Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2007., 02:23   #61
a koja je kao najotkacenija ekipa?
Dark-igor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 16:53   #62
Quote:
super_sonic kaže: Pogledaj post
oho..onda te znam skattemus,tebi je perša bila raska?? meni je sad..ajoj
Wow, vidim tu ima puno klasičara, lijepo. ja sam isto klasična, drugašica sam, raska mi je Rakamarićka, a iz kemije nam je Milićka i imamo problema s njom velikih.
°°mirna°° is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 16:54   #63
Uglavnom, samo neka ona upiše klasičnu, društvo je predobro i prezadovoljna sam općenito tom školom. Jedino što me smeta je to da se previše očekuje od prirodne grupe predmeta(s obzirom da je škola klasična) i najviše s tim predmetima učenici imaju problema u našoj školi. ja npr. jedva prolazim matematiku(ali ja općenito nisam baš lumen za te predmete pa nije bitno )
°°mirna°° is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 17:20   #64
Jel ima koga da je išao ili ide u NKG u Zagrebu? Ja sam 4. razred i prilikom upisa sam dvoumio oko toga dal da se upišem u klasičnu, ali sad mi stvarno nije žao jer sam dobio izvrsno znanje. Svi koji žele u klasičnu, samo naprijed!
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2007., 22:16   #65
Ja razmišljam o tome da li da idem u klasičnu ili opću . Zanima me je li razlika samo u grčkom i lat. ili ima još razlika . Ako ima netko tko pohađa klasičnu neka podijeli dojmove . Kakvi su profesori ?
bee* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2007., 21:58   #66
profesori su uglavnom ok(većina,naravno,uvijek ima iznimaka).moji su svi npr super,možda 2 ne valja.. da,imaš lat.i grč.sve 3 godine,ali mislim da su oko toga previše raširene predrasude-da je teško,dosadno,da ih nema smisla učit jer su "mrtvi jezici"... itd. naravno da će ti biti zanimljivije i lakše ako si išla u klasičnu osnovnu,ali postoje i razredi ponavljača.društvom ćeš biti zadovoljna također.. ma,klasična je zakon,meni sad žao kaj smo najstariji na školi
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 21:48   #67



pomoć ljudi iz pazinskog kolegija...
zanima me ako ima netko tko boravi u domu uz klasničnu gimnaziju???
kako je org slobodno vrijeme?ima li vremena za odlaske do grada?koliko dugo traju?kakva su pravila u domu?ekipa?odgajatelji???
 
Odgovori s citatom
Old 17.06.2007., 21:54   #68
Quote:
hopelessgirl kaže: Pogledaj post
ja bi u klasičnu. ali u zadru je jedino nadbiskupska klasična, a to mi je malo u toj bi morala ići na vjeronauk, jeli? nebi mogla na etiku?
drago dijete..u svakoj klasičnoj MORAŠ učiti vjeronauk..pa zato i je poluprivatna šk. (pola država..pola crkva) ja evo idem..u franjevačku klasičnu gimn. u SB-u ...i odlično mi je!!!
__________________
Sve nevolje dolaze na krilima, @ odlaze vukući noge...!
mala-slavonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 20:09   #69
Quote:
mala-slavonka kaže: Pogledaj post
drago dijete..u svakoj klasičnoj MORAŠ učiti vjeronauk..pa zato i je poluprivatna šk. (pola država..pola crkva) ja evo idem..u franjevačku klasičnu gimn. u SB-u ...i odlično mi je!!!
MORA se uciti vjeronauk? pa ja ne vjerujem u boga
al koliko sam ja skuzila u krizanicevoj mozes uzet etiku
kuharica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 20:49   #70
Quote:
kuharica :) kaže: Pogledaj post
MORA se uciti vjeronauk? pa ja ne vjerujem u boga
al koliko sam ja skuzila u krizanicevoj mozes uzet etiku
pa ne mora se u svakoj klasičnoj uzeti vjeronauk kakve su to bogomoljačke gluposti

u križanićevoj slobodno moš uzet i etiku kao i u svim drugim klasičnima osim ako nisu neke nadbiskupske tj popovske i tak dalje
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 21:10   #71
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
pa ne mora se u svakoj klasičnoj uzeti vjeronauk kakve su to bogomoljačke gluposti

u križanićevoj slobodno moš uzet i etiku kao i u svim drugim klasičnima osim ako nisu neke nadbiskupske tj popovske i tak dalje
A koja je još osim Križanićeve i one privatne u Zg-u da nije nadbiskupska, ili kak ti kažeš popovska?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 21:16   #72
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
A koja je još osim Križanićeve i one privatne u Zg-u da nije nadbiskupska, ili kak ti kažeš popovska?
joj to ne bi znala jer me iskreno i ne zanima ali kao sto rekoh ne trebas u svim klasičnim gimkama učiti vjeronauk i to je to.
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 21:44   #73
Quote:
emergence kaže: Pogledaj post
joj to ne bi znala jer me iskreno i ne zanima ali kao sto rekoh ne trebas u svim klasičnim gimkama učiti vjeronauk i to je to.
E pa, budući da su sve klasične gimnazije u RH, osim Križanićeve i privatne u Zg, nadbiskupske, isusovačke i sl. u njima je vjeronauk OBAVEZAN.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 22:05   #74
ukljucujuci i moju-Salezijansku gimnaziju...
da se opet upisujem,ponovno bih nju odabrala...iako mi je u prvom razredu bilo malo frkovito
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 18:35   #75
upisat cu se u klasicnu,pa moram pitat kakvi su profesori

iz povijesti,njem,tal,eng.,matematike,kemije,fizike.. .?

kuharica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 18:52   #76
Quote:
kuharica :) kaže: Pogledaj post
upisat cu se u klasicnu,pa moram pitat kakvi su profesori

iz povijesti,njem,tal,eng.,matematike,kemije,fizike.. .?

kak je ovo zabavno odgovarat dakle.većina prof.koji meni predaju su ok,a i za ostale znam da su dobri.svi osim pauknerice i rakamarićke,ali to je matematika,a općepoznata stvar je da su sve koma.. no ako budeš redovito učila,znači ne 2 dana prije testa,sve će bit ok
pov-moli boga da dobiješ kapetanovićku.legenda osim toga,kod ovih ostalih pišeš godišnji test
njem-čutura je bolja.meni predaje hadža,nju svi mrze,vidjet ćeš zašto.
eng-jedna( dundovićka) je grozna,isto pišeš godišnji i to užasan,vlahovićka je dosadna i ništa nećeš naučit kod nje,najbitnije je da joj se pokoravaš and that' s it..
kem-ah,kemija perša(moja raska inače) ti je bolja jer je kod nje lakše,ali užasno neorganizirana.sve moraš sama radit.ali ako te to tješi,nine teško imat 2 il više.jedina osoba koja je kod nje imala 1 sam bila ja,i to u 1.raz na polugodištu kad sam slomila nogu pa me nije bilo u šk a imala sam samo jednu kulju iz 9.mj,,aah
fiz-joj šteta,sad knezović odlazi,a on je bio zakon..kod njega bi sat prije dobila iste zad ko na testu.. a pavićka je ok samo zato kaj kod nje bez problema možeš imat 2 ako odgovaraš teoriju,ali za višu ocjenu moraš riješit zadatke..teške zadatke
ak vas još šta zanima,pitajte!
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 19:02   #77
ma mene jedino brine da mi mat,fiz i kem ne budu prelagane s obzirom da je to ipak klasicna.nadam se da se i tomoze dobro naucit.i kako se organiziraju raz.po jezcima kad ima vise jezika od razreda ?
kuharica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 19:10   #78
ohoho,ne brini,neće ti sigurno biti prelagane to ti je najmanji problem.. a ovak,raspoređuju te u razredima baš po odabiru jezika,pa se miješate s ostalim razredima-recimo,možeš imat prvi jezik skupa s b razredom,ako u njemu ima dosta ljudi kojima je isti jezik kao i većini iz vašeg.malo komplicirano
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 19:14   #79
Quote:
super_sonic kaže: Pogledaj post
ohoho,ne brini,neće ti sigurno biti prelagane to ti je najmanji problem.. a ovak,raspoređuju te u razredima baš po odabiru jezika,pa se miješate s ostalim razredima-recimo,možeš imat prvi jezik skupa s b razredom,ako u njemu ima dosta ljudi kojima je isti jezik kao i većini iz vašeg.malo komplicirano
ok,sad se brinem da li ce biti preteski salim se
znaci,vjerojatno ce mi svi u razredu imat isti 1.jezik (eng)a 2.cu mozda imat s drugim razredima?
ugl,hvala na pomoci
kuharica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 19:17   #80
tako nešto,ali 1.jezik ćeš isto imat s drugim razredima,nema ti to veze.kod mene recimo pola nas ima eng kao 1.,trećina franc.,malo više,i njih par njemački..
nema na čemu.. sretno
super_sonic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.