Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2010., 17:43   #21
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
HIV, apsolutno. Samo ne znam tko je tko u toj dvojbi.

Inače, s obizirom na sustav biranja kandidata za predsjednika, ono s potpisima županijskih saveza, teško da će s pojaviti treći kandidat. Mogli bi se stoga privikavat na ideju da će biti netko od njih dvojice.
ajme kak je ovo meni smijesno, umrecu

nije li forum zamisljen kao medij na kojem bi se trebalo moci raspravljati i o alternativama ovak nekoj bolestini

kako si postavio stvari jos cu i u cudu pomisliti da si nedajboze dosao drukat za nekog od njih
__________________
lucca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 17:47   #22
Quote:
lucca kaže: Pogledaj post
ajme kak je ovo meni smijesno, umrecu

nije li forum zamisljen kao medij na kojem bi se trebalo moci raspravljati i o alternativama ovak nekoj bolestini

kako si postavio stvari jos cu i u cudu pomisliti da si nedajboze dosao drukat za nekog od njih
Nitko ti ne brani da postavljaš teoretske kandidate ... samo čista je utopija mislit da bilo tko osim njih dvojice može proći .... tako da možemo mi nagađati i čarobirati ali bit će netko od njih dva ...
MikiMish is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 17:50   #23
Quote:
MikiMish kaže: Pogledaj post
Nitko ti ne brani da postavljaš teoretske kandidate ... samo čista je utopija mislit da bilo tko osim njih dvojice može proći .... tako da možemo mi nagađati i čarobirati ali bit će netko od njih dva ...
znam ja to jako dobro
sam mi je edgeova formulacija bila ..khm..simptomaticna
al ajd..pripisat cu to njegovoj nespretnosti u datom trenutku
__________________
lucca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 17:51   #24
Nijedan ali sudeći po načinu kandidature bojim se da nema alternative.

Evo recimo Reno??? Ili Fiorentini??

Ma šalim se naravno ali bi trebalo "iskopat" nekog mimo ove dvojice.

Pada mi na pamet jedino Skoblar.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 17:52   #25
Quote:
MikiMish kaže: Pogledaj post
Od svih koje si nabrojao meni Soldo nekako najrealniji ...

bobanu neda žena
šuker, jurčić i bokšić čisto mi ne sjedaju za jedno takvo mjesto
Ladić u U21
Šimić mi se nekako izgubljen čini

to što nitko od njih ne bi imao šanse je drugi par rukava ...
Ma ja bi najradije Bobana. Ili Bokšića. Al pari mi ko da im se neda zajebavat sa svim tim. Soldo je isto trener. Koln mislim.

Šimić nije izgubljen. Pametan, pošten, prije svega profesionalac koji je igra u nekim od najvećih klubova, virujem da ima poznastava sa nogometnim facama koliko oćeš.

U svakom slučaju odbijam Štimca. Mislim ono, jebeni bljak.
Playlife_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 17:55   #26
Može neka anketa prijatelju?

Nažalost kao Hrvat,navikao sam da je jedini izbor onaj da se traži manje zlo,dakle Štimac
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 17:57   #27
Quote:
lucca kaže: Pogledaj post
sam mi je edgeova formulacija bila ..khm..simptomaticna
Nisam baš skontao u čemu je problematična. Ili simptomatična.
the edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 18:04   #28
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Nisam baš skontao u čemu je problematična. Ili simptomatična.
Ništa bitno. Bez obzira na novinski članak i veliku mogućnost da će se upravo ta dva kandidata boriti za čelo HNS-a, možda ipak za sada naslov teme ne bi trebao ništa implicirati. Barem dok to ne postane službeno.
Beetlejuice is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 18:05   #29
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
Nisam baš skontao u čemu je problematična. Ili simptomatična.
postavljanjem teme te pozivanjem na privikavanje ne ostavljas bas neki manevarski prostor

a to me za tebe malo cudi

no na stranu to
ocekujes li doista od ekipe ovdje, a znas i sam kak su tu pametni decki () ..uglavnom.. da ce se tijekom vremena eksly priviknut na to kaj im se nudi
__________________
lucca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 18:07   #30
Zdravko Mamić
UEFA UEFA
Miga_pc is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 18:07   #31
Quote:
Playlife_ kaže: Pogledaj post
Ma ja bi najradije Bobana. Ili Bokšića. Al pari mi ko da im se neda zajebavat sa svim tim. Soldo je isto trener. Koln mislim.

Šimić nije izgubljen. Pametan, pošten, prije svega profesionalac koji je igra u nekim od najvećih klubova, virujem da ima poznastava sa nogometnim facama koliko oćeš.

U svakom slučaju odbijam Štimca. Mislim ono, jebeni bljak.
Boban je meni nekad davno bio na neki način predodređen da do kraja života ima veliku ulogu u hrvatskom nogometu ... samo njegova nezainteresiranost zadnjih godina mi je tako odbojna ...

za recimo šukera sam čitao da je zainteresiran i da u principu čeka da Marković odstupi (ili da biologija učini svoje) ... ali ako se nema muda suprostavit nego će se kriti i čekati

da soldo je trener ... ali onako pojavom mi je on najbliži

još bih jednu tezu postavio jer me baš zanima šta mislite:
Kako bi bilo da novi čovjek nije iz nogometa nego recimo ekonomist menager (ne nogometni) ... ipak se tu vrte veliki novci i ugovori a savjetnika uvijek može imati ...
MikiMish is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 18:11   #32
Ja glasan za promjenu jer mi se postojece stanje nikako ne svidja.
__________________
Kontra mraku, kontra sili Nareslo je ka iz vode I trkalo do slobode
.
brale_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 18:11   #33
Kerum
nero is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 18:20   #34
Quote:
lucca kaže: Pogledaj post
postavljanjem teme te pozivanjem na privikavanje ne ostavljas bas neki manevarski prostor
a to me za tebe malo cudi
Jebiga, realan sam. A sad ću staviti malo bolji naslov.
the edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 18:27   #35
Quote:
MikiMish kaže: Pogledaj post
Boban je meni nekad davno bio na neki način predodređen da do kraja života ima veliku ulogu u hrvatskom nogometu ... samo njegova nezainteresiranost zadnjih godina mi je tako odbojna ...
Ja Štimcu priznajem jednu stvar - on se krenuo odozdo probijati kroz "strukture". Trener, član skupštine HNS-a, predsjednik udruge prvoligaša.. pa stalno iznosi neke ideje, nudi projekte, stalno je tu negdje, prisutan u nogometu itd..
Boban je umišljena veličina koja bi htjela doći na gotovo. Ja sam preodređen za predsjednika i zovite me da budem predsjednik. A prije toga mi očistite savez od šljama tak da ne moram mazati ručice. Uopće ga zato ne doživljavam kao nekakvog spasitelja hrvatskog nogometa.
the edge is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 18:33   #36
Jadni mi s takvim kandidatima, govno jedan, govno drugi. A smuči mi se život kad vidim napise da Hajduk podržava Štimca. Jebo vas Fredi.
__________________
'Vo je naša zemja
Lunatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 18:51   #37
Boban ničim nije zaslužio tu ulogu. Nijednom ni na trenutak nije pokazao niti jednom riječju da mu je stalo do hrvatskog nogometa. Osim toga, onaj tko se nije u stanju izboriti za vlast ju i ne zaslužuje.

Od vatrene generacije postoje dvije osobe koje mogu biti na tom mjestu, to su realno Štimac i Šuker. Štimac je upropastio svoj ugled već poprilično, ali je svejedno bolji izbor od Bobana. Šuker je po meni najbolji izbor, koliko se sjećam on je i krenuo prošle godine s naznakama kandidature i želje da preuzme to mjesto.
__________________
Guggenheim: Mala, u zapadnom svijetu uglavnom prezirana polubalkanska drzava, izabrala je "ustogljenog" i mirnog predsjednika, koji je najvjerojatnije, po sveukupnom akademskom obrazovanju, najjaci predsjednik na svijetu.
despot is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 18:54   #38
Quote:
despot kaže: Pogledaj post
Šuker je po meni najbolji izbor, koliko se sjećam on je i krenuo prošle godine s naznakama kandidature i želje da preuzme to mjesto.
da i tada je izjavio nešto u stilu mogu ja čekati dok Marković ode ... o tome se pisalo i nedavno samo se ne sjećam gdje ...
tu isto vrijedi ... izbori se
MikiMish is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 18:59   #39
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Štimac nema VSS.
ma to nema nikih problema
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 19:04   #40
idealno bi bilo da Šuker bude presjednik. nazalost mi nismo te srece pa cemo za presjednika imat Markovića ili Štimca, uvijek ostaje nada, da ce ta dvojica povuc i dat nam razloga za srecu
giovanni006 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:05.