Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2016., 22:25   #61
A što je sa ovim bazenom? Bilo je u ožujku najavljeno kako će biti bazeni otvoreni za Prvi svibanj, guglam da vidim jesu li otvoreni i ništa ne nalazim. Ne vjerujem da bi Bandić u tajnosti otvorio bazene.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 03:03   #62
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
A što je sa ovim bazenom? Bilo je u ožujku najavljeno kako će biti bazeni otvoreni za Prvi svibanj, guglam da vidim jesu li otvoreni i ništa ne nalazim. Ne vjerujem da bi Bandić u tajnosti otvorio bazene.
vidi top temu Aktualnosti u gradu, odavde na dalje https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=703
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 08:39   #63
bazen svetice

http://www.hrt.hr/293765/magazin/ova...erkovica-70-ih
__________________
Ušće zvuka
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 09:18   #64
Vijest iz 2015
prvi-smo-usli-u-bazen-na-sveticama-otvara-se-sredinom-kolovoza
http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/pr...lovoza-1004896

Jopett 2015
bazeni-svetice-i-iver-do-kraja-godine
http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/ba...i-2016-1020069

2016
http://direktno.hr/en/2014/domovina/...nk-s-mosta.htm
Za 1. svibnja kupat ćemo se u bazenu na Sveticama",

Ha, ha, ha. najave u stilu babe. Pa tko vjeruje ovom liku išta više.
Al ide sve svojim tokom.
mieko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 11:28   #65
Briga me za bazen ali nadam se da će Bandića zatvoriti prije nego uništi onu atletsku stazu pored i pokloni je Mamiću. Jedini uređeni prostor na istoku grada za rekreaciju koji je još ostao besplatan i otvoren za građane. Naravno predobra je lokacija da i to ne bi preuzela ona njegova mafija.
fsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 22:37   #66
Quote:
uzadnjicas kaže: Pogledaj post
vidi top temu Aktualnosti u gradu, odavde na dalje https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=703
Objašnjenje je genijalno.

Quote:
fsoul kaže: Pogledaj post
Briga me za bazen ali nadam se da će Bandića zatvoriti prije nego uništi onu atletsku stazu pored i pokloni je Mamiću. Jedini uređeni prostor na istoku grada za rekreaciju koji je još ostao besplatan i otvoren za građane. Naravno predobra je lokacija da i to ne bi preuzela ona njegova mafija.
Ja se isto nadam da neće uspjeti to uništiti jer jako volim tu stazu.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2016., 22:39   #67
Quote:
mieko kaže: Pogledaj post
Vijest iz 2015
prvi-smo-usli-u-bazen-na-sveticama-otvara-se-sredinom-kolovoza
http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/pr...lovoza-1004896

Jopett 2015
bazeni-svetice-i-iver-do-kraja-godine
http://www.vecernji.hr/zg-vijesti/ba...i-2016-1020069

2016
http://direktno.hr/en/2014/domovina/...nk-s-mosta.htm
Za 1. svibnja kupat ćemo se u bazenu na Sveticama",

Ha, ha, ha. najave u stilu babe. Pa tko vjeruje ovom liku išta više.
Al ide sve svojim tokom.
Bit će da je na sve te datume padala kiša pa nisu mogli otvorit bazen.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 11:48   #68
jučer je na vijestima na hrt2 (oko 17h) Bandić davao intervju ispred unutarnjeg bazena, bio sam u gymu pa nisam čuo o čemu priča, al moguće da je bio na Sveticama...bazen je bio pun
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 12:43   #69
Bazen na Sveticama otvara se 31. svibnja
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 11:13   #70
da da ima slika 2 unutarnja bazena, 50m i 25m, a mozda i neki drugi sadrzaji.
slike dok je sve jos cisto ....
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 13:13   #71
Quote:
swap kaže: Pogledaj post
da da ima slika 2 unutarnja bazena, 50m i 25m, a mozda i neki drugi sadrzaji.
slike dok je sve jos cisto ....
dobro kažeš, dok je sve još čisto... vidim u članku još jednu populističku ideju "pametne" ekipe u gradskoj upravi, da puste za početak besplatan ulaz. fino će srediti bazen za one koji namjeravaju dolaziti redovno kasnije. šta je malo fekalija među prijateljima.

znate li zašto se dobrovoljnim davaocima krvi ne plaća novac za krv? zato da se iz toga isključe davaoci slabijeg imovinskog stanja, koji su najčešće i slabijeg zdravstvenog stanja. možda to nije pravedno i politički korektno, ali su to činjenice i realnost.

besplatan ulaz privući će ljude koji nemaju nikakvog motiva da se ponašaju pažljivo prema tome što dobivaju, baš naprotiv.
namjerno će napraviti štetu, iz pakosti i revolta prema svom položaju u društvu.

da naprave članske iskaznice sa popustima za djecu, studente, umirovljenike, za klubove, sa mjesečnim popustom i sl., ali i sa obaveznom registracijom bilo bi savršeno dovoljno. dajte ljudima ulaz povoljnije, ali tako da imaju osjećaj da to nešto vrijedi, a ne da se svaki kreten može s veseljem popišati u vodu i potpisati markerom na pločice wca.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 19:43   #72
ja tebe potpuno razumijem, ovo proljece sam odustala od omiljenih bazena u jednim toplicama jer ih je uprava napunila pretplatnicima jednih dnevnih novina.
Kakve novine, takve i higijenske navike pretplatnika, i ja sam nakon 5 godina odustala od redovnih vikenda u tim toplicama....


sad zamisli besplatne bazene "svetice" i ZET autobusno stajaliste ispred njih,
kako te odmah mogu prebaciti na Sveucilisnu kliniku Rebro.
"2 in 1" rjesenje
__________________
Lupanjem glavom u zid trosis 150 kcal/h
Poslovica indijanskog plemena Čejena : "Narod nije pokoren dok srca njihovih žena nisu slomljena."
swap is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 09:50   #73
danas i sutra besplatno na sveticama, neka netko ode i napise review
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 12:21   #74
odi, čekamo tvoju recku
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 14:17   #75
nema šanse

kakvi su ovo kablovi u drugom bazenu?
volume3d is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 14:23   #76
Idem ja popodne, pa kad se vratim napisat ću jedan ozbiljan i objektivan kritički osvrt.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 17:50   #77
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Idem ja popodne, pa kad se vratim napisat ću jedan ozbiljan i objektivan kritički osvrt.
napokon, aleluja
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 19:40   #78
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Idem ja popodne, pa kad se vratim napisat ću jedan ozbiljan i objektivan kritički osvrt.
llllaaaaaaaažžžžžžeeeeeešššššššš !!!!!!!!
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 22:14   #79
bio sam ja do bazena, odlično izgleda. ima par nelogičnosti oko spajanja prolaza, ali ok, nisam arhitekt, sigurno to ima neki svoj razlog. unutra je vrlo toplo, za mjesec dana kad sunce doista upeče bit će neugodno ako ne namjeravaju koristiti klima uređaje.

nismo se kupali, za to ću pričekati termine koji se plaćaju. nadam se da će biti novaca i za održavanje te staklene zgradurine.

to da je za otvaranje bilo neophodno lijepo vrijeme je totalna smijurija, naravno. danas je bilo lijepo vrijeme pa na tom što su predvidjeli od popratnih sadržaja nije bilo nikoga. tko igra šah na tlu sa velikim figurama? nikad u životu nisam vidio da to bilo tko koristi. ona jedna klackalica na šljunku... potpuno promašen koncept dječjeg igrališta. no u blizini je Maksimir pa nije bitno. klinci će se tak i tak tamo dolaziti zabavljati u vodi.

dobio sam gore na Nekretninama komentar da 99% Zagrepčana nikad ne ide na bazene. mislim da to nije točno, a ako jest, žalosno je.
u svakom slučaju to je i posljedica premalo bazena u gradu. meni prvom se ne da voziti kroz gužvu 45 min samo da bi otišao malo plivati.
uzadnjicas is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2016., 14:53   #80
Ne mogu opisati svoju zadivljenost novim bazenom na Sveticama.

MSU i Muzička akademija se mogu sakriti pred novim bazenom.
Toliko je vizualno dopadljiv, skladan, i pogođen.
Kombinacija kamena i stakla je vrhunski pogođena.
Sve pohvale arhitektima.

Jedna od najljepših novih građevina u gradu bez ikakve dvojbe.
Prozračno, moderno, i vrlo funkcionalno naravno.

Posebno mi se sviđa sunčalište gore, i velika površina s umjetnom travom.
Puno bolje i puno funkcionalnije nego na bazenu u Utrinama.
Također, prostor za presvlačenje i odlaganje stvari daleko bolje izveden nego na bazenu u Utrinama.
Sve moderno, jednostavno, i bez mogućnosti za krađu ili zamjenu.
Bazen za 21. stoljeće, gradonačelnik Bandić ni malo ne pretjeruje kad za bazen naziva "najmodernijim u ovom dijelu Europe".


Od ovog do ovog.

Hvala svim zaslužnima, hvala svim gradskim ocima, a posebno hvala gradonačelniku.
Hvala Vam!
Ovaj dan našeg grada posebno ćemo pamtiti!


EDIT: da je kojim slučajem jučer bilo loše vrijeme, ne bih mogao obići ni sunčalište, ni vanjska igrališta.
Odgoda otvaranja, i čekanje ljepšeg vremena - pun pogodak.

Još kad se sve spoji s danom lepog nam Zagreba grada - bolje ne može.
Savršen poklon Zagrepčanima na njihov dan.

Volim Zagreb!
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.