Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2011., 15:19   #81


Moj je replacement2011
MyPoison, nemogu te dodat, moraš potvrdit il' nešto...
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 16:25   #82
pratim
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 12:20   #83
I ja tebe.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 23:51   #84
a šta se dešava sa text messaging i twitterom u hrvatskoj? twe2 je propao ocito, ne kuzim..


EDIT: naravno, mislim na dobivanje tweetova putem SMS-a..
^unknown is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 13:09   #85
Quote:
Princess Yuna kaže: Pogledaj post
Napravila sam twitter jos prije godinu dana i nakon 2 dana odustala od njega jer je pre dosadan i bezvezan. Jedva cekam da propadne. Face je zakon
Slažem se, ja sam ga koristia 2 miseca i izbrisa ga jer je posta predosadan. Facebook je odličan, tamo imam prijatelje koje poznajem, a na Twitteru samo neke nepoznate osobe koje nemaš pojma tko su i šta su. Sada koristim samo Facebook godinu dana, i odličan je
ivank_91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2011., 21:49   #86
twitter je dosadan jer se ne bavi "legalnim spamom"?? ok...meni je twitter super jer mogu razmjeniti informacije u najkraćem mogućem roku. Facebook je po nekima "sličan" s twitterom jer imaju kao statuse, al na fejsu je većina likova djetinjasta i razmjenje gluposti...meni recimo pola frendova napiše u status "ble ble" i meni ni ikome to ne daje nikakvu korisnu informaciju i samo zaspama moj "zid" s zadnjim radnjama prijatelja. Twitter ima drugu stvar, ti pratiš ljude (dakle niste prijatelji) i to je čisto poslovna nekakva mreža, to ni ne treba ljudima koji će pisat gluposti u "statuse" i sl.
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 11:28   #87
Pratiti pojedince na twitteru za mene osobno je jedna od najdosadnijih stvari koju mogu zamisliti (postoji mozda par iznimki). No vrijednost twittera itekako vidim. Uzmimo npr. zastoji u javnom prijevozu. Za ovo je twitter jednostavno fantastican. Korisnici primaju instant informaciju na svoje mobitele u slucaju nesrece i odaberu si alternativne rute. Ovo mislim sam napraviti kad ulovim malo vremena. Druga stvar koja mi pada na pamet je deal of the day tipovi stranica. Npr. imate omiljenu izdavacku kucu tehnickih knjiga i svaki dan imaju jednu knjigu na snizenju. Vjerojatno se necete sjetiti ici svaki dan na njihove stranice, a vec iduci dan je kasno. Isto tako tko voli neki band, prati ga na twitteru i skoro sigurno mu nece promaknuti datum nekog koncerta ili nesto slicno. Moram jos napisati kako su Prazani iskoristili twitter (iako osobno to ne podrzavam ). Otvorili su kanal gdje korisnici sami postaju informacije gdje se nalaze kontrolori u metrou . Vec vidim nakon ovoga sto sam napisao slicnu stvar za Zagreb .

Tko hoce pratiti tweetove kao "moram u teretanu a ne da mi se" nek izvoli. Ali mislim da twitter ima puno zanimljiviju i korisniju funkciju od toga.
kaneshiro is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 13:31   #88
Daj link za te Prazane... jebena ideja!
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 17:57   #89
Quote:
kaneshiro kaže: Pogledaj post
...Korisnici primaju instant informaciju na svoje mobitele u slucaju nesrece i odaberu si alternativne rute. Ovo mislim sam napraviti kad ulovim malo vremena....
postoji već koliko znam al mislim samo za iphone, traffichr
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 18:14   #90
Evo nova sam na twitteru pa me zanima jel se smiju na twitteru stavljati linkovi na stranice fejsa, i obrnuto, na fejs linkovi na twitter profile?

Koliko pratim oni su u nekoj zavadi pa su možda takve stvari zabranili?
katekit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 23:06   #91
Naravno da možeš. Stavljaj kaj hoćeš...

Samo ih smanji da bolje izgledaju.
(koji ti je nick, btw?)
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 14:37   #92
Quote:
Hmxhmx kaže: Pogledaj post
Naravno da možeš. Stavljaj kaj hoćeš...

Samo ih smanji da bolje izgledaju.
(koji ti je nick, btw?)
Hvala! a nick mi je @VillaDanielacom
tvoj?
*evo sad vidim gore tvoj nick
katekit is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 21:48   #93
i ja sam nova na twitteru pa me zanima kako da pišem po tuđim "zidovima"?? i ako mi bude kojim slučajem dosadio kak se može izbrisat profil na twitteru? čitala sam na nekoj str da neki govore da twitter previše uzme memorije i da puno košta..pa sad neznam jel to istina..
hvala unaprijed
la dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 23:44   #94
Quote:
la dona kaže: Pogledaj post
i ja sam nova na twitteru pa me zanima kako da pišem po tuđim "zidovima"?? i ako mi bude kojim slučajem dosadio kak se može izbrisat profil na twitteru? čitala sam na nekoj str da neki govore da twitter previše uzme memorije i da puno košta..pa sad neznam jel to istina..
hvala unaprijed
Na Twitteru nema zidova. Što te točno zanima, kako da ljudi pročitaju ono što si napisala ili kako da nekome odgovoriš?

Ako ga poželiš izbrisat, odeš u settings i klikneš na deactivate my account.
__________________
It's black and blue!
Eliann is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 00:01   #95
Quote:
Eliann kaže: Pogledaj post
Na Twitteru nema zidova. Što te točno zanima, kako da ljudi pročitaju ono što si napisala ili kako da nekome odgovoriš?

Ako ga poželiš izbrisat, odeš u settings i klikneš na deactivate my account.
da,ajd molim te mi to sve objasni,ne kužim se u to
tny

Zadnje uređivanje la dona : 18.02.2011. at 00:25.
la dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 00:48   #96
Ako si se već registrirala i znaš engleski, najbolje ti je da odeš u Help. Tamo je sve objašnjeno. Al evo ukratko. Tvoje tweetove mogu čitati oni koji te prate (znači, tvoji followersi) ili oni koji slučajno negdje nalete na njih. A ako želiš nekome odgovoriti ili poslati poruku, ili klikneš na reply ili započneš tweet s @username (te osobe) i onda samo napišeš to što želiš i to je to.
__________________
It's black and blue!
Eliann is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 18:29   #97
Quote:
Eliann kaže: Pogledaj post
Ako si se već registrirala i znaš engleski, najbolje ti je da odeš u Help. Tamo je sve objašnjeno. Al evo ukratko. Tvoje tweetove mogu čitati oni koji te prate (znači, tvoji followersi) ili oni koji slučajno negdje nalete na njih. A ako želiš nekome odgovoriti ili poslati poruku, ili klikneš na reply ili započneš tweet s @username (te osobe) i onda samo napišeš to što želiš i to je to.
hvala puuuno!!!
la dona is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2011., 22:13   #98
Jel ima tko da koristi TweetCam? Ja to nista ne razumijem.
Lilly Vanilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 17:42   #99
jel minetko može reći razliku između reply i retweet
__________________
If i knew then,what I know now,I wouldn't have say I don't need you around
AVRIL-LAVIGNE is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 17:45   #100
Quote:
AVRIL-LAVIGNE kaže: Pogledaj post
jel minetko može reći razliku između reply i retweet
Reply je kad ti odgovoriš toj osobi na njegov tweet dakle tvoj tweet će nakon replyja izgledat @imeosobekojuret tvoj tweet

dok je Retweet kad ti prikažeš svojim followerima tweet neke osobe koju ti pratiš....dakle bit će im isto kao da oni prate tu osobu (čak i profilna pic te osobe iako je ne prate)

jasnije?
PeGO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:51.