Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2009., 08:47   #21
Quote:
zetra kaže: Pogledaj post
Gdje se nalazi Otvoreni radio? Kad idem s busom od Avenue Malla, koliko se još moram stanica voziti? Nalazi li se negdje kod zgrade 24 sata?
Dobila sam nešto na nagradnoj igri, pa bi trebala podići kod njih na radiju, ali ne znam gdje su....

Hvala puno!!!
Otvoreni ti se nalazi u Buzinu.

Ides sa busom za Veliku Goricu i sides u Buzinu , mislim da je kod benzinske. Zatim udes u cestu iza zgrada i na jednoj od, na ulazu, ti pise i Otvoreni i oni su ti skroz na zadnje katu
__________________
na repeatu
Zara.Zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 08:52   #22
Quote:
teac-tascam kaže: Pogledaj post
Otvoreni je broj 1 u hr
A zašto misliš da bi se dj-i trebali više najavljivati??
Mislim da je ok na početku svake šihte,pa ipak se oni ne smatraju "zvijezdama" poput onih sa antene
Ma ne kazem ja da oni trebaju laprdat ko ovi na Anteni , sto je za upucat se, nego barem da imaju priliku reci tko pusta glazbu jer na Otvorenom ljudi rade i nocne, nije kao na ostalim radijima gdje glazbu preko noci pusta komp. Ba je red da se barem malo cuje necini glas... Filip Jelaš je znao ubaciti koji komentar i to je malo i kratko i lijepo zvuci. Vrlo kratko i sa najavom tko glazbu pusta. E Berdais je to jedvice dao i to cak ne u zivo nego je snimljeni jingle... ali ok, zato i kazem Otvoreni po glazbi br. 1 a po ostalom mi je zadnji
__________________
na repeatu
Zara.Zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 15:33   #23
Quote:
Zara.Zara kaže: Pogledaj post
Otvoreni je mehanicki radio ali kada bi morala birati izmedu tog radija i Antene (koja da bombe padaju na Zagreb i da gine 100 000 ljudi oni bi rekli: Dragi slusatelji, iju iju iju ju veselo vam javljamo da je poginulo hahahah poginulo 100 000 ljudi ali vi ste uz Antenu Zagre) FUJ!
da, najbolje bi bilo da budu ozbiljni i smrknuti, da nas kostantno bombardiraju crnom kronikom (po uzoru na sve ostale jebene medije), da pricaju o tome kako i gdje i koliko je ljudi umrlo i ostala sranja koja nas okruzuju.
stvarno je sramotno to sto se usude (!) biti veseli, nasmijani i zajebantski nastrojeni. stoka odvratna

al da bi mogli malo promjenit repertoar, mogli bi... osjecam se silovanom nakon cjelodnevne torture pustanja iste pjesme tri puta u pola sata...
yabooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 16:59   #24
Quote:
yabooka kaže: Pogledaj post
da, najbolje bi bilo da budu ozbiljni i smrknuti, da nas kostantno bombardiraju crnom kronikom (po uzoru na sve ostale jebene medije), da pricaju o tome kako i gdje i koliko je ljudi umrlo i ostala sranja koja nas okruzuju.
stvarno je sramotno to sto se usude (!) biti veseli, nasmijani i zajebantski nastrojeni. stoka odvratna

al da bi mogli malo promjenit repertoar, mogli bi... osjecam se silovanom nakon cjelodnevne torture pustanja iste pjesme tri puta u pola sata...
Ma nemoj, nije uopce u pitanju zezancija i da su veseli u eteru... antena je umjetna, uopce nisu prirodno veseli... poslusaj si malo Plavi radio pa ces cuti kako se moze biti zabavan a ne citati zabavu sa papira jer je na Anteni SVE iscenirano!!! Ali sve. Radio je umjetan i stalno glume da se nesto opako dogada a ne dogada im se nista. Sve snimaju unaprijed i gdje je tu prava i prvotna svrha radija da bude spontan ... i to je ono sto mene osobno smeta a naravno da ne kazem da je to lose za sve... Za neke je i Narodni radio odlican a meni bi usi popucale od te glazbe...

Na Anteni su ajde Barbara i onaj lik u jutro kao ok jer su vec toliko nauceni da savrseno dobro odglume ono sto im je netko drugi napisao. Svaki voditelj ima svog producenta !!! svaki... sorry ali meni to nije radio. I da, ona glupost sa preljubom je tako lose iscenirana... Ono, ljudi ne kuze da postoji internet i da na you tube mozes naci isto to sto BBC radi vec desetljećima... vrlo originalno...
__________________
na repeatu
Zara.Zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 20:05   #25
odakle ti to da je sve iscenirano? prva ruka ili rekla-kazala? ozbiljno me zanima, nije provokacija.

ok, oni skecevi s lulekom su i vise nego ocite namjestaljke ali da bas svaki voditelj ima scenario.. nebi rekla.

radio ne slusam privatno, kao sto vec rekoh, antenu sam prisiljena slusati
yabooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 20:30   #26
Quote:
yabooka kaže: Pogledaj post
odakle ti to da je sve iscenirano? prva ruka ili rekla-kazala? ozbiljno me zanima, nije provokacija.

ok, oni skecevi s lulekom su i vise nego ocite namjestaljke ali da bas svaki voditelj ima scenario.. nebi rekla.

radio ne slusam privatno, kao sto vec rekoh, antenu sam prisiljena slusati
radim na jednom radiju i kada je kolegica isla na neki pressicu, a i prije svega smo to znali, rekla je da je upoznala bas djevojku koja radi kao producent jednom od voditelja. Prvo zao mi te je jer moras slusat to i pretpostavljam na poslu ali situacija je ovakva: Antena ti je kupljena franšiza jednog radija u Njemačkoj i velika lova je u svemu tome, a pogotovo se velika lova vrti oko Barbare Kolar. Zena je profesionalac i to joj nitko ne moze osporiti ali u njezinoj jutarnjoj emisiji sve je iscenirano od pocetka do kraja. Za nju rade isto producenti. Buduci da je ona profić kod nje su mozda, ali MOZDA moguce male fore van scenarija ali sve ostalo je striktno odredeno. Vlasnik je ulozio puno previse para i na taj nacin moze super kontrolirat sto se dogada. Svi voditelji su isli na edukaciju u Njemačku gdje su naucili kako savrseno isproducirati ono sto je napisano i zato ti to sve tako tecno zvuci. To su ljudi koji nisu neke face u medijima pa da imaju ohohohoh iskustva jer nacin na koji oni vode je nacin na koji rade ljudi koji rade taj posao preko 5 godina... a svi ovi su zvijezde koje su sad anastale ... ili u periodu manje od 5 godina. Koliko god ljudi mislili da je radio pljuga jer te nitko ne vidi toliko su u krivu. Dok se ne ufuras uzasno je tesko paziti sto ces reci, jer mikrofon ne trpi nista, i kako ces si u isto vrijeme sloziti mjuzu, reklame i paziti na podlogu i sve to vrijeme moras suvislo prcat. TRema je zeznuta stvar i ona te u biti najvise ometa da pricas onako tecno kako pricas sa frendovima ili frendicama na kavi. Trema se razbija sa vremenom ali eto... na zalost sa Antenom je to tako. Ja osobno tamo nikada nebi voljela raditi upravo zbog toga jer su mi umjetni. Sonja Šarunić je otisla od tamo jer nije htjela raditi na taj nacin i sada radi na Narodnom. Moze netko reci da ja sada pljujem po konkurenciji ali vidim kako stvari funkcioniraju i super mi je tu gdje jesam. A ona prica sa ljubavnom affair je tako jeftino dizanje marketinga ali su uspjeli... respect!
__________________
na repeatu
Zara.Zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 22:33   #27
ja sam isto čuo da na otvorenom sve ide ručno, u bilo koje doba dana!

..preko noći sam znao čuti ovaj jingle koji najavljuje dj-a. uvijek ide oko ponoći...


jbte, ta ekipa od 00 do 06 puštaju mjuzu?!?!?
jendvatri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 22:34   #28
zapravo... mislim da hrt i 101 isto imaju sve ručno?
jendvatri is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2009., 23:40   #29
Quote:
jendvatri kaže: Pogledaj post
ja sam isto čuo da na otvorenom sve ide ručno, u bilo koje doba dana!

..preko noći sam znao čuti ovaj jingle koji najavljuje dj-a. uvijek ide oko ponoći...


jbte, ta ekipa od 00 do 06 puštaju mjuzu?!?!?
je i zato im se divim i zato ih se treba vise postivati jer covjek sjedi z akompom i slaze mjuzu all night

za 101 i hrt ne znam... tesko je to znati ako nemas in side informacije
__________________
na repeatu
Zara.Zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 10:25   #30
Quote:
Zara.Zara kaže: Pogledaj post
radim na jednom radiju i kada je kolegica isla na neki pressicu, a i prije svega smo to znali, rekla je da je upoznala bas djevojku koja radi kao producent jednom od voditelja. Prvo zao mi te je jer moras slusat to i pretpostavljam na poslu ali situacija je ovakva: Antena ti je kupljena franšiza jednog radija u Njemačkoj i velika lova je u svemu tome, a pogotovo se velika lova vrti oko Barbare Kolar. Zena je profesionalac i to joj nitko ne moze osporiti ali u njezinoj jutarnjoj emisiji sve je iscenirano od pocetka do kraja. Za nju rade isto producenti. Buduci da je ona profić kod nje su mozda, ali MOZDA moguce male fore van scenarija ali sve ostalo je striktno odredeno. Vlasnik je ulozio puno previse para i na taj nacin moze super kontrolirat sto se dogada. Svi voditelji su isli na edukaciju u Njemačku gdje su naucili kako savrseno isproducirati ono sto je napisano i zato ti to sve tako tecno zvuci. To su ljudi koji nisu neke face u medijima pa da imaju ohohohoh iskustva jer nacin na koji oni vode je nacin na koji rade ljudi koji rade taj posao preko 5 godina... a svi ovi su zvijezde koje su sad anastale ... ili u periodu manje od 5 godina. Koliko god ljudi mislili da je radio pljuga jer te nitko ne vidi toliko su u krivu. Dok se ne ufuras uzasno je tesko paziti sto ces reci, jer mikrofon ne trpi nista, i kako ces si u isto vrijeme sloziti mjuzu, reklame i paziti na podlogu i sve to vrijeme moras suvislo prcat. TRema je zeznuta stvar i ona te u biti najvise ometa da pricas onako tecno kako pricas sa frendovima ili frendicama na kavi. Trema se razbija sa vremenom ali eto... na zalost sa Antenom je to tako. Ja osobno tamo nikada nebi voljela raditi upravo zbog toga jer su mi umjetni. Sonja Šarunić je otisla od tamo jer nije htjela raditi na taj nacin i sada radi na Narodnom. Moze netko reci da ja sada pljujem po konkurenciji ali vidim kako stvari funkcioniraju i super mi je tu gdje jesam. A ona prica sa ljubavnom affair je tako jeftino dizanje marketinga ali su uspjeli... respect!
da, na poslu. al kad pogledas, bolje to nego narodni...
pretpostavljam da radis na plavom
a gle, kuzim sto hoces reci.. shvacam zasto ti to smeta ali moras priznati da svoj posao odrade korektno i moje misljenje je da je bolje da im je sve iscenirano nego da su totalno neprofesionalni sa 100 gafova po minuti, da se jedva snadju ako im uleti nesto ne planirano itd...
to je nesto sto publika trazi, uostalom. pogledaj samo TV kuce, pa gdje bi oni bili da nemaju produkciju, da se emisije rade kako se voditeljima sprdne... pa urednistvo i produkcija postoje za neki kurac.

a sto se tice luleka i ljubavne afere... jeftino je do boli (osobno sam iznenadjena postotkom ljudi koji su uvjereni u autenticnost, koliko glupih ljudi ima ) ali ako to ljudi puse ko da je bitno? radio postaje funkcioniraju kao i svaki biznis - postoji da zaradi novce i odrzi ugled.
ako ti se ne svidja, nemoj slusat, nitko te ne sili, fala bogu pa nisu jedini

Quote:
Zara.Zara kaže: Pogledaj post
je i zato im se divim i zato ih se treba vise postivati jer covjek sjedi z akompom i slaze mjuzu all night

za 101 i hrt ne znam... tesko je to znati ako nemas in side informacije
za HRT nisam zic, al na 101 je rucno
yabooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 10:55   #31
ja mislim da ljudi sa otvorenog ciljaju na kafiće, trgovine i domove, a antena puca na vozače.

baš sam neki dan zvao otvoreni, nisam znao šta svira. neki ugodan tip (ne znam tko je radio), sve mi objasnio
jendvatri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 13:57   #32
Quote:
yabooka kaže: Pogledaj post
da, na poslu. al kad pogledas, bolje to nego narodni...
pretpostavljam da radis na plavom
a gle, kuzim sto hoces reci.. shvacam zasto ti to smeta ali moras priznati da svoj posao odrade korektno i moje misljenje je da je bolje da im je sve iscenirano nego da su totalno neprofesionalni sa 100 gafova po minuti, da se jedva snadju ako im uleti nesto ne planirano itd...
to je nesto sto publika trazi, uostalom. pogledaj samo TV kuce, pa gdje bi oni bili da nemaju produkciju, da se emisije rade kako se voditeljima sprdne... pa urednistvo i produkcija postoje za neki kurac.

a sto se tice luleka i ljubavne afere... jeftino je do boli (osobno sam iznenadjena postotkom ljudi koji su uvjereni u autenticnost, koliko glupih ljudi ima ) ali ako to ljudi puse ko da je bitno? radio postaje funkcioniraju kao i svaki biznis - postoji da zaradi novce i odrzi ugled.
ako ti se ne svidja, nemoj slusat, nitko te ne sili, fala bogu pa nisu jedini



za HRT nisam zic, al na 101 je rucno
ne radim na plavom tamo da bombe padaju i da je Zagreb dio SF filma bi Plavi uzeo nekog no neme preko audicije

Ma slazem se ja s tobom , ja sam samo dala svoje misljnje a naravno da svatko moze slusat sto zeli. Mene antena smeta samo jer su mi umjetni ali opet velim: Ja "gledam" to iza mikrofona a svi vi koji slusate, "gledate" to ispred mikofona i to je ok. i prije nego sam pocela raditi taj posao sam dosta aktivno slusala radio jer os neces svi ga slusamo pasivno pa sam na neke stvari bila kriticna i prije. Ali, ok, svatko slusa sto zeli i svatko ima svoj ukus. Antena je daleko bolja opcija od Narodnog.

Da, ima ekipe koja je povjerovala u taj affair

dakle, ovo je sve osobno misljnje a evo upravo i meni sada svira otvoreni a druga radio stanica mi je plavi
__________________
na repeatu
Zara.Zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 16:13   #33
ma kuzim ja tebe, profesionalna deformacija

i sama radim tj suradjujem s medijima pa znam kako frustrirajuce to sve moze biti..

radio u privatno ne slusam jer mi ni jedna postaja ne nudi ono sto trazim

samo jos da se osvrnem na temu ljubavne afere... gdje sam kolegu (inace normalnog, prilicno inteligentnog decka) DANIMA uvjeravala da je to namjesteno al mi nije vjerovao i jos uvijek mi ne vjeruje da su svi skecevi s lulekom fejk.
da ne pricam o tome kako me glavni urednik osobno uvjeravao da nije nemjesteno, da je sve autenticno
yabooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2009., 16:47   #34
Quote:
yabooka kaže: Pogledaj post
ma kuzim ja tebe, profesionalna deformacija

i sama radim tj suradjujem s medijima pa znam kako frustrirajuce to sve moze biti..

radio u privatno ne slusam jer mi ni jedna postaja ne nudi ono sto trazim

samo jos da se osvrnem na temu ljubavne afere... gdje sam kolegu (inace normalnog, prilicno inteligentnog decka) DANIMA uvjeravala da je to namjesteno al mi nije vjerovao i jos uvijek mi ne vjeruje da su svi skecevi s lulekom fejk.
da ne pricam o tome kako me glavni urednik osobno uvjeravao da nije nemjesteno, da je sve autenticno
Ma borim se ja borim da budem sto objektivnija ali eto


da, nevjerojatno je kako ljudi nisu skuzili da je fake , a opet s druge strane ljudi koji nisu u medijima ne kzue da se takve stvari vani rade. Bilo je i ekipe koju ja znam a koja je vrlooo inteligentna ali džabe

naravno da te uvjeravao kada im je to markekting i lova, lova, lova
__________________
na repeatu
Zara.Zara is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 11:29   #35
Antena je najbolja
UniqueGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 16:21   #36
Otvoreni, samo tako naprijed!
swenson is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 02:15   #37
ma ova naša antena nije ni do gležnja anteni koje se emitira iz graza - Neue Antenne (Radio Steirmark)
ex Medeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 15:21   #38
Quote:
Zara.Zara kaže: Pogledaj post
naravno da te uvjeravao kada im je to markekting i lova, lova, lova
pa nismo si tako losi da me ima zasto muljat

al smjesan mi je bio, onako sav ozbiljan me uvjerava ko da sam idiot.
a ja si mislim koja si to ugledna i ozbiljna radio postaja moze priustiti da, ne samo da snimi preljub nego to jos i emitira cijeli jebeni dan?
yabooka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 18:03   #39
Quote:
UniqueGirl kaže: Pogledaj post
Antena je najbolja
Blago tebi onda
teac-tascam is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 21:01   #40
uspjela sam nagovorit kolegu da malo promjenimo postaju

sad se vrti otvoreni... mjuza na isti kalup ko i Antena, svaki dan isto vrte
yabooka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:09.