Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.06.2017., 08:29   #841
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
to ti je pranje para pred nasim ocima isto kao sa prometnim stupicima, sad su te ograde po svim kvartovima poceli postavljat tam di treba i di ne treba, cijena po metru je vjerojatno da boli glava, vecina zavrsi u dzepu bandicevaca, nastavlja se unistavanje ovog grada nista cudno
Eee, ali ljudi ne idu na izbore jer bi i drugi mogli možda krasti.
__________________
Što na Forumu nije dozvoljeno?
- vrijeđanje po bilo kojoj osnovi/
psovanje, flejmanje, spamanje
German is offline  
Old 14.06.2017., 11:18   #842
ma bitno je imat/nać izgovor za neizlazak (i time nepreuzimanje mikro djelića odgovornosti), niš drugo, klasika, niš novo kod naših bauera
DeeJay Dee is offline  
Old 14.06.2017., 11:47   #843
a gle, da sam otišao i glasao iz nekog entuzijazma i iracionalne ideje da bi moglo biti bolje /na osnovu čega?/ (a nisam siguran da bi u tom slučaju glasao za Mrak Taritaš)
i da sam nagovorio sve ljude koje znam da idu glasati (isto nije sigurno za koga bi oni glasali)
svejedno bi rezultat izbora bio potpuno isti

Zadnje uređivanje Krkimir : 14.06.2017. at 12:00.
Krkimir is offline  
Old 14.06.2017., 11:55   #844
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
majko mila što se od travnog napravilo

dakle, pola naselja je obavijeno ogradom
to s ogradom u travnom je katastrofa - ograditi cijelu školu i pola naselja ogradom
a škola je usred naselja i parka i nikad nije bila ograđena.

pa poanta novozagrebačkih naselja i jesu upravo parkovi i javne površine bez ograda. to i je smisao takvog urbanizma.

prvo su dali župniku iz sopota da nepotrebno podigne ogradu oko crkve, sad ograđuju školu u travnom, vjerojatno slijede i druge škole/naselja.

totalni seljačizam! bravo moji sugrađani, divno smo izabrali.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Old 14.06.2017., 12:17   #845
Quote:
solar kaže: Pogledaj post
to s ogradom u travnom je katastrofa - ograditi cijelu školu i pola naselja ogradom
a škola je usred naselja i parka i nikad nije bila ograđena.

pa poanta novozagrebačkih naselja i jesu upravo parkovi i javne površine bez ograda. to i je smisao takvog urbanizma.

prvo su dali župniku iz sopota da nepotrebno podigne ogradu oko crkve, sad ograđuju školu u travnom, vjerojatno slijede i druge škole/naselja.

totalni seljačizam! bravo moji sugrađani, divno smo izabrali.
ispravak, nije to seljacizam nego cista ekonomija na nasu stetu, oni su sebi i svojima osigurali za sljedecih 100 godina dobar zivot na racun gradjana ovog grada, razmjeri pljacke ce se tek u nekoj daljoj buducnosti viditi i otkriti
random101 is offline  
Old 14.06.2017., 13:10   #846
istina - netko će fino zaraditi na kilometrima nepotrebne ograde. a mi i dalje sve to plaćamo.

jer bandić dela.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Old 14.06.2017., 13:21   #847
A jednom kad voljeni caudillo više ne bude gradonačelnik, platit ćemo i skidanje ograda...

SF
__________________
"See? All you have to do is lead the Gauls to a Roman patrol, and they forget you. Makes you feel a bit of a swine, but it saves your bacon!"
SusFerox is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:00.