Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2007., 21:59   #21
Quote:
Onajdrugi kaže: Pogledaj post
jos su mi zesci oni daljinski koji lansiraju elektrode par metara u daljinu.
vole ih u filmovima.
TASER.
Jel znate da tim stvarčicama možete ubiti čovjeka. Neki ljudi imaju problema sa srcem (neki čak ni ne znaju za to) i strujni udar može dovesti do ozbiljnih aritmija, fibrilacije i iznenadne smrti.
__________________
Pušači su sebični i smrdljivi ovisnici.
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 22:16   #22
e, da...tak se zvalo.

naravno da se moze time ubit covjeka...

strgo sam se od smjeha kad sam vidio da su shocker-palice sa najvecom voltazom na kojima pise da su krajnje opasne rasprodane isti dan kad su stigle...
zna se sta prodaje oruzje...
__________________
Jedan kaze "prljavo", drugi kaze "ucinkovito". Ja sam onaj drugi.
Onajdrugi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 22:17   #23
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
TASER.
Jel znate da tim stvarčicama možete ubiti čovjeka. Neki ljudi imaju problema sa srcem (neki čak ni ne znaju za to) i strujni udar može dovesti do ozbiljnih aritmija, fibrilacije i iznenadne smrti.
tako je, naučite brzo trčati i izbjegavati metke. to je najbolja obrana.
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 23:02   #24
Quote:
chabad kaže: Pogledaj post
tako je, naučite brzo trčati i izbjegavati metke. to je najbolja obrana.
haha! da, kao oni likovi iz matrixa!
hanna(h) is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2007., 23:24   #25
Quote:
hanna(h) kaže: Pogledaj post
haha! da, kao oni likovi iz matrixa!
Remo ženo, Remo!
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 08:26   #26
Quote:
Onajdrugi kaže: Pogledaj post
jos su mi zesci oni daljinski koji lansiraju elektrode par metara u daljinu.
vole ih u filmovima.
mislim da je to prilicno skupo

tj vidjeh negdje verziju za zivotinje, vjerojatno je jaca pa mozda i skuplja al kontam da je i ova "ljudska" nejeftina.. vjerojatno kupis 2 pistolja, palicu, soker i kilu sprejeva za to
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 09:34   #27
Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post
Remo ženo, Remo!
sta je remo?
hanna(h) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 10:14   #28
Quote:
hanna(h) kaže: Pogledaj post
sta je remo?
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2007., 23:33   #29
Imam jednu teleskopsku palicu. Prodao mi je jedan policajac. Odlična je i vrhunske kvalitete. Kad je sklopljena nije veca od olovke i moze se nositi u svakom džepu. Mnogi policajci u civilu je uvijek nose.
the_dragon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 17:29   #30
Quote:
the_dragon kaže: Pogledaj post
Imam jednu teleskopsku palicu. Prodao mi je jedan policajac. Odlična je i vrhunske kvalitete. Kad je sklopljena nije veca od olovke i moze se nositi u svakom džepu. Mnogi policajci u civilu je uvijek nose.

To je vjerojatno ona antena od starog radija sta se da izvlacit
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2007., 17:50   #31
Quote:
hanna(h) kaže: Pogledaj post
sta je remo?


Eto zašto žene nisu za borilačke, vidi se da treniraju zbog nekih krivih pobuda. Tebalo bi uvest test, žensko se ne pušta u dvoranu dok ne položi pismeni. Pismeni podijeljen u četri dijela, prvi dio Remo, drugi Američki Ninja, treći Chuck Norris, četvrti Rocky, ako to sve prođe na kraju još usmeni o John Waynu, tek onda smije vježbat.
__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 10:57   #32
Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post


Eto zašto žene nisu za borilačke, vidi se da treniraju zbog nekih krivih pobuda. Tebalo bi uvest test, žensko se ne pušta u dvoranu dok ne položi pismeni. Pismeni podijeljen u četri dijela, prvi dio Remo, drugi Američki Ninja, treći Chuck Norris, četvrti Rocky, ako to sve prođe na kraju još usmeni o John Waynu, tek onda smije vježbat.
joj daj molim te, da me zanimaju filmovi i filmski junaci otisla bi studirat filmsku umjetnost, a da zelim bit kao oni upisala bi glumacku akademiju... svaka cast glumcima i filmovima, stvarno znaju dirnut u srce i potaknut na razmisljanje i lijepo ih je gledat uz kokice i sok, al to je to.
ove glumce koje si nabrojao volim pogledat, al puno vise volim gledati epske spektakle i crtice!
uostalom, zasto ti meni govoris da ja treniram iz krivih pobuda kad neznas koje su to pobude vec samo pretpostavljas zbog nekih predrasuda koje imas,a to ti uopce ne treba. ne razumijem kakve veze filmovi imaju s treninzima?

p.s.
satter,
jos sam ja htjela napisat neke malo ruznije stvari ovom filmskom strucnjaku, ali zbog tebe i drugih clanova na forumu necu! ne zelim davat los primjer. uostalom i ovo je off topic pa ti slobodno sve pobrisi!
hanna(h) is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 11:12   #33
Quote:
hanna(h) kaže: Pogledaj post
joj daj molim te, da me zanimaju filmovi i filmski junaci otisla bi studirat filmsku umjetnost, a da zelim bit kao oni upisala bi glumacku akademiju... svaka cast glumcima i filmovima, stvarno znaju dirnut u srce i potaknut na razmisljanje i lijepo ih je gledat uz kokice i sok, al to je to.
ove glumce koje si nabrojao volim pogledat, al puno vise volim gledati epske spektakle i crtice!
uostalom, zasto ti meni govoris da ja treniram iz krivih pobuda kad neznas koje su to pobude vec samo pretpostavljas zbog nekih predrasuda koje imas,a to ti uopce ne treba. ne razumijem kakve veze filmovi imaju s treninzima?

p.s.
satter,
jos sam ja htjela napisat neke malo ruznije stvari ovom filmskom strucnjaku, ali zbog tebe i drugih clanova na forumu necu! ne zelim davat los primjer. uostalom i ovo je off topic pa ti slobodno sve pobrisi!
Ja mislim da se on malo sprda s tobom, pa se zato nemoj puno ljutit.
__________________
Imaj vjere u Boga, ali zaključavaj svoj auto!
satter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 11:56   #34
Quote:
hanna(h) kaže: Pogledaj post
joj daj molim te, da me zanimaju filmovi i filmski junaci otisla bi studirat filmsku umjetnost, a da zelim bit kao oni upisala bi glumacku akademiju... svaka cast glumcima i filmovima, stvarno znaju dirnut u srce i potaknut na razmisljanje i lijepo ih je gledat uz kokice i sok, al to je to.
ove glumce koje si nabrojao volim pogledat, al puno vise volim gledati epske spektakle i crtice!
uostalom, zasto ti meni govoris da ja treniram iz krivih pobuda kad neznas koje su to pobude vec samo pretpostavljas zbog nekih predrasuda koje imas,a to ti uopce ne treba. ne razumijem kakve veze filmovi imaju s treninzima?

p.s.
satter,
jos sam ja htjela napisat neke malo ruznije stvari ovom filmskom strucnjaku, ali zbog tebe i drugih clanova na forumu necu! ne zelim davat los primjer. uostalom i ovo je off topic pa ti slobodno sve pobrisi!
Eto ga na Tipično žemsko Ne shvaća zajebanciju, odmah se nalazi uvrijeđenom
Zeleni is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 14:52   #35
Joj dobro nemoj se ljutiti nemoraš gledat Rema-Nenaoružanog i Opasnog ak već nećeš.

Dapače rekao bih da bi bilo i mudro, zamisli tek da čuješ...

"Women are for staying at home and making babies."

__________________
That awkward moment kad te ženska pita kako se pali pegla.
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2007., 23:53   #36
tako je ljudi, probajte potjerati jedinu zenu koju imamo na ovom podforumu.
happyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 12:37   #37
Hehe, vjerujem da bi ta "krhka djevojka" nekim forumskim pseudo-fajterima preuredila zube u sekundi
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 13:11   #38
Quote:
Jujigatame kaže: Pogledaj post
Hehe, vjerujem da bi ta "krhka djevojka" nekim forumskim pseudo-fajterima preuredila zube u sekundi
nakmuay is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2007., 20:02   #39
ma pusti ih, takvi smo ti mi muški kad se međusobno podjebavamo
inače, ti akcijsko-borbeni filmovi su čisti trash.
nikad to ne bih gledao ako mi nije jako dosadno.
jackie chan mi je najjači.
chabad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2007., 19:21   #40
Quote:
chabad kaže: Pogledaj post
ma pusti ih, takvi smo ti mi muški kad se međusobno podjebavamo
inače, ti akcijsko-borbeni filmovi su čisti trash.
nikad to ne bih gledao ako mi nije jako dosadno.
jackie chan mi je najjači.
i on i Jet Lee su super! tu se vide godine treninga, brzina, spretnost... ja im se divim, da nisam visoka (za kineske pojmove) mislim da bi trenirala kungfu, svida mi se sva ta gimnastika, mekoca i spretnost!
hanna(h) is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:42.