Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2009., 18:34   #41
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Nego, nešto gledam (nema veze sa RNK Splitom) na sportnetu, i vidim da je Marsonia (nekad igrala u prvoj ligi) zadnja u trečoj ligi istok
Imaju čak 10 bodova manje od prezadnjega.Pa znali nešto što se dogodilo sa tim klubom?
Grad velik kao Slavonski Brod bi trebao imati bar drugoliaša, a uskoro će imati klub u 4. ligi
I Belišće kao dugogodišnji stabilni drugoligaš (i nekadašnji prvoligaš) je u banani, jedva iznad Marsonije na tablici.

Btw. i ja sam za preimenovanje teme.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 19:04   #42
bilo bi fora vidjet split i đakovo u 2. ligi! Đakovo mislčim da nije još imalo drugoligaša, a i tamo su vidim podijeljeni između Đakova i Croatie
gogykiryales is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 20:18   #43
Quote:
Lux kaže: Pogledaj post
Slavonac je iz sela sa 1000 ljudi i stadionom iste veličine, meni je normalno da sa takvim uvjetima nemaju što raditi u 1. ligi.
Da, nažalost stadion je loš, ali ništa drugo se nemože ni očekivat od kluba koji je ušao u 2. HNL prije dvije godine. A digli bi kvalitetu nogometa više nego neki Junak ili Solin.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 20:22   #44
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
A digli bi kvalitetu nogometa više nego neki Junak ili Solin.
Ja znam da je prirodno da navijaš za "svoje" al ovakva konstrukcija rečenice je debilna A i ruku na srce, ne vidini smisao tipkanja o tome pošto su šanse i jednog i drugog spomenutog kluba da uđu u 1 HNL nikakve
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 20:52   #45
Quote:
Mr.Ex.President-2007. kaže: Pogledaj post
u 2 ligi za 4 godine ? Teško. U kojoj su sad uopće ? 4 ? 5 ?
Mrtav klub. Šteta
Quote:
Mr.Ex.President-2009. kaže: Pogledaj post
Ja znam da je prirodno da navijaš za "svoje" al ovakva konstrukcija rečenice je debilna A i ruku na srce, ne vidini smisao tipkanja o tome pošto su šanse i jednog i drugog spomenutog kluba da uđu u 1 HNL nikakve
Do kvotanja (za dvi-tri godine ).
JATION is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 21:02   #46
Quote:
JATION kaže: Pogledaj post
Do kvotanja (za dvi-tri godine ).
Ala brale uništija si me
Daj mi samo bogati reci na šta se odnosi ovaj prvi kvot, pošto si sjebao kvot pa ne mogu preko linka doć do tog posta...
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 21:07   #47
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Ja znam da je prirodno da navijaš za "svoje" al ovakva konstrukcija rečenice je debilna A i ruku na srce, ne vidini smisao tipkanja o tome pošto su šanse i jednog i drugog spomenutog kluba da uđu u 1 HNL nikakve
Nevidim šta nije jasno. Slavonac je bolji klub od Junaka definitivno, nemožeš to nikako opovrgnuti, rezultati sve pokazuju. Samim time bi digli kvalitetu u prvoj ligi, jer smatram da, ako Junak (neka mi nitko ne zamjeri, uzeo sam ih beze za primjer) uđe u prvu, može biti novi TŠK, a Slavonac bi se ravnopravno nosio s većinom ekipe.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 21:14   #48
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Nevidim šta nije jasno. Slavonac je bolji klub od Junaka definitivno, nemožeš to nikako opovrgnuti, rezultati sve pokazuju. Samim time bi digli kvalitetu u prvoj ligi, jer smatram da, ako Junak (neka mi nitko ne zamjeri, uzeo sam ih beze za primjer) uđe u prvu, može biti novi TŠK, a Slavonac bi se ravnopravno nosio s većinom ekipe.
i za dvije sezone bio također novi TŠK! hehe...
gogykiryales is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 21:16   #49
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Ala brale uništija si me
Daj mi samo bogati reci na šta se odnosi ovaj prvi kvot, pošto si sjebao kvot pa ne mogu preko linka doć do tog posta...
Odnosi se na sexualni život čudnovatih kljunaša.

Drugi post na ovoj temi. Kad si tvrdija da Split do 2012. Jako teško može uć u drugu ligu. Kako sad tvrdiš da nikad neće uć u prvu. Jesan nešto krivo svatija?
JATION is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 21:28   #50
Quote:
Lux kaže: Pogledaj post
I temu bi zbilja trebalo preimenovati u 3. HNL.
Quote:
JATION kaže: Pogledaj post
Da se ova tema preimenije u 3. HNL? Vidin da nema teme, a glupo je imat temu samo za RNK Split.
Quote:
grifone kaže: Pogledaj post
Btw. i ja sam za preimenovanje teme.
evo, neka bude tako
Serse is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 21:31   #51
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Nevidim šta nije jasno. Slavonac je bolji klub od Junaka definitivno, nemožeš to nikako opovrgnuti, rezultati sve pokazuju. Samim time bi digli kvalitetu u prvoj ligi, jer smatram da, ako Junak (neka mi nitko ne zamjeri, uzeo sam ih beze za primjer) uđe u prvu, može biti novi TŠK, a Slavonac bi se ravnopravno nosio s većinom ekipe.
Nije jasan taj "rekla-kazala" argument.
Trenutno su bolji, točno za onoliko koliko tablica kaže i to je to, a tvrdit šta bi bilo u 1. HNL ligi je glupost, kao šta je glupost i tvrdit da bi klub1 bija 100% bolji od kluba2... Dobro kaže gogykiryales ko kaže da i jedan i drugi ne bi završili kao TŠK? Ima li uopće jamstva da se to ne može dogodit?

Quote:
JATION kaže: Pogledaj post
Odnosi se na sexualni život čudnovatih kljunaša.
Da kvotaš kako triba, ne bi te pita...osim ako ne misliš da znam svaki svoj napisani post od 2005. godine pa do danas?

Quote:
JATION kaže: Pogledaj post
Drugi post na ovoj temi. Kad si tvrdija da Split do 2012. Jako teško može uć u drugu ligu. Kako sad tvrdiš da nikad neće uć u prvu. Jesan nešto krivo svatija?
Inače, meni je ovo izvlačenje povijesti unatrag toliko....nakaradno da je to čudo jer je činjenica, da ja sad tebi, sebi ili bilo kome drugom krenem kopat po profilu, da bi se nakon par sati mog posla po vašim profilima mogli svi skupa kreveljit ok jutra do sutra količinom gluposti kojie danas, dakle u odmaku 2, 3, 4, 5 godina izgledaju smiješno.

Pa tako i danas taj moj post izgleda smiješno (posipam se pepelom), al ako imalo pratiš klub Split znaš da je to tada bila realnost. Kao šta je 2006 recimo bila realnost da je Hajduk luzerski klub kojem može pomoć jedino početak od nule. Samo ko je tada vjerovao u početak od nule? U privatizaciju? U prvo mjesto i niz od 9 utakmica bez poraza, te jurišanje na oba trofeja? Nitko
A danas, danas je to stvarnost.

Ja iskeno neman ništa kontra Splita...naprotiv bližu si od Slavonca, Karlovca, ili šta ja znan koga, najbliži su mi nakon Hajduka Pa ono, neman ništa protiv da me za 2 godine kvotaš ponovo...samo zajeba si se malo. 2 kvotani post je kvot Luyindulnog posta, dakle ono kvotano se ne odnosi na Split, nego na Junak i Solin, kao šta uostalom i piše
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 21:55   #52
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post

Inače, meni je ovo izvlačenje povijesti unatrag toliko....nakaradno da je to čudo jer je činjenica, da ja sad tebi, sebi ili bilo kome drugom krenem kopat po profilu, da bi se nakon par sati mog posla po vašim profilima mogli svi skupa kreveljit ok jutra do sutra količinom gluposti kojie danas, dakle u odmaku 2, 3, 4, 5 godina izgledaju smiješno.

Pa tako i danas taj moj post izgleda smiješno (posipam se pepelom), al ako imalo pratiš klub Split znaš da je to tada bila realnost. Kao šta je 2006 recimo bila realnost da je Hajduk luzerski klub kojem može pomoć jedino početak od nule. Samo ko je tada vjerovao u početak od nule? U privatizaciju? U prvo mjesto i niz od 9 utakmica bez poraza, te jurišanje na oba trofeja? Nitko
A danas, danas je to stvarnost.

Ja iskeno neman ništa kontra Splita...naprotiv bližu si od Slavonca, Karlovca, ili šta ja znan koga, najbliži su mi nakon Hajduka Pa ono, neman ništa protiv da me za 2 godine kvotaš ponovo...samo zajeba si se malo. 2 kvotani post je kvot Luyindulnog posta, dakle ono kvotano se ne odnosi na Split, nego na Junak i Solin, kao šta uostalom i piše
Aj dobro, ja se posipam pelelom zbog nepažljivog čitanja, mislija san da pričaš o Splitu.

Split relativno pratin(nisan stručnjak za Split, ali znan otprilike događanja oko kluba i trenutno stanje). Znan da imaju ambicije uć u prvu ligu(a taj projekt je počea negdi od 2007., možda i malo prije, al to nije bitno ) i planiraju sredit uvjete za to u sljedećih par godina. Tako da san prilično uvjeren da ćemo(i jedva čekan) za par godina gledat HNK Hajduk-RNK Split na Poljudu .

Još jednom isprika šta an krivo svatija post, sve OK.
JATION is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 22:11   #53
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Nije jasan taj "rekla-kazala" argument.
Trenutno su bolji, točno za onoliko koliko tablica kaže i to je to, a tvrdit šta bi bilo u 1. HNL ligi je glupost, kao šta je glupost i tvrdit da bi klub1 bija 100% bolji od kluba2... Dobro kaže gogykiryales ko kaže da i jedan i drugi ne bi završili kao TŠK? Ima li uopće jamstva da se to ne može dogodit?
Naravno da nikakvog jamstva za ništa nema, ali je za očekvati da će ekipa koja protutnja drugom ligom imati bolji uspjeh u prvoj ligi, nego momčad koja je ušla u nju samo zbog toga što imaju uvjete, a u drugoj su bili u sredini ljestvce.

Znači ne tvrdim ništa, nego predpostavljam.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 22:11   #54
Quote:
JATION kaže: Pogledaj post
Još jednom isprika šta an krivo svatija post, sve OK.
Ljudi smo, nismo stoka Ne ljutim se jebate...

Glede onoga prije, neman ja ništa protiv Splita kao kluba u 1. HNL ligi, ako ispune uvjete ok, neka ih, bliži su mi nego Karlovac recimo. Jedini razlog koji ne volin čut je onaj; nek uđu, Hajduku će bit lakše, jer ono, to mi je debilno... A šta se publike tiče, metafora je bila da ih prate 3 obitelji Al ono, Hajduk je vrh vrhova u Splitu, iako Split je velik i sportski grad, i za RNK Split će bit publike ako budu sličili na nogometni klub

Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Naravno da nikakvog jamstva za ništa nema, ali je za očekvati da će ekipa koja protutnja drugom ligom imati bolji uspjeh u prvoj ligi, nego momčad koja je ušla u nju samo zbog toga što imaju uvjete, a u drugoj su bili u sredini ljestvce.

Znači ne tvrdim ništa, nego predpostavljam.
Je, al spomenuti kako san već napisao, teško da će uć (možda u slučaju lige 16, možda), prava usporedba bi bila recimo s Istrom ili Karlovcem koji su 3,4 boda iz Slavonca, a tu onda ne igra ni pretpostavka pošto je premala razlika, bar ovako bodovno gledajući tablicu, jer osobno nisan pogledao niti jednu utakmicu dotičnih klubova...
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 17:54   #55
19.kolo Koprivnica-Virovitica 2-3,golove su postigli Tomislav Filipović dva, i Marko Trojak.
Nakon 19 kola Virovitica ima 9 pobjeda,5 remija i 5 poraza.

Nk Virovitica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 18:36   #56
lučko će uskoro u drugu ligu...vodeči su na tablici, imaju jake sponzore, bivše dinamovce mujčina i kosića u ekipi...

a dobili smo i tribine

http://www.nk-lucko.hr/dinamo-lucko/
Wicked Messenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 20:44   #57
Jebote trećeligaš ima službene stranice, a neki klubovi poput Sesveta koji žele biti ozbiljni nemaju
i nemoj ovo shvatiti kao uvredu, to ide samo na čast Lučku(makar moram priznat da i nisu baš nešto moderne, ali su barem redovno obnavljane )
Lux is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 20:23   #58
Jebate, moj Zmaj je izgubio 2:0, igrači su dobili po 2 crvena i trener isto.
I to svi zbog psovanja sudcu Jedan od 2 igrača koji je dobio crvendača mi je susjed
link
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 20:46   #59
Orijent - Rudeš 1:3...
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2009., 10:09   #60
radnik - lučko 1:2

i dalje smo u vodstvu...
Wicked Messenger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.