Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2007., 18:09   #241
Quote:
kem kaže: Pogledaj post
ja na taj izrez ne bih ogrlicu, nego bih natandrcila narukvicu/e i dole skinnyce ili uske crne hlace. i stikle, naravno.
Ja isto nikako ne bh ogrlicu na tu kosulju, nego neke lijepe nausnice, mozda visece, bilo kakve, ali da su izrazajne. A dolje - dobre uske traperice ili hlace. Ako ju je nezgodno ugurati u hlace, ne znam postoji li mogucnost da je nosis izvan hlaca ali s nekim sirim remenom.
A dobra je i ideja od gore - suknja visokog struka, jer ja mislilm da u takvu suknju bi je morala moci lijepo ugurati. Samo sto ja osobno ne bih za izlazak nosila suknju i kosulju.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 18:41   #242
poslovna zabava

Molim vas ga mi date neki prijedlog jer ja nemam pojma što obući na zabavu koju organizira moja firma povodom novogodišnjih blagdana.Ovo je prva godina da se ta zabava održava izvan prostorija ( u jednom klubu) firme pa sam sva zbunjena.S obzirom na godine, za posao se oblačim onak poslovno,ali pokušavam ne biti pretjerano dosadna( hlače,košulje,prsluci,tunike,cipele na petu,ali nije obavezno).Razmišljala sam da obučem vunenu haljinu (dužina-malo ispod koljena,gore je kao dolčevita,samo je široko,mislim da se to zove šal-ovratnik), a dolje bi obukla crne ravne jednostavne čizme.I sad si razmišljam da to nije dovoljno svečano?
imate kakvih ideja?
Molim vas pomozite.
@@@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 21:35   #243
Quote:
@@@ kaže: Pogledaj post
Molim vas ga mi date neki prijedlog jer ja nemam pojma što obući na zabavu koju organizira moja firma povodom novogodišnjih blagdana.Ovo je prva godina da se ta zabava održava izvan prostorija ( u jednom klubu) firme pa sam sva zbunjena.S obzirom na godine, za posao se oblačim onak poslovno,ali pokušavam ne biti pretjerano dosadna( hlače,košulje,prsluci,tunike,cipele na petu,ali nije obavezno).Razmišljala sam da obučem vunenu haljinu (dužina-malo ispod koljena,gore je kao dolčevita,samo je široko,mislim da se to zove šal-ovratnik), a dolje bi obukla crne ravne jednostavne čizme.I sad si razmišljam da to nije dovoljno svečano?
imate kakvih ideja?
Molim vas pomozite.
Ali, kakva je zabava, koje vrste? Je li u tom klubu na vecer ili vise kao neki popodnevni domjenak? Recimo, moja firma organizira Bozicnu zabavu isto izvan poduzeca, i to bude bas onako pravi vecernjo-nocni party, prvo svecana vecera pa festa do ujutro. E, sad, meni bi za nesto takvo ta tvoja kombinacija bila prejednostavna i nedovoljno svecana. Premda se i tu dosta cura obuce tako nekako slicno. Ja obozavam te vunene haljinice. Zasto ne bi, npr., umjesto ravnih jednostavnih cizmi obukla neke cipele na petu (ali udobne), pa mozda onda i cijela kombinacija se podigne? Plus neki jaci i cool nakit (ogrlica i narukvica), mala torbica, lijepa frizura i mislim da bi to prolazilo i vise nego dobro.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 21:40   #244
Imam slican problem. Ja sam izabala malu crnu haljinu do koljena i uske crne cizme, na spic. Muci me sto ispod haljine. Otvorena je, sa tankim naramenicama. Kosulja mi bas i ne odgovara, bez icega bi se smrzla - iako je tako najljepse.... jednostavno neznam sto? Dolcevitu? Tanku kosuljicu...?

Savjeti....?
saudadde is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2007., 21:52   #245
Quote:
saudadde kaže: Pogledaj post
Imam slican problem. Ja sam izabala malu crnu haljinu do koljena i uske crne cizme, na spic. Muci me sto ispod haljine. Otvorena je, sa tankim naramenicama. Kosulja mi bas i ne odgovara, bez icega bi se smrzla - iako je tako najljepse.... jednostavno neznam sto? Dolcevitu? Tanku kosuljicu...?

Savjeti....?
To je uvijek problem s takvim haljinicama zimi. Bas sam ja maloprije probala jednu od svojih malih crnih haljinica. A da obuces nesto preko, neki crni sako ili samo one "rukave", tako nesto? Pa poslije mozda i skines, ako ti bude vruce. Ili da se omotas nekom velikom lijepom pasminom? A ako, ipak, ne bi preko, ja bih radije ispod tanku dolcevitu, a ne osulju.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2007., 20:37   #246
Hvala na odgovoru. Jos uvijek trazim. Vidjet cemo....
saudadde is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2007., 11:14   #247
Maturalna vecer

Pozdrav svima.
Evo sve je blize maturalna vecer i problem je sto obuci. po nekoj tradiciji, koliko sam cuo, se oblace odijela. A meni se bas ne nosi odijelo, pa bi vas molio neke prijedloge, sto obuc, htio bih nesto jednostavno, elegantno, da dobro izgleda... moja neka ideja je bila neke finije traperice, kosulja i nekakav sako, nije preozbiljno kao odijelo a opet, cini mi se elegantno, a mozda i nije dobra ideja. ni sam neznam vise. sto vi mislite o tome, dajte svoje prijedloge, po mogucnosti uz primjer na slici

help please
soulshak3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 10:19   #248
nitko mi nece odgovorit?
soulshak3r is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2007., 14:10   #249
neki otkačeni sako, majica, finije trapke il neš i tenisice
ak znaš isfurat to
ili čak neko ludo odjelo i tenisice
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 15:41   #250
Lisica oko vrata

Imam doma jednu pa bi ju htijela na crnu dolčevitu i suknju do ispod koljena i uz to šešir sa šrirokim obodom.Što mislite dolazi li u bozir?
__________________
Kraljevina Hrvatska
spaljena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2007., 15:49   #251
Topic ti je spojen s odogovarajućim. Ubuduće molim pročitaj Top teme. Hvala
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 01:26   #252
nakit za crnilo?

crne hlacice i crna kosulja, crne shuze, planiram carape boje noge i neznam kakav nakit... imala sam u planu ko srebrno, staklaste nausnice i narukvicu ali kad sam to isprobala premalo mi je i preneupadljivo, nekako mi na to crnilo ide neki jaci nakit
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 01:34   #253
crveno, žuto, zeleno, ljubčasto
bilo kaj, na crno sve ide
ovisi kak se ti osjećaš u tom
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 01:36   #254
m da, ne muci me koju boju nego bas precizno sta, nemam nista osim nekih crvenih narukvica metalnik (sve ostalo je srebrno, zlatno i crno) znaci sta cu stavit moram kupit pa neznam sta kupit i dal ogrlicu, narukvice, nausnice ili samo dvoje od toga ili sta, kosulja ima gola ledja i ruke, kosu cu imat dignutu vjerojatno
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 01:47   #255
ne znam opet ovisi kaj više voliš
ogrlice narukvice naušnice
mada meni neak na košulju ogrlice i nejdu
al ak će bit mjesta za to i ak buš imala dignutu kosu onda okej
da se mene pita ja bi narukvicu i naušnice
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 01:54   #256
pa i ja sam mislila da ne ide ogrlica na kosulju ali dosta ostane "gole koze" ono vrat, ramena, ledja sve golo bez nakita, bilo bi bolje kad bi nasla neke "bogate" nausnice i puno narukvica iako mene je mam ko malu ucila da ne ide zajedno i narukvice i ogrlica i nausnice nego narukvica i nausnice ili ogrlica da ne bude previse svega a opet taj nakit sam ja zamislila ko neki malo finiji, znaci ne neke drvene perle nego nesto onako "bolje"
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 02:02   #257
a da neak bi bzvz izgledalo ogrlica i neke ogromne naušnice
il neke decentne naušnice i ogrlica a onda i moš narukvicu
ovisi kaj želiš istaknut
ak ti je goli vrat onda rađe ogrlica i narukvica, i ak baš oćeš naušnice neke neprimjetne
__________________
..even the stars look brighter tonight..
plasibou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 14:19   #258
ovako kupila sam onu sivu haljinu iz zare, bila je na modnim kritikama. e i imam ljubicaste cipele za nju. a ne znam koje carape da stavim i kakav nakit. imate kakav prijedlog?
aeariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 14:26   #259
@plasibou - kosulja ima ovratnik pa je gol samo onaj prednji dio vrata tako da ako bi ogrlicu bi neku dugacku preko kosulje da ide hmmm

@aeariel - ljubicasti nakit ili ljubicaste carape ali ona ne i nakit (*ljubicasto fan mode off*)
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2007., 16:41   #260
Pomoć oko kombinacije molim

Crna tunika, dekolte normalan, remen, crnobijele tajice, čizme (na petu). Kaj s kosom?
ptica_dodo7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:37.