Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Tisak

Tisak Za pranje prozora, potpalu i dresuru pasa. Možda i čitanje.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2016., 20:28   #101
jučer je slobodna na fejsu izbacila članak o nekom vau mjau hrvatskom treneru uz arhivsku ilustraciju sportaša iz aviona u zelenim trenirkama , sve kako bi izlešinarili koji klik na račun netom poginulih brazilskih nogometaša

dakle niže od toga se ne može

kasnije su isti povukli nakon što su čitatelji izrazili sablazan u komentarima
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2017., 22:08   #102
Dakle SD je dobila novi dizajn tiskanog izdanja(koji je BTW odličan), zanima me, jer su rekli da će odsad svaka županija u Dalmaciji imat svoju sekciju, jel to znači da oni imaju 4 drugačija izdanja koja idu u svaku županiju ili...? I koje izdanje ide u ostatak Hrvatske, osim Dalmacije?
Essegg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 09:00   #103
Nakon dugo vremena pročitah tiskano izdanje. Poznato je da slobodna za košarku ne mari 5% osim ako nisu u pitanju split ili zadar. Ali ovo izdanje od petka je dno dna. 4 strane sportskog priloga posvećene svjetskom prvenstvu, od toga dvije hr reprezentaciji. Ajde, prihvatljivo iako taj dan nisu igrali. Ali onda na 5.stranici prilog o nekakvom borilačkom spektaklu u vrgorcu, a dole pri dnu članak od 2 pedlja kako je košarkaška reprezentacija pobijedila Italiju i ostala u borbi za svjetsko. A da ne govorimo kako godinama nisu napisali ništa o euroligi, nba, pa čak ni hr košarci. Npr finale cibona cedevita, 4 utakmice, nisu ni slova napisali
kalinin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2018., 15:23   #104
Na portalu Novosti, veseli tekst o prijedlogu Siniše Labrovića vezan uz spomenik Franje Tuđmana u Splitu. Potražio na portalu Slobodne... ni riječi. Čak nema ni rubrike "kultura". Sigurno neće biti niti na HR dalekovidnici. Kaj got.
handiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2023., 18:17   #105
Koliko je vrijedna pokazuje i ovaj opis pod naslovom pdf-a koji je netko lijepo sročio.
jednako i ovo dizanje teme zadnji post ovdje prije ohoho godina, toliko o bitnosti.

/slobodnadalmacija.hr/dalmacija/u-2023-slavimo-80-godina-slobodne-dalmacije-novine-koja-je-najjaci-glas-dalmacije-nas-portal-otvara-milijun-i-500-tisuca-citatelja-slobodna-je-prva-i-na-papiru-i-na-ekranu

Hvalite me moja usta.
Čita se i klika iz proste navike jer nema ništa drugo, bolje.jednom davno nekad možda i bila
evo napisano nešto sitno slobodno, za osamdesetgodišnjicu
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2023., 19:29   #106
Nije loša Slobodna Dalmacija,proaktivni su i slijede trendove.
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2023., 12:42   #107
https://slobodnadalmacija.hr/vijesti...-skupo-1294806

ima li netko pretplatu na slobodnu da mi copy pasta ovaj članak?
Aciha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2023., 23:02   #108
Zar Slobodna još izlazi?!
believer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2023., 01:15   #109
napisat ću ovdje generalno..Kakav nam je tisak, pa i portali, vidi se i po posjećenosti ovog pdf..
Moglo bi se sve svesti u jedan topic cijeli pdf gdje bi se napisalo sve što je.

Premium pretplate na ovih par vodećih portala medija koje eto imamo u hr sigurno im dobro ide.
Već sam negdje komentirao ovo, no nije njima do pretplatnika, dovoljno im je da pretplatu uzmu službe institucije i ostali vezano uz državu, i pokriju se.

Naše portale premium dovoljno je naslove pročitat, tekst nije ni potrebno sve ti je jasno o čemu se zbori..ne znam zašto i to dozvoljavaju otvoreno svima, jel
(platim neke strane portale, ili vidu donacije godišnje recimo.. )
itd
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2023., 10:17   #110
Jesu li Slobodna i Fenix Magazin u nekakvom odlosu ili Slobodna tek tako prepisuje njihove tekstove?
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2023., 17:34   #111
jel slobodna dalmacija radi intervjue sa svakim retardom koji plati dva konjaka?


https://slobodnadalmacija.hr/dalmaci...g-pola-1340076


https://slobodnadalmacija.hr/split/p...licije-1306120
dk1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2023., 16:48   #112
sada stavili pretplatu na arhiva slobodna prije sam citao besplatno arhivu pa to nije normalno dta rade 60 posto ako zelis citati plati ma radije cu pročitati dalm portal
johnny londo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2023., 17:47   #113
Quote:
johnny londo kaže: Pogledaj post
sada stavili pretplatu na arhiva slobodna prije sam citao besplatno arhivu pa to nije normalno dta rade 60 posto ako zelis citati plati ma radije cu pročitati dalm portal
Ja sam voljela ići na arhivu SD a sad je vidim dostupna samo za pretplatnike.
Šteta, ali ne namjeravam plaćati čitanje starih vijesti.
__________________
Svemu izgubljenom ili propuštenom ljepota je trajna, jer je satkana od vječne nedostižnosti. (Nikola Šop)
Cerelie Aurelie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2024., 13:11   #114
Grrrr, evo pročitao sam na ovom forumu da se arhiva sada plaća, odem tamo i stvarno plaća se!
Baš sam ljut, jedino što je valjalo od te Slobodne je bila arhiva! Kako sam rođen u Splitu i u obitelji imam "poznate" Splićane, mogao sam čitati što se nekada pisalo o meni bliskim ljudima i što su oni pisali, još dok je ta novina nešto vrijedila. Puno dobrih tekstova je bilo u arhivi, a sad su je stavili iza paywalla. Mamicu im njihovu, iz principa ne plaćam pretplatu na nijednu domaću tiskovinu. Nadam se da će jednom netko proglasiti arhive tih dnevnih novina u RH kulturnim dobrom i otvorenom za pristup javnosti!
Arhiva svima a ne samo njima! :-)
faetont is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2024., 22:46   #115
Ne znam da li je pretplata na članke bila prije 2020, ali sumnjam da je bila 2016.

Da li netko moze screenat ili poslat poruku sa sadržajem ovog članka trebam navedene podatke za 90te…

https://slobodnadalmacija.hr/kultura...inohit-1304478

ili možda uploadati pdf verziju na webarchive stranicu

Hvala puno
zviznemte is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2024., 00:26   #116
Quote:
zviznemte kaže: Pogledaj post
Ne znam da li je pretplata na članke bila prije 2020, ali sumnjam da je bila 2016.

Da li netko moze screenat ili poslat poruku sa sadržajem ovog članka trebam navedene podatke za 90te…

https://slobodnadalmacija.hr/kultura...inohit-1304478

ili možda uploadati pdf verziju na webarchive stranicu

Hvala puno
kako da ti se pošalje poruka ako si uklonio tu mogućnost? ukoliko si aktivan na facebook ili X, tamo ću ti poslati top50 od 1990. do 2023.
Bossmanidis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2024., 14:39   #117
Quote:
Bossmanidis kaže: Pogledaj post
kako da ti se pošalje poruka ako si uklonio tu mogućnost? ukoliko si aktivan na facebook ili X, tamo ću ti poslati top50 od 1990. do 2023.
Pozz, nisam ni znao da sam to imao iskljuceno, sad sam ukljucio. pa se nadam da mi možeš poslati. hvala
zviznemte is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:46.