Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2017., 13:45   #81
Quote:
Gigi G. kaže: Pogledaj post
ali bas da su bile zgodne vecinom i na glasu ko 'ljepotice' ne znam...
Ima jedan vic: hvali se partizanka po Njemačkoj kako je ona drugarica. Nijemci je pitaju čija je to ona drugarica a ova odgovori,svačija. Nijemci odgovore,znate mi vam to u Njemačkoj ne zovemo drugarica nego prostitutka.
Detektor is offline  
Old 15.07.2017., 13:51   #82
eto, cak se proculo i do 'Minkena' i Njemacke.




(o drugaricma jelte)
Gigi G. is offline  
Old 15.07.2017., 14:03   #83
Quote:
Gigi G. kaže: Pogledaj post
pa sad, one jesu na glasu ko malo slobodnije jelte i sa drugovima po shumama i gorama i pod punim mjesecom po livadi kakvoj, sigurna sam da je tu bilo svega i svacega

(jer svi su bili zajedno , u vrijeme kada ni u zatvorima zene nisu bile zajedno sa muskima, ili su zenske bile u vojsci i sl....onda mozes misliti koliko uobicajeno je to bilo tada)

znaci i stoji to da su bile slobodnije od prosjecne osobe (da ne kazemo raspustenice za ondasnje pojmove) jer to i jeste reputacija koju imaju i koja ih prati.


ali bas da su bile zgodne vecinom i na glasu ko 'ljepotice' ne znam...
post govori o tvom mentalnom sklopu

sigurna si da je bilo svega i svačega
i to prije skoro 80 godina
i po tebi je to i argument da su bile slobodnije

e sad, ili imaš vlastito iskustvo kako je to kad su pomiješani spolovi ili si zamišljaš kak je to i da mora biti nečega, moguće i grupnog seksa, jel?
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 15.07.2017., 14:06   #84
Ova mi je hot zgodna ali ultra desno je...

https://www.youtube.com/watch?v=7ah0XJVuWLI

(Ćurković Kristina, ako vam se ne da otvarat youtube)
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Old 15.07.2017., 14:16   #85
Uf, dobra, dobra.
Goku-san is offline  
Old 15.07.2017., 14:21   #86
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
post govori o tvom mentalnom sklopu

sigurna si da je bilo svega i svačega
i to prije skoro 80 godina
i po tebi je to i argument da su bile slobodnije

e sad, ili imaš vlastito iskustvo kako je to kad su pomiješani spolovi ili si zamišljaš kak je to i da mora biti nečega, moguće i grupnog seksa, jel?
ili govori o tvom??

jer nisam iti pomislila na grupni sex ili itko pishe o tome nego to da nevjencane zene su isle sa likovima u vrijeme kada je totalno bila norma i uobicajeno da budu nevine prije braka. jer to jeste bilo tako tada svuda, one koje nisu bile, smatrale su se i nazivale onako kako jesu. u to vrijeme i u patrijahalnom drustvu kako je bilo pogotovo tamo.

to

i da, jesu na glasu kao slobodnije zenske otkada vec, objasnjeno je zasto (zene se nisu regrutirale tada u normalnu vojsku i svakako nisu isle rame uz rame sa muskima i neodvojeno, kao partizani i partizanke sto jesu)

i sorry, ali necu nastavljati sa tobom stara, zamaras ljude, dosadna si i sve ti treba crtati stalno .

.

Zadnje uređivanje Gigi G. : 15.07.2017. at 15:08.
Gigi G. is offline  
Old 15.07.2017., 15:03   #87
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Ima jedan vic: hvali se partizanka po Njemačkoj kako je ona drugarica. Nijemci je pitaju čija je to ona drugarica a ova odgovori,svačija. Nijemci odgovore,znate mi vam to u Njemačkoj ne zovemo drugarica nego prostitutka.
Koji Nijemci? Naime nisu svi Nijemci isti.

Recimo, Nijemci SS-ovci su Židovke i Slavenke smatrali prljavim životinjama i ne bi s njima u krevet ni u ludilu.

Dobro je to prikazano u filu Schindlerova lista.

Ili, kapitalistički Nijemci koji su radnice smatrali nedostojne seksa s njima već su za seks tražili pripadnice vlastite klase.

Ovo su povijesne činjenice, nije vic.

Pa kad su vam Nijemci uzor .......

A žene koje su se s puškom u ruci borile i za vašu slobodu zaslužuju da budu glavne junakinje takvih viceva .....
mravac8 is offline  
Old 15.07.2017., 15:08   #88
Quote:
Gigi G. kaže: Pogledaj post

smatrale su se zadnjim oloshom, sto se tu moze...zenske barem.
Jel ti to želiš reći da žene, partizanke smatraš zadnjim ološem? Žene koje su riskirale svoj život, žene koje su mogle svakog trenutka poginuti, koje su mogle biti ponižene silovanjem, obješene, streljane, čije obitelji su mogle također biti ubijene .... ti njih smatraš zadnjim ološem?

Ako je to tako, tvoje razmišljanje je dokaz da se za narod ne isplati boriti ni ginuti.
mravac8 is offline  
Old 15.07.2017., 15:10   #89
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Koji Nijemci? Naime nisu svi Nijemci isti.

Recimo, Nijemci SS-ovci su Židovke i Slavenke smatrali prljavim životinjama i ne bi s njima u krevet ni u ludilu.

Dobro je to prikazano u filu Schindlerova lista.
Valjda ti je jasno da je Šindler samo film a da je ovo samo vic? Slavenke sigurno nisu smatrali životinjama kad su bili u savezu sa Hrvatskom,Češkom,Slovenijom,Slovačkom,vojnicima Bijele Armije tj. Rusima,Srbima,Bošnjacima. Totalno skrečeš s teme. Uostlaom,aktivnosti ruskih vojnika crvene armije su poznate pred kraj rata u tretiranju njemačkih žena. Sad sam se sjetio Marije Oršić.
Detektor is offline  
Old 15.07.2017., 15:12   #90
Quote:
Goku-san kaže: Pogledaj post
Uf, dobra, dobra.
Telka.hr je izabrao cetiri.

(Vidim sliku Kolinde, ali link iz nekog razloga se ne otvara).


Quote:
Koje su Hrvatice na listi najljepših političarki Hrvatske? Ekipa s Telka.hr uvrstila je četiri dame na listu najljepših hrvatskih političarki. Koje su se žene našle u njihovu izboru?


Pročitajte više na: https://www.vecernji.hr/vijesti/ovo-...icarke-1054781 - www.vecernji.hr
https://www.vecernji.hr/vijesti/ovo-...icarke-1054781
Gigi G. is offline  
Old 15.07.2017., 15:13   #91
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Valjda ti je jasno da je Šindler samo film a da je ovo samo vic? Slavenke sigurno nisu smatrali životinjama kad su bili u savezu sa Hrvatskom,Češkom,Slovenijom,Slovačkom,vojnicima Bijele Armije tj. Rusima,Srbima,Bošnjacima. Totalno skrečeš s teme. Uostlaom,aktivnosti ruskih vojnika crvene armije su poznate pred kraj rata u tretiranju njemačkih žena.
nego, sto mislis o listi Telka. hr o top 4 politicarkama u HR.

post gore.
Gigi G. is offline  
Old 15.07.2017., 15:17   #92
Ne otvara link ali moj top tri su Kolinda,Esih i Rimac sa time da mi je Rimac no1. E da,pa Mišura je isto bila na listama HDZa ako se ne varam.
Detektor is offline  
Old 15.07.2017., 16:04   #93
Quote:
Gigi G. kaže: Pogledaj post
ili govori o tvom??

jer nisam iti pomislila na grupni sex ili itko pishe o tome nego to da nevjencane zene su isle sa likovima u vrijeme kada je totalno bila norma i uobicajeno da budu nevine prije braka. jer to jeste bilo tako tada svuda, one koje nisu bile, smatrale su se i nazivale onako kako jesu. u to vrijeme i u patrijahalnom drustvu kako je bilo pogotovo tamo.

to

i da, jesu na glasu kao slobodnije zenske otkada vec, objasnjeno je zasto (zene se nisu regrutirale tada u normalnu vojsku i svakako nisu isle rame uz rame sa muskima i neodvojeno, kao partizani i partizanke sto jesu)

i sorry, ali necu nastavljati sa tobom stara, zamaras ljude, dosadna si i sve ti treba crtati stalno .

.
napisala si svega i svačega , točnije slijedeće
Quote:
pa sad, one jesu na glasu ko malo slobodnije jelte i sa drugovima po shumama i gorama i pod punim mjesecom po livadi kakvoj, sigurna sam da je tu bilo svega i svacega
a i objašnjenje ti je isto argumentirano

em znaš da su nevjenčane, em znaš da nisu nevine em znaš da su se seksale u šumi s nekim likovima

može neki relevantni link na to da se "otprije zna da su na glasu kao slobodnije ženske" a obzirom da se to eto zna i da su bile takve sigurna sam da možeš dati i koje ime

naravno da se nećeš zamarati sa mnom i naravno da sam ti dosadna i naravno da te zamara da pojasniš svoje postove nečim argumentiranim a ne tvojim prozvoljnim mišljenjem

mora da su i dobrovljke 91-ve isto tako žene slobodnijeg ponašanja
91-va je vrijeme kada također žene nisu regrutirane u vojsku, 91 nije uopće bilo nikakve regrutacije ni poziva ni vojske- to je došlo kasnije, a ima žena, ne puno ali ih ima kaj su se javile 91-ve

u mojoj glavi motiv i cilj žena iz 41 i žena iz 91 je - isti
i nema nikakve veze sa spolom i seksualnošću
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
twistdrum is offline  
Old 15.07.2017., 16:24   #94
Quote:
Detektor kaže: Pogledaj post
Valjda ti je jasno da je Šindler samo film a da je ovo samo vic? Slavenke sigurno nisu smatrali životinjama kad su bili u savezu sa Hrvatskom,Češkom,Slovenijom,Slovačkom,vojnicima Bijele Armije tj. Rusima,Srbima,Bošnjacima. Totalno skrečeš s teme. Uostlaom,aktivnosti ruskih vojnika crvene armije su poznate pred kraj rata u tretiranju njemačkih žena. Sad sam se sjetio Marije Oršić.
Schindlerova lista je fim snimljen po istinitim događajima.

I naravno, događaji su bili ublaženi, pravi život je bio neusporedivo strašniji. Postoje povijesne činjenice.

Hitler s nikim nije bio u savezu.

Ali imaš pravo, skrenula sam sa teme, pa ovom završavam. Onaj tko ima dovoljno razvijenu svijest i savjest i sam će doći do povijesnih činjenica. Onaj tko to nije u stanju, pa - za njega se ne treba boriti. Dokazala povijest.
mravac8 is offline  
Old 15.07.2017., 16:58   #95
Quote:
mravac8 kaže: Pogledaj post
Schindlerova lista je fim snimljen po istinitim događajima.

I naravno, događaji su bili ublaženi, pravi život je bio neusporedivo strašniji. Postoje povijesne činjenice.

Hitler s nikim nije bio u savezu.

Ali imaš pravo, skrenula sam sa teme, pa ovom završavam. Onaj tko ima dovoljno razvijenu svijest i savjest i sam će doći do povijesnih činjenica. Onaj tko to nije u stanju, pa - za njega se ne treba boriti. Dokazala povijest.
Bio je formalno u savezu sa Italijom i Japanom - Antikominterna pakt.
Kasnije su tu ušle i neke druge države.
zoroasterix is offline  
Old 15.07.2017., 17:06   #96
Quote:
twistdrum kaže: Pogledaj post
napisala si svega i svačega , točnije slijedeće
......

yep. i objasnjeno zasto takvo sto nije bila praksa, da zene nisu ratovale ili bile zajedno sa muskima, nego su M i Z bili odvojeni. i iz ocitiith razloga, jel razumijes ti sto ljudi pisu tu?


ako ne pitaj nekog da ti objasni

toliko o tome.

(summary: ZATO su tada imale losu reputaciju, nismo ju im mi tu dali)

.

Zadnje uređivanje Gigi G. : 15.07.2017. at 17:46.
Gigi G. is offline  
Old 15.07.2017., 18:01   #97
Quote:
Gigi G. kaže: Pogledaj post
yep. i objasnjeno zasto takvo sto nije bila praksa, da zene nisu ratovale ili bile zajedno sa muskima, nego su M i Z bili odvojeni. i iz ocitiith razloga, jel razumijes ti sto ljudi pisu tu?


ako ne pitaj nekog da ti objasni

toliko o tome.

(summary: ZATO su tada imale losu reputaciju, nismo ju im mi tu dali)

.

Kao što za talibane lošu reputaciju imaju djevojke koje idu u školu? A katastrofalnu reputaciju imaju djevojke koje idu u isti razred sa dječacima.

Isto ako lošu reputaciju imale su djevojke u 19. stoljeću koje su se željele školovati na tlu Europe.

Ili, su, recimo, lošu reputaciju imale djevojke koje su, zamisli, nosile hlače.

Reputacija, inače, ovisi o moralnim normama društva.

Ili o zlim, pokvarenim jezicima.

U tvom slučaju riječ je o ovom drugom.
mravac8 is offline  
Old 15.07.2017., 18:10   #98
Studija nije radjena u RH. Desno i lijevo moze znaciti prilicno razlicite stvari kod nas i u SAD-u. Iako i kod njih, posebno u zadnje vrijeme, ima dosta religijsko-populisticke desnice ipak to desno i dalje u dobrj mjeri zadrzava specificnu ekonomsku platformu koju ima logike podrzavati ako si imucniji (manje poreza, fleksibilnije trziste itd). Nagadjao bih da gadjaju na glasacki bazen vise klase sa ekonomskim, a nize klase sa populistickim protekcionistickim forama. Kod nas medjutim to nema gotovo nikakve veze sa ekonomskom politikom, tu svi nekako bauljaju izmedju kupovanja socialnog mira i trzisne orjentacije (ne razunajuci rodjacke tajkunske odnose...).

Imali smo i lokalna istrazivanja ako se ne varam, koja bas i nisu lokalnu nam drzavotornu desnicu pokazala u tako dobrom svjetlu
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 15.07.2017., 19:47   #99
Quote:
U tvom slučaju riječ je o ovom drugom.


tebi netko treba za prepucavanje, pa dosla na forum.hr, ha? a gle, sex je kazu dobar za to ( for realise pent up frustracija). ili trcanje u krug par puta. ili nesto slicno,

moze i skakanje na mjestu.


.

Zadnje uređivanje Gigi G. : 15.07.2017. at 20:17.
Gigi G. is offline  
Old 15.07.2017., 20:12   #100
Quote:
Gigi G. kaže: Pogledaj post
there, there cheer up.

i ni ti, please ne gnjavi ljude po temama, jedno za drugim sa trolersko glupavim ad hominem. moze?

ali fakat...dodju uvijek iste, dvije tri njih (valjda pred menopauzom pa drmaju hormoni, sto li) sa ad hominemom i kao da snimaju di na koga mogu naskociti (sa ad homom jel), da vec je postalo predvidljivo.
Ok, vratimo se onda na temu.

Članak govori o tome da lijepši ljudi lakše dolaze do posla i da više zarađuju.

Dakle, na neko radno mjesto, recimo knjigovođe, natječu se dvije žene. Posao će dobiti ljepša.

Isto je i kada su muškarci u pitanju - na radno mjesto pravnika u tvrtcu natječu se dva muškarca. Posao će dobiti ljepši.

Takav način biranja zaposlenika može se svidjeti samo najlijepšem muškarcu i najlijepšoj ženi na svijetu.

Svi ostali mogu se naći u neželjenonj poziciji onog ružnijeg. Zamisli, natječeš se za posao do kojeg ti je stalo i posao dobije druga žena samo zato što je ljepša od tebe.

Drugo što članak govori je da ljepši ljudi zarađuju više. Pa ti se tako može dogoditi da tvoja kolegica na poslu ima veću plaću od tebe samo zato što je ljepša.

Dakle, tu su ljepši ljudi u prednosti.

Slijedeće što članak govori da ljepši ljudi upravo zato što zarađuju više manje skloni promjenama u društvu. Dakle oni su desničari.

I tu leži njihovo prokletsvo. Naime, sve se mijenja, ljudska povijest povijest je promjena i desničari su uvijek na gubitku. Oni uvijek gube, promjene se ne mogu zaustaviti. Današnji *konzervativci* su za svoje djedove super liberalni, toliko liberalni da im se djedovi okreću u grobovima.
mravac8 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:56.