Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2017., 20:32   #61
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Tema je otvorena da se nađe odgovor na pitanje koliko kvalitenih konzervativnih žena ima, s čvrstim moralnim uvjerenjima.
a što ako po njenim čvrstim uvjerenjima, ti nisi dovoljno moralan?

što ako je ta žena vjernica i drži do predbračne čistoće. bi li ti odgovaralo?
ladybug24 is offline  
Old 10.07.2017., 20:35   #62
Ja ću malo offtopic: E kad sam vidio da se javio aljehin, Lord Byron i još neki koji se ne javljaju često, mislim da je ova tema dobila prave ljude za odgovor :klap:

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Old 10.07.2017., 20:50   #63
Quote:
ladybug24 kaže: Pogledaj post
a što ako po njenim čvrstim uvjerenjima, ti nisi dovoljno moralan?

što ako je ta žena vjernica i drži do predbračne čistoće. bi li ti odgovaralo?
Možda, ali ako ja nisam za nju dovoljno moralan i to je OK. Jednostavno nismo jedno za drugo, i oboje nastavljamo potragu.
Goku-san is offline  
Old 10.07.2017., 20:56   #64
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Možda, ali ako ja nisam za nju dovoljno moralan i to je OK. Jednostavno nismo jedno za drugo, i oboje nastavljamo potragu.
Until you find that one special unicorn you long for so much. :klap:
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Old 10.07.2017., 21:31   #65
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Mene ne zanimaju, iskreno meni je to indikator nečeg...
Tetovaža na ženi ti je indikator... čega točno?

Pitam zato što pripadam generaciji, recimo to tako, nenavikloj na tetoviranje - ali, to i dalje ne znači da mi tetovaža indicira nešto - tebi fakat da? Ne čini li ti se da je previše tetoviranih žena a da bi baš sve imale taj neki zajednički faktor koji si ti na dijagnosticirao?
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Tema je otvorena da se nađe odgovor na pitanje koliko...
Namjerno sam ovdje presjekao tvoju rečenicu - naime, kako god ju nastavio, tj. na što god se odnosio taj "koliko" koji pokušavaš dokučiti na dorumskom topicu (?!), rečenica je besmislena. Logički, statistički, kako god okreneš, besmisleno ti je tražiti ni manje ni više nego Odgovore na ovakav način.
Lord Byron is offline  
Old 10.07.2017., 21:37   #66
Naravno da nije besmisleno, na ovom svijetu većina toga je mjerljiva, i da se kvantificirati. Broj konzervativnih žena se da ustanoviti.

Čega su tetovaže indikator, to je moja stvar, što ja mislim o tome. Nikog ne osuđujem, ali za sebe to ne želim.
Goku-san is offline  
Old 10.07.2017., 21:39   #67
Lord Byron has spoken. All hail his imperial majesty. The lord of lords.
__________________
'Did I ever tell you the definition, of insanity? The definition of insanity, is, doing the exact same fucking thing over and over again, expecting shit to change. That. Is. Crazy."
Sillenthill is offline  
Old 10.07.2017., 22:19   #68
naravno da ih ima, ali one vam nisu fizički lijepe, pa ih niti ne primijetite.
kocelot is offline  
Old 10.07.2017., 22:22   #69
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Naravno da nije besmisleno, na ovom svijetu većina toga je mjerljiva, i da se kvantificirati. Broj konzervativnih žena se da ustanoviti.
Ne čitaš pozorno. Poanta je da se ne može kvantificirati forumskom raspravom. Množina imenice anegdota ne glasi podatci.
Quote:
Čega su tetovaže indikator, to je moja stvar, što ja mislim o tome.
Vrlo neforumska rečenica.
Lord Byron is offline  
Old 10.07.2017., 22:29   #70
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ne čitaš pozorno. Poanta je da se ne može kvantificirati forumskom raspravom. Množina imenice anegdota ne glasi podatci.

Vrlo neforumska rečenica.
A jel ga cijepiš dlaku danas. To neki dan d ili inače tako.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Old 10.07.2017., 22:38   #71
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Tetovaža na ženi ti je indikator... čega točno?
Konzervativniji ljudi rjeđe imaju tetovaže, to je istina. Mogu imat, ali ako se vodiš vjerojatnostima, šanse su da je tetovirana, kao i ispirsana žena manje konzervativna.
Alyosha is offline  
Old 10.07.2017., 22:38   #72
Pola podruma po bogobojaznoj pastoralnoj konzervativnoj austrijskoj provinciji je preuređeno u jazbine za orgije.

Čini mi se da konzervativne žene i muškarci u stvari samo oko sebe stvaraju fasadu da su jako moralni i fini, a tko zna što upražnjevaju u 4 zida, tko zna što su radili svega godinu dana prije na faksu, dok ih jedna doza droge i sotonistička orgija viška nisu doveli pred infarkt i na put smjernosti i ćudoređa?

A zamislimo samo Željku Markić i Brunu Esih i šta sve one upražnjavaju u svom podrumima ?
Mi to ne možemo znati, možemo pustiti mašti na volju...
Podrum Željke Markić podsjeća na tamnice inkvizicije, sa Željkom kao glavnom mučiteljicom, a Bruna Esih se podaje neobrijanim nasilnim muškarcima koji nose komunističko znakovlje...
Tomislav B is offline  
Old 10.07.2017., 22:58   #73
Za autora:
Ako te zanima konzervativna i školovana, obrati se don Damiru Stojiću. On trakvima drži vjeronauk. Ili se prijavi za kamp Modrave (guglaj malo)

Quote:
Sexbot kaže: Pogledaj post
, imaju mali ali bogat spektar zanimljivih tema,
Misliš, domet im je gledanje sapunica, eventualno čitati Glas koncila?

Quote:
Tomislav B kaže: Pogledaj post
Teško da je prije 50 godina bilo doba konzervativizma... naime, prije 50 godina je bila 1967.
Krivo misliš. Sve ovisi o okolini i okolnostima. AKo je u Zg sve bilo liberalno, dosta je ze 67 bilo otići 20km dalje u kakvo selo, di se držalo do tradicije (makar na papiru).
Pričala mi sestrična kako je s njom u razred išla cura koji su roditelji u 8 razredu ZARUČILI. protivno njenoj volji. Pa je od srama u školi prsten držala u pernici. Ne, nije bila iz neke nedođije, nego neko selo između Biograda i Benkovca. Godina radnje negdje 1987



Quote:
Clandestine kaže: Pogledaj post
supruge HDZ zvaničnika redom rade poslove u administraciji,mnoge su završile i jake fakultete,jesu li i one konzervativne
Točno to. Ili željka Markić, žene HRAST-ovaca, npr hospođa Ilčić
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Old 10.07.2017., 23:26   #74
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
A jel ga cijepiš dlaku danas. To neki dan d ili inače tako.
A tebe zbog mojega "cijepljenja dlaka" boli kurac - zašto točno?

BTW, toliko nepismenosti u samo dvije rečenice čak ni forum ne viđa često. Jebote, ni interpunkcije to ne idu. Ti si ona koja se proglasila obrazovanom i pametnom?
Lord Byron is offline  
Old 10.07.2017., 23:33   #75
Baš me briga koliko ih ima kad je meni ionako dovoljna samo jedna.
Inače, mislim da bi pridjev tradicionalna bolje odgovarao onome što tražim kod žene.
Zvuči li kao oksimoron emancipirana tradicionalna žena?
Jer takvu tražim da pa pitam uvažene forumske stručnjake tražim li nemoguće, drveno željezo?
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Old 10.07.2017., 23:35   #76
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
A tebe zbog mojega "cijepljenja dlaka" boli kurac - zašto točno?

BTW, toliko nepismenosti u samo dvije rečenice čak ni forum ne viđa često. Jebote, ni interpunkcije to ne idu. Ti si ona koja se proglasila obrazovanom i pametnom?
A ti si kao neki dežurni gramar nazi ili?
Slobodni stil pisanja.

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
Zaljubiti se ne znači voljeti. Čovjek se može zaljubiti i mrzeći. (Braća Karamazovi)
simple_tina is offline  
Old 11.07.2017., 10:14   #77
Quote:
Alyosha kaže: Pogledaj post
Konzervativniji ljudi rjeđe imaju tetovaže, to je istina. Mogu imat, ali ako se vodiš vjerojatnostima, šanse su da je tetovirana, kao i ispirsana žena manje konzervativna.
Netocna izjava jer ovisi iskljucivo o podneblju gdje si rođen. Mislim da se ova tema moze komotno preimenovat u 'trazim vjernicu/katolkinju' jer pari na to.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 11.07.2017., 10:20   #78
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Netocna izjava jer ovisi iskljucivo o podneblju gdje si rođen.
Neki znanstveno relevantni dokaz za ovu tvrdnju?
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Old 11.07.2017., 11:07   #79
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Neki znanstveno relevantni dokaz za ovu tvrdnju?
Imas primjera kroz povijest - recimo tetoviranje hrvatskih katolika u BIH koje se prakticirao za vrijeme osmanlijske vlasti. Turci su otimali krscansku djecu i slali ih u Tursku da budu janjicari, roditelji su djecu tetovirali. A to je samo jedan od mnogih.

Danas se jako pomaknula svijest oko tetoviranja i vise nije bauk kao sto je bilo nekad. Kad sam imao nekakvih 18 godina, tetovaze su bile relativno rijetke, pogotovo one na vidljivim mjestima, danas je to sasvim uobicajena pojava.

To da konzervativniji ljudi imaju manje tetovaza bi više islo za starije generacije, nego za današnje.

Osim toga, konzervatizam se definira kao način mišljenja o čovjeku i društvu koji je usredotočen na čuvanje postojećeg poretka. O kakvom konzervatizmu pricamo? Politicki? Kulturni? Vjerski? Neke kulture i vjere itekako koriste tetovaze, da li su ti ljudi manje konzervativni? Ili su samo manje konzervativni kada ih mi usporedimo sa sobom i drustvom u kojem zivimo. Ovdje mi se cini da se itekako prica o krscanima, jer ak me pamcenje dobro služi Levictus je rekao da necemo imat nekakva obiljezja po sebi.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Old 11.07.2017., 11:31   #80
Quote:
yildirim kaže: Pogledaj post
Neki znanstveno relevantni dokaz za ovu tvrdnju?
Radio sam prije par godina u Mađarskom selu, nedaleko Budimpešte. Više od 50% tipova je bilo nabildano, a ženu ili muškarca bez tetovaže moglo se vidjeti koliko i rose u podne.
smoothjazz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:22.