Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2014., 22:08   #4501
Može preporuka za neki lijep nude sjaj ali da nije puno svjetlucav.
Do sada sam ig 6 kupila ali niti jedan mi nije ono što želim.
Puno njih mi baca na narandžasto a to mi se ne sviđa.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 09:20   #4502
Jesi probala essence nude mood sjajilo
amy55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2014., 23:02   #4503
Mislim da nisam.
Hvala ti pogledat cu.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 15:08   #4504
Kakva su Chanel sjajila? Trebalo bi mi neko prozirno, ali bez šljokica.
Rachellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 12:49   #4505
Chanelov 164 Plaisir je na usnama skroz proziran i nema šljokice, ali mi se u odnosu na ostala Levres Scintillantes sjajila čini malo ljepljivije.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 14:35   #4506
Hvala A postojanost?
Rachellina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 18:44   #4507
Ovo prozirno srednja, a sa šljokicama stvarno dobra postojanost.
Ima i bez šljokica s malo gušćom teksturom, ali ostavljaju dosta boje i ona su isto solidno postojana. Ova skroz svjetla su staklasta i po meni se ta kvaliteta da naći za daleko manje love.
Bila je prije jedna Chanel linija Aqualumiere sjajila i ta su bila super (ostalo mi je još samo pola crvenog).
I imaju još i Rouge Allure Extrait De Gloss, ali oni dosta pokrivaju i daju boje (nema prozirnih koliko znam), ali su i od svih najtrajniji. Više su kao tekući ruževi.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 11:40   #4508
Jel postoji sjajilo za usne koje ne ostavlja tragove od poljupca odnosno koje se pokazalo kao najbolje u toj situaciji ( bezbojno ili ...) ?! Ako da, molim preporuku. ( Vjerujem u dobro upućene forumašice) .

lijepi pozdrav,
invisible38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 19:22   #4509
Djevojke, zar ne koristite sjajila? Nije mi to neobično, ali ja ih obožavam već godinama i bilo bi mi drago da ova tema malo oživi ili da napišete neku preporuku ako je imate
__________________
Mens sana in corpore sano. ♥
pupetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2016., 19:21   #4510
u zadnje vrijeme je naglasak na mat matt matte i sjajila i sve sto nije mat nekako pada u zaborav. sjecam se kad sam ful htjela sjajilo s ogromnim sljokama i mama mi kupila pupu, nakon toga vise nisam mogla nac takvo, jedino nasla givenchy i pljunula preko 150kn za sjajilo sad ih bas rijetko koristim. imam jedno dior i jedno kiko sjajilo i to je to. ne posezem bas previse za njima. proslo je njihovo vrijeme i cekamo da se vrati
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2016., 10:54   #4511
Quote:
MermaidMe kaže: Pogledaj post
u zadnje vrijeme je naglasak na mat matt matte i sjajila i sve sto nije mat nekako pada u zaborav. sjecam se kad sam ful htjela sjajilo s ogromnim sljokama i mama mi kupila pupu, nakon toga vise nisam mogla nac takvo, jedino nasla givenchy i pljunula preko 150kn za sjajilo sad ih bas rijetko koristim. imam jedno dior i jedno kiko sjajilo i to je to. ne posezem bas previse za njima. proslo je njihovo vrijeme i cekamo da se vrati
A znam da je prošlo njihovo vrijeme, ali ja ih i dalje volim i koristim i uvijek posežem za njima kad ne znam što bih sa make upom ili kad želim osvježiti look. Baš mi je žao da nema još nas sjajoljubaca
__________________
Mens sana in corpore sano. ♥
pupetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 10:36   #4512
Quote:
pupetta kaže: Pogledaj post
A znam da je prošlo njihovo vrijeme, ali ja ih i dalje volim i koristim i uvijek posežem za njima kad ne znam što bih sa make upom ili kad želim osvježiti look. Baš mi je žao da nema još nas sjajoljubaca
pupetta tvoj post na sto ste si danas kupili me je podsjetio da imam vec poduze na wish listi Clarinsov lip perfector. Koju nijansu si uzela? 6ica mozda? Dvoumim se izmedu 5 i 6. Koji si podton, kako izgleda na tebi, te gdje si kupila i za koju cijenu.
Hvala.
PetiteFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2016., 19:47   #4513
Quote:
PetiteFleur kaže: Pogledaj post
pupetta tvoj post na sto ste si danas kupili me je podsjetio da imam vec poduze na wish listi Clarinsov lip perfector. Koju nijansu si uzela? 6ica mozda? Dvoumim se izmedu 5 i 6. Koji si podton, kako izgleda na tebi, te gdje si kupila i za koju cijenu.
Hvala.
Uzela sam trojku, ali mama mi ima šesticu pa ti mogu poslikati swatcheve ako želiš. Svijetle sam puti (malo svjetlije od HM 51), neutralnog podtona. Zadovoljna sam kako djeluje, izgleda prirodno i ova boja na meni je lijepa bogata nude, dok šestica ima više smećkast odsjaj.
Sjajila su poprilično dugotrajna, jaaako ugodna na usnama i jednostavna za nanošenje. I mirišu fino
Kupila sam ga u Mulleru za cca 120-130 kn, ne mogu se sjetiti točnog iznosa. Ali u svakom slučaju je to dobra cijena za količinu jer se dobije 12 ml, a većina ostalih proizvođača nudi 6-8 ml.
__________________
Mens sana in corpore sano. ♥
pupetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 15:18   #4514
Trebam prijedlog za neko dobro/postojano sjajilo, po mogucnosti da ima za kupiti u dm-u, jer imam kupone za popust na gotovo svu njihovu dekorativu.

Ciljam na crvenkaste i roze tonove svih nijansi (osim bas bas drecavih) i nude.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 07:01   #4515
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Trebam prijedlog za neko dobro/postojano sjajilo, po mogucnosti da ima za kupiti u dm-u, jer imam kupone za popust na gotovo svu njihovu dekorativu.

Ciljam na crvenkaste i roze tonove svih nijansi (osim bas bas drecavih) i nude.
Deborah absolute lasting
Ima dva dijela. Prvi mat, drugi ulje.
Jako postojano.
Traje satima bez problema.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 14:34   #4516
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
Deborah absolute lasting
Ima dva dijela. Prvi mat, drugi ulje.
Jako postojano.
Traje satima bez problema.
Hvala
Vec sam i zaboravila da sam to trazila
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 19:56   #4517
Quote:
Điđe T. kaže: Pogledaj post
Hvala
Vec sam i zaboravila da sam to trazila
Tek sad vidim datum.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2019., 18:24   #4518
Postoji li sjajilo za usne u sticku? Mrzim ona pakiranja kao za tekući ruž. To mi je tako nepraktično i imam dojam da ću se zaflekati.

Danas sam kupila Catrice lip glow balm, jer mi je tester na ruci djelovao kao da bi taj balzam mogao poslužiti kao sjajilo. Međutim, sad doma na usnicama vidim da je to po efektu ipak pravi balzam, nikakvo sjajilo.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2019., 19:07   #4519
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Postoji li sjajilo za usne u sticku? Mrzim ona pakiranja kao za tekući ruž. To mi je tako nepraktično i imam dojam da ću se zaflekati.

Danas sam kupila Catrice lip glow balm, jer mi je tester na ruci djelovao kao da bi taj balzam mogao poslužiti kao sjajilo. Međutim, sad doma na usnicama vidim da je to po efektu ipak pravi balzam, nikakvo sjajilo.
Nije HG al sam ostala ugodno iznenadjena:
https://www.najolearibeauty.com/en/shine-vibes-lipstick
Bea28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2019., 19:24   #4520
Quote:
Bea28 kaže: Pogledaj post
Nije HG al sam ostala ugodno iznenadjena:
https://www.najolearibeauty.com/en/shine-vibes-lipstick
Zanimljivo, tnx!
Je li to kao u nekoj olovci?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.