Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.06.2007., 21:00   #81
Quote:
aiva kaže: Pogledaj post
hello svima
ja sam planirala upisat XVI., al više nisam sigurna, sad se dvoumim između nje i VII. sestra mi ide u XVI. i prošle godine se ubijala od učenja da bi imala 5 (sad se malo opametila .
svi njezini frendovi iz škole mi kažu da sam luda ak se upišem u tu "elitnu" gimnaziju
ja više zbilja neznam, sve više mislim da ću u 7. jer mi tam frendice idu.
ali za 7. neznam dal ću moć izabrat njemački kao početni (sad ga imam kao glavnog) zato jer fakat neznam niš, ni kojeg je člana Haus (die ili das )
a u 16., koliko znam, se može uzet kao početni.
želim znat jel svima tak teško u 16. ko ovima s kojim sam pričala (za 7. sam pak čula da skoro svi imaju 5, što isto baš i nije dobro, da je prelagana-zbog upisa na faks)
ak ima netko rješenje ili barem malu pomoć u odabiru škole...bila bih zahvalna
gle, XVI. fakat JE teška škola i to sve, al zato ima ekipe koja je super. a u sedmoj kolko sam skužila idu sve neki snobovi i neki nedostižni. mislim, i XVI. je također puna snobova, al to su bar prikriveni snobovi koliko mogu bit. a za sedmu nisam baš čula da je lagana, štoviše...i XVI. nemoj upisivat napredni njemački ako niš ne znaš, vjeruj, temeljeno na vlastitom iskustvu, nećeš uopće moć pratit, nit ćeš išta znat, samo ćeš problema imat.i to gadnih. dobra je jukićka, al se mora jaaaaaako dobro znat i mnogi ne uspiju ispunit te kriterije
ajvaar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2007., 21:20   #82
mislim da moras odluciti jel ti prioritet znanje i ucenje ili ocjene,pa kasnije ucenje...u XVI. ces se na(m)ucit,ocjene ti nece biti najbolje,no imat ces znanje s kakvim ces se moc upisat na faks..da se pohvalim-od moje generacije-prosle godine-moj cijeli razred je upisao zeljeni faks...SVIH 28!!!
u VII. je lakse,tamo ljudi bez nekih tezih problema prolaze s 5,vise od pola razreda zna s 5 proci...mozes i tamo steci takvo znanje,no mislim da ces to postici na vlastitu inicijativu,dok te u XVI. vise profesori natjeraju da ucis,pa nesto i ostane
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2007., 21:34   #83
Quote:
cabrona kaže: Pogledaj post
išla i ja u 16. i zgadila mi se iz samo jednog,al jednog jedinog razloga(hint-profesor iz hrvatskog )
e, znam da si ovo odavno napisala al moram komentirat! da...taj naš dragi profesor. baš sam prije jedno sat vremena odgovarala kod njega jer samo iz hrv imam sulje... on i pitanja u testu (koji je književnik izdao neku lijevu knjigu prije500god??!! ko je izvanbračno dijete neke plemkinje??!! koji će mi to k.. u životu?)
lussaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 20:53   #84
Ove godine se upisujem u 16. i što se škole tiče... zanima me... di se u toj školi nalazi dvorana?? dal je uopće ima ? kad sam bio na danima otvorenih vrata, strpali su nas u neki malo sobičak i ravnatelj se pol ure ispričavao kak mu je žao da smo u toj maloj sobici jer se u drugoj nekaj pokvarilo bla bla niš ga nisam čuo od gužve koja je bila... i svi smo skapavali od vrućine... pa onda, jel ima te dvorane negdje ili ne? i jel se to meni samo čini ili se igralište vani dijeli s 2 i 7???
DarkyeD is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 20:56   #85
ima dvorana mala ali postoji
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 21:06   #86
Hvala ti, i još nešto... već su pričali o tome kako se vrata zatvaraju kad počne sat... neki govore da se zatvaraju neki da ostaju otvorena... što je sad na kraju? mislim, meni je totalno glupo da oni zatvaraju vrata... neopravdani sat je učenikov problem, ne od profe, i mi to trebamo riješit... jer mislim, što se boje da im ne pobjegnemo zauvijek pa nas tako drže?
DarkyeD is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 21:08   #87
u moje vrijeme su bila otvorena
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 21:23   #88
zatvarala su se pred kraj mog skolovanja
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 21:39   #89
XVI. gimnazija

Evo razmišljam o toj školi, imam 59 bodova, znači bez frke upadam, ali me brine, jel OK škola, kakva je dvorana i glupo mi je kaj u razredu od 30 učenika ima 4, 5 dečkiju, znači sve cure. A ja inače nisam pederkast pa da se družim s curama. I zanima me jel tko tamo išao?
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 22:47   #90
Quote:
DarkyeD kaže: Pogledaj post
Hvala ti, i još nešto... već su pričali o tome kako se vrata zatvaraju kad počne sat... neki govore da se zatvaraju neki da ostaju otvorena... što je sad na kraju? mislim, meni je totalno glupo da oni zatvaraju vrata... neopravdani sat je učenikov problem, ne od profe, i mi to trebamo riješit... jer mislim, što se boje da im ne pobjegnemo zauvijek pa nas tako drže?
da..prvo ti čestitam na odabiru gimnazije,jer stvarno nisi pogriješio..

onda..vrata...one tete s porte unutarnja vrata zatvaraju kad recimo mi imamo popodne školu,a klasičari ujutro ili obrnuto,pa se stvara gužva,pa zatvaraju ta vrata i ne puštaju nikog unutra..
a ta vrata također zatvaraju i tijekom satova,al kad ideš van,otvore ti...
a vanjska vrata ostaju uvijek otvorena..
xxx_grl_xxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 23:01   #91
e ta tema ti več postoji...
al evo da ti odgovorim.
ja idem tam u školu,završila sam prvi (bivši prvašić )
škola ti je zakooon,ekipa je najboljaa dečki ti se večinom udruže,dakle imaš frendova dosta......
to ti je najmanji problem.
sad ovisi koje profače imaš,neki znaju biti zajebani...
kad se upišeš stavi popis profača pa ti kažem kakvi su.

a fkt,upiši se u 16.,ja isto nisam bila sigurna u tu školu,al nisam požalila kaj sam se upisala.
ak dnevno otvoriš knjigu po pol sata,ko što sam ja,nije problem.(nisu svi isti al smatram da minimalnim učenjem možeš izvuč dvojku)
prošla sam s 4 bez veče muke,a kak su svi meni pričali da je to užasna škola i sve ja sam mislila da ću past razred,al ono kažem škola je super.
xxx_grl_xxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 04:53   #92
isusek....sutra su upisi....a mene je taaaaaaako strah...
bila sam 100% sigurna u 16. a sad sve ovo kaj sam čula...dan prije upisa ja više nisam sigurna...uopće....
i rekla mi je cura koja ide tam da je prvih mjesec dana svima bio takav užas i da su se svi htjeli ispisat i da nikom nije bilo dobro...a da se s vremenom jednostavno navikneš...
al ja sam se u osnovnoj dosat namučila i misla sam se u srednjoj malo pustit a sad će ispast da ću tam morat još duplo učit....
još kad sam za žohare čula mrak mi je pao na oći....
i taj njemački...u osnovnoj sam ga učila 5 godina....ali iskreno...nemam blagog pojma....a stara mi neda da idem na početni njem a i meni se čini glupo...jer u osnovnoj sam taaaako teško tu četvorku iz njem. izvukla....užasno sam nesnalažljiva kad treba razgovarat na njem...odjednom se ničeg nemogu sjetiti....i jako mi slabo ide i ko konj sam se namučila s tim a još uvijek pojma nemam....i nemate pojma kako me strah tog njem...kaj da radim?
pomagajte ljudi...ima još jako malo vremena...

p.s.-jel žena u žutim tajcama koju sam vidla u školi neki dan kad sam išla razgledavat slavna "barbie"???
__________________
bitch mode on.....
tanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 06:02   #93
e a kaj u 16. nema zajebancije???
a i brijem da će mi biti ful čudno bez dečkiju.....
a i profesori nisu neš prezabavni....
a da ja ipak u sedmu idem??
ljudi pomagajte...
__________________
bitch mode on.....
tanny is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 12:15   #94
Quote:
tanny kaže: Pogledaj post
isusek....sutra su upisi....a mene je taaaaaaako strah...
bila sam 100% sigurna u 16. a sad sve ovo kaj sam čula...dan prije upisa ja više nisam sigurna...uopće....
i rekla mi je cura koja ide tam da je prvih mjesec dana svima bio takav užas i da su se svi htjeli ispisat i da nikom nije bilo dobro...a da se s vremenom jednostavno navikneš...
al ja sam se u osnovnoj dosat namučila i misla sam se u srednjoj malo pustit a sad će ispast da ću tam morat još duplo učit....
još kad sam za žohare čula mrak mi je pao na oći....
i taj njemački...u osnovnoj sam ga učila 5 godina....ali iskreno...nemam blagog pojma....a stara mi neda da idem na početni njem a i meni se čini glupo...jer u osnovnoj sam taaaako teško tu četvorku iz njem. izvukla....užasno sam nesnalažljiva kad treba razgovarat na njem...odjednom se ničeg nemogu sjetiti....i jako mi slabo ide i ko konj sam se namučila s tim a još uvijek pojma nemam....i nemate pojma kako me strah tog njem...kaj da radim?
pomagajte ljudi...ima još jako malo vremena...

p.s.-jel žena u žutim tajcama koju sam vidla u školi neki dan kad sam išla razgledavat slavna "barbie"???
a da,to je istina..prvih mjesec dana sam samo smisljala kak da pobjegnem iz skole...stvarno je uzasno,al kasnije se tako naviknes da vise i ne pomsilis na to
joj,ti zohari,ma niko ih nikad nije vidio,samo nemojte piti nis iz automata i sve kul
a njemacki,ako stvarno,realno nisi sigurna u svoje znanje i smatras da bi bilo bolje ici na pocetni,ucini to...jukicka je na naprednom relativno stroga zena,tjera da se puno radi,puno pita,ali zato znas sve,ali SVE...a objasni majci svojoj da je bolje da ipak ides na pocetni nego da se mucis s naprednim..(zena nema problema s rusenjem )
p.s-ono vjerojatno je barbie
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 12:17   #95
Quote:
tanny kaže: Pogledaj post
e a kaj u 16. nema zajebancije???
a i brijem da će mi biti ful čudno bez dečkiju.....
a i profesori nisu neš prezabavni....
a da ja ipak u sedmu idem??
ljudi pomagajte...
ne,u 16. ljudi samo uce,ne izlaze i non stop pricaju na stranim jezicima neke cudne fore koje samo oni razumiju...joj daj -skola ko skola...
ima deckiju,novije generacije sve vise...
a sad ako ti trazis izlike za ne ici u 16,e to je vec druga stvar
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 13:00   #96
Jel dobijam dodatna dva boda za dva strana jezika, ako uzmem početni njemački?
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 13:15   #97
Quote:
Perko-Serko kaže: Pogledaj post
Jel dobijam dodatna dva boda za dva strana jezika, ako uzmem početni njemački?
ne znam,ja sam davne 2002. dobila za napredni
petraaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 13:25   #98
A koliko se mora imati minimalno bodova da bi se upisalo? Jel se tko prošle godine mogao upisati s 57 bodova?
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 13:26   #99
I jel ima malo življih ljudi koji rade sranja ili ću sve morati sam?
__________________
Što više znam, to više znam da ne znam...
Perko-Serko
Perko-Serko is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 13:36   #100
imam pitanje jel bolja 16. il gornjogradska...neš mi frendica sere da neće upast u gg. pa će ić u 16,a ja uvijek mislila da je 16. bolja
padmé_amidala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.