženo
calea is offline  
Old 09.05.2017., 21:46   #73
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Fora mi je kako baš nitko nije pitao "što točno znači oštzar odgovor" - ali ti, eto, znaš da je ona seljačina. Mislim, naravno, nisi ti na nju mislio, ma kaaaaaakvi...

Vidio sam kako je reagirala na komentar jednog forumaša, meni dosta da zaključim kako je mogla odgovoriti dotičnom koji joj je poslao poruku, mislio sam na nju
Earth Bender is offline  
Old 09.05.2017., 21:49   #74
Quote:
sljeme1234 kaže: Pogledaj post
Proveo sam veći dio života u ženskom društvu i naslušao se svega i svačega, vjerojatno me i to definiralo, da razmišljam i postupam na takav način.

Ja tebe razumijem i, dapače, tu tvoju crtu cijenim više nego ovu svoju osornu, odjebačku pod svaku cijenu
Eto vidiš ja sam žensko cijeli svoj život i naslušala sam se svega i svačega osobno

A kaj sad, filtriraš prema kome se kak postaviš. Kako rekoh, više sam problema imala s dobricama, koji su dobrano zaslužili moj gnjev. Ako ću se tak ravnati, onda bih random vrištala na svakog koga sretnem
calea is offline  
Old 09.05.2017., 21:58   #75
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Vidi, ako mi se netko obrati normalnim tonom i pristojan je, zašto bih imala potrebu prema njemu biti oštra ili neugodna?

Oštra ili neugodna sam prema nekome tko je i sam takav ili tko ne zna prihvatiti ne kao odgovor.

Nemam pojma kakve veze s ovim ima moja vrijednost kao žene, ali ne vidim da bih ju povećavala time da radim suprotno od onog što napisah. Ne režim na ljude nepotrebno. Samo ako je zasluženo


Mozda nije mjesto i vrijeme, ali citanje tvojih postova je orgazam za moj mozak.

Moral sam.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 09.05.2017., 22:00   #76
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Eto vidiš ja sam žensko cijeli svoj život i naslušala sam se svega i svačega osobno

A kaj sad, filtriraš prema kome se kak postaviš. Kako rekoh, više sam problema imala s dobricama, koji su dobrano zaslužili moj gnjev. Ako ću se tak ravnati, onda bih random vrištala na svakog koga sretnem
Lijepo je vidjeti da ima žena kojima "feminizam" nije isprao mozak, ali eto vidim da nažalost ima muškarac kojima je, valjda imaju neku krivnju što im je djed mlatio babu, pa će se oni sada iskupiti za njegove grijehe, i uvijek biti na strani žena, ipak su muškarci svinje a žene su jadne toliko toga preživjele
Earth Bender is offline  
Old 09.05.2017., 22:00   #77
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post


Mozda nije mjesto i vrijeme, ali citanje tvojih postova je orgazam za moj mozak.

Moral sam.
Krtek, naša ljubav nije ništa novo i još je k tome obostrana

Btw jesi li u svojim nespretnim godinama govorio curicama da si dobrica?
calea is offline  
Old 09.05.2017., 22:05   #78
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Krtek, naša ljubav nije ništa novo i još je k tome obostrana

Btw jesi li u svojim nespretnim godinama govorio curicama da si dobrica?
Nisam. Igral sam na kartu "bad boy" pa sam jednoj rekel da sam tajni agent (jbg, kad mi je James Bond bil uzor). Naravno, nije me bas dozivljavala ozbiljno pa sam malo burno reagiral.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 09.05.2017., 22:06   #79
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Lifes too short to not try.
Joj, da ti napisem nacin na koji sam upoznao bivsu, zene bi se zgrazale.

Ok je probat, dokle god nisi napadan.
E vidiš, problem je što može biti prevulgarno. Plus ne bi zvučalo dobro, jer to "nisam ja" Vjerujem da bi se skužile frustracije i obijest
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 09.05.2017., 22:09   #80
Quote:
Nausikaja kaže: Pogledaj post
Ha, cuj, naravno da se stvari daju reci na svakakve moguce nacine. Stovise!
Mene samo zanima zasto ti kao zena odabires 'bokic' umjesto onoga sto ti je stvarno na umu.
Mislis li da se tvoja vrijednost same tebe kao zene povecava sa ovakvim glupim ispadima submisivnosti?
Jadno, fest jadno
Zašto bi to bili glupi ispadi submisivnosti?
Jer je žena kulturna, a ne "žena kamiondžija" koja odmah sve stera u 3PM?
Svatko ima svoj način i ne postoji jednoznačna ispravnost pristupa.
Batiste is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:50.