Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2007., 14:46   #61
guscic

car, budite sretni vi koji ste ga dobili

bogadica iz bio... nemrem bas rec da ste dobro prosli, onak na prvi pogled se mozda cini simpa ali kad dodje usmeno ili test, bolje da te nema

glazbeni je laganica ako imate kelemenku

cesarica iz povijesti..okej

matecak - zakon

ako imas burekicu iz likovnog probaj biti pazljiv/a na satu jako i procitaj knjigu bar malo, ja sam skucao nekakvu 4 na kraju jer i gradivo nije bas lagano :/ i nedo bog da ti slucajno vidi mobitel u ruki pod satom!


to je to od ovih koje ste nabrojali, ostale sam imao tu i tam na zamjeni pa neznam
domino is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 21:47   #62
Quote:
domino kaže: Pogledaj post
cesarica iz povijesti..okej
iz povijesti imam isto "burekicu"
winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2007., 22:11   #63
Quote:
winner kaže: Pogledaj post
iz povijesti imam isto "burekicu"
ajoj.. ja ju imam samo iz likovnog hvala Bogu...makar mi je i to previše,
nismo ju još imali al sam čula puno priča o njoj..
Tomkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 00:05   #64
valjda mi malo falli gimnazija, završil sam prošle godine pa čitam malo vaše postove.
pa kaj niko nema kruneka iz geogr?
tetu mariju iz hrv?
tetu jadranku iz njem?
biserka iz biologije - joooooj
gđa bobanović još dela?
a hrvoje, pa di je on? kristan naravno
scalp is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 00:58   #65
ja nažalost ove godine napuštam školu, osim ak ne zveknem razred

al mi nije žal jer je razred jebeni...

a vi prvašići ako već niste, uskoro budu vam počeli pričat profesori da se možete ponašati bilo kak, samo ne ko sadašnji 4h
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 10:18   #66
Quote:
scalp kaže: Pogledaj post
a hrvoje, pa di je on? kristan naravno
mislim da nas on ima s engleskog, nas napredne, ili sam krivo zapamtio, sjecam se da se zove hrvoje
winner is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 11:39   #67
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
ja nažalost ove godine napuštam školu, osim ak ne zveknem razred

al mi nije žal jer je razred jebeni...

a vi prvašići ako već niste, uskoro budu vam počeli pričat profesori da se možete ponašati bilo kak, samo ne ko sadašnji 4h
nama je rekla pupić lekić da 4h ima najzgodnije dečke..al da ste jako zločesti razred
Tomkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 12:52   #68
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
a vi prvašići ako već niste, uskoro budu vam počeli pričat profesori da se možete ponašati bilo kak, samo ne ko sadašnji 4h
Nisam još niš čula o vama
 
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 13:52   #69
Zato sam ja čula. 4h je zato u mojem bivšem razredu..kojeg jako volim. šmrc, šmrc. Bobanovićku sam imala prošle godine al je otišla u penziju. Kristana imam s engleskog
summer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 15:01   #70
Quote:
winner kaže: Pogledaj post
iz povijesti imam isto "burekicu"


kristan je ok, i ja ga imam iz engleskog i na satu nam skoro nikad nije dosadno (nije slucaj s ostalima )
domino is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 16:01   #71
Quote:
Plemeniti dabar kaže: Pogledaj post
ja nažalost ove godine napuštam školu, osim ak ne zveknem razred

al mi nije žal jer je razred jebeni...

a vi prvašići ako već niste, uskoro budu vam počeli pričat profesori da se možete ponašati bilo kak, samo ne ko sadašnji 4h
Pa gde si bre Srbine... VAGINA!

Quote:
Tomkica kaže: Pogledaj post
nama je rekla pupić lekić da 4h ima najzgodnije dečke..al da ste jako zločesti razred
Laze, samo ja sam zgodan.
__________________
As a child, I thought I could live without pain
Without sorrow
As a man I've found it's all caught up with me
I'm asleep yet I'm so afraid
P_L_A_G_U_E is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 16:04   #72
E da, samo da odma obavijestim sve prvasice (a i ostale zainteresirane) da ce kroz 2-3 tjedna debatni klub napraviti prezentacijsku debatu (ocajno trazimo ljude za klub, vecina nas je 4. razred, sve ce se raspast i otic u Djurin ducan ak se ne pojave neki novi klinci ), vjerojatno na tezu "Prostituciju treba legalizirati", pa ko je zainteresiran da vidi kak to izgleda, nek prati panoe (pogotovo onaj odma u prizemlju desno, pored citaonice), obavijestit cemo vas na vrijeme.
Ukratko, dvije su ekipe, afirmacija i negacija, sa po 3 clana, i naizmjence odrzavaju govore u kojima pokusavaju dokazati odnosno pobiti tezu. Vise detalja na prezentacijskoj.
__________________
As a child, I thought I could live without pain
Without sorrow
As a man I've found it's all caught up with me
I'm asleep yet I'm so afraid
P_L_A_G_U_E is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 16:12   #73
Quote:
summer123 kaže: Pogledaj post
Zato sam ja čula. 4h je zato u mojem bivšem razredu..kojeg jako volim. šmrc, šmrc. Bobanovićku sam imala prošle godine al je otišla u penziju. Kristana imam s engleskog
Bobica otišla u penziju!? ajooooj
Ti si ta kaj je dobila Flegu? Poslije Bobanovićke dobiti Flegaricu ne bi nikom željela... Ja ju srećom nisam imala, ali znam da je jaaaaako stroga, a poslije jedne godine velikog odmora umjesto kemije to nije nikak dobro...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2007., 18:21   #74
Da, ja sam ta kaj je dobila Flegu...šmrc, šmrc. Još tri godine s njom, ako mi je ne promijene...da bar
summer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 00:06   #75
Quote:
P_L_A_G_U_E kaže:
Pa gde si bre Srbine... VAGINA!
de si komšija


Quote:
Tomkica kaže:
nama je rekla pupić lekić da 4h ima najzgodnije dečke..al da ste jako zločesti razred
ma zicer ti je za mene rekla kak sam zgodan

Quote:
sumer123 kaže:
Da, ja sam ta kaj je dobila Flegu...šmrc, šmrc. Još tri godine s njom, ako mi je ne promijene...da bar
mi smo ju imali prva dva razreda, a onda dobili kučakicu i sad ju imam i iz kemije i iz biologije
Plemeniti dabar is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 00:12   #76
Daj kae ovo jedino ja Husaka iz matke imam?
 
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 00:15   #77
Evo vidim tema o mojoj školi, pa sam se priključil. Inače sam sad drugi razred. Pitaš za husaka? Ja sam ga imal na zamjeni prošle godine jedno vrijeme i sve kaj ti mogu reći je da moraš to psihološki zdržat. Dok čovek počne podjebavat celi razred i pojedince, onda stvarno to treba zdržat. Inače nismo pri njemu pisali nijedan test, tak da ne znam kak bude to. Pita teoriju i izbaci na ploču 5 zadatki pa si biraš. A inače jako je dobar baš kao učitelj. Znala buš matematiku
rexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 00:27   #78
Quote:
winner kaže: Pogledaj post
Ja sam 1.f (matematički smjer)
razrednica nam je Vesna Novosel-Martinić
likovni i povijest Višnja Burek
Kemija Mirjana Mrvelj
vjeronauk - neka časna, uglavnom plesali smo na kraju sata, a ona je pjevala
hrvatski Josip Matečak
njemački Tanja Žiger
latinski Kuščić
glazbena umjetnost Slavica Kelemen
geografija Karmen Kunović ...
matematika Zdenko Antolković
fizika Josip Orešković
biologija Biserka B... neznam dalje
informatika razrednica
tzk Baljer

Kak ovo komentirate?
Ti onda ideš u razred s mojim frendom i s mojom susedom. A kaj se tiče profesora, mogu ti samo reći ovo: Učil se buš ko krvav povijest i biologiju. Nemam Burekicu s povijesti, ali ju imam s likovnog, a čul sam da na povijesti jako jako puno traži. Bogadica pita odma drugi sat ono od prvog sata. Ona je jedini profesor pred kojim doslovno dršćem. Pri svima se zajebavam, improviziram, ali pri njoj počnem drhtati. Katastrofa. Naš razred je došel do te mjere da nas je strah bilo dal bu prvi sat u drugom razredu pitala ono od prvog
rexus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 01:45   #79
biologija je opća katastrofa s bilo kojim profesorom

a što se tiče povijesti, problem je kaj iz osnovne ne dolaze nikakve radne navike, a gradivo je,bar meni, bilo totalna pušiona.. treba se znat izražavat, povezat činjenice i nema beda
NAMZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2007., 09:36   #80
Povijest je ok, bar u prvom razredu. Učil sam se to dvaput u godini i to prije testova sat, sat i pol nisam imal nikakvih problema. Gradivo se brzo uči, a cesarica ne traži tolko puno, kao neki drugi možda. Rekla nam je da je u drugom razredu zahtjevnije i dosadnije gradivo i da će se teže učiti, jer u prvom razredu ti je skoro, pa bilo dosta jemput pročitati iz knjige i većinu zapamtiš. Eventualno si još provjeriš koji put da vidiš dal znaš.
rexus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:01.