Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Pogledaj rezultate ankete: Mislite li isto?
Da, već je prekasno za išta učiniti. 44 21.36%
Nikad nije kasno, vjerujem u promjenu svijesti. 67 32.52%
Čekam nešto, ali ne znam što. 44 21.36%
Vjerujem i u mogućnost realnog otpora. 51 24.76%
Glasovatelji: 206. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2007., 15:22   #41
to je bio džinovski frizbi.
Bog ga je bacio s neba. (hvala Jackrabbitu)

svatko tko to bude dovodio u sumnju je budala i djeca će mu natraške hodati.
__________________
.

Zadnje uređivanje Endimion17 : 19.02.2007. at 16:33. Reason: ispravak dogme
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 16:31   #42
I Bog ga je bacio.

Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 18:34   #43
Jel zna itko o padu NLO u rusiji išta?
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 19:51   #44
nlo

Quote:
Al Rassan kaže: Pogledaj post
Jel zna itko o padu NLO u rusiji išta?
Dal misliš na ono u Sibiru 1908 ili nešto drugo.Naime 1908 dogodila se snažna eksplozija u centru Sibira a svijetlost se vidjela po cijeloj Europi.Nagađa se da je to možda bio i asteroid na nisu pronašli nikakve materijalne dokaze.A u okolici se osječa veča količina nuklearnog zračenja.
1972 dogodio se još jedan susret sa vanzemaljcima kada su se petorica ljudi vozila automobilom nedaleko od Volgograda.Odjednom se motor ugasio i prišla im je svjetleča letjelica.Poslije su ih svakog zasebno ispitivali i svi su dali iste iskaze.
za to znam...neznam o ćemu očeš znati,sigurno ih je bilo jako puno....
blackrider is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 13:21   #45
Quote:
blackrider kaže: Pogledaj post
Postoje li ili ne?pitanje je sad!!!Nema baš true dokaza ali baš me zanima postoji li area51 ili je to samo legenda.
NLO je Neidentificirani Leteći Objekt, dakle svaki leteći objekt koji nije identificiran. Dakle NLO-i postoje. Pitanje je što su, a ne da li postoje.

Postoji i Area 51. Što tamo ima je ono što je zanimljivo.
__________________
I'm just preparing my impromptu remarks.
ice41000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 13:38   #46
NLO i alieni su mi već postali tako otrcani i dosadni...
Mislim.. analiziraju se mrlje na slikama, oblaci, ulična rasvjeta, lens flare fa fa faf...

Usrdno se nadam da je sve ovo konsenzusna stvarnost i da će ti glupi NLO prestati postojati ako ljude prestane boliti kukuku za njih...
Aerial_51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 15:56   #47
Quote:
blackrider kaže: Pogledaj post
Dal misliš na ono u Sibiru 1908 ili nešto drugo
To je Tunguška eksplozija i ne mislim na to,mislim da su i oni imali svoj Roswell.
__________________
Stara narodna kaže: Nije majka klela sina što se kladio, nego što se vadio!
Al Rassan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:04   #48
Bas sinoc bio neki dokumentarac o NLO-imai prikazane novootkrivene fotografije iz '47 koje po mogucnosti bacaju svjetlo na neke nerazrijesene stvari oko vidjenja Kennetha Arnolda. Kako znamo, Arnold je jednog lijepog suncanog dana sa svojim malim avionom letio iznad savezne drzave Virginije i na nekoj udaljenosti od ca. 5 km (ne znam egzaktno) uocio oko 9 letecih svijetlecih i brzo se kretajucih neidentificiranih objekata koje je on kasnije nazvao "leteci tanjuri". Odatle i naziv. Navodno su tako brzo preletjeli da bi jednom avionu iz onog doba trebalo oko sat ili vise. Ali ono sto on najvjerovatnije nije znao i ono sto snimke (u boji) pokazuju jest da je am. vojska vec tijekom 2. svj rata eksperimentirala s nekim ultra-modernim avionima koji imaju samo krila i izdaleka doista izgledaju kao klasicni UFO. Imaju sjajnu povrsinu, krecu se jako brzo, i nemaju klasican izgled aviona. To je moglo mozda biti ono sto je tog dana Kenneth Arnold vidio, ali mozda i ne. Uglavnom, to mozda objasnjava samo nestop ali ne isve. To ne objasnjava brojna vidjenja ljudi po cijelom svijetu, pa cak i dan danas.
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:19   #49
Ovak yeti gleda na tu temu. Noc je, nebo cisto ko suza, i jos si negdje na moru. Kolko zvjezda ,ha? Idemo dalje, na netu si , citas o svemiru, kolko galaksija ,ha? pitas se dal ima kraja, neznas ,ha? E sad, jel moguce da samo nase Sunce ima hebeni planet koji vrvi zivotom? Po ludom yeti-ju ima zivota u Svemiru kolko ga ima raznovrsnog na Zemlji, i zaklaj onda ne bi leteli neki napredniji u tanjurima iznad zemlje, isto tak ko i kad je onaj kit zaluto u Temzu bogte! Yeti je malo pijan al ekipa "na rubu" bu ga valjda razmela lol! Pozdrav!

PS Ak bash ocete negdje je bila 1991-1992. Yeti je imo otprilike 8-9 godina, a dogodilo se na prostenju, Remete! Secem sa starcima i u jednom trenutku, kak ne znam kaj bi pametno videl medju onim babama fanaticima, pogledam u nebo i ono na otprilike 1 km , mamu ti, objekt, tamno sivi, srebrni, metalni sa nekim crvenim dodacima u vidu sara na sebi! Boga ti, stoji na mjestu, ne mrda, a velik, sad bi reko bar 35 m u promjeru! I reko ti ja starom za to i stari na dupe pao skoro! Vidla i stara! NAPOMENA: Yeti i njegova family nema nikakvih bolesti u vidu psihe niti su preci za koje se zna bili ludi. Ja josh dan danas neznam kaj je to bilo! Padalo mi je na pamet da je to mozda kakva bespilotna let. napravljena ljudskom rukom, al onak po srcu cisto sumnjam! Nije bilo nikakvog zvuka- u vidu mlaznog aviona kad prolijece. Vidjelo se jasno, zbog same velicine objekta, da je to LETJELICA! nikakav met. balon ni nis slicno.
Yeti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:26   #50
a mozda su u biti nlo i te price o vanzemaljcima izmisljene kako bi se ljudi s njima zabavljali i kako bi im se skrenula pozornost s pravih vanzemaljaca u ljudskim oblicjima koji vladaju na zemlji ))
plavushazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:42   #51
Mozda
Yeti is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 17:01   #52
Quote:
Yeti kaže: Pogledaj post

PS Ak bash ocete negdje je bila 1991-1992. Yeti je imo otprilike 8-9 godina, a dogodilo se na prostenju, Remete! Secem sa starcima i u jednom trenutku, kak ne znam kaj bi pametno videl medju onim babama fanaticima, pogledam u nebo i ono na otprilike 1 km , mamu ti, objekt, tamno sivi, srebrni, metalni sa nekim crvenim dodacima u vidu sara na sebi! Boga ti, stoji na mjestu, ne mrda, a velik, sad bi reko bar 35 m u promjeru! I reko ti ja starom za to i stari na dupe pao skoro! Vidla i stara! NAPOMENA: Yeti i njegova family nema nikakvih bolesti u vidu psihe niti su preci za koje se zna bili ludi. Ja josh dan danas neznam kaj je to bilo! Padalo mi je na pamet da je to mozda kakva bespilotna let. napravljena ljudskom rukom, al onak po srcu cisto sumnjam! Nije bilo nikakvog zvuka- u vidu mlaznog aviona kad prolijece. Vidjelo se jasno, zbog same velicine objekta, da je to LETJELICA! nikakav met. balon ni nis slicno.
Eh, yeti nemas pojma koliko si pogodio. Upravo to skoro identicno se i mnei dogodilo. Nevjerovatno, ali vecina detalja stima. Godine, vrijeme, izgled objekta, njegova velicina i ponasanje. Upravo tako. Ne pricam o tome puno, jer tko bi mi ionako vjerovao, ali sad kad si spomenuo nisam mogao a da ne komentiram. Naime, ovaj objekat koji sam ja vdio nisam vdio sam nego je jos bilo dosta klinaca, vrsnjaka, i prolaznika. Bila je isto vecer i odjednom je naletio i stao nad nama, a mi k'o skamenjeni. Ja gledam gore, pa malo dole u ostale, pa opet gore. A ona svjetla... k'o na vasaru. Crvena, plava, zelena, zuta. Nesto je*eno najcudnije sto sam ikad vidio. I upravo zato jer si nisam mogao objasniti sto je (ni do danas) ostalo je zabiljezeno u mom sjecanju. Nevjerovatno iskustvo, zar ne?
Jackrabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 20:43   #53
NLO u Rovinju




divlja zvijer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 20:57   #54
looking good.
__________________
"This is the true joy in life, the being used for a purpose recognized by yourself as a mighty one; the being a force of Nature instead of a feverish selfish little clod of ailments and grievances complaining that the world will not devote itself to making you happy. - Shaw, G. B."
MoW is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 20:57   #55
Jebote, svaki dan neki NLO, kako ja ne vidim nikada ni jednoga.

di je nlo na toj slici?
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 21:02   #56
mislim da je to ipak ptica. preblizu je kameri, previše je kontrasta i stoga premaleno.
također, lijepo se vidi kako je neki zrakoplov prošao kroz područje gdje je kondenzacija bila otežana ili nikakva.
nice photo, yes.

inače, mislim da samo vojska ima pravo nešto prozvati NLO-om. nisam siguran...
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 21:15   #57
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
mislim da je to ipak ptica. preblizu je kameri, previše je kontrasta i stoga premaleno.
također, lijepo se vidi kako je neki zrakoplov prošao kroz područje gdje je kondenzacija bila otežana ili nikakva.
nice photo, yes.

inače, mislim da samo vojska ima pravo nešto prozvati NLO-om. nisam siguran...
Ptica je na dnu slike, ovaj objekat je daleko od kamere, u istoj su minuti snimljene četiri slike i objekt se vidi samo na ovoj.
Slike su nastale snimanjem zalaza sunca i aviona u pozadini sa terase, a NLO je jednostavno uletio u kadar.
Mislim da svatko može nešto nazvati i prozvati NLO ako nezna što je to.
divlja zvijer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 21:17   #58
Hmm, smeta mi ova sunjara, ali mi se cini koda ona mala grupica desno lovi ovu vecu lijevo. A, pa da, igraju lovice.

__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 21:26   #59
[QUOTE=Dungeon Keeper;8353046]Hmm, smeta mi ova sunjara, ali mi se cini koda ona mala grupica desno lovi ovu vecu lijevo. A, pa da, igraju lovice



Ide tebi taj photoshop
divlja zvijer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2007., 21:26   #60
Nikakav fotoshop.
__________________
Wtf? :-O
Dungeon Keeper is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:17.